Orgeo – Online entry and results system

Российский Азимут 2018

Orienteering. Regional.

Registration finished 18.05.2018 07:00 MSK

List of Participants

List of registered Online participants (total 476)

Export as file:   

Fast navigation

Ж12 - Девочки 2006 и мл
SeqNum Full NameClubQualYearSINumberDaysStatus
1Андреева Варвара ДДТб/р2007123456789Confirmed
2Андреева Ева моу сош №35б/р2006123456789Confirmed
3Байгазина Дарья Талантб/р2009123456789Confirmed
4Баркова Мария МОУ СОШ № 50б/р2007123456789Confirmed
5Береснева Анжелика МОУ СОШ № 36б/р2006123456789Modified
6Бицура Татьяна Марафон Комсомольск-на-Амуреб/р2007123456789Modified
7Борис Алиса ХКСШОР ИльинкаIIю2006887995123456789Modified
8Букатина Дарья СпринтIIIю2007123456789Confirmed
9Бурцева Варвара МОУ СОШ №32б/р2006123456789Confirmed
10Валеева Кира Талантб/р2008123456789Confirmed
11Волохова Дарья ДДТб/р2007123456789Confirmed
12Ворощекина Анна Марафон Комсомольск-на-Амуре20071980015123456789Modified
13Дехтерева Анжелика МОУ СОШ №32б/р2007123456789Confirmed
14Елизарова Мария Марафон Комсомольск-на-Амуреб/р2010123456789Modified
15Кантемирова Анастасия ДДТб/р2009123456789Processing
16Капитонова Виктория МБОУ лицей №1б/р2006123456789Processing
17Кириенко Андрей ДДТб/р2007123456789Confirmed
18Ковтоенко Анастасия МБОУ лицей №1б/р2006123456789Processing
19Комлева Полина МОУ СОШ №53б/р2007123456789Processing
20Котаева Юлия МОУ СОШ № 36б/р2006123456789Modified
21Красникова Владислава ДДТб/р2006123456789Confirmed
22Кудрявцева Эльвира МОУ СОШ № 36б/р2006123456789Modified
23Кулакова Татьяна МОУ СОШ №53б/р2007123456789Processing
24Литвин Анастасия ХКСШОР ИльинкаIIю2007887991123456789Modified
25Литвинова Виолетта моу сош №35б/р2007123456789Confirmed
26Макарова Дарья МОУ СОШ № 36б/р2006123456789Modified
27Матвеева Александра МОУ СОШ № 36б/р2006123456789Modified
28Минько Любовь Школа-интернат №30 РЖДб/р2008123456789Processing
29Орешникова Арина ДДТб/р2007123456789Confirmed
30Павлова Ксения ТалантIIIю20071990110123456789Confirmed
31Паладина Надежда МОУ СОШ №32б/р2007123456789Confirmed
32Патрина Алеся Талантб/р2007123456789Confirmed
33Полонская Вероника МБОУ ДО Кванториумб/р2007123456789Confirmed
34Попова Вероника СДЮШОР №4 - КЛБ "Дзёмги"б/р2010123456789Processing
35Порядочная Арина моу сош №35IIю2006123456789Confirmed
36Приходько Алена СДЮШОР №4б/р20081990063123456789Processing
37Прищепова Кира Школа-интернат №30 РЖДб/р2008123456789Processing
38Пупс Софья МОУ СОШ № 50б/р2007123456789Confirmed
39Ренкас Каролина Школа-интернат №30 РЖДб/р2006123456789Processing
40Розман Татьяна Марафон Комсомольск-на-Амуреб/р2010123456789Modified
41Рудакова Анна МОУ СОШ № 36б/р2006123456789Modified
42Рычкова Мария Талантб/р2009123456789Confirmed
43Савватеева Анна МОУ СОШ № 36б/р2006123456789Modified
44Саяпина Олеся СДЮШОР №4б/р20076302765123456789Processing
45Селиванова Дарья ДДТб/р2007123456789Processing
46Скоробогатая Ольга ДДТб/р2007123456789Confirmed
47Смирнова Жанна Школа-интернат №30 РЖДб/р2006123456789Processing
48Смолянская Светлана ДДТб/р2007123456789Confirmed
49Смышляева Екатерина ХКСШОР Ильинка20062011657123456789Modified
50Снитко Кристина ДДТб/р2007123456789Confirmed
51Статина Екатерина ДДТб/р2006123456789Confirmed
52Сыроватская Алина ДДТб/р2007123456789Processing
53Тимошенко Елизавета Школа-интернат №30 РЖДб/р2008123456789Processing
54Тропина Мария ДДТб/р2007123456789Confirmed
55Харьянова Виктория МОУ СОШ № 36б/р2006123456789Modified
56Христенко Ксения МБОУ лицей №1б/р2006123456789Processing
57Чернецкая Полина МОУ СОШ №32б/р2006123456789Confirmed
58Чижова Вера СДЮШОР №4б/р20071990176123456789Processing
