Orgeo – Online entry and results system

Краевые соревнования «Спортивное лето»

Дистанция "Кросс - классика"
Orienteering Local
Registration finished 09.06.2021 15:00 MSK

List of registered Online participants (total 191)

Export as file:

Ж11 - 2010-2011 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Акиншина-Арустамян Екатерина ДЮЦ "Росток" ЛиСб/р201112
2Баклыкова Олеся "Триумф"Загребинаб/р201112
3Балахонова Анастасия Горячий КлючIIIю201112
4Бондарь Василиса Gorjachij kljuch201112
5Гюльназарян Мария ЦДЮТур-БОIIю201012
6Давидянц Стелла Феникс Армавирб/р201012
7Демирджан Милана "Триумф" АфанасьеваIIю201012
8Карбушева Мария Горячий Ключб/р201112
9Косолапова Александра "Триумф"ЗагребинаIIIю201012
10Красильникова Ярослава "Триумф" Афанасьеваб/р201212
11Мирзаханян Диана Gorjachij kljuchIIIю201012
12Москаленко Мария Temrjukskij rajonIIIю201012
13Преображенская Маргарита "Триумф"ЗагребинаIIIю201112
14Синица Екатерина МБУДО ЦДЮТиЭ ТемрюкIIIю201212
15Смирнова Амалия Черноморский ЦРТДЮIIIю201212
16Халина Елизавета "Триумф" АфанасьеваIIю201112
17Шабалдина Анна Черноморский ЦРТДЮб/р201212
18Шарапова Динара Феникс АрмавирIIIю201012
19Шевченко Анастасия Феникс Армавирб/р201012
Ж12 - 2009 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Алиева Айгюн Армавир ЦДЮТурIIIю200912
2Бадякина Дарья Kurganinskij rajonб/р200912
3Власова Валерия Temrjukskij rajonIIIю200912
4Ганзик Полина ЦДЮТур-БОIIю200912
5Гаркуша Юлия Temrjukskij rajonIIIю200912
6Гридунова Варвара Горячий Ключб/р200912
7Забородько Алина ДЮЦ "Росток" ЛиСIIIю200912
8Забородько Арина ДЮЦ "Росток" ЛиС200912
9Земскова Юлиана Феникс АрмавирIIIю200912
10Медведева Бажена Gorjachij kljuch200912
11Мичурина Алиса Kurganinskij rajonб/р200912
12Наумова Анастасия Черноморский ЦРТДЮ200912
13Новодатская Софья Армавир ЦДЮТурIIIю200912
14Пилюгина Анастасия Kurganinskij rajonIIIю200912
15Походеева Елизавета "Триумф" АфанасьеваIIIю200912
16Прихидько Оксана ДЮЦ "Росток" ЛиС200912
17Сенечкина Миланья МБУДО ЦДЮТиЭ Темрюкб/р200912
18Скорикова Анна Kurganinskij rajonб/р200912
19Сорокина Злата Армавир ЦДЮТур200912
20Стрелкова Виктория Kurganinskij rajonб/р200912
21Субботкина Виктория "Триумф"Загребина200912
22Твердохлебова Эвелина ЦДЮТур-КЛб/р200912
23Трифонова Ярослава "Триумф" АфанасьеваIIю200912
24Федина Елизавета Армавир ЦДЮТурIIIю200912
25Шилкова Ева Kurganinskij rajonб/р200912
Ж14 - 2007-2008 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Алексеевская Екатерина Армавир ЦДЮТурII200812
2Арустамян Дарья ДЮЦ "Росток" ЛиС200812
3Бегун Мария Temrjukskij rajonIIIю200812
4Болгова Анна Armavir, personalI2007721103912
5Бондарь Софья Gorjachij kljuchI200712
6Денисенко Дарья ДЮЦ "Росток" ЛиСIIIю200812
7Елина Анна СДЮТЭ Анапаб/р2008111606112
8Жицкая Эвелина Gorjachij kljuchII200812
9Калантай Анна Ставропольская СОШ 7IIIю200812
10Карпова Вероника Kurganinskij rajonб/р200812
11Коткова Полина Армавир ЦДЮТур200812
12Крамаренко Анна СДЮТЭ Анапаб/р2008111607712
13Лапшина Яна KrasnodarIIю200712
14Лисицина Олеся Kurganinskij rajonб/р200812
15Лисницкая Полина Gorjachij kljuch200812
