Orgeo – Online entry and results system

11 ноября 2018 (вс)   Ярославский, Белкино

Ярославский квартет 2018

Sport tourism, climbing. Regional.

Registration finished 07.11.2018 08:00 MSK

Regulation

List of Participants

List of registered Online participants (total 342)

Export as file:   

Fast navigation

1CL_KIDЖ – up to 4 people - 1 класс детская женская
SeqNum Full NameClubQualYearSIStatus
11Белаева Мария Abrissб/р2006Processing
2Мглинец Екатерина Abrissб/р2006Processing
3Архипкина Таисия Abrissб/р2009Processing
4Морина Виктория Abrissб/р2009Processing
21Калякина Варвара Легион-1IIIю2008Processing
2Цыкина Александра Легион-1IIIю2008Processing
3Брусникова Полина Легион-1IIIю2008Processing
4Буракова Елена Легион-1IIIю2007Processing
31Завьялова Дарья МОУ Кузнечихинская СШ ЯМРб/р2005Processing
2Магина Валерия МОУ Кузнечихинская СШ ЯМРб/р2005Processing
3Грешечкина София МОУ Кузнечихинская СШ ЯМРб/р2007Processing
4Астафьева Татьяна МОУ Кузнечихинская СШ ЯМРб/р2007Processing
41Серова Ульяна РОСТОВ НОРД 3б/р2005Processing
2Сарайникова Татьяна РОСТОВ НОРД 3б/р2005Processing
3Тимофеева Наталия РОСТОВ НОРД 3б/р2004Processing
4Осипова Милана РОСТОВ НОРД 3б/р2005Processing
51Назарова Анастасия Рысь 2005 ДМIIIю2005Processing
2Назарова Александра Рысь 2005 ДМIIIю2005Processing
3Крюкова Наталия Рысь 2005 ДМб/р2005Processing
4Гаврилова Татьна Рысь 2005 ДМб/р2005Processing
61Семенова Валерия Углич-4б/р2004Processing
2Илясова Мария Углич-4б/р2004Processing
3Семенова Виктория Углич-4б/р2006Processing
4Потерина Елизавета Углич-4б/р2006Processing
71Вещева Анна Эверестб/р2004Processing
2Котышева Виктория Эверестб/р2005Processing
3Никогда Алена Эверестб/р2005Processing
4Антонова Карина Эверестб/р2005Processing
81Атепалина Мария Эврика 8IIIю2007Processing
2Иванова Алена Эврика 8IIIю2007Processing
3Воронина Юлия Эврика 8IIIю2008Processing
4Петухова Арина Эврика 8IIIю2008Processing
91Филиппова Полина Эврика 9б/р2008Processing
2Красавина Глафира Эврика 9б/р2008Processing
3Дыкан Полина Эврика 9б/р2009Processing
4Баланина Любовь Эврика 9б/р2007Processing
1CL_KIDМ – up to 4 people - 1 класс детская мужская
SeqNum Full NameClubQualYearSIStatus
11Хомутов Илья МОУ Шурскольская СОШ 2б/р1979Processing
2Малышев Ярослав МОУ Шурскольская СОШ 2б/р2006Processing
3Свердлов Никита МОУ Шурскольская СОШ 2б/р2006Processing
4Кун Максим МОУ Шурскольская СОШ 2б/р2006Processing
21Путилов Даниил Пилигрим 4б/р2006Processing
2Маньков Тимофей Пилигрим 4б/р2005Processing
3Павлов Максим Пилигрим 4б/р2005Processing
4Ульянов Егор Пилигрим 4б/р2007Processing
31Волков Михаил РОСТОВ НОРД 2б/р2004Processing
2Щиканов Дмитрий РОСТОВ НОРД 2б/р2004Processing
3Борисов Иван РОСТОВ НОРД 2б/р2004Processing
4Будкин Илья РОСТОВ НОРД 2б/р2005Processing
41Рыбачков Дмитрий Jaroslavl, personalб/р1981Processing
2Рыбачков Кирилл Jaroslavl, personalб/р2011Processing
