Orgeo – Online entry and results system

Чемпионат России, Кубок Белого моря

Orienteering. National RUFSO.

Registration finished 25.08.2019 23:30 MSK

Regulation

List of Participants

List of registered Online participants (total 125)

Export as file:

Fast navigation

Ж14 - 2005-2006 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Пожилова Анфиса 29_ArhangelskII20051234
Ж16 - 2003-2004 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Веретнова Дарья 29_ArhangelskI20031234
2Горбатенкова Анна 47_Vsevolozhskij rajonКМС20041234
3Кулижникова Антонина 29_МБОУ СШ №62, ArhangelskIII20041234
4Радюшина Юлия 29_ArhangelskIII20041234
Ж35 - 1984 г.р. b сташе
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Пешехонова Альбина 29_Arhangelskб/р19841234
Ж45 - 1974 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Беланова Екатерина 78_ЦФиЗ, area Krasnogvardejskij spbI19691234
2Дунаева Елена 29_Arhangelsk, personalб/р19711234
3Сафонова Елена 29_Severodvinsk, personalб/р197313
Ж55 - 1964 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Ермолина Татьяна 29_Arhangelsk, personalб/р19631234
2Старостина Надежда 77_district Zao, personalIII19591234
3Столярова Наталья 29_Arhangelsk, personalб/р19631234
ЖЕНЩИНЫ - 2001 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Бевза Татьяна 78_Sankt peterburgМС19941234
2Борисова Дарья 31_BelgorodМС19951234
3Бородулина Ольга 47_Vsevolozhskij rajonМС19921234
4Власова Екатерина 77_MoskvaМС19971234
5Войтова Александра 36_VoronezhМС19911234
6Глухих Анастасия 59_Пермь СШОР ЛЛ, Эдельвейс, PermМС19931234
7Годунова Анастасия 47_Vsevolozhskij rajonМС19981234
8Грачева Дарья 50_Московская область, HimkiМС19921234
9Дворянская Анна 63_SamaraМС19971234
10Дерягина Анна 29_ArhangelskI19871234
11Елизарова Ольга 78_Sankt peterburgМС19901234
12Ефимова Наталья 50_Московская область, HimkiМСМК19831234
13Калинина Лилия 36_VoronezhМС19981234
14Кондрашова Наталья 78_Sankt peterburgМС19971234
15Крапивина Надежда 29_ArhangelskI199812
16Лазарева Ирина 36_VoronezhМС20001234
17Леонтьева Елена 36_СДЮСШОР №18 Крамарев, VoronezhКМС20011234
18Миронова Светлана 52_Nizhnij novgorodЗМС198612
19Никитина Екатерина 53_Новгородская область, Velikij novgorodМС19881234
20Новикова Мария 50_Московская область, HimkiКМС19911234
21Новикова Юлия 53_ЦСКА Новгородская область, Velikij novgorodМСМК19801234
22Орлова Надежда 71_Tulskaja oblastМС198812
23Павлова Анна 82_SimferopolМС19961234
24Панченко Дарья 78_Sankt peterburgМС19991234
25Пашуто Анастасия 77_MoskvaМС19961234
26Пензина Ксения 66_Nizhnij tagilМС19981234
27Писаренко Елена 47_Vsevolozhskij rajonМС19981234
28Попова Анна 36_СДЮСШОР №18 Крамарев, VoronezhМС19961234
29Пяткова Светлана 29_ArhangelskI19791234
30Разина Лика 77_MoskvaМС19961234
31Рудная Анастасия 53_Великий Новгород, Velikij novgorodЗМС19901234
32Рябкина Татьяна 53_Velikij novgorodЗМС19803
33Рязанова Екатерина 23_Геленджик"Надежда" Трегубов, GelendzhikМС19971234
34Рязанова Олеся 78_СШОР "Экран" (ГЕН, ГЛВ), area Vyborgskij rajon spbКМС20011234
35Сапроненкова Людмила 50_Московская область, HimkiМС19821234
36Скачкова Татьяна 36_VoronezhМС19981234
37Сомова Инна 23_Black Sea OK, GelendzhikМС19841234
38Тупина Антонина 29_ArhangelskКМС19901234
39Химочкина Мария 77_MoskvaМС19971234
40Шушарина Александра 77_МГТУ им. Баумана, district VaoМС19981234
М35 - 1984 г.р.и старше
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Зыбов Константин 52_DzerzhinskМС19841234
2Морозов Сергей 33_SMOR, Kovrovskij rajonМС19813
М55 - 1964 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Крамарев Сергей 36_СДЮСШОР №18 Крамарев, Voronezhб/р19551234
2Семичев Игорь 55_Omsk, personalМС19611234
