Orgeo – Online entry and results system

Российский Азимут 2019

Orienteering. Regional.

Registration finished 16.05.2019 21:00 MSK

List of Participants

Event Creator

Ориентирование Комсомольск-На-Амуре
89141761156 Денис Сергеевич Кузнецов

List of registered Online participants (total 235)

Export as file:   

Fast navigation

ДЕВУШКИ - спартакиада города
SeqNum Full NameClubQualYearNumberStatus
1Алексеева Дарья МОУ Лицей 33б/р2005Processing
2Ашанина Полина моу сош №35б/р2009Processing
3Балагурова Мария моу сош №35б/р2009Processing
4Бельская Алиса Школа-интернат №30 РЖДб/р2005Processing
5Бизяева Ирина МОУ СОШ 23б/р2003Processing
6Бодрова Анастасия Школа-интернат №30 РЖДб/р2005Processing
7Бондаренко Иван МОУ СОШ №37б/р2003Processing
8Васюхно Вероника МОУ СОШ 23I2003Processing
9Волкова Анастасия МОУ СОШ 23б/р2003Processing
10Глебова Мария МБОУ лицей №1б/р2007Processing
11Горина Дарья моу сош №19б/р2003Processing
12Гринько Александр МОУ СОШ №37б/р2006Processing
13Дергаченко Олеся МОУ гимназия 45III2004Processing
14Дехтерева Анжелика МБОУ ДО Кванториумб/р2007Processing
15Долгополова Александра МОУ СОШ №53б/р2007Processing
16Дорош Виола МОУ СОШ №32б/р2007Processing
17Евдокимова Ульяна МОУ СОШ № 27б/р2005Processing
18Евлоева Наталья МОУ Лицей 33б/р2004Processing
19Иванова Валерия МОУ СОШ №53б/р2007Processing
20Иванова Евгения моу сош №35б/р2009Processing
21Ищук Никита МОУ СОШ №31б/р2003Processing
22Калиновская Анна МОУ СОШ № 27I2003Processing
23Кантеева Филиппина МОУ СОШ № 34б/р2002Processing
24Кантемирова Анастасия МОУ СОШ № 27б/р2009Processing
25Кантимирова Полина МОУ СОШ № 27б/р2002Processing
26Капитонова Виктория МБОУ лицей №1б/р2006Processing
27Карась Екатерина МОУ гимназия 45б/р2004Processing
28Касприк Дарья Школа-интернат №30 РЖДб/р2005Processing
29Касьянова Елизавета моу сош №19I2003Processing
30Кирпань Дарья МОУ СОШ № 34б/р2002Processing
31Клименко Дмитрий МОУ СОШ №37б/р2003Processing
32Коврига Юлия Школа-интернат №30 РЖДб/р2006Processing
33Ковтоенко Анастасия МБОУ лицей №1б/р2006Processing
34Комлева Полина МОУ СОШ №53б/р2007Processing
35Конева Анастасия Школа-интернат №30 РЖДб/р2005Processing
36Королева Сюзанна МОУ СОШ №53б/р2005Processing
37Корякина Екатерина МОУ Лицей 33б/р2005Processing
38Кулакова Татьяна МОУ СОШ №53б/р2007Processing
39Кульчицкая Ольга моу сош №35б/р2009Processing
40Литвинова Виолетта моу сош №35б/р2007Processing
41Лукина Наталья МОУ СОШ № 27б/р2003Processing
42Лукьянов Иван МОУ СОШ №37б/р2006Processing
43Мальва Полина МОУ СОШ №32б/р2003Processing
44Марванова Ксения моу сош №35IIIю2005Processing
45Мельничук Арина Школа-интернат №30 РЖДб/р2005Processing
46Мороз Ольга МОУ СОШ 23б/р2003Processing
47Наварич Валерия МОУ СОШ № 34б/р2002Processing
48Некрасова Полина МОУ СОШ №42б/р2005Processing
49Николаенко Мария Школа-интернат №30 РЖДб/р2005Processing
50Павлова Ксения Школа-интернат №30 РЖДб/р2007Processing
51Пелех Надежда МОУ СОШ №42б/р2005Processing
52Петрова Маргарита МОУ СОШ №53б/р2007Processing
