Orgeo – Online entry and results system

Кубок Наро-Фоминского района - Открытие сезона (очередная попытка)

Кубок Наро-Фоминского района

Ski racing, Roller. Local.

Registration finished 22.01.2020 00:00 MSK

List of Participants

Free places: 101 out of 170

List of registered Online participants (total 69)

Export as file:

Fast navigation

Д-10 - 2010 г.р. и младше
SeqNum Full NameClubQualYear
1Абрамова Лиза ЦСШ (Тимошина Е.Н.)б/р2011
2Брандукова Ксения МБУ СШ "Звезда"б/р2011
3Дмитриева Елизавета ЦСШ (Тимошина Е.Н.)б/р2010
4Кирдеева Ксения МБУ СШ "Звезда"б/р2011
5Кудрявцева Юлия МБУ СШ "Звезда"б/р2011
Д-12 - 2008-2009 г.р
SeqNum Full NameClubQualYear
1Забава Анна ЦСШ (Клюхин Е.Г.)б/р2009
2Зарецкая Ульяна МБУ СШ "Звезда"IIю2009
3Качанова Ксения Naro fominskij rajon, personalб/р2008
4Кирдеева Полина МБУ СШ "Звезда"IIю2009
5Колокольчикова Вероника ЦСШ (Клюхин Е.Г.)б/р2009
6Прокошина Виктория МБУ СШ "Звезда"IIю2008
7Филиппова Елизавета МБУ СШ "Звезда"IIю2009
Д-14 - 2006-2007 г.р
SeqNum Full NameClubQualYear
1Ермолаева Варвара МБУ СШ "Звезда"2007
Д-18 - 2002-2003 г.р
SeqNum Full NameClubQualYear
1Однорал Мария ЦСШ (Клюхин Е.Г.)б/р2003
2Харькова Ксения ЦСШ (Клюхин Е.Г.)б/р2002
3Чирьева Валерия ЦСШ (Клюхин Е.Г.)б/р2003
Ж-40 - 1980-2001 г.р
SeqNum Full NameClubQualYear
1Фролова Снежана Naro fominskij rajon, personalб/р1994
Ж-60 - 1960-1979 г.р
SeqNum Full NameClubQualYear
1Прокофьева Татьяна ГСОБ"Лесная"б/р1965
Ж-60+ - 1959 г.р и старше
SeqNum Full NameClubQualYear
1Богачева Надежда Naro fominskij rajon, personalб/р1957
2Бурмистрова Светлана Naro fominskij rajon, personalб/р1953
М-10 - 2010 г.р. и младше
SeqNum Full NameClubQualYear
1Бердников Станислав ЦСШ (Клюхин Е.Г.)б/р2010
2Вилков Мирослав МБУ СШ "Звезда"IIю2011
3Козлов Виталий ЦСШ (Клюхин Е.Г.)б/р2011
4Лейес Антон МБУ СШ "Звезда"б/р2011
5Михайлов Сергей МБУ СШ "Звезда"IIIю2010
6Полуня Юрий ЦСШ (Тимошина Е.Н.)б/р2010
7Самарин Ярослав МБУ СШ "Звезда"б/р2010
8Седов Андрей МБУ СШ "Звезда"б/р2010
9Чайков Дмитрий МБУ СШ "Звезда"б/р2010
М-12 - 2008-2009 г.р
SeqNum Full NameClubQualYear
1Абрамов Николай МБУ СШ "Звезда"б/р2008
2Беляков Николай МБУ СШ "Звезда"б/р2009
3Гуторов Сергей МБУ СШ "Звезда"IIю2009
4Захаров Егор ЦСШ (Клюхин Е.Г.)б/р2009
5Козлов Даниил ЦСШ (Клюхин Е.Г.)IIю2008
6Крюков Григорий МБУ СШ "Звезда"2008
7Кудрявцев Егор МБУ СШ "Звезда"б/р2009
8Плахов Антон МБУ СШ "Звезда"2008
9Савинский Александр ЦСШ (Тимошина Е.Н.)б/р2009
10Сапего Герман МБУ СШ "Звезда"б/р2008
М-14 - 2006-2007 г.р
SeqNum Full NameClubQualYear
1Антипенков Александр ЦСШ (Клюхин Е.Г.)б/р2007
2Баранов Илья СШ "Зубренок" Жестков А.ВII2006
3Боярищев Даниил МБУ СШ "Звезда"IIю2006
4Верещагин Илья МБУ СШ "Звезда"III2006
5Власов Максим МБУ СШ "Звезда"III2007
6Воронов Александр МБУ СШ "Звезда"2006
7Ермолаев Степан МБУ СШ "Звезда"IIIю2006
8Конев Максим СШОР 102I2006
9Муромцев Александр МБУ СШ "Звезда"III2006
10Паниев Алексей МБУ СШ "Звезда"б/р2007
11Сухобоков Даниил МБУ СШ "Звезда"б/р2007
12Уколов Артём Naro fominskij rajon, personalб/р2007
13Харьков Дмитрий ЦСШ (Клюхин Е.Г.)б/р2006
14Чайков Максим МБУ СШ "Звезда"б/р2006
М-16 - 2004-2005 г.р
SeqNum Full NameClubQualYear
1Антипенков Алексей ЦСШ (Клюхин Е.Г.)б/р2004
2Гореленков Андрей МБУ СШ "Звезда"2004
3Кислов Роман ЦСШ (Клюхин Е.Г.)б/р2004
4Коробков Дмитрий МБУ СШ "Звезда"III2004
5Молотков Егор СШ "Зубренок" Жестков А.ВII2005
6Скворцов Александр МБУ СШ "Звезда"III2004
М-18 - 2002-2003 г.р
SeqNum Full NameClubQualYear
1Барабанов Илья Obninsk, personalб/р2003
2Давыдкин Святослав МБУ СШ "Звезда"III2003
3Лебедев Константин ЦСШ (Клюхин Е.Г.)б/р2003
М-40 - 1980-2001 г.р
SeqNum Full NameClubQualYear
1Гатауллин Ильдар Odintsovskij rajon, personalб/р1987
2Гусев Андрей Mytischinskij rajon, personalI1992
3Ломаев Александр Naro fominskij rajon, personalI1990
4Петров Александр Naro fominskij rajon, personalI1989
5Серышев Анатолий Naro fominskij rajon, personalI1990
М-60 - 1960-1979 г.р
SeqNum Full NameClubQualYear
1Прокофьев Игорь ГСОБ"Лесная"I1967
2Уколов Игорь Naro fominskij rajon, personalб/р1976

Other events, Ski racing, Roller, Moskovskaja oblast