Orgeo – Online entry and results system

Всероссийские массовые соревнования "Российский Азимут-2021"

Orienteering Regional
Registration finished 22.05.2021 00:00 MSK

List of registered Online participants (total 145)

Export as file:

Ж10
SeqNum Full NameClubQualYear
1Карелова Вероника МОУ СОШ с. Смоленкаб/р2011
2Кочанова Екатерина МОУ СОШ с. Смоленкаб/р2011
3Лазарева Злата ГБУ СШОР по биатлонуб/р2011
4Логушева Дарья ТурЭКОб/р2011
5Мигунова Виолетта ТурЭКОб/р2011
6Нечталенко Кристина МОУ СОШ с. Смоленкаб/р2011
7Парыгина Софья Навигатор (ЗабДЮЦ)б/р2012
8Телёнкина Виктория ТурЭКОб/р2011
9Хасанова Марина ТурЭКОб/р2011
10Шагаева Кристина Навигатор (ЗабДЮЦ)б/р2011
11Ячменёва Кристина Навигатор (ЗабДЮЦ)б/р2012
Ж12
SeqNum Full NameClubQualYear
1Бороденко Анна МБОУ СОШ № 13б/р2010
2Гармаева Адиса УгданIIIю2010
3Гомбоева Юлия Угданб/р2010
4Гудкина Анастасия МБОУ СОШ № 13б/р2010
5Ефремова Елизавета Chita, personalб/р2009
6Жапова Саяна МБОУ СОШ № 13б/р2009
7Забелина Валерия МБОУ СОШ № 13б/р2010
8Забурина Анна МБОУ СОШ № 13б/р2009
9Каудже Мария ГБУ СШОР по биатлонуIIIю2009
10Каюкова Нина МБОУ СОШ № 13б/р2010
11Константинова Диана МБОУ СОШ № 13б/р2010
12Кохненко Настя МБОУ СОШ № 13б/р2009
13Михеева Мария ГБУ СШОР по биатлонуIIIю2009
14Петрулина Вероника МБОУ СОШ № 13б/р2010
Ж14
SeqNum Full NameClubQualYear
1Борщёва Варвара ТурЭКОб/р2007
2Иванова Александра МБОУ СОШ № 13б/р2008
3Кулик Софья ТурЭКОб/р2007
4Остерникова Дарья ТурЭКОб/р2007
5Смирнова Серафима ТурЭКОб/р2008
Ж16
SeqNum Full NameClubQualYear
1Азьмуко Виктория ТурЭКОб/р2006
2Андреева Алина Кадетская школаб/р2005
3Байдагулова Александра Кадетская школаб/р2006
4Гагаркина Анна Кадетская школаб/р2006
5Евдокимова София ДДТ2I2005
6Кожина Анастасия ГБУ СШОР по биатлону2006
7Петрова Злата ГБУ СШОР по биатлонуI2005
8Ячменёва Анастасия ГБУ СШОР по биатлонуI2006
Ж20
SeqNum Full NameClubQualYear
1Вечерок Мария ТурЭКОIIю2003
2Дутова Диана ССУОРКМС2003
3Каплунова Анна Навигатор (ЗабДЮЦ)б/р2003
4Ткачук Александра ЗабГУКМС2001
5Чипизубова Виктория ГБУ СШОР по биатлонуI2003
6Шульгина Анна ГБУ СШОР по биатлонуI2004
Ж21
SeqNum Full NameClubQualYear
1Воложанина Татьяна Shelopuginskij rajon, personalII2000
2Терёшина Анастасия Kyrinskij rajon, personalб/р1996
Ж35
SeqNum Full NameClubQualYear
1Антонова Ирина ТурЭКОб/р1979
2Батуева Елена Chita, personalб/р1968
3Дрибас Лариса Karymskij rajon, personalб/р1974
4Каудже Лариса Chita, personalб/р1972
5Логутенко Наталья ГБУ СШОР по биатлонуб/р1974
6Ткачук Ольга Chita, personalб/р1974
М10
SeqNum Full NameClubQualYear
1Абдеев Сергей Навигатор (ЗабДЮЦ)б/р2011
2Балданов Никита МОУ СОШ с. Смоленкаб/р2011
3Бальжинимаев Цырен Угданб/р2011
4Бондаренко Дмитрий ТурЭКОб/р2011
5Жалсабон Аюр Угданб/р2011
6Золотарев Алексей МОУ СОШ с. Смоленкаб/р2012
7Ковалев Анатолий ТурЭКОб/р2011
8Кулик Павел ТурЭКОб/р2011
9Намогуруев Тамир Угданб/р2012
10Нечталенко Михаил МОУ СОШ с. Смоленкаб/р2011
11Никитин Даниил Навигатор (ЗабДЮЦ)б/р2011
12Пакулов Степан ТурЭКОб/р2012
13Пономарев Матвей ГБУ СШОР по биатлонуб/р2011
14Свитнев Дмитрий МБОУ СОШ № 13б/р2011
15Семёнов Артём ТурЭКОб/р2011
16Семенов Даниил ТурЭКОб/р2011
17Трубников Андрей Chita, personalб/р2014