59Чопенко Дарина ДДТб/р2007123456789Confirmed
60Шарыгина Вероника ЦТКиС "Темп"20062117171123456789Confirmed
61Шарыпова Анна МОУ СОШ № 36б/р2006123456789Modified
62Шатрубова Анастасия МОУ СОШ №53б/р2007123456789Processing
63Штефан Ксения СШОР ЦСКАIII20062024794123456789Confirmed
64Яковлева Вероника Марафон Комсомольск-на-Амуреб/р2010123456789Modified
65Яковчук Самира моу сош №35б/р2007123456789Confirmed
Ж14 - Девочки 2004-2005
SeqNum Full NameClubQualYearSINumberDaysStatus
1Абулгазина Елизовета МОУ СОШ №42б/р2005123456789Processing
2Агибалова Софья Марафон Комсомольск-на-АмуреII20052076652123456789Modified
3Баженова Анастасия ХабаровскIII20042024786123456789Confirmed
4Баранова Анастасия СДЮШОР №4 - КЛБ "Дзёмги"б/р2005123456789Processing
5Бельская Алиса Школа-интернат №30 РЖДб/р2005123456789Processing
6Бодрова Анастасия Школа-интернат №30 РЖДб/р2005123456789Processing
7Бондарец Екатерина МОУ СОШ№14б/р2004123456789Confirmed
8Булавенко Анастасия МОУ гимназия №1б/р2005123456789Processing
9Возлякова София ДДТб/р2005123456789Confirmed
10Володкевич Мария Марафон Комсомольск-на-АмуреIIIю2005123456789Modified
11Волченко Елена Марафон Комсомольск-на-АмуреIIIю2005123456789Modified
12Герасимова Валерия ДДТб/р2004123456789Confirmed
13Грицуля Мирослава СДЮШОР №4IIю20051409387123456789Processing
14Дергаченко Олеся МОУ гимназия 45III2004123456789Confirmed
15Егорова Таисия ДТДиМб/р2004123456789Processing
16Жернакова Анастасия МОУ СОШ №42б/р2005123456789Processing
17Жукова Екатерина МОУ СОШ № 27б/р2004123456789Confirmed
18Захарова Анастасия Школа-интернат №30 РЖДб/р2004123456789Processing
19Иванова Юлия ЦТКиС "Темп"II20042117173123456789Confirmed
20Истомина Полина СШОР ЦСКАI20041390976123456789Confirmed
21Карась Екатерина ТалантI20041406770123456789Confirmed
22Касприк Дарья Школа-интернат №30 РЖДб/р2005123456789Processing
23Конева Анастасия Школа-интернат №30 РЖДб/р2005123456789Processing
24Конева Ирина СОШ №6б/р2005123456789Confirmed
25Конченко Антонина МОУ СОШ № 36б/р2005123456789Modified
26Корякина Екатерина МОУ Лицей 33б/р2005123456789Confirmed
27Легкая Кристина ДДТб/р2005123456789Confirmed
28Летяева Софья СОШ №6б/р2005123456789Confirmed
29Мандровская Анастасия МОУ СОШ №42б/р2005123456789Processing
30Марванова Ксения моу сош №35IIIю2005123456789Confirmed
31Мельничук Арина Школа-интернат №30 РЖДб/р2005123456789Processing
32Некрасова Полина МОУ СОШ №42б/р2005123456789Processing
33Нечаева Любовь МОУ СОШ № 36б/р2005123456789Modified
34Николаенко Мария Школа-интернат №30 РЖДб/р2005123456789Processing
35Осадчева Анастасия СпринтI20041410753123456789Confirmed
36Пелех Надежда МОУ СОШ №42б/р2005123456789Processing
37Поварова Анастасия МОУ СОШ №42б/р2005123456789Processing
38Приходько Кристина Школа-интернат №30 РЖДб/р2005123456789Processing
39Промыслова Инесса Спринт2005887976123456789Confirmed
40Савкина Екатерина моу сош №35IIIю2005123456789Confirmed
41Синёва Анастасия СОШ №6б/р2005123456789Confirmed
42Сотник Анастасия МОУ СОШ № 50б/р2005123456789Confirmed
43Старкова Алёна Школа-интернат №30 РЖДб/р2005123456789Processing
44Тигунова Анна СДЮШОР №4 - КЛБ "Дзёмги"б/р2004123456789Processing
45Толстова Анна Школа-интернат №30 РЖДб/р2005123456789Processing
46Филипишена Елизавета МБОУ лицей №1б/р2005123456789Processing
47Фурманова Валерия Школа-интернат №30 РЖДб/р2005123456789Processing
48Шпунтенко Мария Марафон Комсомольск-на-АмуреI20051406759123456789Modified
49Ядула Арина г.Хабаровск20042040765123456789Confirmed
Ж16 - Девушки 2002-2003
SeqNum Full NameClubQualYearSINumberDaysStatus
1Бизяева Ирина МОУ СОШ 23б/р2003123456789Confirmed
2Буранова Екатерина ХабаровскIII2003123456789Confirmed
