Orgeo – Online entry and results system

04-06 октября 2019   Курск, шк 55

Кубок Курской области памяти Ю.Волохова

Orienteering. Regional.

Registration finished 03.10.2019 10:00 MSK

Regulation

List of Participants

Event Creator

Игорь Алутин
89202664695 Алутин

List of registered Online participants (total 258)

Export as file:

Fast navigation

Ж ДО 13 - 2007 -2008
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Борисова Кира ДЮСШ№1 Курск2007123
2Васильева Дарья СШОР №10 Ларичкина2007123
3Дергачева Диана ДЮСШ№1 (Алутина)б/р2007123
4Качанова Ксения СШОР №10 Соболевб/р2007123
5Костина Мария ДЮСШ№1 (Алутина)б/р2007123
6Косякова Вера ДЮСШ№1 (Алутина)2008123
7Локоненкова Анна СШОР №10 Соболевб/р2008123
8Локоненкова Мария СШОР №10 Соболевб/р2008123
9Новикова Лиза СШОР №10 Соболевб/р2007123
10Походенко Полина СШОР 10 ДогадинаIIIю2007123
11Рослякова Виктория ДЮСШ№1 (Алутина)б/р2007123
12Ручкина Анастасия СШОР №10 Соболевб/р2008123
13Фомичева Анна СШОР №10 Ларичкина2008123
14Чернышева Анна СШОР №10 Ларичкинаб/р2007123
15Шкарина Юля Brjansk, personalб/р2007123
Ж ДО 13Б - 2007 -2008
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Азаричева Вера СШОР №10 СоболевIIIю2007123
2Безрукова Кира СШОР №10 Мельниковаб/р2007123
3Верижникова Карина СШОР №10 Соболевб/р2008123
4Какурина София ДЮСШ Медвенского районаб/р20062
5Кононова Екатерина Школа № 55IIIю2007123
6Кудрина Софья Школа №10б/р2008123
7Лесных Ольга Ольга КГУб/р20051
8Лысенко Маша Школа №10б/р2008123
9Подымова Софья СШОР №10 Соболевб/р2008123
10Славкова Ульяна ДЮСШ1(Конарева)б/р2008123
11Тихомирова Евгения ДЮСШ№1 (Алутина)б/р2007123
12Токарева Елена Школа № 55б/р2008123
13Филимонова Полина ДЮСШ№1 (Алутина)б/р2007123
14Фомина Вероника СШОР №10 Мельниковаб/р2007123
15Шелякина Виктория СШОР №10 Мельниковаб/р2007123
16Шишова Настя Школа №10IIIю2008123
17Якутина Вероника Brjansk, personalб/р2007123
Ж ДО 15 - 2005-2006
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Амелина Анастасия ДЮСШ№1 Курскб/р2005123
2Ананьева Юлия МБУ ДО ЦДЮТИЭ Старый Оскол2006123
3Бирюкова Анна ДЮСШ№1 КурскII2006123
4Бияк Виолетта ДЮСШ№1 КурскI20052069446123
5Квасова Кристина СШОР№10 АлтунинаI20061422412123
6Клочанова Марина ДЮСШ№1 КурскI2005238376123
7Кондурова Анастасия СШОР 10 ДогадинаIII2005123
8Кочеткова Наталья СШОР №10 ЛаричкинаI2005123
9Мяснянкина Варвара ДЮСШ1(Конарева)2005123
10Наумова Татьяна ДЮСШ№1 КурскII2005123
11Партнова Ксения ДЮСШ1(Конарева)I2005123
12Посметухова Алина ДЮСШ№1 КурскI20052040887123
13Турецкая Ирина Ушаковская СОШб/р2005123
14Ускова Алёнка ДЮСШ№1 КурскI20062069514123
15Фараджева Карина СШОР№10 АлтунинаII20061424200123
16Фоминых Диана ДЮСШ№1 КурскI2005206115123