53Полонская Вероника МБОУ ДО Кванториумб/р2007Processing
54Порядочная Арина моу сош №35IIю2006Processing
55Потапенко Ульяна МОУ гимназия 45б/р2004Processing
56Рожина Ксения МОУ Лицей 33б/р2004Processing
57Савкина Екатерина моу сош №35IIIю2005Processing
58Сергиенко Данил МОУ СОШ №31б/р2004Processing
59Скворцова Маргарита МОУ СОШ № 27I2003Processing
60Скопа Мирослава МОУ СОШ №42б/р2005Processing
61Старков Михаил МОУ СОШ №31б/р2004Processing
62Старкова Алёна Школа-интернат №30 РЖДб/р2005Processing
63Татаринова Елена моу сош №35б/р2009Processing
64Ткаченко Полина МОУ СОШ 23б/р2003Processing
65Толстова Анна Школа-интернат №30 РЖДб/р2005Processing
66Федякина Анна МОУ СОШ №53б/р2005Processing
67Федякина Наталья МОУ СОШ №53б/р2007Processing
68Христенко Ксения МБОУ лицей №1б/р2006Processing
69Худякова Анастасия МОУ Лицей 33б/р2004Processing
70Чечетко Ирина МОУ гимназия 45б/р2006Processing
71Щетник Данил МОУ СОШ №31б/р2003Processing
Ж - открытые группы
SeqNum Full NameClubQualYearNumberStatus
1Баранова Алена МОУ гимназия №1б/р2002Processing
2Бреев Михаил СДЮШОР №4 - Поливцеваб/р2008Processing
3Булавенко Анастасия МОУ гимназия №1б/р2005Processing
4Возлякова Софья МОУ гимназия №1б/р2004Processing
5Воробьева Мария СДЮШОР №4 - ПоливцеваКМС2002Processing
6Глушакова Кристина СДЮШОР №4 - Поливцеваб/р2006Processing
7Грицуля Мирослава СДЮШОР №4 - ПоливцеваIII2005Processing
8Дергилёва Нелли ДДТб/р2011Processing
9Зуева Соня МОУ СОШ №37б/р2009Processing
10Иманова Эмилия СДЮШОР №4 - ПоливцеваIIIю2005Processing
11Калиновская Анна ТалантI2003Processing
12Кантемирова Наталья ДДТб/р1975Processing
13Коверя Полина ДДТIII2002Processing
14Колягина Марина МБОУ ДО Кванториумб/р1965Processing
15Конченко Антонина МОУ СОШ № 36б/р2005Processing
16Ксёндзик Полина МОУ гимназия № 9б/р2008Processing
17Кудрявцева Эльвира МОУ СОШ № 36б/р2006Processing
18Макарова Дарья МОУ СОШ № 36б/р2006Processing
19Максимова Алена МОУ гимназия №1б/р2005Processing
20Мануилова Олеся Талантб/р2007Processing
21Маратканова Елизавета МОУ СОШ №37б/р2006Processing
22Нечаева Любовь МОУ СОШ № 36б/р2005Processing
23Патрина Алеся Талант2007Processing
24Поливцева Полина МОУ гимназия №1КМС2002Processing
25Приходько Алена СДЮШОР №4 - ПоливцеваIIIю2008Processing
26Романова Елизавета МОУ СОШ №37б/р2006Processing
27Савватеева Анна МОУ СОШ № 36б/р2006Processing
28Саяпина Олеся СДЮШОР №4 - Поливцеваб/р2007Processing
29Сухова Диана СДЮШОР №4 - Поливцеваб/р2009Processing
30Тресвятская Лиза ДДТб/р2007Processing
31Шпунтенко Мария МОУ гимназия № 9II2005Processing
М - открытые группы
SeqNum Full NameClubQualYearNumberStatus
1Бармин Максим ДДТб/р2007Processing
2Бармин Роман ДДТб/р2007Processing
3Безнаев Тимофей Талантб/р2007Processing
4Беленков Семен Талантб/р2009Processing
5Белых Вадим МОУ гимназия №1IIю2004Processing
6Богомолов Игорь Талантб/р2007Processing
7Васелисин Егор Талантб/р2008Processing
8Воробьев Виталий СДЮШОР №4 - Поливцева2006Processing
9Гальченко Матвей Талантб/р2009Processing
10Голиков Илья Илья МОУ гимназия № 9II2004Processing
