Orgeo – Online entry and results system

Мемориал Юрия Ивановича Безымянного

Orienteering. Regional.

Registration finished 21.08.2012 18:00 MSK

List of Participants

List of registered Online participants (total 220)

Export as file:

Fast navigation

Ж12 - 2000-2001
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Бекленищева Наталья Каменск-Уральский2000
2Букреева Оля "Колесо" Екатеринбург2001250800
3Матвеева Алена ДЮСШ-4 Новоуральск20001633101
4Трифонова Кристина ДЮСШ-4 Новоуральскб/р2003
Ж14 - 1998-1999
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Бахтерева Екатерина Каменск-УральскийI19980254916
2Бахтерева Екатерина Каменск-УральскийI19980254916
3Дмитриева Инга ДЮСШ-4 НовоуральскI19981633103
4Козлова Наталья Каменск-УральскийII1998
5Пермякова Дарья ДЮСШ-4 Новоуральск19981633105
6Попова Евгения ДЮСШ-19 РодникIIIю19996104938
7Рязанова Олеся ДЮСШ-4 НовоуральскI20011633100
8Ширкунова Алена ДЮСШ-4 НовоуральскI19991633102
9Яхина Галина "Колесо" Екатеринбургб/р19822040711
Ж16 - 1996-1997
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Иванова Анастасия Каменск-УральскийII1996
2Савченко Татьяна Каменск-УральскийКМС19960237207
3Фахрутдинова Юлия Каменск-УральскийI19961302296
4Щербань Татьяна Каменск-УральскийКМС19961602247
Ж18 - 1994-1995
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Кузнецова Валентина ТитанIII1995
2Орехова Анна Cheljabinsk, personalI1995206939
3Чепчугова Александра ДЮСШ-4 НовоуральскКМС19941633106
Ж21 - без ограничений
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Букреева Алёна "Колесо" ЕкатеринбургМС19771602230
2Диева Ольга Sverdlovskaja oblast, personalКМС19751394995
3Ефимова Елена КСО "Ермак" ТюменьII19791005406
4Ефремова Ольга "Колесо" ЕкатеринбургМС19771633895
5Карачева Вероника Perm, personalII19782040998
6Карнаухова Наталья Gornozavodskij rajon, personalКМС19911001591
7Козина Елена Novouralsk, personalМС19761393577
8Крылова Ольга Novouralsk, personalМС1976250774
9Кузнецова Ольга Чистый воздухКМС19721005413
10Мачанова Ксения ДЮСШ-19 РодникКМС19861009424
11Медведева Татьяна КСО ЛегендаМСМК19891302552
12Попадейкина Юлия КСО "Ермак" ТюменьI19931600868
13Сидорова Анна Кедр 7КМС19931007774
14Силина Ольга ДЮСШ-19 РодникКМС1988250756
15Тархова Ирина ДЮСШ СтартМС19812300554
16Фатеева Ольга Tjumen, personalI19801600889
17Фролова Ирина РеактивоКМС1974557777
18Чеканова Ксения ОДЮСШ-ЮУрГУКМС1989890713
Ж40 - 1963-1972 г. р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Волкова Татьяна Кедр 7б/р1967250768
2Евтюхова Татьяна Кедр 7б/р19681633450
3Ефимова Елена Кедр НовоуральскМС1966254919
4Жабреева Инна Кедр НовоуральскКМС19691633124
5Конышева Людмила КСО "Ермак" ТюменьII19632007300
6Корнева Татьяна "Колесо" ЕкатеринбургМС19651602232
7Лагунова Людмила Kamensk uralskij, personalб/р19701009440
8Махнутина Инна Кедр Новоуральскб/р1970
9Моисеева Ирина Кедр НовоуральскМС19691600858