3Васюхно Вероника МОУ СОШ 23I2003123456789Confirmed
4Волкова Анастасия МОУ СОШ 23б/р2003123456789Confirmed
5Воробьева Мария СДЮШОР №4КМС20021409382123456789Processing
6Гралевская Алеся МОУ СОШ№14IIю2002123456789Confirmed
7Гралевская Светлана МОУ СОШ№14IIю2002123456789Confirmed
8Искра Дарья г.ХабаровскI200313910481Confirmed
9Калиновская Анна МОУ СОШ № 27I2003123456789Confirmed
10Камышанская Мария Школа-интернат №30 РЖДб/р2003123456789Processing
11Кантимирова Полина МОУ СОШ № 27б/р2002123456789Confirmed
12Касьянова Елизавета моу сош №19I2003123456789Confirmed
13Кислицина Светлана МОУ СОШ № 34б/р2002123456789Confirmed
14Ковалева Наталья МОУ СОШ №53б/р2002123456789Processing
15Коверя Полина ДДТIII2002123456789Processing
16Крутова Виктория СпринтКМС2003877996123456789Confirmed
17Лисовская Диана ДТДиМб/р2003123456789Processing
18Лукина Наталья МОУ СОШ № 27б/р2003123456789Confirmed
19Наварич Валерия МОУ СОШ № 34б/р2002123456789Confirmed
20Осадчева Екатерина ХабаровскI20021406839123456789Confirmed
21Пинаева Алена ТалантI20031406773123456789Confirmed
22Пинаева Алёна Школа-интернат №30 РЖДб/р2003123456789Processing
23Плетинская Елена г.ХабаровскI20032040767123456789Confirmed
24Поливцева Полина МОУ гимназия №1КМС2002123456789Processing
25Розанова Наталья МОУ гимназия № 9б/р2003123456789Processing
26Скворцова Маргарита МОУ СОШ № 27I2003123456789Confirmed
27Ткаченко Полина МОУ СОШ 23б/р2003123456789Confirmed
28Шашкина Екатерина СпринтКМС20022011604123456789Confirmed
Ж18 - Девушки 2000-2001
SeqNum Full NameClubQualYearSINumberDaysStatus
1Белых Анжелика ТалантКМС2000123456789Confirmed
2Большакова Анна ХКСШОР ИльинкаI20002011630123456789Modified
3Бугаенко Анастасия СпринтКМС20012118001123456789Confirmed
4Гнесом Наталья МОУ СОШ №15б/р2000123456789Confirmed
5Кузнецова София МОУ СОШ№14I2001123456789Confirmed
6Матвеева Елизавета МОУ СОШ №15б/р2000123456789Confirmed
7Некрасова Екатерина ХабаровскI20002024783123456789Confirmed
8Сухинина Анастасия СШОР ЦСКАI20012024650123456789Confirmed
9Терентьева Дарья ХабаровскКМС20012024789123456789Confirmed
10Форсякова Надежда СпринтКМС20012011641123456789Confirmed
11Худько Ксения Школа-интернат №30 РЖДб/р2001123456789Processing
Ж20 - Девушки 1998-1999
SeqNum Full NameClubQualYearSINumberDaysStatus
1Кириченко Кристина СпринтКМС1999887982123456789Confirmed
2Ноговицина Ангелина АмГПГУб/р1998123456789Processing
3Трегубец Александра СпринтКМС19998648918123456789Confirmed
4Трусова Алина СШОР ЦСКАКМС19998648905123456789Confirmed
5Шанина Виктория ХабаровскКМС19992024787123456789Confirmed
ЖБ - Женщины 1964-1983
SeqNum Full NameClubQualYearSINumberDaysStatus
1Боярчук Олеся СОШ №6I1972123456789Confirmed
2Загрудняк Марина СДЮШОР №4 - КузнецовIIю1976123456789Confirmed
3Кантемирова Наталья ДДТб/р1975123456789Processing
4Колягина Марина МБОУ ДО Кванториумб/р1965123456789Confirmed
5Кортылева Татьяна ХКСШОР ИльинкаII19702011642123456789Modified
6Круткова Светлана Марафон Комсомольск-на-АмуреКМС19721005514123456789Modified
7Кузнецова Ольга СДЮШОР №4 - КузнецовIII19792078914123456789Confirmed
8Медведева Екатерина Марафон Комсомольск-на-Амуреб/р1982123456789Modified
9Митякова Елена СпринтКМС19701633967123456789Confirmed
10Победина Елена ДДТб/р1978123456789Processing
11Семенова Надежда Марафон Комсомольск-на-Амуреб/р1977123456789Modified
12Сингур Марина Habarovsk, personalМС196710055101Confirmed
ЖС - Женщины 1863 и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSINumberDaysStatus
1Гаращук Тамара г.ХабаровскI195516339531Confirmed
2Круткова Надежда Марафон Комсомольск-на-Амуреб/р1954123456789Modified
ЖЭ - Женщины 1984-1997
