Orgeo – Online entry and results system

10 марта 2017 (пт)   Стерлитамак, Содовик

Чемпионат и первенство г. Стерлитамак

Orienteering. Local.

Registration finished 08.03.2017 16:00 MSK

List of Participants

Event Creator

Orient Bash

List of registered Online participants (total 53)

Export as file:

Fast navigation

D12
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Александрова Ангелина СДЮТиЭ (Яушева Э.А.)б/р2006
2Алексеева Анастасия СДЮТиЭ,Стерлитамакб/р2005
3Ахмадиева Азалия Аургазинский районб/р20052040815
4Ахметова Алия СДЮТиЭ,СтерлитамакIIIю2005
5Батыршина Анна СДЮТиЭ (Яушева Э.А.)б/р2007
6Иванова Влада Аургазинский районб/р20061401288
7Нехорошкина Яна СДЮТиЭ (Яушева Э.А.)б/р2006
8Петюренко Анжелика СДЮТиЭ,Стерлитамакб/р2005
9Раджабова Луиза СДЮТиЭ (Яушева Э.А.)б/р2006
10Чертищева Елизавета СДЮТиЭ,Стерлитамакб/р2005
11Явгарова Диана СДЮТиЭ (Яушева Э.А.)б/р2006
D14
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Ахмадиева Динара Аургазинский район20032069550
2Гильманова Камилла СДЮТиЭ,Стерлитамакб/р2003
3Халикова Карина СДЮТиЭ,СтерлитамакIIIю2005
D16
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Даровская Анжелика СДЮТиЭ,Стерлитамакб/р2001
2Лавренюк Лилия СДЮТ и Э (Надежда)III2001
3Михайлова Ксения СДЮТ и Э (Надежда)III2001
D18
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Ахметова Алсу СФ БашГУIIIю19991001598
2Иванова Татьяна СФ БашГУб/р1999254968
3Калинина Зоя СДЮТиЭ,СтерлитамакI2000
4Каратеева Дарья СФ БашГУIIIю19991001585
5Мустафина Айзиля СФ БашГУб/р1999254135
6Сиражетдинова Диана СФ БашГУIIIю19991302518
7Счастливцева Юлия СФ БашГУб/р19991001590
8Хайбуллина Альбина СФ БашГУIIIю1999254185
D21
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Абдрязакова Алия СФ БашГУIII19951001552
2Арсланбаева Виктория СФ БашГУIII19971001596
3Атнашева Лилия СФ БашГУIII19941001567
4Карнаухова Наталья СФ БашГУКМС19911001591
5Петрова Татьяна СФ БашГУIIIю1997254174
6Рахимова Алина СФ БашГУIII1997254183
7Шарафутдинова Сабина СФ БашГУб/р1997254183
8Ястребова Наташа СФ БашГУIII19971302541
M12
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Захаров Владислав КСО "ЛИС"IIIю20051405455
2Зюзин Константин СДЮТиЭ (Яушева Э.А.)б/р2006
3Лабажев Арсений СДЮТ и Э (Надежда)б/р2006
4Латыпов Наиль СДЮТ и Э (Надежда)б/р2005
5Нюбин Никита СДЮТиЭ,Стерлитамакб/р2005
6Петров Егор СДЮТ и Э (Надежда)б/р2005
7Халимов Наргиз СДЮТиЭ (Яушева Э.А.)б/р2006
8Челотканов Павел СДЮТ и Э (Надежда)б/р2005
M14
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Галиуллин Тимур СДЮТ и Э (Надежда)IIIю2004
2Павлов Данил Аургазинский районб/р20041001628
M18
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Афанасьев Никита СДЮТиЭ,СтерлитамакКМС20001005895
2Валеев Радмир СФ БашГУIIIю19991001583
3Лазарев Данил СФ БашГУIIIю1999254372
4Ридзель Сергей СФ БашГУIIIю19991302528
5Усманов Рифат СФ БашГУб/р19991001570
M21
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Гарифуллин Вадим СФ БашГУII19971302506
2Захаров Вадим КСО "ЛИС"КМС19731405477
3Петров Виктор СФ БашГУIII19961302547
4Сайдалиев Денис СФ БашГУIII19961001557
5Семенов Александр СФ БашГУIII19971001580