11Голованов Андрей ТалантКМС1998Processing
12Горелов Венедикт МОУ гимназия №1б/р2003Processing
13Гринько Александр МОУ СОШ №37б/р2006Processing
14Гусько Иван МОУ СОШ № 36б/р2006Processing
15Дворецкий Мурат МОУ СОШ № 36б/р2006Processing
16Диденко Георгий ДДТб/р2008Processing
17Добровольский Вадим МОУ СОШ № 36б/р2006Processing
18Долгов Сергей ДДТIII2001Processing
19Евдокимов Иван МОУ гимназия № 9IIю2008Processing
20Евтушенко Вячеслав МОУ гимназия №1б/р2004Processing
21Егоров Эдуард СДЮШОР №4 - Поливцеваб/р2010Processing
22Жаров Егор ДДТб/р2011Processing
23Жилин Максим СДЮШОР №4 - ПоливцеваКМС2001Processing
24Зайцев Ярослав МОУ гимназия № 9IIIю2008Processing
25Зуев Семен МОУ СОШ №37б/р2009Processing
26Калашников Вадим МОУ гимназия №1б/р2004Processing
27Карпов Сергей МОУ СОШ № 36б/р2006Processing
28Киндеров Семён МОУ СОШ № 36б/р2005Processing
29Кирилюк Максим СДЮШОР №4 - ПоливцеваIIIю2007Processing
30Климин Денис МОУ СОШ № 36б/р2006Processing
31Кныш Матвей СДЮШОР №4 - Поливцеваб/р2009Processing
32Ковалев Павел МОУ гимназия №1б/р2004Processing
33Королёв Руслан СДЮШОР №4 - ПоливцеваI2001Processing
34Косицин Семен Талантб/р2009Processing
35Лавриенко Андрей ТалантIIю2006Processing
36Лебедев Илья ТалантI2006Processing
37Лукьянов Иван МОУ СОШ №37б/р2006Processing
38Малородов Данил СДЮШОР №4 - ПоливцеваIIIю2008Processing
39Мацкевич Артём Талантб/р2008Processing
40Медведев Денис Талантб/р2008Processing
41Медведев Тимофей СДЮШОР №4 - ПоливцеваIIIю2007Processing
42Митьков Иван МОУ СОШ №37б/р2006Processing
43Мокроусов Костя ДДТб/р2006Processing
44Молотков Павел МОУ СОШ № 36б/р2006Processing
45Никольский Денис Талантб/р2008Processing
46Новичков Алексей МОУ гимназия №1б/р2003Processing
47Плехов Артур ТалантI2006Processing
48Плотников Артем Талантб/р2009Processing
49Полетаев Дмитрий МОУ гимназия № 9IIIю2005Processing
50Претуляк Леонид МОУ гимназия №1I2003Processing
51Савин Илья ДДТб/р2007Processing
52Семенов Данил МОУ СОШ №37IIю2006Processing
53Семёнов Ярослав МОУ СОШ № 36б/р2006Processing
54Собольщиков Иван СДЮШОР №4 - ПоливцеваII2003Processing
55Сурин Андрей Талантб/р2007Processing
56Таран Николай ТалантКМС2000Processing
57Толочкин Даниила МОУ гимназия № 9III2003Processing
58Ушаков Юрий Талантб/р2008Processing
59Хайтанин Кирилл МОУ СОШ №37б/р2006Processing
60Шелудяков Эдиуард МОУ СОШ № 36б/р2006Processing
61Шмидов Артем МОУ гимназия № 9IIю2008Processing
ЮНОШИ - спартакиада города
SeqNum Full NameClubQualYearNumberStatus
1Абашин Валерий МОУ СОШ № 27б/р2003Processing
2Алексеев Денис МОУ гимназия 45б/р2004Processing
3Алтунин Кирил Школа-интернат №30 РЖДб/р2005Processing
4Анашкин Илья МОУ Лицей 33б/р2005Processing
5Андрейчук Арсений моу сош №19II2003Processing
6Баев Алексей МОУ СОШ №53б/р2007Processing
7Бакаев Богдан МОУ Лицей 33б/р2005Processing
8Бакурадзе Роман моу сош №35IIю2005Processing
9Басенков Игорь МОУ СОШ №53б/р2011Processing
10Бирюков Марк Komsomolsk na amure, personalб/р2007Processing
11Булдыгеров Олег моу сош №19I2003Processing
12Валиев Дмитрий МОУ СОШ № 27б/р2006Processing