SeqNum Full NameClubQualYearSINumberDaysStatus
1Алексеева Алена АмГПГУб/р1997123456789Processing
2Белоусова Александра АмГПГУб/р1997123456789Processing
3Кобаненко Анастасия Komsomolsk na amure, personalб/р1988123456789Confirmed
4Крамаренко Наталья АмГПГУб/р1995123456789Processing
5Малых Эльвира ДВГАФКIII1995123456789Processing
6Назаренко Кристина АмГПГУб/р1997123456789Processing
7Половинина Александра ТалантМС19958648921123456789Confirmed
8Пунченко Екатерина АмГПГУб/р1997123456789Processing
9Салеева Яна АмГПГУб/р1997123456789Processing
10Сигитова Маргарита СпринтКМС1992123456789Confirmed
11Соловьева Арина АмГПГУб/р1997123456789Processing
12Трапезникова Алена ТалантЗМС19879200416123456789Confirmed
13Шалагина Елизавета АмГПГУб/р1997123456789Processing
14Шкребец Элина АмГПГУб/р1997123456789Processing
15Шульга Елизавета ТалантМС19951405211123456789Confirmed
М12 - Мальчики 2006 и мл
SeqNum Full NameClubQualYearSINumberDaysStatus
1Андреев Игорь МБОУ ДО Кванториумб/р2006123456789Confirmed
2Андреев Максим ДДТб/р2007123456789Confirmed
3Аникин Анатолий МОУ СОШ № 36б/р2006123456789Modified
4Баев Алексей МОУ СОШ №53б/р2007123456789Processing
5Баранов Андрей моу сош №35б/р2009123456789Confirmed
6Бармин Максим МОУ СОШ №53б/р2007123456789Processing
7Бармин Роман МОУ СОШ №53б/р2007123456789Processing
8Безнаев Тимофей Талантб/р2007123456789Confirmed
9Бирюков Марк ТалантIIю20071990909123456789Confirmed
10Бобко Илья Спринт20061633976123456789Confirmed
11Бутаков Иван МОУ Лицей 33б/р2006123456789Confirmed
12Валиев Андрей СДЮШОР №4б/р2010123456789Processing
13Валиев Дмитрий МОУ СОШ № 27б/р2006123456789Confirmed
14Вертинский Евгений моу сош №35IIIю2007123456789Confirmed
15Веселов Александр моу сош №35IIю2007123456789Confirmed
16Вологдин Юрий МБОУ лицей №1б/р2006123456789Processing
17Волошин Игорь МОУ СОШ № 50б/р2007123456789Confirmed
18Волощенко Захар СДЮШОР №4б/р20101990066123456789Processing
19Воробьев Виталий СДЮШОР №4IIIю20061990171123456789Processing
20Воробьёв Виталий МОУ СОШ№3б/р2006123456789Processing
21Головко Дмитрий ДДТб/р2007123456789Processing
22Горский Михаил МОУ СОШ№3б/р2006123456789Processing
23Горячев Ярослав МОУ СОШ № 36б/р2006123456789Modified
24Гусев Иван моу сош №19б/р2007123456789Confirmed
25Дмитриев Максим СпринтIIIю2009123456789Confirmed
26Евдокимов Иван ТалантIIIю20081990153123456789Confirmed
27Егоров Эдуард СДЮШОР №4б/р2010123456789Processing
28Журавлев Вадим Марафон Комсомольск-на-АмуреIIIю20096302771123456789Modified
29Журавлев Вадим МОУ Лицей 33б/р2007123456789Confirmed
30Загвоздин Артем МОУ СОШ №53б/р2007123456789Processing
31Зайцев Ярослав ТалантIIIю2008123456789Confirmed
32Захарцев Данил моу сош №19IIю2007123456789Confirmed
33Захарцов Даниил ТалантIIIю20061990158123456789Confirmed
34Звиададзе Олег ДТДиМб/р2006123456789Processing
35Илюшкин Никита ДДТб/р2010123456789Confirmed
36Иняшкин Артем СДЮШОР №4б/р20071990164123456789Processing
37Карпов Сергей МОУ СОШ № 36б/р2006123456789Modified
38Кашин Александр ДДТб/р2007123456789Processing
39Келлер Андрей Школа-интернат №30 РЖДб/р2009123456789Processing
40Кильдишев Данил МБОУ ДО Кванториумб/р2007123456789Confirmed
41Кирилюк Максим СДЮШОР №4IIIю20076302754123456789Processing
42Климин Денис МОУ СОШ № 36б/р2006123456789Modified
43Кныш Матвей СДЮШОР №4б/р2010123456789Processing
44Ковалев Ефим Талантб/р2007123456789Confirmed
45Коваль Илья Школа-интернат №30 РЖДб/р2009123456789Processing
46Комаров Ярослав МОУ СОШ № 36б/р2006123456789Modified
47Корнилов Илья МОУ СОШ №32б/р2007123456789Confirmed
48Корнилов Никита моу сош №35б/р2007123456789Processing
49Косевских Антон Школа-интернат №30 РЖДб/р2006123456789Processing