51Корнейчук Никита Рыбинск-Центрб/р2006Processing
2Артемьев Олег Рыбинск-ЦентрIIIю2006Processing
3Комаров Алексей Рыбинск-Центрб/р2007Processing
4Тарасов Антон Рыбинск-Центр2004Processing
61Годовиков Дмитрий Рысь 2005 мб/р2004Processing
2Кислёнков Егор Рысь 2005 мб/р2005Processing
3Петров Илья Рысь 2005 мб/р2005Processing
4Роленок Дмитрий Рысь 2005 мб/р2005Processing
71Баранов Матвей Семибратовская СОШб/р2004Processing
2Каин Матвей Семибратовская СОШб/р2006Processing
3Молчанов Александр Семибратовская СОШб/р2006Processing
4Григорьев Антон Семибратовская СОШб/р2007Processing
81Шкилёв Кирилл Углич-3б/р2006Processing
2Сапоненко Георгий Углич-3б/р2006Processing
3Курицин Матвей Углич-3б/р2006Processing
4Абрамов Ярослав Углич-3б/р2007Processing
91Громов Денис Углич-5б/р2007Processing
2Петушков Даниил Углич-5б/р2007Processing
3Бочеренков Максим Углич-5б/р2007Processing
4Румянцев Никита Углич-5б/р2006Processing
101Волков Никита Эврика 3IIIю2007Processing
2Фомин Денис Эврика 3IIIю2006Processing
3Перевозников Андрей Эврика 3IIIю2007Processing
4Корольков Константин Эврика 3IIIю2006Processing
111Хабаров Виталий Эврика 4IIIю2008Processing
2Грачев Андрей Эврика 4IIIю2008Processing
3Лабюк Григорий Эврика 4IIIю2008Processing
4Горбунов Дмитрий Эврика 4IIIю2008Processing
121Суворов Сергей Эврика 5б/р2007Processing
2Овсяников Василий Эврика 5IIIю2007Processing
3Шмаков Константин Эврика 5б/р2007Processing
4Климов Владимир Эврика 5IIIю2008Processing
131Мелехов Даниил Эврика 6б/р2008Processing
2Зотин Иван Эврика 6б/р2008Processing
3Чешуин Егор Эврика 6б/р2008Processing
4Филаткин Андрей Эврика 6б/р2008Processing
141Стародынов Андрей Эврика 7б/р2008Processing
2Стародынов Тимофей Эврика 7б/р2008Processing
3Глошин Егор Эврика 7б/р2008Processing
4Соломатин Егор Эврика 7б/р2008Processing
1CL_Ж – up to 4 people - 1 класс женская
SeqNum Full NameClubQualYearSIStatus
11Волкова Дарья РОСТОВ НОРД 1б/р2001Processing
2Афиногентова Дарья РОСТОВ НОРД 1б/р2001Processing
3Киселева Дарья РОСТОВ НОРД 1б/р2002Processing
4Шлеина Алина РОСТОВ НОРД 1б/р2004Processing
21Шинакова Алена Шурсколб/р2003Processing
2Кошкина Юлия Шурсколб/р2004Processing
3Кравченко Алена Шурсколб/р2003Processing
4Киршева Кристина Шурсколб/р2004Processing
2CL_KIDЖ – up to 4 people - 2 класс юноши женская
SeqNum Full NameClubQualYearSIStatus
11Cудакова Елизавета АБРИС - Frogsб/р2004Processing
2Гришаева Светлана АБРИС - Frogsб/р2003Processing
3Панина Анастасия АБРИС - Frogsб/р2004Processing
4Цветкова Мария АБРИС - Frogsб/р2006Processing
21Лукоянова Полина Бродяги-2 г. Наволокиб/р2005Processing
2Тёсова Екатерина Бродяги-2 г. НаволокиII2004Processing
3Лебедева Олеся Бродяги-2 г. НаволокиII2003Processing
4Голубева Анна Бродяги-2 г. Наволоки2003Processing
31Голубева Елена ВСК "Арсенал" 2III2003Processing
2Щербакова Дарья ВСК "Арсенал" 2II2005Processing