16Магомедова Елизавета Kurganinskij rajonб/р200812
17Малашенко Марьяна ЦТЭ КК200812
18Мацелик Анастасия ДЮЦ "Росток" ЛиСб/р200812
19Мирошниченко Ирина ЦДЮТур-КЛIIю200812
20Ослоповских Дарья Горячий КлючII200812
21Пачева Инна Temrjukskij rajonIIю200712
22Просекина Анастасия Kurganinskij rajonIIIю200812
23Савченко Мария СДЮТЭ Анапаб/р2008111606012
24Санакоева Элана Армавир ЦДЮТурIIIю200812
25Седых Полина Kurganinskij rajonIIIю200712
26Смирнова Арина Горячий КлючI200712
27Хван Виктория Kurganinskij rajonб/р200812
28Ширяева Ника ДЮЦ "Росток" ЛиС200812
Ж16 - 2005-2006 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Беликова Анастасия ЦДЮТур-БОб/р200512
2Болгова Ксения Armavir, personalI2005920005512
3Бондарь Варвара Gorjachij kljuchI200612
4Гах Елизавета ДЮСШ "Триумф" ВладимировI200512
5Казакова Мария "Триумф"ЗагребинаI200512
6Кокорева Полина Армавир ЦДЮТур200612
7Литвинова Карина Горячий КлючI200612
8Мелкомян Сабина Gorjachij kljuchI200612
9Перевозная Инна "Триумф"ЗагребинаII200512
10Тарасеева Мария ЦДЮТур-БОб/р200612
11Юрова Екатерина ДЮСШ "Триумф" ВладимировI2005976351112
Ж18 - 2003-2004 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Дурилина Елизавета KrasnodarIIIю200412
2Кислица Софья KrasnodarII200312
3Клеп Юлия ДЮЦ "Росток" ЛиСIII200412
4Рябцева Нина ССХТII200412
М11 - 2010-2011 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Антоненко Арсений Gorjachij kljuchIIIю201012
2Беловолов Егор Черноморский ЦРТДЮIIIю201012
3Белозерский Максим Горячий Ключб/р201112
4Глазунов Семён "Триумф"ЗагребинаIIIю201112
5Гордеев Матвей МБУДО ЦДЮТиЭ Темрюкб/р201012
6Долгиер Данил ALTROS201112
7Евдокимов Михаил "Триумф"ЗагребинаIIIю201012
8Еремин Данил "Триумф"ЗагребинаIIIю201012
9Закиров Булат Горячий Ключ201012
10Калинин Антон ДЮЦ "Росток" ЛиСIIIю201012
11Кокорев Герман Армавир ЦДЮТурб/р201112
12Коробейников Тимофей "Триумф" Афанасьеваб/р201212
13Кутушев Дмитрий Krasnodarб/р201012
14Мезенцев Мамай "Триумф"Загребинаб/р201312
15Мерзликин Владислав Gorjachij kljuch201112
16Назаренко Ярослав Горячий Ключ201012
17Никитенко Матвей Gorjachij kljuchIIIю201012
18Никулин Ратмир МБУДО ЦДЮТиЭ ТемрюкIIю201012
19Пономарев Вадим Черноморский ЦРТДЮIIIю201112
20Расулов Максим МБУДО ЦДЮТиЭ Темрюкб/р201212
21Руденко Андрей "Триумф" АфанасьеваIIIю201112
22Руденко Владислав "Триумф"ЗагребинаIIIю201012
23Сальников Сергей "Триумф" Афанасьеваб/р201112
24Сахно Александр Черноморский ЦРТДЮIIIю201012
25Селедкин Егор Горячий КлючIIIю201112
26Тонкошкурик Семен "Триумф"ЗагребинаIIIю201212
27Цыганков Иван ДЮЦ "Росток" ЛиСIIIю201012
28Шапошников Михаил Горячий КлючIIю201012
М12 - 2009 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Блохин Андрей Армавир ЦДЮТурб/р200912
2Гавронов Никита Gorjachij kljuchIIIю200912
3Герингер Максим Kurganinskij rajonб/р200912
4Глазырин Глеб "Триумф"ЗагребинаIIIю200912
5Горлов Никита Армавир ЦДЮТур200912
6Епихин Светослав Gorjachij kljuch200912
7Есенгельдинов Владислав Армавир ЦДЮТурIIIю200912
8Засыпкин Андрей Gorjachij kljuchIIю200912
9Клеп Денис ДЮЦ "Росток" ЛиСIIю200912
10Клименко Степан Черноморский ЦРТДЮIIIю200912