Out of contest, other age
18Убинин Вадим Навигатор (ЗабДЮЦ)б/р2012
М12
SeqNum Full NameClubQualYear
1Алюков Иван МБОУ СОШ № 13б/р2009
2Артемьев Павел Навигатор (ЗабДЮЦ)б/р2010
3Базаров Александр Угданб/р2010
4Батуев Арсений Chita, personalб/р2009
5Бесперстов Максим МБОУ СОШ № 13б/р2009
6Дашиев Доржо УгданIIIю2010
7Евдокимов Олег ДДТ22010
8Житков Артем Навигатор (ЗабДЮЦ)б/р2010
9Зверев Георгий УгданIIIю2010
10Зиберт Александр ГБУ СШОР по биатлону2009
11Зинкевич Алексей МБОУ СОШ № 13б/р2010
12Зубков Леонид ГБУ СШОР по биатлону2009
13Казаков Даниил Навигатор (ЗабДЮЦ)б/р2010
14Казаков Илья Навигатор (ЗабДЮЦ)б/р2010
15Календа Даниил ГБУ СШОР по биатлону2009
16Курдюков Александр МБОУ СОШ № 13б/р2010
17Мыльников Никита МБОУ СОШ № 13б/р2009
18Насакдоржиев Леонид МБОУ СОШ № 13б/р2010
19Петухов Евгений МБОУ СОШ № 13б/р2009
20Попов Сергей МБОУ СОШ № 13б/р2009
21Пьянников Никита ГБУ СШОР по биатлону2009
22Рыбаков Дмитрий ГБУ СШОР по биатлонуIIIю2010
23Сорокин Владимир МБОУ СОШ № 13б/р2010
24Татьянин Вячеслав МБОУ СОШ № 13б/р2009
25Тимофеев Ян МБОУ СОШ № 13б/р2009
26Хамзин Кирилл МБОУ СОШ № 13б/р2009
М14
SeqNum Full NameClubQualYear
1Бальжинимаев Жугдэр УгданIIIю2008
2Вершинин Максим ДДТ2IIIю2008
3Гордовский Леонид Навигатор (ЗабДЮЦ)б/р2008
4Грачев Максим Навигатор (ЗабДЮЦ)б/р2007
5Даровский Даниил ТурЭКОб/р2008
6Лысиков Кирилл ДДТ2IIIю2007
7Набиуллин Артем ГБУ СШОР по биатлонуI2007
8Осипов Павел Кадетская школаб/р2008
9Полукеев Антон Угданб/р2007
10Скованов Кирилл Навигатор (ЗабДЮЦ)б/р2008
11Сущих Кирилл МБОУ СОШ № 13б/р2008
12Сырников Александр ГБУ СШОР по биатлонуIIю2008
13Чумаченко Ростислав ГБУ СШОР по биатлонуIIIю2008
М16
SeqNum Full NameClubQualYear
1Агафонов Дмитрий Кадетская школаб/р2005
2Дрибас Сергей ДДТ2I2006
3Замиралов Игорь Кадетская школаб/р2005
4Зимин Роман Кадетская школаб/р2006
5Коротовский Никита Кадетская школаб/р2006
6Обухов Даниил Навигатор (ЗабДЮЦ)б/р2006
7Пономарев Егор ГБУ СШОР по биатлонуб/р2006
8Пьянников Даниил ГБУ СШОР по биатлонуI2006
9Токмаков Сергей Кадетская школаб/р2005
10Щетинин Артем Кадетская школаб/р2006
М20
SeqNum Full NameClubQualYear
1Латышев Максим Chita, personalI2003
2Логутенко Даниил ЗабГУМС2001
3Радионов Сергей ССУОРКМС2003
4Тарасенко Антон Навигатор (ЗабДЮЦ)б/р2003
5Читавин Данил ССУОРI2004
6Яшнов Данил ГБУ СШОР по биатлонуI2003
М21
SeqNum Full NameClubQualYear
1Бабич Александр ЧерниговкаI1988
2Балданов Булат Угданб/р1988
3Батуев Александр Chita, personalб/р1997
4Вербин Роман Chita, personalб/р1994
5Дьяконов Егор Chita, personalIII1988
6Егоров Евгений Chita, personalб/р1998
7Ефремов Юрий ЗабГУII1999
8Козлов Сергей ЧерниговкаМС1990
9Лукьяненко Алексей ССУОРМС1991
10Потапов Виталий Chita, personalI1993
11Терёшин Александр Kyrinskij rajon, personalб/р1993
12Тюменцев Сергей Chita, personalб/р1996
М35
SeqNum Full NameClubQualYear
1Каудже Эдуард Chita, personalб/р1969
2Пономарев Роман ГБУ СШОР по биатлонуб/р1979
3Трубников Владимир Chita, personalб/р1975
4Честиков Евгений Chita, personalб/р1979
М55+
SeqNum Full NameClubQualYear
1Бородин Василий Chita, personalб/р1962
2Венславский Владимир ЗабГУб/р1952
3Кауров Сергей Chita, personalб/р1957
4Тимофеев Сергей Chita, personalб/р1961