50Косицин Семен Талантб/р2009123456789Confirmed
51Кузнецов Алексей СДЮШОР №4 - Кузнецовб/р2011123456789Confirmed
52Куликов Илья МОУ СОШ№3б/р2006123456789Processing
53Кулиничев Константин ДДТб/р2006123456789Confirmed
54Лавриенко Андрей ТалантIIю20061990133123456789Confirmed
55Лебедев Илья ТалантI20061406768123456789Confirmed
56Лифанов Максим Школа-интернат №30 РЖДб/р2006123456789Processing
57Лобов Андрей ДДТб/р2007123456789Confirmed
58Логинов Кирилл Талантб/р2006123456789Confirmed
59Лудцев Эдуард Школа-интернат №30 РЖДб/р2006123456789Processing
60Лучников Даниил ДДТб/р2007123456789Confirmed
61Малков Роман г.ХабаровскIII20061406840123456789Confirmed
62Малородов Данил СДЮШОР №4б/р20081633978123456789Processing
63Маркелов Игорь СДЮШОР №4 - КЛБ "Дзёмги"б/р2007123456789Processing
64Мартынов Никита моу сош №19б/р2007123456789Confirmed
65Медведев Тимофей СДЮШОР №4IIIю20071990173123456789Processing
66Мелкоступов Виктор МОУ СОШ№3б/р2006123456789Processing
67Михайленко Андрей ДДТб/р2007123456789Confirmed
68Михайлов Арсений Школа-интернат №30 РЖДб/р2007123456789Processing
69Мощанов Владимир моу сош №35б/р2008123456789Processing
70Налимов Роман Школа-интернат №30 РЖДб/р2006123456789Processing
71Некрылов Егор МОУ СОШ № 50б/р2007123456789Confirmed
72Нестеренко-Савинов Лука МОУ СОШ №5б/р2006123456789Processing
73Новиков Анатолий ДДТб/р2006123456789Confirmed
74Новопашин Матвей Марафон Комсомольск-на-Амуреб/р2010123456789Modified
75Перелыгин Всеволод МОУ СОШ №32б/р2006123456789Confirmed
76Плехов Артур ТалантI2006333254123456789Confirmed
77Попов Егор СДЮШОР №4 - КЛБ "Дзёмги"б/р2011123456789Processing
78Попов Иван Школа-интернат №30 РЖДб/р2008123456789Processing
79Пупов Роман ДДТб/р2007123456789Confirmed
80Рыгалов Кирилл МБОУ ДО Кванториумб/р2006123456789Confirmed
81Рычков Владислав Талантб/р2007123456789Confirmed
82Рябчук Михаил СпринтIIIю20064642005123456789Confirmed
83Салиманович Виталий МОУ СОШ № 36б/р2006123456789Modified
84Самородов Андрей ДДТб/р2007123456789Processing
85Сафин Илья МОУ СОШ№3б/р2006123456789Processing
86Свиридов Семён Школа-интернат №30 РЖДб/р2006123456789Processing
87Семенов Данил СДЮШОР №4 - КузнецовIIю20071990323123456789Confirmed
88Семёнов Ярослав МОУ СОШ № 36б/р2006123456789Modified
89Семёновых Владимир СДЮШОР №4 - КЛБ "Дзёмги"б/р2007123456789Processing
90Синельников Александр МБОУ ДО Кванториумб/р2007123456789Confirmed
91Смыков Илья ДДТб/р2007123456789Processing
92Сырмолотов Максим МОУ СОШ №32б/р2007123456789Confirmed
93Татаринцев Богдан ДДТб/р2007123456789Processing
94Тенежьян Руслан Школа-интернат №30 РЖДб/р2007123456789Processing
95Тертюхов Роман г.ХабаровскIII20062118045123456789Confirmed
96Толстов Илья Школа-интернат №30 РЖДб/р2006123456789Processing
97Томских Владимир МОУ СОШ №32б/р2007123456789Confirmed
98Фролов Игорь МБОУ ДО Кванториумб/р2007123456789Confirmed
99Хантелев Матвей МБОУ лицей №1б/р2007123456789Processing
100Хобяков Артемий Школа-интернат №30 РЖДб/р2009123456789Processing
101Хомченко Александр Komsomolsk na amure, personalб/р2007123456789Processing
102Чернышов Руслан ДДТб/р2007123456789Confirmed
103Шахрай Артем моу сош №19б/р2007123456789Confirmed
104Шелудяков Эдиуард МОУ СОШ № 36б/р2006123456789Modified
105Шмидов Артем ТалантIIIю20081990228123456789Confirmed
106Шуфлик Николай Талантб/р2008123456789Confirmed
107Щербин Ярослав Komsomolsk na amure, personalб/р2010123456789Confirmed
108Якшимбетов Илья ДДТб/р2008123456789Confirmed
М14 - Мальчики 2004-2005
SeqNum Full NameClubQualYearSINumberDaysStatus
1Алтунин Кирилл Школа-интернат №30 РЖДб/р2005123456789Processing
2Андреев Виктор Марафон Комсомольск-на-АмуреIII20041406760123456789Modified