17Шиленкова Олеся ДЮСШ№1 КурскI2006123
Ж ДО 17 - 2003-2004
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Дрынова Эля ДЮСШ1(Конарева)III2004123
2Кондратова Зоя ДЮСШ1(Конарева)I2003123
3Лосева Виктория ДЮСШ1(Конарева)б/р20053
4Меркулова Анна СШОР №10 СоболевI20031427110123
5Меркулова Юлия СШОР№10 АлтунинаI20041422835123
Ж ДО 19 - 2001-2002
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Антонова Анна СХАб/р2001123
2Байгузина Калерия ДЮСШ№1 КурскКМС20021427462123
3Воронкова Мария ДЮСШ1(Конарева)КМС2003123
4Ерш Юлия СШОР №10 СоболевКМС20032070322123
5Захарова Анна ДЮСШ1(Конарева)I2003123
6Махова Екатерина ДЮСШ1(Конарева)I2004123
7Славкова Олеся ДЮСШ1(Конарева)2001123
Ж10 - 2009г.р. и моложе
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Алмосова Дарья ДДТ Курчатовб/р2010123
2Алтунина Евгения СШОР№10 АлтунинаIIю20091427182123
3Давыдкова Ксения ДЮСШ№1 (Алутина)б/р2011123
4Елистратова Анастасия ДДТ Курчатовб/р2009123
5Еськова Анастасия ДЮСШ№1 (Алутина)IIIю2009123
6Киселева Полина ДЮСШ1(Конарева)б/р2009123
7Кольцова Екатерина Школа № 55б/р2009123
8Кулигина Вероника Школа № 55б/р2009123
9Лукъянова Ульяна ДЮСШ№1 (Алутина)б/р2011123
10Маркова Лера Школа № 55б/р2009123
11Носова Софья ДЮСШ№1 (Алутина)б/р2009123
12Пожидаева Ксения Школа № 55б/р2010123
13Пономаренко Элеонора ЦДТ(Переверзева)б/р2010123
14Разумова Арина ДЮСШ№1 (Алутина)б/р2011123
15Савельева Ксения СШОР №10 Ларичкинаб/р2009123
16Савельева Ксения ДЮСШ Медвенского районаб/р20092
17Семенова Вероника СШОР №10 Ларичкинаб/р2009123
18Фролова Маша СШОР №10 Ларичкинаб/р2010123
19Хрипко Наталья Школа № 55б/р2010123
20Шапаренко Александра АЭЛИТАб/р2009123
Ж35 - 1975-1984
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Алтунина Оксана СШОР№10 АлтунинаКМС19751422938123
2Алутина Наталья ДЮСШ№1 КурскI19751427146123
3Зайцева Ксения Sosnovyj bor, personalI19823
4Салова Мария Kurchatovskij rajon, personalКМС19793
5Семыкина Лидия СПЕКТРIII1980123
6Тройных Татьяна "Атлет" Воронежб/р1979123
Ж45 - 1965-1974
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Волошина Ольга АЭЛИТАб/р19681602556123
2Захарова Лариса СПЕКТРIII1973123
3Мелихова Татьяна СПЕКТРб/р1971123
4Хохлова Любовь СШОР№10 АлтунинаКМС19701427144123
5Шапаренко Наталья АЭЛИТАб/р1969123
Ж55 - 1955-1964
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Белозёрова Надежда ЗвездаКМС19631234375123
2Летунова Галина ЗвездаМС19581234357123
3Репина Ольга ЗвездаI196023
4Титова Галина ДЮСШ Медвенского районаб/р1964123
Ж65 - 1950-1954
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Балычева Александра ЗвездаКМС1950123
2Писарева Татьяна ЗвездаКМС19531234351123
Ж70 - 1949-старше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Переверзева Мария ЗвездаКМС1939123