10Попова Татьяна КСО ВездеходКМС19681005149
11Пьянкова Елена Kamensk uralskij, personalб/р1970238185
12Севостьянова Инга Каменск-Уральскийб/р1966250816
13Щербань Маргарита Каменск-УральскийI1966250759
Ж50 - 1953-1962 г. р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Ваганова Тамара NovouralskМС1954250757
2Ведина Ольга КСО "Ермак" ТюменьI19581600890
3Дубова Елена КСО ЛегендаМС1960
4Ельцова Вера Каменск-УральскийII19571009448
5Игнатьева Марина КСО ВездеходI1986250701
6Кириллова Ольга Novouralskб/р1959
7Корчагина Ольга Ekaterinburg, personalМС1960250844
8Пестовских Вера Каменск-УральскийI19531302274
9Стеценко Лидия Титан(В.Салда)МС1954250745
10Туринцева Маргарита Novouralsk, personalIII1961250834
11Федорова Тамара МаякКМС19591006925
12Шестакова Валентина МаякII19562004145
Ж60 - 1943-1952 г. р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Агафонова Татьяна Каменск-УральскийКМС19491009449
2Дудина Надежда Каменск-УральскийII1947
3Кашперская Ольга NordКМС1948250830
4Кожарская Лариса NovouralskКМС1948250721
5Лункина Юлия Каменск-УральскийII1947
6Михасева Любовь NovouralskКМС1958
7Овсянникова Людмила Каменск-УральскийI19491005448
8Павлова Ольга NovouralskМС1948254961
9Разгоняева Людмила Kaslinskij rajon, personalМС19511601339
Ж70 - 1942 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Апокина Евгения "Колесо" ЕкатеринбургI1934250807
2Баталова Галина БаталовКМС1933206688
3Васильева Тамара "Колесо" Екатеринбургб/р1936206086
4Гунько Галина Каменск-УральскийII1934
5Савиных Лидия "Колесо" Екатеринбургб/р1941206082
6Селяхина Валентина "Колесо" ЕкатеринбургI1940250809
7Сумина Нина NordКМС1940250822
М12 - 2000-2001
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Бац Константин ДЮСШ-4 Новоуральск2002250835
2Борисов Александр КСО "Ермак" ТюменьIIIю2000303801
3Василец Антон ДЮСШ-4 НовоуральскIIю20001633112
4Добрынин Вячеслав КСО ВездеходIIIю2002206802
5Ермолин Герман Каменск-УральскийIIю2001
6Игнатов Борис Каменск-УральскийIII2000
7Крюков Александр ДЮСШ-4 НовоуральскIIIю2001250772
8Михайловский Сергей ДЮСШ-4 НовоуральскIII20011633109
9Рычков Артем ДЮСШ-4 НовоуральскIIIю2002
10Хабибуллин Рим ДЮСШ-4 Новоуральск20011633113
11Чечуров Александр ДЮСШ-4 НовоуральскIIю20011633110
12Чумаченко Максим Каменск-УральскийIIIю2000
13Шабашов Иван "Колесо" Екатеринбургб/р2000
М14 - 1998-1999
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Авдеев Виталий ДЮСШ-4 НовоуральскII19991633114
2Акилов Михаил ДЮСШ-4 НовоуральскI19991633107
3Бакунин Александр Каменск-Уральский1999
4Ботанов Константин ДЮСШ-4 НовоуральскI19981007913
5Гаврилов Павел ДЮСШ-4 Новоуральск19981633117
6Добрынин Никита КСО Вездеход19991394988
7Махнутин Иван ДЮСШ-4 НовоуральскII19991633115
8Михалев Михаил ДЮСШ-4 НовоуральскI19991633116
М16 - 1996-1997
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Васин Денис ДЮСШ-4 НовоуральскКМС19961005423
