Orgeo – Online entry and results system

Чемпионат и Первенство МАУ СШОР "Спартак"

Дисциплина кросс-классика

Orienteering. Local.

Registration finished 15.11.2019 19:00 MSK

List of Participants

Event Creator

Дмитрий Леонов
89205785459 Дмитрий

List of registered Online participants (total 133)

Export as file:

Fast navigation

Ж10 - 2009-2010
SeqNum Full NameClubQualYear
1Аксёнова Карина МБУДО ЦДЮТЭ (Леонов Д.А.)б/р2010
2Бородкина Надежда ЦДЮТЭ ГостищеваIIю2009
3Варчук София ЦДЮТЭ ГостищеваIIIю2009
4Гвоздёва Арина ОлимпIIIю2010
5Зубкова Анастасия Разуменская СОШ №2б/р2009
6Константинова Валерия Белгород - СпартакIIIю2009
7Кулешова Мария Belgorod, personalб/р2010
8Курченко Анастасия ЦДЮТЭ ГостищеваIIIю2009
9Куценко Анастасия Белгород - СпартакIIIю2010
10Лазарева Полина Разуменская СОШ №2б/р2009
11Личаева Анна Белгород - Спартакб/р2010
12Масс Александра МАУ СШОР «Спартак» Цыбульникб/р2010
13Мирошниченко Ксения ЦДЮТЭ ГостищеваIIIю2009
14Мисливец Александра ЦДЮТЭ ГостищеваIIIю2009
15Приходько Полина МБУДО ЦДЮТЭ (Леонов Д.А.)IIIю2009
16Столбовская Полина Разуменская СОШ №2б/р2009
17Харьковская Валерия МАУ СШОР «Спартак» Цыбульникб/р2010
18Хомутянская Ульяна Белгород - СпартакIIIю2010
19Черкашина Дарья СШОР №8б/р2010
20Юрова Лидия ЦДЮТЭ ГостищеваIIIю2010
Ж12 - 2008-2007
SeqNum Full NameClubQualYear
1Борисенко Ирина СШОР №82008
2Головкова Алиса МБУДО ЦДЮТЭ (Леонов Д.А.)III2007
3Евсюкова Алиса ЦДЮТЭ ГостищеваIIIю2008
4Иванова Лидия Белгород - Спартак2008
5Константинова Анна Белгород - Спартак2007
6Новикова Мария Белгород - СпартакII2008
7Перепелица Алена ЦДЮТЭ Неминущий2007
8Уткина Полина ОлимпIIIю2008
Ж14 - 2006-2005
SeqNum Full NameClubQualYear
1Барышенская Анна БОЦДЮТиЭ "Таврово"I2006
2Вирютина Алёна СШОР "Спартак" (Леонов Д.А.)I2005
3Герасимова Арина ЦДЮТЭ ГостищеваI2005
4Макайденко Дария ЦДЮТЭ Гостищева2006
5Смородинова Анна ЦДЮТЭ Гостищева2006
6Федоренко Александра БОЦДЮТиЭ "Таврово"IIIю2006
Ж16 - 2004-2003
SeqNum Full NameClubQualYear
1Герун Александра ЦДЮТЭ ГостищеваI2004
2Пашнева Анна ЦДЮТЭ ГостищеваII2003
Ж21 - 2001 и старше
SeqNum Full NameClubQualYear
1Алексеева Ксения Belgorod, personalб/р1993
2Руденко Елена Belgorodskaja oblast, personalI1969
Ж40 - 1979 и старше
SeqNum Full NameClubQualYear
1Перемышлева Лариса Спартак -- Перемышлевб/р1974
Ж50 - 1969 и старше
SeqNum Full NameClubQualYear
1Гостищева Светлана ЦДЮТЭ ГостищеваI1965
2Никитина Ольга Shebekinskij rajon, personalб/р1965
3Панова Валентина Shebekinskij rajon, personalб/р1965
М10 - 2009-2010
SeqNum Full NameClubQualYear
1Аулов Владислав Белгород - Спартакб/р2009
2Аулов Даниил МАУ СШОР «Спартак» Цыбульникб/р2010
3Бондаренко Георгий ЦДЮТЭ ГостищеваIIIю2009
4Бородкин Александр ЦДЮТЭ Гостищеваб/р2010
5Василенко Матвей МБУДО ЦДЮТЭ (Леонов Д.А.)б/р2010
6Вирютин Александр МБУДО ЦДЮТЭ (Леонов Д.А.)б/р2010
7Волков Тимур МАУ СШОР «Спартак» Цыбульникб/р2010
8Гаврилов Глеб ОлимпIIIю2010
9Горбунов Никита ЦДЮТЭ ГостищеваIIIю2009
10Гуденко Дмитрий Белгород - СпартакIIIю2010
11Зубарев Григорий МБУДО ЦДЮТЭ (Леонов Д.А.)б/р2010
12Колногузенко Иван ЦДЮТЭ НеминущийIIIю2009
13Комаров Фёдор МБУДО ЦДЮТЭ (Леонов Д.А.)б/р2010
14Коновалов Даниил Белгород - СпартакIIIю2010
15Коновалов Николай МАУ СШОР «Спартак» Цыбульникб/р2010
16Константинов Максим МАУ СШОР «Спартак» Цыбульникб/р2010
17Кошик Дмитрий ЦДЮТЭ Гостищеваб/р2010
18Лукьяненко Павел ЦДЮТЭ Неминущийб/р2010
