Orgeo – Online entry and results system

"Золотая осень - 2019"

областные соревнования по туризму

Orienteering. Regional.

Registration finished 19.09.2019 09:00 MSK

List of Participants

List of registered Online participants (total 149)

Export as file:   

Ж-16 - 2004-2005 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Акимова Ксения сш №76III2005123Confirmed
2Архипкина Таисия Abrissб/р200913Confirmed
3Беляева Валерия Медведи- 44 средниеб/р2006123Confirmed
4Воронина Юлия ЭврикаIIIю20081Confirmed
5Галеева Дарья АБРИС -FrogsIII2006123Confirmed
6Гусарова Ольга сш №76III2005123Confirmed
7Ерина София Эврикаб/р200513Confirmed
8Журавова Дарья Рыбинск ЦДЮТЭ Искательб/р2004123Confirmed
9Завьялова Кристина Медведи- 44 средниеIIIю2005123Confirmed
10Захарьева Мария сш №762005123Confirmed
11Илясова Мария Углич 1б/р2004123Confirmed
12Капелькина Екатерина Углич 1III2004123Confirmed
13Кожаринова Анна Медведи- 44 средниеб/р2007123Confirmed
14Колесова Юля Медведи- 44 средниеб/р2006123Confirmed
15Котышева Виктория Эверестб/р2005123Confirmed
16Красавина Анастасия Рысь 2005IIIю2005123Confirmed
17Красавина Глафира ЭврикаIIIю20081Confirmed
18Крюкова Наталия Рысь 2005б/р2005123Confirmed
19Кузнецова Анастасия Рысь 2005IIIю2005123Confirmed
20Кузнецова Полина Рысь 2005б/р2005123Confirmed
21Лебедева Мария ЭврикаIIIю200513Confirmed
22Макова Анна сш №76III2005123Confirmed
23Маркова Александра ЭврикаIIю2005123Confirmed
24Маркова Ксения Рыбинск ЦДЮТЭ Искатель2004123Confirmed
25Мглинец Екатерина Abrissб/р200613Confirmed
26Назарова Алекссандра Рысь 2005III2005123Confirmed
27Назарова Анастасия Рысь 2005III2005123Confirmed
28Нехайчик Софья Рыбинск ЦДЮТЭ Искательб/р2005123Confirmed
29Павлухина Алина Рыбинск Пилигримб/р2005123Confirmed
30Панина Анастасия АБРИС -FrogsIII2004123Confirmed
31Петухова Арина ЭврикаIIю20081Confirmed
32Потерина Елизавета Углич 2б/р2006123Confirmed
33Пудова Евгения Эверестб/р2004123Confirmed
34Рогозина Светлана Рыбинск Пилигримб/р2005123Confirmed
35Романова Лилия Углич 2б/р2006123Confirmed
36Свириденко Алина Эврикаб/р200513Confirmed
37Семенова Валерия Углич 1б/р2004123Confirmed
38Семенова Виктория Углич 2б/р2006123Confirmed
39Славинская Алиса Рыбинск ЦДЮТЭ ИскательII2005123Confirmed
40Сластникова Анастасия АБРИСIIIю2007123Confirmed
41Судакова Елизавета АБРИС -FrogsII2004123Confirmed
42Суслова Дарья сш №76IIю2005123Confirmed
43Сушина Елена Эверестб/р2004123Confirmed
44Торопова Карина Рыбинск Пилигримб/р2005123Confirmed
45Уханова Ульяна Эврика2004123Confirmed
46Филиппова Полина ЭврикаIIIю20081Confirmed
47Цветкова Мария АБРИСIIIю2007123Confirmed
48Чернышова Ксения АБРИСIIIю20061Confirmed
Ж-18 - 2001-2003 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Блинова София Рыбинск ЦДЮТЭIII2003123Confirmed
2Гришаева Светлана АБРИС -FrogsII200313Confirmed
3Дьяконова Анастасия Медведи-44б/р2002123Confirmed
4Кузнецова Ксения Рысь 2002б/р2004123Confirmed
5Лазарева Анастасия Рысь 2002III2002123Confirmed
6Мирзакулова Надежда ЭврикаIIю2004123Confirmed
7Орлова Алина Медведи-44б/р2004123Confirmed
8Петухова Анастасия ЭврикаI2004123Confirmed
9Петухова Ольга Эврикаб/р19791Confirmed
10Румянцева Мария Рыбинск ЦДЮТЭII2003123Confirmed
11Семенникова Алина ФСТ ЯОб/р2002123Confirmed
12Семенова Екатерина Рыбинск ЦДЮТЭIII2002123Confirmed
13Сторожева Анастасия ФСТ ЯОб/р2002123Confirmed
14Толстикова Серафима сш №76II2003123Confirmed
15Фадеева Виктория сш №76III2005123Confirmed
16Хабарова Мария ЭврикаIIю2004123Confirmed
17Халезова Евгения Рысь 2002III2003123Confirmed
18Шленева Кристина сш №76IIю2003123Confirmed
М-16 - 2004-2005 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Антропов Александр ЭврикаIIю2005123Confirmed
2Ануфриев Никита АБРИСIIIю2006123Confirmed