13Василенко Влад МОУ СОШ №53б/р2011Processing
14Вертинский Евгений моу сош №35IIIю2007Processing
15Гарифулина Аниса МОУ СОШ №31б/р2004Processing
16Григорьев Дмитрий МОУ СОШ № 34I2004Processing
17Григорюк Демьян МОУ гимназия 45б/р2003Processing
18Дегтяренко Николай Школа-интернат №30 РЖДб/р2005Processing
19Димитрюк Данил МОУ СОШ №32б/р2003Processing
20Должиков Влад Школа-интернат №30 РЖДб/р2005Processing
21Должиков Владислав Школа-интернат №30 РЖДб/р2005Processing
22Журавлев Вадим Komsomolsk na amure, personalб/р2008Processing
23Захарцев Данил моу сош №19IIю2007Processing
24Зимин Артем МОУ СОШ №32б/р2004Processing
25Зотов Анатолий МОУ Лицей 33б/р2004Processing
26Кириченко Артем МБОУ лицей №1б/р2007Processing
27Клименко Роман МОУ СОШ №42б/р2005Processing
28Климов Сергей Школа-интернат №30 РЖДб/р2005Processing
29Ковалёв Ефим МОУ СОШ №42б/р2006Processing
30Кононов Фёдор МБОУ лицей №1б/р2005Processing
31Кретов Данил Школа-интернат №30 РЖДб/р2005Processing
32Кукош Алексей МОУ СОШ №42б/р2005Processing
33Лаисцева Юлия МОУ СОШ №31б/р2004Processing
34Мазур Антон МОУ Лицей 33б/р2004Processing
35Макаров Игорь МОУ Лицей 33б/р2003Processing
36Маратканова Елизавета МОУ СОШ №37б/р2006Processing
37Мартынов Никита моу сош №19б/р2007Processing
38Медведев Станислав МОУ СОШ № 34I2004Processing
39Митрачков Александр МОУ гимназия 45б/р2006Processing
40Митрачков Михаил МОУ гимназия 45б/р2008Processing
41Митрошин Арсений МОУ Лицей 33б/р2003Processing
42Мощанов Владимир моу сош №35б/р2008Processing
43Муравьёв Владислав МОУ СОШ № 34б/р2002Processing
44Недождеев Никита МОУ СОШ 23б/р2003Processing
45Пакшин Семен МОУ СОШ №32б/р2003Processing
46Панов Кирилл МОУ гимназия 45б/р2004Processing
47Перелыгин Всеволод МОУ СОШ №32б/р2006Processing
48Половников Максим МОУ СОШ №53б/р2007Processing
49Приймак Виталий МОУ гимназия 45б/р2002Processing
50Путинцев Данил моу сош №19II2003Processing
51Разуваев Матвей моу сош №19I2003Processing
52Романова Елизавета МОУ СОШ №37б/р2006Processing
53Рыбкин Дмитрий моу сош №35I2003Processing
54Рыгалов Кирилл МБОУ ДО Кванториумб/р2006Processing
55Сатановский Максим Школа-интернат №30 РЖДб/р2005Processing
56Сергейчиков Данил МОУ СОШ №32б/р2003Processing
57Синельников Александр МБОУ ДО Кванториумб/р2007Processing
58Старовойтов Максим МОУ СОШ №32б/р2003Processing
59Степанов Данил МОУ СОШ № 34б/р2003Processing
60Столяров Артур МОУ СОШ № 34б/р2003Processing
61Сурин Александр МОУ СОШ № 27IIIю2004Processing
62Топоров Данила МОУ СОШ № 34б/р2003Processing
63Торгашев Павел Школа-интернат №30 РЖДб/р2005Processing
64Федоренко Данил МОУ СОШ № 34б/р2004Processing
65Фролов Валерий МОУ гимназия 45б/р2004Processing
66Фролов Игорь МБОУ ДО Кванториумб/р2007Processing
67Хантелев Матвей МБОУ лицей №1б/р2007Processing
68Хапинин Егор МОУ Лицей 33б/р2005Processing
69Цебак Илья Школа-интернат №30 РЖДб/р2005Processing
70Черкашин Андрей МОУ Лицей 33б/р2005Processing
71Шумаков Сергей МБОУ ДО Кванториумб/р2003Processing
72Юрыгин Ярослав МОУ СОШ №53б/р2011Processing