Orgeo – Online entry and results system

06 апреля 2019 (сб)   Апатиты, Академгородок

Пробег в честь Дня Геолога

Пробег в честь Дня Геолога

Athletics, running, walking. Regional.

Registration finished 05.04.2019 13:00 MSK

List of Participants

Free places: 59 out of 100

List of registered Online participants (total 41)

Export as file:
3 КМ Ж 20-39
SeqNum Full NameClubQualYearNumber
1Кочуринская Екатерина КЛБ Апатитыб/р1997
2Спиридонова Елена Северное Сияниеб/р1991
3 КМ Ж 40-49
SeqNum Full NameClubQualYearNumber
1Щигарева Наталья ДОУ 4 «Сказка» г.Заозерскб/р1978
3 КМ Ж 50 И СТ
SeqNum Full NameClubQualYearNumber
1Бровкина Ирина Apatity, personalб/р1963
3 КМ М 20-39
SeqNum Full NameClubQualYearNumber
1Михайлов Алексей Poljarnye zori, personalб/р1992
2Мочас Сергей Северное Сияниеб/р1984
10 КМ Ж 20-39
SeqNum Full NameClubQualYearNumber
1Иванова Надежда Северное Сияниеб/р1985
2Кузина Яна Северное Сияниеб/р1982
10 КМ Ж 40-49
SeqNum Full NameClubQualYearNumber
1Андрушкив Оксана Северное Сияниеб/р197823
2Ганюшкина Елена Северное Сияниеб/р197825
10 КМ Ж 50 И СТ
SeqNum Full NameClubQualYearNumber
1Богданова Елена Северное Сияниеб/р196221
10 КМ М 20-39
SeqNum Full NameClubQualYearNumber
1Аминев Линар Северное Сияниеб/р19902
2Воробьёв Иван Kandalaksha, personalб/р1989
3Ковальский Антон Pechengskij rajon, personalб/р1995
4Панюков Ростислав Северное Сияниеб/р1987
5Удалов Данил Северное Сияниеб/р19987
10 КМ М 40-49
SeqNum Full NameClubQualYearNumber
1Андрушкив Иван Северное Сияниеб/р197878
2Галезник Андрей КЛБ Апатитыб/р1977557
3Горохов Сергей Северное Сияниеб/р197432
4Нерадовский Артем Северное Сияниеб/р1973
5Пономарев Евгений Северное Сияниеб/р197520
10 КМ М 50-59
SeqNum Full NameClubQualYearNumber
1Арашкевич Евгений Monchegorsk, personalб/р1964
2Быков Владимир Ориент ХибиныI19615
3Усачёв Сергей Северное Сияниеб/р1962162
10 КМ М 60 И СТ
SeqNum Full NameClubQualYearNumber
1Богданов Василий Северное Сияниеб/р195712
2Домрачев Владимр Kandalaksha, personalб/р1958
10 КМ М ДО 19
SeqNum Full NameClubQualYearNumber
1Литовченко Кирилл СШII2006
Out of contest, other age
2Федотов Егор СШI2005
3Ходонович Арсений СШ2006
Out of contest, other age
20 КМ Ж 20-39
SeqNum Full NameClubQualYearNumber
1Крейчик Елена Северное Сияниеб/р198618
2Прошина Евгения Murmansk, personalI1998
20 КМ М 20-39
SeqNum Full NameClubQualYearNumber
1Вирячев Алексей Северное Сияниеб/р198122
2Голобородько Александр Apatity, personalб/р1986
3Колтышев Михаил СШб/р1989
4Щеглов Глеб Северное СияниеI199737
5Янович Андрей Северное СияниеКМС199451
20 КМ М 40-49
SeqNum Full NameClubQualYearNumber
1Кузнецов Михаил Северное Сияниеб/р1977
2Лазеев Александр Северное Сияниеб/р1978
20 КМ М 50-59
SeqNum Full NameClubQualYearNumber
1Тронин Евгений Murmansk, personalб/р1968
20 КМ М ДО 19
SeqNum Full NameClubQualYearNumber
1Емельянов Никанор СШIII2003
2Оборотов Савелий СШII200333

Other events, Athletics, running, walking, Murmanskaja oblast