Orgeo – Online entry and results system

26-30 сентября 2019   Ярославль, Белкино ЯО

Всероссийские соревнования (личные соревнования). Велокроссовые дисциплины

Orienteering. National.

Registration finished 24.09.2019 15:00 MSK

List of Participants

List of registered Online participants (total 64)

Export as file:
Ж-14(ДО 15 ЛЕТ) - девушки 2005 – 2007 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Богодухова Екатерина 76_СШОР№3 им. Русанова, Jaroslavl2005123
2Болотова Елизавета 77_Ориента-Кунцево, district Zao20072024921123
3Булатникова Алиса 76_Jaroslavskaja oblast200623
4Ивлиева Ирина 77_Ориента-Кунцево, district Zao20062120928123
5Куделькина Дарья 77_Ориента-Кунцево, district Zaoб/р20072300162123
6Медведева Анна 77_Ориента-Кунцево, district Zao20077205377123
7Соловей Полина 77_Ориента-Gold-Team, district VaoI20052120806123
Ж-17(ДО 18 ЛЕТ) - девушки 2002 – 2004 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Журкина Анастасия 77_Ориента-Gold-Team, district VaoКМС20028638597123
2Склярук Александра 76_Jaroslavskaja oblastII2003147069623
3Стоянова Александра 77_Ориента-Gold-Team, district VaoКМС20022081545123
ЖЕНЩИНЫ - 2001 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Архипова Александра 76_СШОР№3 им. Русанова, JaroslavlКМС196919931083
2Гончаренко Ангелина 77_Малахит, district SzaoМС19971413910123
3Патрикеева Мария 76_ФСТ ЯО, JaroslavlКМС198714048871
4Рябинина Алеся 50_Moskovskaja oblast, personalб/р1992123
5Семёнова Анна 77_Ориента-Кунцево, district ZaoМС19979991997123
6Смирнова Валентина 76_Jaroslavskaja oblastКМС19888646209123
7Фоменкова Полина 52_Nizhegorodskaja oblastКМС20012005708123
М-14(ДО 15 ЛЕТ) - мальчики 2005 – 2007 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Архипов Арсений 76_Jaroslavskaja oblastI20051470698123
2Грядунов Артемий 77_Ориента-Кунцево, district ZaoIII20052300163123
3Зимин Георгий 76_Jaroslavskaja oblastIIIю2006123
4Кириков Николай 76_Jaroslavskaja oblastIII20061470696123
5Колесов Константин 76_Jaroslavskaja oblast20062
6Кузьмин Алексей 77_Ориента-Gold-Team, district VaoI20051415592123
7Кулаев Артем 76_Jaroslavskaja oblast200514706902
8Лошадкин Иван 76_Jaroslavskaja oblastIIIю2005123
9Минеев Иван 76_Jaroslavskaja oblastIII2005123
10Михайлов Андрей 76_Jaroslavskaja oblastII2005147069612
11Михайлов Илья 76_Jaroslavskaja oblastIII2005207031412
12Мулик Артем 76_Jaroslavskaja oblast2006123
13Подобедов Максим 76_Jaroslavskaja oblastI20058647654123
14Покудин Даниил 76_Jaroslavskaja oblast2006123
15Сарычев Павел 76_Jaroslavskaja oblast2007123
16Силантьев Валерий 76_Jaroslavskaja oblastII20059201873123
17Фадеев Антон 77_Малахит, district SzaoIII2007211122123
М-17(ДО 18 ЛЕТ) - юноши 2002 – 2004 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Ангелов Антон 76_Jaroslavskaja oblastI20037273732
2Болотов Алексей 77_Ориента-Кунцево, district ZaoКМС20021404790123
3Борисов Никита 76_Jaroslavskaja oblast2004123
4Гребнев Никита 77_Ориента-Кунцево, district ZaoI20022079593123
5Емелин Дмитрий 76_Jaroslavskaja oblastIII2003147069612
6Зайцев Дима 76_Jaroslavskaja oblastII200414706752
7Майоров Саша 76_Jaroslavskaja oblastII20022
8Неваев Дмитрий 52_Nizhegorodskaja oblastI20042102020123
9Озеров Даниил 76_Jaroslavskaja oblastI200212
10Семенов Александр 76_Jaroslavskaja oblastIII2003147067512
11Сметанин Герман 52_Nizhegorodskaja oblastI2003817039123
12Смирнов Алексей 77_Ориента-Gold-Team, district VaoI20022055003123
13Судариков Владислав 52_Nizhegorodskaja oblastII20034655674123
МУЖЧИНЫ - 2001 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Анцыгин Алексей 52_Nizhegorodskaja oblastМС19827204595123
2Балев Юрий 77_Ориента-Gold-Team, district VaoМС19971006715123
3Голубев Иван 52_Nizhegorodskaja oblastМС19988665998123
4Ефимов Александр 76_СШОР№3 им. Русанова, JaroslavlI20011
5Журкин Максим 77_Ориента-Gold-Team, district VaoЗМС1971889813123
6Карабанов Никита 52_Nizhegorodskaja oblastКМС20001412453123
7Кислухин Илья 77_Ориента-Кунцево, district ZaoI19982070159123
8Кузьмин Дмитрий 77_Moskva, personalМС19818662401123
9Майоров Виталий 67_Smolenskaja oblastМС1981659924123
10Мельников Павел 76_СШОР№3 им. Русанова, JaroslavlКМС1980123
11Митерёв Егор 77_Ориента-Кунцево, district ZaoМС1987870222123
12Подобедов Александр 76_СШОР№3 им. Русанова, JaroslavlI200112
13Рябинин Петр 50_Moskovskaja oblast, personalМС19911123
14Сарычев Антон 76_ФСТ ЯО, JaroslavlI19872
15Сыса Максим 52_Nizhegorodskaja oblastКМС19901001618123
16Удовиченко Игорь 77_Moskva, personalКМС1999123
17Шевелёв Александр 52_Nizhegorodskaja oblastМС19851887887123

Other events, Orienteering, National