3Махова Алена ВСК "Арсенал" 2III2004Processing
4Кудряшова Милена ВСК "Арсенал" 2III2005Processing
41Липина Елизавета Клюкваб/р2002Processing
51Грекова Наталья Котлас-1II2004Processing
2Бобровская Варвара Котлас-1II2005Processing
3Коровинская Дарья Котлас-1III2002Processing
4Нагорнюк Ксения Котлас-1б/р2005Processing
61Коноплянкина Алина МОУ Дубковская СШIIIю2003Processing
2Татарникова Ирина МОУ Дубковская СШб/р2001Processing
3Соколова Дарья МОУ Дубковская СШб/р2004Processing
4Лапина Олеся МОУ Дубковская СШб/р2004Processing
71Балагурова Надежда Окно в природуI2004Processing
2Кулакова Анастасия Окно в природуIII2005Processing
3Макарова Екатерина Окно в природуII2005Processing
4Филиппова Валерия Окно в природуб/р2005Processing
81Котюнина Елизавета Перспектива Переславльб/р2005Processing
2Поплевина Екатерина Перспектива Переславльб/р2005Processing
3Масло Екатерина Перспектива Переславльб/р2006Processing
4Вершинина Арина Перспектива Переславльб/р2005Processing
91Павлухина Алина Пилигрим 3б/р2005Processing
2Рогозина Светлана Пилигрим 3б/р2005Processing
3Торопова Карина Пилигрим 3б/р2005Processing
4Александрова Маргарита Пилигрим 3б/р2005Processing
101Малова Кристина Рыбинск - 26II2003Processing
2Соколова Екатерина Рыбинск - 26б/р2003Processing
3Кузнецова Мария Рыбинск - 26б/р2005Processing
4Шульженкл Виктория Рыбинск - 26б/р2005Processing
111Блинова София Рыбинск-Центр2003Processing
2Румянцева Мария Рыбинск-Центр2003Processing
3Маркова Ксения Рыбинск-ЦентрIIIю2004Processing
4Славинская Алиса Рыбинск-Центр2005Processing
121Кузнецова Анастасия Рысь 2005дб/р2005Processing
2Кузнецова Ксения Рысь 2005дб/р2004Processing
3Кузнецова Полина Рысь 2005дб/р2005Processing
4Красавина Анастасия Рысь 2005дб/р2005Processing
131Мищерина Валерия сш №76-32003Processing
2Мищерина Виктория сш №76-3IIIю2003Processing
3Шленева Кристина сш №76-3IIIю2003Processing
4Захарьева Мария сш №76-3IIIю2005Processing
141Акимова Ксения сш №76-4IIIю2005Processing
2Макова Анна сш №76-4IIIю2005Processing
3Фадеева Виктория сш №76-4IIю2005Processing
4Гусарова Ольга сш №76-4IIю2005Processing
151Баскова Маргарита Углич-2III2002Processing
2Рыканина Екатерина Углич-2III2003Processing
3Лабазова Алёна Углич-2II2003Processing
4Капелькина Екатерина Углич-2III2004Processing
161Петухова Анастасия Эврика 22004Processing
2Хабарова Мария Эврика 22004Processing
3Мирзакулова Надежда Эврика 22004Processing
4Маркова Александра Эврика 2IIю2005Processing
2CL_KIDМ – up to 4 people - 2 класс юноши мужская
SeqNum Full NameClubQualYearSIStatus
11Ершов Артём АБРИС - Frogsб/р2004Processing
2Ждановский Роман АБРИС - Frogsб/р2004Processing
3Крылов Даниил АБРИС - Frogsб/р2004Processing
4Шибин Максим АБРИС - Frogsб/р2005Processing
21Троянцев Кирилл Бродяги-1 г. Наволокиб/р2004Processing
2Ряполов Андрей Бродяги-1 г. НаволокиIII2004Processing
