Orgeo – Online entry and results system

Первенство г.Усть-Каменогорск, посвящённое Дню Первого Президента Республики Казахстан

Orienteering. Local.

Registration finished 27.11.2018 08:00 MSK

List of Participants

List of registered Online participants (total 58)

Export as file:

W10 - Девочки до 10 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSINumber
1Арапова Елизавета СДЮСТШ-федб/р2011
Out of contest, other age
2Малинина Евгения СДЮСТШ-Анфб/р2011303743
Out of contest, other age
3Нестерова Екатерина СДЮСТШ-Анфб/р2009303680
W12 - Девочки до 12 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSINumber
1Пчелинцева Ксения СДЮСТШ-федIIIю2006
W14 - Девочки 12-14 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSINumber
1Болотова Анастасия East kazakhstan oblast, personalIIIю2006
2Васильева Дарья СДЮСТШ-фед2004
3Иванова Анастасия СДЮСТШ-АнфIIIю20051005033
4Мотина Арина СДЮСТШ-Анф20061005210
5Чупина Валерия East kazakhstan oblast, personalIIIю2006
W16 - Девочки 14-16 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSINumber
1Бакиева София СДЮСТШ-федIII2003
2Кузьмина Ангелина СДЮСТШ-фед2003
3Масленникова Дарья СДЮСТШ-федIII2003
4Созаева Симона СДЮСТШ-федIII2002
5Терновенко Анна СДЮСТШ-БIII2004
6Фарафонтова Лада East kazakhstan oblast, personalб/р2004
W21 - Девочки 16 и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSINumber
1Анфилофьева Тамара СДЮСТШ-АнфI19801005020
2Гордеева Маргарита СДЮСТШ-БКМС2002
Out of contest, other age
3Исанова Валерия СДЮСТШ-АнфI20021005023
Out of contest, other age
4Огнева Анастасия East kazakhstan oblast, personalIII1998
5Решетняк Анжелика East kazakhstan oblast, personalКМС2002
Out of contest, other age
6Сычева Алина East kazakhstan oblast, personalКМС2000
М10 - Мальчики до 10 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSINumber
1Андреев Виктор СДЮСТШ-АнфIIIю2009303668
2Борисов Тимофей СДЮСТШ-АнфIIIю20101005084
3Кибалин Максим СДЮСТШ-БЕб/р2011303578
Out of contest, other age
4Колодин Александр СДЮСТШ-федб/р2010
5Малинин Марк СДЮСТШ-Анфб/р2013303604
Out of contest, other age
6Федоров Никита СДЮСТШ-федб/р2012
Out of contest, other age
М12 - Мальчики до 12 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSINumber
1Акименко Дмитрий СДЮСТШ-БЕб/р20071006783
2Арапов Егор СДЮСТШ-федб/р2006
3Афанасьев Владимир СДЮСТШ-АнфIIIю20081005216
4Беляев Никита СДЮСТШ-АнфIIю20071005094
5Винокуров Фёдор СДЮСТШ-БЕб/р2008303567
6Кутузов Ярослав СДЮСТШ-АнфIIIю2008303702
7Осинин Глеб СДЮСТШ-БIIIю2007
8Сысоев Михаил СДЮСТШ-АнфIIIю20071005021
9Устинов Александр East kazakhstan oblast, personalб/р2007
10Фирсов Александр СДЮСТШ-федIIю2006
М14 - Мальчики 12-14 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSINumber
1Афанасьев Алексей СДЮСТШ-АнфIII20061005003
2Климов Кирилл СДЮСТШ-АнфIIю20061006776
3Сычёв Максим СДЮСТШ-БIIIю2006
4Якименко Артем East kazakhstan oblast, personalIIIю2007
М16 - Мальчики 14-16 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSINumber
1Балмочных Карен East kazakhstan oblast, personalIII2004
2Большаков Николай СДЮСТШ-БЕIII20041006758
3Выходцев Сергей СДЮСТШ-БЕб/р2003100518
4Казанцев Артур СДЮСТШ-АнфII20031005036
5Недзялковский Александр СДЮСТШ-БЕб/р20031006805
6Савинов Денис СДЮСТШ-БIII2003
7Самойлов Матвей East kazakhstan oblast, personalб/р2004
8Сотников Роман СДЮСТШ-федII2003
9Таганашкин Илья СДЮСТШ-федIII2003
М21 - Мальчики 16 и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSINumber
1Алексеев Владислав СДЮСТШ-АнфI20021005027
Out of contest, other age
2Жилин Данил СДЮСТШ-федКМС2000
3Закирьянов Талгат East kazakhstan oblast, personalМС19911601264
4Камбаров Елжан СДЮСТШ-Анфб/р19981005044
5Кузнецов Никита East kazakhstan oblast, personalКМС19981601309
6Малышев Юрий СДЮСТШ-АнфI19961005041
7Михайлов Юрий East kazakhstan oblast, personalМС1988
8Уткин Юрий East kazakhstan oblast, personalКМС19921600762

Other events, Orienteering, Kazakhstan