2Забелин Евгений ДЮСШ-4 НовоуральскII1996
3Ладейщиков Никита Каменск-УральскийIIю1996
4Матвеев Максим ДЮСШ-4 НовоуральскКМС19961393765
5Огородников Александр "Колесо" ЕкатеринбургКМС1989
6Постников Антон Титан(В.Салда)б/р1988
М18 - 1994-1995
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Асоян Никита ДЮСШ-19 РодникКМС19941301607
2Баргамон Кирилл ДЮСШ-4 НовоуральскI19951633877
3Кадилов Роман ДЮСШ-19 РодникI19941009426
4Степанов Александр ДЮСШ-4 НовоуральскI19951633401
5Широких Евгений Ekaterinburg, personalI19951001527
6Широких Евгений Ekaterinburg, personalI19951001527
М21 - без ограничений
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Бахтерев Александр Чистый воздухМС19771009431
2Вальнев Владимир РодонитКМС1992
3Головань Алексей Кедр НовоуральскМС1986250769
4Гомзяков Александр ДЮСШ-19 НОРДКМС1986
5Димитриев Денис ДЮСШ-19 РодникКМС19921009430
6Ефимов Александр КСО "Ермак" ТюменьМС1977888222
7Захаров Владимир Чистый воздухб/р19741600886
8Зеленцов Александр АбрисМС19731302282
9Ивыгин Сергей "Колесо" ЕкатеринбургI1982
10Ивыгин Сергей "Колесо" ЕкатеринбургI1982
11Изотов Станислав Nizhnij tagil, personalКМС1973899101
12Иовенко Виктор КСО ВездеходКМС19901009436
13Ипатов Сергей ИТСб/р1973712100
14Крохмалев Сергей "Колесо" ЕкатеринбургКМС19741302294
15Литенков Алексей "Колесо" ЕкатеринбургI19801600871
16Мамонтов Евгений Sankt peterburg, personalI1988
17Морозов Андрей РеактивоМС19841302284
18Низамов Сергей Чистый воздухII19772007240
19Попов Евгений ДЮСШ-19 НОРДМС19891005439
20Саломатов Александр Кедр НовоуральскIIIю19742007275
21Скорб Станислав Чистый воздухII19771302256
22Томилин Александр ПолюсКМС19721633207
23Фадеев Евгений FORWARDSHOP.RUМСМК1975750813
24Чагин Евгений Кедр 7КМС19911302262
25Шавкунов Сергей "Колесо" ЕкатеринбургIII1976250758
26Шелепова Ирина ДЮСШ-19 РодникМС19851009429
27Шишкин Виталий МеридианIII199201892
28Шубенкин Алексей РеактивоКМС19841600862
29Ягупов Станислав Чистый воздухII19771005401
30Ярмиев Артур Полюсб/р1988
31Яхин Иван "Колесо" ЕкатеринбургIII19801302166
М40 - 1963-1972 г. р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Антипин Сергей "Колесо" ЕкатеринбургКМС19651602223
2Бакунин Игорь Каменск-УральскийКМС19651009445
3Баталов Сергей БаталовКМС1971250737
4Ван-Ин Евгений Каменск-УральскийКМС1967206900
5Васин Вадим Кедр НовоуральскI19711602226
6Вяткин Виталий "Колесо" Екатеринбургб/р19661990020
7Гладких Андрей Sverdlovskaja oblast, personalII1971250849
8Гордеев Михаил NordII1972
9Гордеев Юрий Novouralsk, personalб/р19711633459
10Грудин Сергей Баталовб/р1964
11Добрынин Александр КСО ВездеходКМС19711394994
12Елисеев Павел "Колесо" Екатеринбургб/р1967
13Иванов Сергей Чистый воздухКМС19681394990
14Конышев Вадим КСО "Ермак" ТюменьКМС19661600878
15Крылов Анатолий Novouralsk, personalМС19651301141
16Крылов Владимир Novouralsk, personalМС19651301140