3Бабушкин Владислав СпринтI2004887993123456789Confirmed
4Бакаев Богдан МОУ Лицей 33б/р2005123456789Confirmed
5Бакурадзе Роман моу сош №35IIю2005123456789Confirmed
6Белых Вадим МОУ гимназия №1IIю2004123456789Processing
7Болтнев Ян МОУ гимназия № 9б/р2004123456789Processing
8Вершинин Максим Школа-интернат №30 РЖДб/р2004123456789Processing
9Визнович Владислав СпринтI20049022020123456789Confirmed
10Волошин Кирилл МОУ СОШ № 50б/р2004123456789Confirmed
11Голиков Илья ТалантIII2004123456789Confirmed
12Гореленко Арсений МОУ СОШ № 36б/р2004123456789Modified
13Даудов Егор МОУ СОШ № 34б/р2004123456789Confirmed
14Дегтяренко Николай Школа-интернат №30 РЖДб/р2005123456789Processing
15Деремед Дмитрий СДЮШОР №4 - КЛБ "Дзёмги"б/р2004123456789Processing
16Довгань Павел МОУ гимназия №1б/р2004123456789Processing
17Должиков Владислав Школа-интернат №30 РЖДб/р2005123456789Processing
18Ефременко Даниил СОШ №6б/р2004123456789Confirmed
19Журавлёв Данил МОУ СОШ № 36б/р2005123456789Modified
20Иванов Сергей Школа-интернат №30 РЖДб/р2004123456789Processing
21Киндеров Семён МОУ СОШ № 36б/р2005123456789Modified
22Кириллов Александр МОУ СОШ № 50б/р2004123456789Confirmed
23Кириллов Владислав МОУ СОШ № 50б/р2005123456789Confirmed
24Кириченко Данил СпринтIII20044642010123456789Confirmed
25Клименко Роман МОУ СОШ №42б/р2005123456789Processing
26Климов Сергей Школа-интернат №30 РЖДб/р2005123456789Processing
27Кононов Фёдор МБОУ лицей №1б/р2005123456789Processing
28Константинов Семён г.ХабаровскI200513909771Confirmed
29Кравченко Никита СДЮШОР №4б/р20046302758123456789Processing
30Кретов Данил Школа-интернат №30 РЖДб/р2005123456789Processing
31Кузменко Константин Марафон Комсомольск-на-АмуреIII20056302751123456789Modified
32Кукош Алексей МОУ СОШ №42б/р2005123456789Processing
33Левошко Алексей СДЮШОР №4 - КЛБ "Дзёмги"б/р2004123456789Processing
34Маслов Владислав МОУ Лицей 33б/р2005123456789Confirmed
35Медведев Станислав Марафон Комсомольск-на-АмуреIIIю20041990930123456789Modified
36Минчак Алексей г.ХабаровскI200420246521Confirmed
37Мясников Константин МБОУ лицей №1б/р2005123456789Processing
38Немкин Никита ДТДиМб/р2004123456789Processing
39Новожилов Глеб СпринтI20042011656123456789Confirmed
40Осмак Артём СпринтI2004887998123456789Confirmed
41Плюйко Анатолий МОУ СОШ № 50б/р2004123456789Confirmed
42Плющенко Максим Талант20041990911123456789Confirmed
43Полетаев Дмитрий ДТДиМб/р2005123456789Processing
44Попов Сергей СДЮШОР №4 - КЛБ "Дзёмги"б/р2005123456789Processing
45Саянц Валерий МОУ СОШ № 27б/р2004123456789Confirmed
46Сидунов Кирилл СпринтI20042011652123456789Confirmed
47Сильченко Станислав Школа-интернат №30 РЖДб/р2005123456789Processing
48Смирнов Марк ТалантI20041406772123456789Confirmed
49Старов Николай Лидер "Центр"I20041Processing
50Сурин Алекасандр ТалантIIIю2004123456789Confirmed
51Сурин Александр МОУ СОШ № 27IIIю2004123456789Confirmed
52Сухинин Сергей СШОР ЦСКАI20051391039123456789Confirmed
53Ткаченко Андрей МОУ Лицей 33б/р2005123456789Confirmed
54Торгашев Павел Школа-интернат №30 РЖДб/р2005123456789Processing
55Уэлч Никита ДТДиМб/р2005123456789Processing
56Фельбаба Михаил ДТДиМб/р2004123456789Processing
57Фролов Валерий МОУ гимназия 45б/р2004123456789Confirmed
58Хапинин Егор МОУ Лицей 33б/р2005123456789Confirmed
59Цебак Илья Школа-интернат №30 РЖДб/р2005123456789Processing
60Шестопалов Владислав ТалантI2004123456789Confirmed
61Юрыгин Роман МОУ Лицей 33б/р2005123456789Confirmed
М16 - Юноши 2002-2003
SeqNum Full NameClubQualYearSINumberDaysStatus
1Абашин Валерий МОУ СОШ № 27б/р2003123456789Confirmed
2Алленов Егор МОУ СОШ №32б/р2002123456789Confirmed
