Orgeo – Online entry and results system

Открытое Первенство АГУ

Orienteering. Regional.

Registration finished 21.03.2019 23:00 MSK

List of Participants

Free places: 161 out of 300

Event Creator

Хазретали Сафарович
89282117275 Хазретали Ужбаноков

List of registered Online participants (total 139)

Export as file:

Fast navigation

Ж 12 - 2007 -2008
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Воропанова Варвара АбадзешIIIю2008
2Дехтерук Диана "Эльдорадо"б/р2008
3Калайдина Анна краснобашненская сош №9б/р2007
4Колесникова Арина ГБУ РА "СШОР №3"ст.ХанскаяIIIю2008
5Кондратьева Алевтина краснобашненская сош №9IIIю2007
6Коноплёва Виола ГБУ РА "СШОР №3"ст.ХанскаяIIIю2010
7Корбань Аделина ГБУ РА "СШ №3" МайкопIIIю2007
8Коробейникова Ксения ГБУ РА "СШ №3" МайкопIIIю2010
9Корягина Кристина АбадзешIIю2007
10Лобода Татьяна АбадзешIIю2007
11Порывкина Меланья краснобашненская сош №9б/р2007
12Проценко Анастасия ГБУ РА "СШОР №3"ст.ХанскаяIIIю2009
13Старицкая Алевтина АбадзешIIю2007
14Тешева Рузана краснобашненская сош №9б/р2007
15Троценко Ангелина краснобашненская сош №9б/р2007
Ж 14 - 2005-2006
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Вадиванова Анастасия Тульский, СОШ 16б/р2006
2Грюнер Марина ГБУ РА "СШ №3" МайкопII2005
3Ильяшенко Виктория ГБУ РА "СШОР №3"ст.Ханская2006
4Исмаилова Кюнел краснобашненская сош №9б/р2004
5Купина Анна ГБУ РА "СШ №3" МайкопIII2006
6Серотенко Алина Тульский, СОШ 16б/р2005
7Шестакова Виктория ГБУ РА "СШОР №3"ст.ХанскаяIIю2005
8Шуклинова Екатерина ГБУ РА "СШОР №3"ст.ХанскаяIIю2006
Ж 16 - 2003- 2004
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Битюкова Алёна 93 регионб/р2003
2Василега Дарья ГБУ РА "СШ №3" МайкопI2003
3Василега Мария ГБУ РА "СШ №3" МайкопI2003
4Журавель Анастасия ГБУ РА "СШОР№3", ИФКб/р2004
5Официал Валерия ГБУ РА "СШОР №3"ст.ХанскаяКМС2003
6Ратегова Елизавета ГБУ РА "СШ №3" МайкопIIю2004
7Скилкова Анастасия ГБУ РА "СШОР №3"ст.ХанскаяIII2004
8Шакула Ольга ГБУ РА "СШ №3" МайкопIII2004
Ж21 - 1975-2002
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Битюкова Анастасия 93 регионб/р1982
2Болотникова Виктория ГБУ РА "СШ №3" МайкопКМС2001
3Иванова Ольга ГБУ РА "СШ №3" МайкопI2002
4Рудомаха Любовь ГБУ РА "СШ №3" МайкопI1988
5Ужбанокова Вера ИФК АГУI1978
6Ужбанокова Дариет ИФК АГУI1979
7Чупрова Ярослава ГБУ РА "СШОР№3", ИФКI2001
8Яценко Евгения ГБУ РА "СШ №3" МайкопI1982
Ж21(МР) - 1975-2002
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Битова Динара ГБУ РА "СШ №3" МайкопIII1996
2Генералова Виктория Сникерсб/р1975
3Калабиева Рузана ИФК АГУIII1997
4Камышан Марина ИФК АГУII1997
5Миршниченко Екатерина ИФК АГУб/р1997
6Никонова Татьяна ИФК АГУIII1996
7Петелина Елизавета ГБУ РА "СШОР№3", ИФКб/р2000
8Пшеничникова Екатерина ИФК АГУб/р1997
9Ткаченко Ульяна ИФК АГУб/р1999
10Ужбанокова Антонина ИФК АГУIII1977
11Ужбанокова Светлана ИФК АГУII1984
12Умпелева Елена ИФК АГУб/р1997
13Цоцикян Анастасия ИФК АГУб/р1997
Ж45 - 1965-1974
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Берзегова Галина ГБУ РА "СШ №3" Майкопб/р1973
2Онищенко Татьяна "Эльдорадо"КМС1969
3Сатюкова Надежда ГБУ РА "СШ №3" МайкопI1970
Ж55 - 1964 и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Ивашина Валентина ГБУ РА "СШ №3" МайкопIII1946
2Костарнова Нина Тульский, СОШ 16III1957
3Ужбанокова Зинаида ГБУ РА "СШ №3" МайкопII1949
М12 - 2007 -2008
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Ануфриев Данил ГБУ РА "СШОР №3"ст.ХанскаяIIю2007
2Ануфриев Максим ГБУ РА "СШОР №3"ст.ХанскаяIIю2008
3Богданов Захар "Эльдорадо"б/р2008
4Греховодов Павел ГБУ РА "СШОР №3"ст.ХанскаяIIIю2008