3Новиков Николай Бродяги-1 г. НаволокиIII2005Processing
4Медведев Егор Бродяги-1 г. НаволокиIII2006Processing
31Волнухин Михаилл Котлас-2б/р2003Processing
2Нетесов Илья Котлас-2III2004Processing
3Колосов Эдуард Котлас-2б/р2005Processing
4Ханыков Виталий Котлас-2б/р2005Processing
41Крутов Даниил Легион-2IIIю2005Processing
2Сазонов Кирилл Легион-2IIIю2005Processing
3Бордонос Александр Легион-2IIIю2006Processing
4Грибов Иван Легион-2б/р2005Processing
51Бизин Сергей Медведи 44IIIю2004Processing
2Корнилов Лев Медведи 44IIIю2003Processing
3Михайлов Матвей Медведи 44IIIю2002Processing
4Назаров Егор Медведи 44IIIю2003Processing
61Белов Никита МОУ Кузнечихинская СШ ЯМРб/р2003Processing
2Блохин Алексей МОУ Кузнечихинская СШ ЯМРб/р2004Processing
3Шаров Владислав МОУ Кузнечихинская СШ ЯМРб/р2003Processing
4Малькова Елизавета МОУ Кузнечихинская СШ ЯМРб/р2005Processing
71Беляев Даниил Окно в природуIIю2004Processing
2Мокеев Евгений Окно в природуIII2005Processing
3Сорокин Григорий Окно в природуIII2007Processing
4Суханьков Егор Окно в природуб/р2005Processing
81Дмитриев Владислав Перспектива Переславльб/р2005Processing
2Корякин Василий Перспектива Переславльб/р2005Processing
3Прокофьев Максим Перспектива Переславльб/р2005Processing
4Сазонов Михаил Перспектива Переславльб/р2005Processing
91Менухов Ярослав Пилигрим 2IIю2005Processing
2Стариков Никита Пилигрим 2б/р2004Processing
3Афонин Сергей Пилигрим 2б/р2004Processing
4Родин Святослав Пилигрим 2б/р2004Processing
101Рахимов Егор сш №76-5IIIю2005Processing
2Кушнир Максим сш №76-5IIIю2005Processing
3Марков Артем сш №76-5IIю2006Processing
4Шишков Денис сш №76-5IIIю2005Processing
111Купцов Родион сш №76-6IIю2005Processing
2Иванов Иван сш №76-6IIIю2006Processing
3Куваев Дмитрий сш №76-6IIIю2006Processing
4Румянцев Роман сш №76-6IIIю2005Processing
121Буренин Юрий Углич-1б/р2002Processing
2Смирнов Никита Углич-1IIю2004Processing
3Калинин Дмитрий Углич-12004Processing
4Журавлев Максим Углич-1б/р2004Processing
131Коротков Кирилл Штормб/р2006Processing
2Титаев Илья Штормб/р2006Processing
3Чурсин Алексей ШтормIIю2005Processing
4Смирнов Ярослав Штормб/р2006Processing
141Крылов Владислав Эверест2004Processing
2Лобанов Александр Эверест2004Processing
3Шильцин Дмитрий Эверест2004Processing
4Новиков Андрей Эверестб/р2004Processing
151Ратников Георгий Эврика 10IIю2006Processing
2Нечаев Дмитрий Эврика 10IIю2005Processing
3Овсяников Владимир Эврика 10IIю2006Processing
4Кузмичев Арсений Эврика 10IIю2005Processing
161Болиевских Артем Эврика 12IIIю2006Processing
2Капустин Алексей Эврика 12IIIю2005Processing
3Смирнов Никита Эврика 12IIю2004Processing
4Жаворонков Даниил Эврика 12IIю2005Processing
171Остроумов Сергей Эврика 13б/р2000Processing
2Антропов Александр Эврика 13IIю2005Processing
3Мищенко Иван Эврика 13IIю2005Processing
4Пойколайнен Егор Эврика 13IIю2005Processing
181Сенюкович Иван Ярославль -3б/р2006Processing