3Афонин Сергей Рыбинск Пилигримб/р2004123Confirmed
4Бейлин Илья Рыбинск ЦДЮТЭ ИскательIIIю2006123Confirmed
5Белолугов Павел Рыбинск Пилигримб/р2005123Confirmed
6Висков Матвей АБРИСIIю2007123Confirmed
7Волков Никита ЭврикаIIIю20071Confirmed
8Волков Сёмен Abrissб/р200613Confirmed
9Воробьёв Алексей АБРИС2006123Confirmed
10Голубев Михаил Рыбинск Пилигримб/р2005123Confirmed
11Грачев Андрей ЭврикаIIIю20081Confirmed
12Ершов Артём АБРИС -FrogsIII2004123Confirmed
13Ждановский Роман АБРИС -FrogsIIю2004123Confirmed
14Журавлев Максим Углич 1IIю2004123Confirmed
15Ибрагимов Дмитрий Эверестб/р2006123Confirmed
16Иванов Егор Эверестб/р2006123Confirmed
17Иванов Иван сш №76IIIю2006123Confirmed
18Иконописцев Михаил Abrissб/р20093Confirmed
19Иконописцев Роман Abrissб/р20073Confirmed
20Ильин Андрей Медведи- 44 средниеб/р2006123Confirmed
21Калинин Дмитрий Углич 1III2004123Confirmed
22Кислёнков Егор Рысь 2005б/р2005123Confirmed
23Климов Владимир ЭврикаIIIю20081Confirmed
24Кокорев Петр ЭврикаIIIю20071Confirmed
25Корнейчук Никита Рыбинск ЦДЮТЭ ИскательIIIю2006123Confirmed
26Корнилов Лев Медведи-44IIIю2003123Confirmed
27Крылов Владислав Эверест2004123Confirmed
28Крылов Даниил АБРИС -FrogsIII2004123Confirmed
29Куваев Дмитрий сш №76IIIю2006123Confirmed
30Кулаков Тимофей Рыбинск Пилигримб/р2005123Confirmed
31Курицин Матвей Углич 2б/р2006123Confirmed
32Лабюк Григорий ЭврикаIIIю20081Confirmed
33Марков Артем сш №76IIю2006123Confirmed
34Мелехов Даниил ЭврикаIIю20081Confirmed
35Менухов Ярослав Рыбинск ПилигримIII2005123Confirmed
36Михалев Александр Медведи- 44 средниеб/р2007123Confirmed
37Мищенко Иван ЭврикаIIIю2005123Confirmed
38Москвин Ивае сш №76б/р2005123Confirmed
39Нестеров Матвей Рыбинск ЦДЮТЭ Искатель2004123Confirmed
40Нечаев Дмитрий ЭврикаIIю200513Confirmed
41Отрадных Тимофей Эврикаб/р200513Confirmed
42Перевозников Андрей Эврика20071Confirmed
43Пойкалайнен Егор ЭврикаIIю2005123Confirmed
44Ратников Георгий ЭврикаIIю2006123Confirmed
45Рахимов Егор сш №762005123Confirmed
46Роленок Дмитрий Рысь 2005IIIю2005123Confirmed
47Ромахов Семён АБРИСIIIю20081Confirmed
48Румянцев Вениамин АБРИСб/р2004123Confirmed
49Румянцев Никита Углич 2б/р2006123Confirmed
50Сапоненко Георгий Углич 2б/р2006123Confirmed
51Сенюкович Иван Abrissб/р200613Confirmed
52Сластников Борис АБРИСIIIю2006123Confirmed
53Смирнов Никита Углич 1IIю2004123Confirmed
54Тархов Иван сш №76IIIю2005123Confirmed
55Федоров Марк Эверестб/р2006123Confirmed
56Фрелих Павел Рыбинск ЦДЮТЭ ИскательI2005123Confirmed
57Хабаров Виталий ЭврикаIIIю20081Confirmed
58Шибин Максим АБРИС -FrogsIIю2005123Confirmed
59Шишков Денис сш №76III2005123Confirmed
60Шкилев Кирилл Углич 2б/р2006123Confirmed
М-18 - 2001-2003 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Балуков Никита Рысь 2002III2002123Confirmed
2Бизин Сергей Медведи-44III2004123Confirmed
3Гензе Антон ЭврикаII2003123Confirmed
4Егоров Максим ЭврикаIIю2004123Confirmed
5Ершов Александр ЭверестII20031Confirmed
6Калугин Анатолий сш №76III2002123Confirmed
7Комаров Матвей Рыбинск ЦДЮТЭ2003123Confirmed
8Коровушкин Ярослав сш №76II2003123Confirmed
9Кочнев Илья Рыбинск ЦДЮТЭII2002123Confirmed
10Кузнецов Дмитрий Рысь 2002II2002123Confirmed
11Маков Степан сш №76II2002123Confirmed
12Мамонтов Константин Рыбинск ЦДЮТЭII2004123Confirmed
13Михайлов Матвей Медведи-44IIIю2002123Confirmed
14Нагибин Владимир ЭврикаIII2003123Confirmed
15Назаров Егор Медведи-44IIIю2003123Confirmed
16Нечаев Юрий Рысь 2002III2002123Confirmed
17Орлов Алексей сш №76II2002123Confirmed
18Родин Святослав Рыбинск Пилигримб/р2003123Confirmed
19Тягнибедин Максим сш №76I2001123Confirmed
20Фесенко Владислав Эврика2003123Confirmed
21Черногоров Даниил Рысь 2002III2002123Confirmed
22Черных Никита Рыбинск ЦДЮТЭII2003123Confirmed
23Шубин Евгений ЭврикаIIю2003123Confirmed