3Андрейчук Арсений моу сош №19II2003123456789Confirmed
4Анисимов Юрий МБОУ ДО Кванториумб/р2003123456789Confirmed
5Ардильянов Никита СДЮШОР №4 - КЛБ "Дзёмги"б/р2003123456789Processing
6Бережной Сергей моу сош №35II2002123456789Confirmed
7Булдыгеров Олег моу сош №19I2003123456789Confirmed
8Бурцев Максим МОУ СОШ № 34б/р2003123456789Confirmed
9Варламов Евгений г.ХабаровскI20032040768123456789Confirmed
10Гамага Владимир СпринтI2002887984123456789Confirmed
11Гончаров Вадим МОУ СОШ № 34б/р2003123456789Confirmed
12Горелов Венедикт МОУ гимназия №1б/р2003123456789Processing
13Григорюк Демьян МОУ гимназия 45б/р2003123456789Confirmed
14Деревщиков Даниил МОУ гимназия 45б/р2003123456789Confirmed
15Ермаков Тимофей МОУ гимназия № 9б/р2002123456789Processing
16Жестов Дмитрий СШОР ЦСКАI20022024762123456789Confirmed
17Журавлёв Олег Школа-интернат №30 РЖДб/р2002123456789Processing
18Жучков Денис МОУ СОШ №5б/р2002123456789Processing
19Зинюк Михаил МОУ СОШ№14б/р2003123456789Confirmed
20Иконников Максим Школа-интернат №30 РЖДб/р2002123456789Processing
21Илюшкин Илья ДДТб/р2003123456789Confirmed
22Канин Сергей ХКСШОР ИльинкаI2002887975123456789Modified
23Козадаев Андрей МОУ СОШ № 50I2003123456789Confirmed
24Козак Сергей МОУ СОШ №32б/р2002123456789Confirmed
25Крым Роман СДЮШОР №4б/р2002123456789Processing
26Латышов Егор ХабаровскIII2002123456789Confirmed
27Малько Алексей МОУ СОШ № 34б/р2002123456789Confirmed
28Мартынов Эдуард моу сош №19б/р2003123456789Confirmed
29Морозов Всеволод ДТДиМб/р2003123456789Processing
30Мошейко Вячеслав ХабаровскI20032024788123456789Confirmed
31Недождеев Никита МОУ СОШ 23б/р2003123456789Confirmed
32Нуралиев Рустам МОУ СОШ №32б/р2002123456789Confirmed
33Пастухов Антон МОУ СОШ №5б/р2002123456789Processing
34Плотников Дмитрий МОУ СОШ № 34б/р2002123456789Confirmed
35Претуляк Леонид МОУ гимназия №1I2003123456789Processing
36Приймак Виталий МОУ гимназия 45б/р2002123456789Confirmed
37Путинцев Данил моу сош №19II2003123456789Confirmed
38Пыжьянов Никита Марафон Комсомольск-на-АмуреIIIю20031990935123456789Modified
39Разуваев Матвей моу сош №19I2003123456789Confirmed
40Росугбу Артем МОУ СОШ №32б/р2003123456789Confirmed
41Рыбкин Дмитрий моу сош №35I2003123456789Confirmed
42Рябчук Денис СпринтКМС2002887980123456789Confirmed
43Сазонов Илья Школа-интернат №30 РЖДб/р2002123456789Processing
44Санжаревский Валентин Школа-интернат №30 РЖДб/р2003123456789Processing
45Свириденко Денис МОУ СОШ № 34б/р2002123456789Confirmed
46Семёнов Дмитрий СпринтКМС20031633957123456789Confirmed
47Семенов Максим ХКСШОР ИльинкаКМС2002887989123456789Modified
48Слепнев Алексей МОУ СОШ № 34б/р2003123456789Confirmed
49Собольщиков Иван СДЮШОР №4I20031406775123456789Processing
50Терентьев Никита ХабаровскI20032091634123456789Confirmed
51Толочкин Даниил Марафон Комсомольск-на-АмуреI2003123456789Modified
52Топоров Данил МОУ СОШ № 34б/р2003123456789Confirmed
53Трегубец Дмитрий СпринтI20032011607123456789Confirmed
54Удинцев Денис МОУ гимназия 45б/р2003123456789Confirmed
55Федоренко Данил МОУ СОШ № 34б/р2003123456789Confirmed
56Федорин Матвей Марафон Комсомольск-на-АмуреIIIю20036302770123456789Modified
57Цвяк Елисей МОУ СОШ № 34б/р2002123456789Confirmed
58Чернецкий Артем МБОУ ДО Кванториумб/р2002123456789Confirmed
59Черников Артем МОУ СОШ № 34б/р2002123456789Confirmed
60Шаптала Максим Komsomolsk na amure, personalб/р2003123456789Confirmed
61Шегай Владислав МОУ СОШ № 27б/р2003123456789Confirmed
62Шумаков Сергей МБОУ ДО Кванториумб/р2003123456789Confirmed
М18 - Юноши 2000-2001
SeqNum Full NameClubQualYearSINumberDaysStatus
1Аверкин Павел СпринтКМС20008648923123456789Confirmed
2Барабаш Максим МОУ СОШ №15б/р2000123456789Confirmed