2Плахутина Галина ЗвездаКМС1947123
ЖВ - 2000 -1985
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Андреева Наталья ОГУ-ОрелI19931009323123
2Бугорская Мария Kursk, personalI19902100015123
3Верижникова Татьяна ОГУ-Орелб/р20001427122123
4Горбунова Софья ДЮСШ№1 КурскI2000123
5Джумутия Анна КГУIII2000123
6Догадина Маргарита СШОР 10 ДогадинаКМС19931005771123
7Киселева Анастасия ДЮСШ1(Конарева)I1988123
8Киселева Елена Zheleznogorskij rajon, personalб/р199212
9Кондратьева Елена ДЮСШ№1 КурскII20002070449123
10Мельникова Екатерина ОГУ-ОрелI19961415430123
11Николаева Юлия СХАМС1983123
12Прозорова Анна ДЮСШ1(Конарева)I1999123
13Силютина Маргарита ОГУ-ОрелII2000123
14Сорокина Елена ОГУ-ОрелМС19811302050123
15Фомина Ольга ОГУ-Орелб/р1998123
М ДО 13 - 2007 -2008
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Аленичев Максим СШОР №10 Ларичкинаб/р2007123
2Белых Егор ДЮСШ№1 (Алутина)IIIю2007123
3Бирюков Назар ЦДТ(Переверзева)IIIю2008123
4Бушин Даниил ДЮСШ№1 (Алутина)IIIю2008123
5Винников Дмитрий ДЮСШ№1 (Алутина)IIIю2008123
6Воронин Максим СШОР№10 Алтунина20082131765123
7Грабилов Александр ДЮСШ№1 (Алутина)2008123
8Губа Михаил СШОР №10 Соболев20072131717123
9Гуляев Виталий ДЮСШ№1 (Алутина)IIIю2008123
10Журанов Александр ДЮСШ№1 (Алутина)III2007123
11Ильин Сергей СШОР№10 АлтунинаIIю20071427143123
12Косяков Дмитрий ДЮСШ№1 (Алутина)IIIю2008123
13Кудряшев Иван СШОР №10 Ларичкинаб/р2008123
14Леонов Артем ДЮСШ№1 (Алутина)IIIю2008123
15Меркулов Степан СШОР №10 СоболевIIIю2007123
16Николаев Артём ДЮСШ№1 (Алутина)2008123
17Переверзев Александр ЦДТ(Переверзева)IIю2008123
18Потапов Денис СШОР 10 Догадина20072121722123
19Раскосов Дмитрий ДЮСШ№1 Курск2007123
20Салтанов Иван ДЮСШ№1 КурскI20072069520123
21Сарафанников Трофим СШОР№10 Алтунина20082117194123
22Цыбин Антон СШОР 10 ДогадинаIIIю2007123
М ДО 13Б - 2007 -2008
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Бочаров Даниил ДЮСШ№1 (Алутина)б/р2008123
2Бубликов Кирилл МБУ ДО ЦДЮТИЭ Старый Осколб/р2007123
3Глушков Егор ЦДТ(Переверзева)б/р2008123
4Гречкин Максим ДЮСШ Медвенского районаб/р200713
5Губин Илья СШОР 10 ДогадинаIIIю20081427101123
6Казанцев Илья ДЮСШ№1 Курск2008123
7Калугин Артем ДЮСШ№1 (Алутина)б/р2008123
8Карелин Никита МБУ ДО ЦДЮТИЭ Старый ОсколIIю2006123
9Карпенков Иван ДЮСШ№1 КурскIIIю2008123
10Крылатков Денис МБУ ДО ЦДЮТИЭ Старый Осколб/р2007123
11Лещенко Дмитрий МБУ ДО ЦДЮТИЭ Старый Осколб/р2007123
12Ляднев Андрей ДЮСШ№1 (Алутина)б/р2008123
13Маркин Илья ДЮСШ№1 (Алутина)б/р2007123
14Мартынов Степан СШОР 10 ДогадинаIIIю20071417920123
15Машошин Арсений ДЮСШ№1 (Алутина)б/р2008123
16Панфилов Даниил МБУ ДО ЦДЮТИЭ Старый ОсколIIю2007123