19Макаров Дмитрий МАУ СШОР «Спартак» Цыбульникб/р2010
20Маслов Артём МБУДО ЦДЮТЭ (Леонов Д.А.)IIIю2010
21Межаков Артём МБУДО ЦДЮТЭ (Леонов Д.А.)IIIю2010
22Михайлюков Никита Белгород - СпартакIIIю2010
23Овсянников Иван МАУ СШОР «Спартак» Цыбульникб/р2010
24Подпорин Максим Белгород - СпартакIIIю2010
25Пойминов Денис Белгород - Спартакб/р2010
26Постоев Даниил МАУ СШОР «Спартак» Цыбульникб/р2010
27Ращупкин Максим ЦДЮТЭ Неминущийб/р2010
28Резников Максим Белгород - Спартакб/р2010
29Рукавцов Алексей ОлимпIIIю2010
30Ситников Илья Илья ЦДЮТЭ Неминущийб/р2010
31Тимушев Роман МАУ СШОР «Спартак» Цыбульникб/р2010
32Уваров Фёдор Белгород - Спартакб/р2010
33Удовик Егор ЦДЮТЭ Неминущийб/р2010
34Фатеев Егор МБУДО ЦДЮТЭ (Леонов Д.А.)IIIю2010
35Хавкин Никита ЦДЮТЭ Неминущийб/р2010
36Чесноков Тимофей МАУ СШОР «Спартак» Цыбульникб/р2010
37Четвериков Владимир Белгород - СпартакIIIю2010
38Щукин Тимур СШОР №8б/р2009
М12 - 2008-2007
SeqNum Full NameClubQualYear
1Алехин Артем ЦДЮТЭ Гостищева2007
2Борисовский Роман Разуменская СОШ №2IIIю2007
3Борченко Алексей ЦДЮТЭ НеминущийIIIю2008
4Вервейко Дмитрий ЦДЮТЭ Неминущий2007
5Галаган Георгий ЦДЮТЭ Гостищева2008
6Голубцов Александр ЦДЮТЭ Гостищева2008
7Ефимов Дмитрий ЦДЮТЭ Неминущий2007
8Карпенко Даниил ЦДЮТЭ Неминущий2007
9Козырев Александр Белгород - Спартак2007
10Коптев Матвей ОлимпII2007
11Котельников Кирилл МБУДО ЦДЮТЭ (Леонов Д.А.)IIю2008
12Лаптинский Данил Разуменская СОШ №2б/р2007
13Лычев Артём Belgorod, personalб/р2008
14Онуфриенко Матвей Белгород - Спартак2007
15Пятигор Ярослав СШОР №8б/р2008
16Ращупкин Сергей ЦДЮТЭ НеминущийIIю2008
17Решетняк Алексей Белгород - СпартакIIIю2007
18Снетков Кирилл Белгород - Спартак2007
19Фалькин Иван ЦДЮТЭ ГостищеваIIIю2008
20Худобин Борис ЦДЮТЭ ГостищеваIIю2008
21Шевченко Михаил Белгород - СпартакIIю2007
22Яковлев Кирилл Белгород - Спартак2008
М14 - 2006-2005
SeqNum Full NameClubQualYear
1Кравцов Владислав Белгород - СпартакIIIю2005
2Мартыненко Михаил ОлимпI2006
3Маслов Илья СШОР "Спартак" (Леонов Д.А.)2006
4Сидорин Кирилл СШОР №8IIIю2006
5Фалькин Григорий ЦДЮТЭ Гостищева2006
6Федоров Кирилл ОлимпIII2006
7Шахов Александр ОлимпII2006
8Щепин Дмитрий ОлимпI2006
9Юров Алексей ЦДЮТЭ ГостищеваIIю2005
М16 - 2004-2003
SeqNum Full NameClubQualYear
1Астахов Евгений СШОР "Спартак" (Леонов Д.А.)КМС2004
2Безводинских Захар МАУ СШОР «Спартак» ЦыбульникI2003
3Бессонов Владимир ОлимпII2003
4Ткачев Данил МАУ СШОР «Спартак» ЦыбульникI2003
М21 - 2001 и старше
SeqNum Full NameClubQualYear
1Горбачев Артём Belgorod, personalб/р1994
2Гостищев Андрей ЦДЮТЭ ГостищеваI1991
3Данилов Сергей ОлимпII1991
4Мащенко Денис ОлимпII1991
5Панов Иван Belgorod, personalб/р1996
6Перелыгин Михаил МАУ СШОР «Спартак» ЦыбульникМС1991
М40 - 1979 и старше
SeqNum Full NameClubQualYear
1Кулешов Андрей Belgorod, personalб/р1973
2Михайлюков Андрей Белгород - Спартакб/р1975
3Уткин Андрей Олимпб/р1979
М50 - 1969 и старше
SeqNum Full NameClubQualYear
1Перемышлев Валерий Спартак -- Перемышлевб/р1965
2Токарь Валерий Belgorod, personalб/р1959
3Тяжкороб Юрий ЦДЮТЭ ГостищеваI1962
М60 - 1959 и старше
SeqNum Full NameClubQualYear
1Гордик Александр Belgorod, personalб/р1954
М70 - 1949 и старше
SeqNum Full NameClubQualYear
1Пестовский Евгений Старый плутI1948
2Попов Анатолий Старый плутI1940
3Ситников Николай Старый плутI1942
М80 - 1939 и старше
SeqNum Full NameClubQualYear
1Лукин Герман Старый плутб/р1937
2Обод Александр Старый плутI1937