2Волков Семён Ярославль -3б/р2006Processing
3Иконописцев Роман Ярославль -3б/р2007Processing
4Жуков Павел Ярославль -3б/р2007Processing
2CLЖ – up to 4 people - 2 класс женская
SeqNum Full NameClubQualYearSIStatus
11Мозгалева Анастасия Виктория -2б/р2001Processing
2Якунина Татьяна Виктория -2б/р2001Processing
3Максимова Кристина Виктория -2б/р2001Processing
4Максимова Арина Виктория -2б/р2004Processing
21Седова Ирина Рыбинск Сатурнб/р19611404839Processing
2Гусева Татьяна Рыбинск Сатурнб/р1964Processing
3Антонович Ирина Рыбинск Сатурнб/р1961Processing
4Гусева Мария Рыбинск Сатурнб/р1988Processing
31Андреянова Влада СЮТур Переславльб/р2003Processing
2Баринова Арина СЮТур Переславльб/р2003Processing
3Скворцова Виталина СЮТур Переславльб/р2002Processing
4Частова Василина СЮТур Переславльб/р2003Processing
41Петухова Ольга Эврикаб/р1979Processing
2Хабарова Елена Эврикаб/р1981Processing
3Чешуина Екатерина Эврикаб/р1984Processing
4Виноградова Александра Эврикаб/р1991Processing
51Белоросова Алена ЯрГУб/р2000Processing
2CLМ – up to 4 people - 2 класс мужская
SeqNum Full NameClubQualYearSIStatus
11Лебедев Михаил Виктория -1III2003Processing
2Рабцевич Иван Виктория -1III2003Processing
3Тихомиров Роман Виктория -1III2003Processing
4Шумилов Денис Виктория -1б/р2003Processing
21Фарносов Иван ВСК "Арсенал"II2002Processing
2Виноградов Антон ВСК "Арсенал"II2002Processing
3Волков Сергей ВСК "Арсенал"б/р2001Processing
4Моторин Михаил ВСК "Арсенал"б/р2001Processing
31Менухов Дмитрий Пилигрим 1б/р1980Processing
2Попов Антон Пилигрим 1б/р2000Processing
3Можайцев Андрей Пилигрим 1б/р2000Processing
4Круглов Виталий Пилигрим 1б/р2000Processing
41Емельянов Олег Рыбинск - 26III2001Processing
2Оленев Владимир Рыбинск - 26III2003Processing
51Кочнев Илья Рыбинск-Центрб/р2002Processing
2Комаров Матвей Рыбинск-ЦентрIIIю2003Processing
3Нестеров Матвей Рыбинск-Центр2004Processing
4Сергеев Александр Рыбинск-Центрб/р2002Processing
61Емелин Дмитрий сш №76-2IIIю2003Processing
2Беляевский Никита сш №76-2IIIю2001Processing
3Грачев Дмитрий сш №76-2б/р1988Processing
4Орлов Алексей сш №76-2IIIю2002Processing
71Бочкун Иван СЮТур Переславльб/р2006Processing
2Пак Антон СЮТур Переславльб/р2004Processing
3Шевченко Кирилл СЮТур Переславльб/р2003Processing
4Алексеев Артем СЮТур Переславльб/р2002Processing
81Кошкин Алексей Шурскольская СОШIIIю2000Processing
2Шишов Марк Шурскольская СОШIIIю2002Processing
3Власов Александр Шурскольская СОШIIIю2000Processing
4Ильченко Дмитрий Шурскольская СОШIIIю2000Processing
91Клесов Дмитрий ЮнСпас Шуяб/р1991Processing
2Григорьев Егор ЮнСпас Шуяб/р2004Processing
3Лапов Данил ЮнСпас Шуяб/р2002Processing
4Жуков Василий ЮнСпас Шуяб/р2003Processing
101Морсова Надежда ЯрГУб/р1999Processing
3CL_KIDМ – up to 4 people - 3 класс юниоры мужская
SeqNum Full NameClubQualYearSIStatus