5Дехтерук Данил "Эльдорадо"б/р2007
6Дорофеев Даниил ГБУ РА "СШ №3" Майкоп2007
7Дробязко Максим АбадзешIIIю2008
8Конаков Борислав ГБУ РА "СШ №3" Майкоп2007
9Коробейников Светослав ГБУ РА "СШ №3" МайкопIIю2007
10Косатов Михаил ГБУ РА "СШ №3" МайкопIIIю2007
11Кузнецов Роман ГБУ РА "СШ №3" МайкопIIю2009
12Макарян Артур краснобашненская сош №9б/р2008
13Макешин Алексей краснобашненская сош №9б/р2007
14Мамедов Эльвин краснобашненская сош №9б/р2007
15Махмудов Наил краснобашненская сош №9б/р2008
16Полуночев Матвей Абадзеш2008
17Поляков Никита ГБУ РА "СШОР №3"ст.ХанскаяIIю2008
18Пташник Радомир ГБУ РА "СШ №3" МайкопIIю2008
19Таран Олег АбадзешIIIю2009
20Тахмазьян Андрей АбадзешIIIю2009
21Усенко Максим ГБУ РА "СШОР №3"ст.ХанскаяIIIю2009
22Черных Илья АбадзешIIIю2008
23Шевченко Дмитрий ГБУ РА "СШ №3" МайкопIIIю2010
24Шендрик Дмитрий ГБУ РА "СШОР №3"ст.ХанскаяIIIю2009
25Шерозадашвили Дмитрий ГБУ РА "СШ №3" МайкопIIIю2008
26Яценко Дмитрий ГБУ РА "СШ №3" МайкопIIю2009
М14 - 2005 -2006
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Белый Александр ГБУ РА "СШ №3" МайкопII2005
2Берзегов Тамирлан ГБУ РА "СШ №3" МайкопIIю2006
3Галеев Владислав Тульский, СОШ 16б/р2005
4Глазков Родион ГБУ РА "СШ №3" МайкопI2005
5Горбатов Глеб Тульский, СОШ 16IIIю2005
6Данахунов Артём ГБУ РА "СШОР №3"ст.ХанскаяI2006
7Конаков Радомир ГБУ РА "СШ №3" МайкопII2005
8Кравцов Дмитрий ГБУ РА "СШ №3" МайкопII2005
9Кучеров Владислав Тульский, СОШ 16б/р2005
10Кучкин Никита ГБУ РА "СШ №3" МайкопI2004
11Мазырин Иван Тульский, СОШ 16б/р2005
12Мартыненко Илья ГБУ РА "СШ №3" МайкопI2004
13Марченко Сергей Тульский, СОШ 16б/р2005
14Соколов Аристарх ГБУ РА "СШ №3" Майкоп2005
15Трунтов Павел ГБУ РА "СШ №3" МайкопII2006
16Чумаченко Максим ГБУ РА "СШ №3" МайкопI2006
17Шерозадашвили Кирилл ГБУ РА "СШ №3" МайкопIIIю2006
М16 - 2003-2004
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Гончаров Данил краснобашненская сош №9б/р2003
2Ильяшенко Илья ГБУ РА "СШОР №3"ст.ХанскаяII2003
3Серенко Дмитрий ГБУ РА "СШ №3" МайкопI2003
4Слободченко Вячеслав ГБУ РА "СШ №3" МайкопI2003
5Сытников Владимир СникерсIIю2004
6Щербаков Владимир ГБУ РА "СШ №3" Майкоп2004
М21 - 1970-2002
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Арцимович Максим КВВАУЛI19961600875
2Битюков Андрей 93 регионб/р1979
3Гараев Павел ГБУ РА "СШ №3" МайкопI1986
4Карпунин Никита ГБУ РА "СШ №3" МайкопМС1997
5Корниенко Роман ГБУ РА "СШ №3" МайкопI1999
6Купин Алексей ГБУ РА "СШ №3" МайкопКМС2001
7Полуночев Андрей АбадзешКМС1980
8Поляков Вадим ГБУ РА "СШОР№3", ИФКI2000
9Сытников Олег СникерсIII1967
10Татлок Казбек ГБУ РА "СШ №3" МайкопI1986
11Тырников Дмитрий ГБУ РА "СШОР№3", ИФКI1995
12Чумаченко Илья ГБУ РА "СШ №3" МайкопI2002
М21(МР) - 1970-2002
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Анищенко Артём ИФК АГУб/р1999
2Басанцов Дмитрий ИФК АГУIII1998
3Батыров Бегенч ИФК АГУб/р1997
4Вожжов Георгий ИФК АГУб/р1998
5Динер Никита ИФК АГУб/р1998
6Дмитриев Даниил FREE HUNTERSIII2000
7Ковалёв Богдан Усть-Лабинскб/р1993
8Кондратьев Алексей краснобашненская сош №9I1983
9Макеев Михаил ИФК АГУб/р1996
10Максименков Владимир Усть-Лабинскб/р1972
11Мингалеев Дмитрий ИФК АГУб/р1998
12Перманов Керим ИФК АГУб/р1997
13Пехливанян Руслан ИФК АГУIII1997
14Рустамов Рустам ИФК АГУб/р1997
15Слесарев Александр ИФК АГУб/р1997
16Ханапов Нурбий ИФК АГУб/р1997
17Чумбуридзе Владимир ГБУ РА "СШОР№3", ИФКI1995
18Шаназаров Бабамырат ИФК АГУб/р1997
19Шаханов Анамрат ИФК АГУб/р1997
М50 - 1960-1969
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Хуако Аслан ОНФ АдыгеяI1959