17Погосян Нарек СШОР №10 Семеновб/р2008123
18Чистяков Тимофей МАУ "СШ" Курчатовский рб/р2008123
19Яговдик Никита ДДТ Курчатовб/р2007123
М ДО 15 - 2005-2006
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Басов Денис ДЮСШ№1 КурскIII2006238376123
2Бирюков Александр ДЮСШ№1 Курск2006123
3Битюгин Артем СШОР№10 АлтунинаI20061422999123
4Бойко Денис ДЮСШ1(Конарева)б/р2005123
5Васин Богдан СШОР№10 АлтунинаI20061427145123
6Власов Артём ДЮСШ№1 КурскII2005206115123
7Горяинов Владимир ДЮСШ№1 Курск2006123
8Должиков Ярослав СШОР№10 АлтунинаI20061427457123
9Дьянов Данила СШОР №10 Ларичкинаб/р2006123
10Емельянов Арсений ДЮСШ№1 КурскI20061427454123
11Козин Андрей СШОР№10 АлтунинаI20051424191123
12Костиков Илья СШОР№10 АлтунинаIII20061427125123
13Костин Максим СШОР №10 ЛаричкинаIIIю2006123
14Лаврушин Вячеслав СШОР №10 Ларичкина2006123
15Логвинов Кирилл СШОР №10 ЛаричкинаIIю2006123
16Москвин Юрий ДЮСШ№1 Курск2006123
17Павлов Иван КГУII2005123
18Пашин Дмитрий ДЮСШ№1 КурскIIю2006123
19Писарев Глеб МАУ "СШ" Курчатовский рII2005123
20Пята Владислав СШОР №10 СеменовIIю2006123
21Смелянский Арсений СШОР№10 АлтунинаI20061427148123
22Солоухин Артем СШОР№10 АлтунинаI20061037415123
23Тарасов Тимофей ДЮСШ№1 КурскI2005123
24Шулик Александр МБУ ДО ЦДЮТИЭ Старый Оскол2004123
М ДО 17 - 2003-2004
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Антипов Максим СШОР №10 ЛаричкинаII2004123
2Бурмистров Тимофей СШОР№10 АлтунинаII20031424225123
3Гатилов Павел ДЮСШ1(Конарева)II2004123
4Дмитриев Илья СШОР 10 Догадина20042131733123
5Ивахненко Михаил ДЮСШ1(Конарева)2004123
6Князев Денис СШОР 10 ДогадинаIIIю2004123
7Комарицкий Константин ДЮСШ1(Конарева)I2005123
8Кондрашов Сергей МАУ "СШ" Курчатовский рII2003123
9Кравцов Сергей ДЮСШ№1 Курск2004123
10Родионов Степан Школа №10I2004123
11Скобелев Даниил СШОР№10 Алтунина20031427141123
12Смецкой Дима ДЮСШ№1 КурскКМС20031005148123
13Хондожко Михаил СШОР№10 АлтунинаI20031427120123
14Ярощук Михаил ДЮСШ№1 КурскI20032070446123
М ДО 19 - 2001-2002
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Горбунов Роман ДЮСШ1(Конарева)II2002123
2Домашев Евгений ДЮСШ Медвенского районаб/р2001123
3Дроздов Артём ДЮСШ1(Конарева)I2002123
4Карпиков Александр СШОР №10 СоболевI20031422994123
5Реутов Владимир ДЮСШ1(Конарева)КМС2002123
6Чистяков Иван МАУ "СШ" Курчатовский рI2002123
М10 - 2009 г.р. и моложе
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Авдеев Роман ДЮСШ1(Конарева)IIIю2009123
2Алехин Егор СШОР№10 Алтунинаб/р2009123
3Артемьев Арсений ДЮСШ№1 (Алутина)б/р2011123
4Бацуля Константин ДЮСШ№1 Курск2009238376123
5Бородин Михаил СШОР№10 Алтунинаб/р2010123
6Васюнин Миша СШОР №10 Соболевб/р2009123