11Петров Александр Бродяги-3 г. НаволокиII2004Processing
2Андреев Александр Бродяги-3 г. НаволокиIII2004Processing
3Мужжухин Илья Бродяги-3 г. НаволокиIII2003Processing
4Волков Максим Бродяги-3 г. НаволокиIII2004Processing
21Горбиков Вячеслав Котлас-3II2004Processing
2Ковков Владислав Котлас-3II2004Processing
3Логинов Михаил Котлас-3II2003Processing
4Шульгин Артем Котлас-3III2003Processing
31Мельников Максим Легион-3II2003Processing
2Миронов Алексей Легион-3II2003Processing
3Савенков Илья Легион-3II2003Processing
4Факкаров Руслан Легион-3II2003Processing
41Большаков Данила Рыбинск - 26II2001Processing
2Чистяков Александр Рыбинск - 26II2001Processing
3Леднев Дмитрий Рыбинск - 26III2002Processing
4Лобанов Иван Рыбинск - 26III2001Processing
51Балуков Никита Рысь 2002 мIII2002Processing
2Кузнецов Дмитрий Рысь 2002 мIII2002Processing
3Нечаев Юрий Рысь 2002 мIII2002Processing
4Черногоров Даниил Рысь 2002 мIII2002Processing
61Гензе Антон Эврика 1III2003Processing
2Фесенко Владислав Эврика 12003Processing
3Нагибин Владимир Эврика 12003Processing
4Шубин Евгений Эврика 12003Processing
3CLЖ – up to 4 people - 3 класс женская
SeqNum Full NameClubQualYearSIStatus
11Блинова Екатерина Легион-4I1994Processing
2Колотилова Анна Легион-4I1998Processing
3Ремнева Софья Легион-4I2004Processing
4Стрельникова Полина Легион-4II2004Processing
21Лазаррева Анастасия Рысь 2003 дIII2002Processing
2Халезова Евгения Рысь 2003 дIII2003Processing
3Роленок Анна Рысь 2003 дIII2001Processing
4Жернова Евгения Рысь 2003 дIII1997Processing
31Жарова Валерия Эврика 11II2001Processing
2Волгина Ольга Эврика 11II2001Processing
3Антипова Дарья Эврика 11II1996Processing
4Смирнова Ирина Эврика 11II1988Processing
41Сторожева Анастасия Ярославль-1КМС2002Processing
2Баранова Яна Ярославль-1III2001Processing
3Смирнова Полина Ярославль-1II2000Processing
4Семенникова Алина Ярославль-1III2002Processing
3CLМ – up to 4 people - 3 класс мужская
SeqNum Full NameClubQualYearSIStatus
11Баба Юшка массонская ложа Барселона Ракуб/р1965Rejected
2Богомолов Андрей массонская ложа Барселона Ракуб/р1965Rejected
3Николаев Роман массонская ложа Барселона Ракуб/р1994Rejected
21Румянцев Леонид Рыбинск-ЦентрIII2001Processing
2Мамонтов Константин Рыбинск-Центр2004Processing
3Фрелих Павел Рыбинск-Центр2005Processing
4Сорокоумов Матвей Рыбинск-Центр2004Processing
31Гришин Анатолий Рысь 2003 мIII2003Processing
2Ионин Даниил Рысь 2003 мIII2003Processing
3Нечаев Евгений Рысь 2003 мIII2003Processing
4Орлов Сергей Рысь 2003 мIII1998Processing
41Калугин Анатолий сш №76-1II2002Processing
2Коровушкин Ярослав сш №76-12003Processing
3Маков Степан сш №76-1III2002Processing
4Тягнибедин Максим сш №76-1II2001Processing
51Сарычев Антон Ярославль-2КМС1987Processing
2Сенюкович Егор Ярославль-2III2000Processing
3Смирнов Никита Ярославль-2КМС2002Processing
4Тарасов Виктор Ярославль-2III1998Processing