11Кривинчук Константин МБУДО ЦДЮТиЭ Темрюкб/р200912
12Лаврентьев Станислав Temrjukskij rajonIIIю200912
13Лукьянов Иван Gorjachij kljuch200912
14Льянов Роберт "Триумф"Загребинаб/р200912
15Моисеенко Владислав ЦДЮТур-БОIIIю200912
16Растигаев Тимофей Армавир ЦДЮТурIIIю200912
17Савицкий Валерий Феникс АрмавирIIIю200912
18Сенечкин Матвей МБУДО ЦДЮТиЭ Темрюкб/р200912
19Сердюков Евгений ЦДЮТур-КЛб/р200912
20Смирнов Арсений Gorjachij kljuchIIю200912
21Степаненко Александр МБУДО ЦДЮТиЭ Темрюкб/р200912
22Тарасов Тимофей МБУДО ЦДЮТиЭ ТемрюкIIIю200912
23Утка Савелий Temrjukskij rajonб/р200912
24Филимонов Даниил "Триумф"ЗагребинаIIIю200912
25Хведелидзе Иосиф Gorjachij kljuchIIIю200912
26Чурилов Арсений Gorjachij kljuchIIIю200912
27Яценко Анатолий ЦДЮТур-БОIIIю200912
М14 - 2007-2008 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Венев Владимир Gorjachij kljuch200812
2Голиков Роман МБУДО ЦДЮТиЭ ТемрюкIIю200712
3Горбань Владислав Gorjachij kljuchII200712
4Давтян Руслан "Триумф"ЗагребинаIIIю200812
5Ершов Илья "Триумф"Загребина200812
6Закиров Тимур Горячий КлючII2008832003212
7Иванов Иван "Триумф" АфанасьеваIIю200812
8Каверин Владислав Горячий КлючI200712
9Кавецкий Кирилл Temrjukskij rajonIIIю200712
10Кондранин Ратибор "Триумф" АфанасьеваIIю200712
11Криворучко Руслан ДЮЦ "Росток" ЛиСIIIю200812
12Кулагин Никита "Триумф" АфанасьеваI200712
13Лазуков Илья "Триумф" АфанасьеваII200712
14Ляпустин Ярослав Gorjachij kljuchIIIю200712
15Мельников Поликарп ДЮЦ "Росток" ЛиС200712
16Овсянников Даниил Gorjachij kljuch200812
17Опрышко Николай Gorjachij kljuchII200712
18Попов Сергей Gorjachij kljuchIII200712
19Савкин Дмитрий Kurganinskij rajonб/р200812
20Савченко Александр Kurganinskij rajonб/р200812
21Солоха Данил ЦДЮТур-КЛIIIю200712
22Степин Вячеслав Gorjachij kljuchIII200712
23Стороженко Никита Черноморский ЦРТДЮIIю200812
24Тиндо Андрей ДЮЦ "Росток" ЛиСб/р200712
25Тряничев Дмитрий "Триумф"ЗагребинаIIIю200712
26Утка Даниил Temrjukskij rajonIIIю200712
27Чипуштанов Арсений МБУДО ЦДЮТиЭ ТемрюкIIIю200812
28Шульц Ярослав ДЮЦ "Росток" ЛиС200712
М16 - 2005-2006 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Акопян Ефрем "Триумф" Афанасьеваб/р200512
2Варава Сергей "Триумф"ЗагребинаI200612
3Волков Денис "Триумф"ЗагребинаI200512
4Гришин Павел Temrjukskij rajonIIIю200512
5Марванов Артур KrasnodarI200512
6Минасян Евгений ЦДЮТур-КЛ200612
7Мирзаханян Максим Gorjachij kljuchII200612
8Нифонтов Федор "Триумф"ЗагребинаI200612
9Панагушин Василий Gorjachij kljuchIII200612
10Пузин Евгений ДЮЦ "Росток" ЛиСб/р200512
11Тонкошкурик Богдан "Триумф"ЗагребинаII200512
12Чернов Тимур Gorjachij kljuchI200512
13Яценко Михаил Ставропольская СОШ 7I200512
М18 - 2003-2004 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Бабин Анатолий ДЮЦ "Росток" ЛиСI200312
2Башиев Руслан Черноморский ЦРТДЮI200412
3Голощапов Иван KrasnodarII200412
4Коршунов Константин КПКУI200412
5Курдюков Иван МБУДО ЦДЮТиЭ ТемрюкIII200412
6Мезенцев Николай "Триумф"ЗагребинаI200412
7Онищенко Дмитрий Gorjachij kljuchII200312
8Чурилов Роман Gorjachij kljuchIII200412