3Хромцов Сергей 29_Onezhskij rajon, personalКМС19611234
МУЖЧИНЫ - 2001 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Агафонцев Юрий 78_Sankt peterburgМС19871234
2Антипов Александр 36_СДЮСШОР №18 Крамарев, VoronezhКМС19881234
3Асмолов Александр 82_SimferopolМС19951234
4Асмолов Алексей 82_SimferopolМС19891234
5Асоян Никита 66_САШ- РОДНИК, EkaterinburgМС19941234
6Бордюков Антон 50_Московская область, HimkiМС19881234
7Вартанян Дмитрий 69_TverМС19991234
8Ваточкин Евгений 35_VologdaКМС19881234
9Годлевский Евгений 78_СШОР "Экран" (ГЕН, ГЛВ), area Vyborgskij rajon spbМС19971234
10Грачев Дмитрий 50_Московская область, HimkiКМС19901234
11Грачев Сергей 71_TulaМС19871234
12Гришман Денис 10_PetrozavodskМС1981124
13Детков Сергей 53_Новгородская область, Velikij novgorodМСМК19791234
14Дингес Виктор 66_САШ- РОДНИК, EkaterinburgМС19851234
15Ермаченков Филипп 77_MoskvaКМС19931234
16Ефимов Роман 50_Московская область, HimkiЗМС19761234
17Жихарев Вячеслав 36_СДЮСШОР №18 Крамарев, VoronezhМС19971234
18Калинин Олег 77_MoskvaМС19741234
19Каюков Илья 63_Самарская область, SamaraКМС20001234
20Клименко Вячеслав 47_Vsevolozhskij rajonI19881234
21Клименко Вячеслав ??? 47_Vsevolozhskij rajonI19881234
22Козырев Андрей 52_г.о.г.Дзержинск, DzerzhinskМС19931234
23Комаров Кирилл 78_Sankt peterburgМС19971234
24Крылов Дмитрий 69_TverМС19971234
25Кудрявцев Николай 78_Sankt peterburgМС20001234
26Кулешов Михаил 31_СШОР "Спартак" Белгород, BelgorodМС19971234
27Кургузкин Виктор 47_Vsevolozhskij rajonМС19981234
28Курносов Никита 52_Нижегородская область, Nizhnij novgorodКМС20011234
29Кучменко Иван 31_СШОР " Спартак ", BelgorodМС19941234
30Малышев Владислав 50_Московская область, HimkiМС19961234
31Маляренко Александр 71_Тульская область, TulaI19881234
32Масловский Дмитрий 31_Белгород - Спартак, BelgorodМС19911234
33Масный Юрий 77_MoskvaМС19851234
34Минаков Александр 77_MoskvaМС19821234
35Минаков Александр 77_МосКомпас, district VaoМС19821234
36Морозов Сергей 33_SMOR, Kovrovskij rajonМС1981124
37Назаров Роман 68_Black Sea OK, TambovМС19851234
38Новиков Валентин 53_ЦСКА Новгородская область, Velikij novgorodЗМС19741234
39Новиков Павел 50_Московская область, HimkiМС19911234
40Перелыгин Михаил 31_СШОР " Спартак ", BelgorodМС19901234
41Пешехонов Игорь 29_ArhangelskI19841234
42Плис Святослав 37_Ивановская обл, IvanovoМС1989124
43Попов Игорь 47_Leningradskaja oblastМС19921234
44Попов Игорь 47_Vsevolozhskij rajonМС19921234
45Попов Сергей 77_MoskvaМС19961234
46Потылицын Иван 36_VoronezhМС19901234
47Родионов Богдан 78_Sankt peterburgМС19961234
48Рожин Николай 35_VologdaМС19831234
49Росляков Сергей 35_VologdaI19811234
50Савельев Григорий 40_Калуга-Orient, KalugaI19891234
51Серебряницкий Константин 47_Vsevolozhskij rajonМС19951234
52Серебряницкий Константин Викторови 47_Vsevolozhskij rajonМС19951234
53Скребцов Алексей 29_ArhangelskКМС19901234
54Смирнов Никита 50_Московская область, HimkiКМС19891234
55Соткин Артем 76_OFF-ROAD, JaroslavlКМС19881234
56Степанов Никита 78_Sankt peterburgМС19951234
57Тамбасов Юрий 36_VoronezhМС19891234
58Тихончук Алексей 52_DzerzhinskКМС19961234
59Ухванов Андрей 73_UljanovskМС1992124
60Харченко Александр 36_VoronezhМС19841234
61Хасанов Артём 82_SimferopolМС19931234
62Ходанович Андрей 29_ArhangelskМС19831234
63Храмов Андрей 53_ЦСП Новгородской области,ЦСКА, Velikij novgorodЗМС19811234
64Цветков Дмитрий 47_Vsevolozhskij rajonЗМС19831234
65Цветков Игорь 60_Pskovskaja oblastМС19831234
66Шувалов Андрей 69_СШ "Тверь", TverМС19871234
67Щербаков Александр 36_Воронежская область, VoronezhМС19771234
68Яганов Алексей 47_Vsevolozhskij rajonМС19951234

Other events, Orienteering, National RUFSO