17Кузнецов Евгений Sverdlovskaja oblast, personalб/р1966
18Лагунов Григорий Kamensk uralskij, personalб/р19681005250
19Никонов Игорь Kamensk uralskij, personalб/р19651005141
20Павлов Андрей Ekaterinburg, personalб/р1971
21Селянинов Олег "Колесо" Екатеринбургб/р1972
22Серебряков Андрей Чистый воздухI19711600884
23Шабашов Павел "Колесо" ЕкатеринбургКМС19711009441
24Щербань Аркадий Каменск-УральскийКМС19681009438
25Щетинский Андрей УрФУб/р1969
26Южаков Денис РодонитКМС19721633007
М50 - 1953-1962 г. р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Баев Сергей "Урал"I1954
2Ведин Аркадий КСО "Ермак" ТюменьI19591302090
3Войцехович Артур Пеленг-Вымпел (Минск)КМС1962250523
4Волков Сергей Титан(В.Салда)МС1954
5Закеев Альберт "Колесо" ЕкатеринбургКМС1961250831
6Иванов Павел Kurgan, personalКМС19621600883
7Исаков Павел Кедр 7б/р1959250826
8Казусь Станислав Ekaterinburg, personalб/р1959250749
9Корчагин Александр Ekaterinburg, personalКМС1958250838
10Косолапов Алексей Ekaterinburg, personalб/р19601009419
11Куксенок Михаил Ekaterinburg, personalКМС1961250731
12Лебедев Андрей Кедр Новоуральскб/р19591600857
13Нечкин Игорь Кедр НовоуральскКМС1959250833
14Сергеев Владимир "Урал"I1954
15Стеценко Валерий Титан(В.Салда)КМС1954250786
16Тепляшин Александр Титан(В.Салда)МС19631393877
17Фатеев Михаил Tjumen, personalI19601302100
18Федоров Сергей СДЮСШОР № 3КМС19591006935
19Чагин Владимир Кедр 7б/р19591633452
М60 - 1943-1952 г. р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Cалаев Павел NordКМС1945250289
2Гореликов Алексей NovouralskКМС19471633453
3Гохфельд Виктор ФакелКМС1944250751
4Гудков Михаил КСО ЛегендаМС1949250709
5Казаринов Николай МаякI1946238155
6Козин Алексей Novouralsk, personalКМС1950
7Леньшин Владимир Nizhnij tagil, personalб/р19491381975
8Мамин Борис Каменск-УральскийII1947
9Масленников Николай ДЮСШ-19 НОРДб/р1945
10Разницын Леонид "Колесо" ЕкатеринбургI1947250810
11Самарцев Леонид Титан(В.Салда)КМС19431005412
12Селяхин Леонид "Колесо" ЕкатеринбургI1947250720
13Серебряков Леонид Каменск-УральскийII1943
14Тупицин Владимир NovouralskКМС1951254951
15Шишкин Григорий Каменск-УральскийI1944250704
16Щербаков Юрий ФакелI1952250727
М70 - 1942 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Апокин Виктор "Колесо" ЕкатеринбургI1936250808
2Гордеев Виктор NordI1942
3Гунько Александр Каменск-УральскийII1934
4Дингес Виктор ДЮСШ-19 РодникМС19851009425
5Зеленин Валентин МаякКМС1938238061
6Калашников Адольф "Колесо" Екатеринбургб/р1937206063
7Кравцов Николай ДЮСШ-19 РодникI19426104939
8Крючков Юрий ДЮСШ-19 НОРДб/р1931
9Лукашанец Эдуард Факелб/р1933303797
10Макаров Владимир БаталовКМС1938
11Малинин Михаил "Колесо" ЕкатеринбургI1942250298
12Марков Владимир "Колесо" Екатеринбургб/р1937
13Соломеин Валерий Факелб/р1939250726
14Шабашов Павел Факелб/р1936250847
15Эльконин Лев "Колесо" ЕкатеринбургI19372041778
16Ярков Виктор Tjumen, personalКМС1939237425