7Верхоломов Мирослав ДЮСШ1(Конарева)б/р2009123
8Вирин Андрей ЦДТ(Переверзева)б/р2009123
9Воинов Павел ДЮСШ№1 (Алутина)IIIю2009123
10Глотов Егор СШОР №10 Ларичкинаб/р2009123
11Головко Артем ДДТ Курчатовб/р2009123
12Голубкин Владислав Школа № 55б/р2009123
13Горбунов Максим ДЮСШ1(Конарева)б/р2009123
14Замятин Егор СШОР№10 Алтунинаб/р2009123
15Калуцких Иван ДЮСШ№1 (Алутина)б/р2010123
16Коваленко Ярослав Школа № 55б/р2009123
17Леляков Иван СШОР №10 СоболевIIIю2009123
18Минаев Дмитрий СШОР №10 Соболевб/р2009123
19Морозов Владимир ДЮСШ№1 (Алутина)2009123
20Никиточкин Максим СШОР №10 Семеновб/р2009123
21Петрухин Дмитрий ЦДТ(Переверзева)б/р20101
22Плохих Иван ДЮСШ№1 (Алутина)б/р2010123
23Псурцев Арсений ДДТ Курчатовб/р2009123
24Салтанов Михаил ДЮСШ№1 КурскIIIю2009123
25Смецкой Михаил ДЮСШ№1 Курскб/р2010123
26Соболев Сергей СШОР №10 СоболевIIю20091427432123
27Степанов Никита ДЮСШ№1 КурскIIю2009123
28Сырцов Даниил ДЮСШ№1 (Алутина)б/р2009123
29Титов Артем СШОР №10 Ларичкинаб/р2009123
30Хомутов Тимофей ДДТ Курчатовб/р2009123
31Черепненков Александр СШОР№10 Алтунинаб/р2009123
32Шевченко Егор Школа №10IIIю2009123
33Юшкевич Ярослав Ярослав Brjansk, personalIIIю20094656738123
М35 - 1975-1984
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Москаленко Николай МБУ ДО ЦДЮТИЭ Старый ОсколI1983123
2Смахтин Иван Kursk, personalб/р1981123
М45 - 1966-1975
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Гасников Владимир МАУ "СШ" Курчатовский рII19702060438123
2Егунов Юрий АЭЛИТАб/р19651406707123
3Клочанов Алексей Звездаб/р197123
4Павлов Павел КГУI1968123
5Турецкий Иван Ушаковская СОШб/р1973123
М55 - 1955-1964
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Бугорский Александр Kursk, personalМС1959123
2Плотников Иван ЗвездаКМС1956123
3Хохловский Юрий Brjansk, personalб/р19621302277123
М65 - 1950-1954
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Гордик Александр Белгородб/р1954238696123
2Мухин Иван ЗвездаКМС1954123
3Орлов Сергей Школа №10I1954123
М70 - 1949-старше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Быканов Михаил ЮЗГУМС1943123
2Попов Анатолий БелгородМС1940123
МВ - 2000 -1985
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Гаголкин Антон Orel orlovskij rajon, personalI19941404909123
2Донцов Владимир Orel orlovskij rajon, personalКМС19832008500123
3Каплун Юрий Orel orlovskij rajon, personalКМС19832028050123
4Киселев Александр ДЮСШ1(Конарева)I1986123
5Кошарный Евгений КГУIII1995123
6Красильников Дмитрий ОГУ-ОрелКМС19991009340123
7Ледяев Антон Orel orlovskij rajon, personalКМС19911005774123
8Лесных Василий КГУIII2000123
9Нелюбин Александр Orel orlovskij rajon, personalКМС19921007974123
10Соболев Дмитрий СШОР №10 СоболевКМС1982123