3Бондарев Данил СДЮШОР №4 - КЛБ "Дзёмги"б/р2000123456789Processing
4Голованов Илья Школа-интернат №30 РЖДб/р2001123456789Processing
5Данилюк Никита СпринтКМС20002011643123456789Confirmed
6Долгов Сергей ДДТIII2001123456789Processing
7Ефремов Михаил МОУ СОШ № 50КМС2000123456789Confirmed
8Жилин Максим СДЮШОР №4КМС20011409383123456789Processing
9Задорожный Захар ТалантI20011406774123456789Confirmed
10Королёв Руслан СОШ №6I2001123456789Confirmed
11Королев Руслан СДЮШОР №4I20011406776123456789Processing
12Кузькин Данил Школа-интернат №30 РЖДб/р2001123456789Processing
13Левошко Егор СДЮШОР №4 - КЛБ "Дзёмги"б/р2001123456789Processing
14Малахов Григорий СОШ №6II2001123456789Confirmed
15Митяков Сергей СпринтКМС20008648922123456789Confirmed
16Павлов Сергей ТалантI20001406761123456789Confirmed
17Палаус Илья ЛидерI20012024768123456789Confirmed
18Пираган Никита МОУ СОШ №15б/р2000123456789Confirmed
19Плехов Роман МОУ СОШ №53б/р2000123456789Processing
20Попоудин Максим Школа-интернат №30 РЖДб/р2001123456789Processing
21Приходько Дмитрий Лидер "Центр"II20001Processing
22Сашрин Сергей МОУ СОШ №15б/р2000123456789Confirmed
23Сырьев Иван Школа-интернат №30 РЖДб/р2001123456789Processing
24Таран Николай ТалантКМС20001406764123456789Confirmed
25Телепнев Михаил ЛидерКМС20012024766123456789Confirmed
26Тихонов Александр ДТДиМб/р2001123456789Processing
М20 - Юноши 1998-1999
SeqNum Full NameClubQualYearSINumberDaysStatus
1Голованов Андрей ТалантКМС19981301102123456789Confirmed
2Григорьев Федор ДВГАФКIII1998123456789Processing
3Квашулько Владимир Лидер "Центр"КМС19991Processing
4Куцев Данил ДВГАФКII1999123456789Processing
5Павлюк Георгий ДВГАФКIII1998123456789Confirmed
6Трухин Никита ТалантI1999123456789Confirmed
МБ - Мужчины 1964-1983
SeqNum Full NameClubQualYearSINumberDaysStatus
1Кравченко Денис Komsomolsk na amure, personalб/р1982123456789Confirmed
2Краснолуцкий Александр г.НаходкаI19711406897123456789Confirmed
3Крутков Игорь Komsomolsk na amure, personalб/р1978123456789Confirmed
4Кузнецов Андрей Марафон Комсомольск-на-АмуреМС19798646236123456789Modified
5Николаенко Дмитрий Школа-интернат №30 РЖДб/р1979123456789Processing
6Плехов Анатолий Марафон Комсомольск-на-АмуреI1976123456789Modified
7Резниченко Александр СДЮШОР №4 - КузнецовII1979123456789Confirmed
8Хомченко Виталий Komsomolsk na amure, personalМС19781405206123456789Processing
МС - Мужчины 1963 и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSINumberDaysStatus
1Данейко Сергей Марафон Комсомольск-на-Амуреб/р1958123456789Modified
2Козадаев Юрий Марафон Комсомольск-на-АмуреКМС19601005515123456789Modified
3Нелаев Андрей СДЮШОР №4 - КузнецовII1957123456789Confirmed
4Трапезников Алексей ТалантI19631005501123456789Confirmed
МЭ - Мужчины 1984-1997
SeqNum Full NameClubQualYearSINumberDaysStatus
1Барахоев Дмитрий ХКСШОР ИльинкаI19891422545123456789Modified
2Гурин Сергей HabarovskМС19908403103123456789Processing
3Дениско Николай ХКСШОР ИльинкаКМС19942011642123456789Modified
4Козадаев Никита Марафон Комсомольск-на-АмуреМС19951406758123456789Modified
5Козлов Сергей в/ч 30632КМС19908650730123456789Processing
6Мезенцев Ульян Habarovsk, personalМС19968650651123456789Processing
7Мельников Ан Евгений АмГПГУб/р1995123456789Processing
8Мешков Александр Komsomolsk na amure, personalб/р1987123456789Confirmed
9Митяков Владислав СпринтМС19979111010123456789Confirmed
10Потапов Дмитрий АмГПГУб/р1997123456789Processing
11Рассохин Егор АмГПГУб/р1997123456789Processing
12Савега Андрей СШОР ЦСКАМС19968654646123456789Confirmed
13Халимов Максим АмГПГУб/р1993123456789Processing
14Хромов Дмитрий СпринтМС19962024775123456789Confirmed