Orgeo – Online entry and results system

Российский Азимут 2013 - Екатеринбург

Orienteering. Regional.

Registration finished 25.05.2013 00:00 MSK

List of Participants

List of registered Online participants (total 338)

Export as file:

Fast navigation

Ж12 - 2001-2002
SeqNum Full NameClubQualYear
1Братцева Лина ДЮСШ "Росток"б/р2001
2Букреева Ольга ДЮСШ-19 НОРДI2001
3Вольхина Татьяна ДЮСШ-19 НОРДб/р2004
4Гончарук Надежда Титан(В.Салда)IIIю2001
5Грачёва Юлия Меридианб/р2002
6Демина Ирина РодонитIIю2002
7Евсеева Дарья Родонитб/р2004
8Евтюхова Екатерина ДЮСШ-4б/р2003
9Жукова Лариса ДЮСШ "Росток"б/р2005
10Зезюлина Влада Родонитб/р2001
11Кузнецова Ксения РодонитIIю2002
12Куприна Елизавета РАДУГАIIю2005
13Менюгова Валерия ДЮСШ-4б/р2005
14Мерзлякова Дарья ДЮСШ-19 НОРДб/р2002
15Онучина Елизавета ДЮСШ-19 Родникб/р2003
16Прудникова Катя ДЮСШ "Росток"б/р2002
17Рязанова Олеся ДЮСШ-4I2001
18Сажаева Кристина ДЮСШ-19 Родникб/р2003
19Селиванов Артём РАДУГАб/р2001
20Столярова Софья ДЮСШ-4б/р2005
21Тарароева Александра ДЮСШ-4б/р2005
22Трифонова Кристина ДЮСШ-4IIIю2003
23Тутарова Ксения ДЮСШ "Росток"IIIю2003
24Узлова Светлана ДЮСШ-19 НОРДб/р2001
25Фролова Мария Реактивоб/р2004
26Черных Екатерина ДЮСШ "Росток"б/р2001
27Шабалина Полина ПеленгIIю2001
28Ширшова Мария РодонитIIю2002
29Щуркина Ксения ПеленгIIIю2002
Ж14 - 1999-2000
SeqNum Full NameClubQualYear
1Бабайлова Александра Титан(В.Салда)IIIю2001
2Бекленищева Наталья Пеленг2000
3Благодарина Арина ДЮСШ-4б/р1999
4Богомолова Анна ДЮСШ-19 НОРДIIIю2000
5Брусницына Любовь ДЮСШ "Росток"б/р2000
6Букреева Ольга ДЮСШ-19 НОРДI2001
7Воробьева Ольга Титан(В.Салда)б/р1999
8Гандалипова Дарина ДЮСШ "Росток"б/р2000
9Гордеева Кристина Родонитб/р2000
10Доброва Вера Родонит2000
11Ермолаева Марина Ekaterinburg, personalб/р2000
12Желтоухова Юлия Титан(В.Салда)IIю2000
13Зелёва Евгения РАДУГАIIIю2000
14Килина Виктория РАДУГАIIю2000
15Круглова Елизавета ДЮСШ-19 Родникб/р2000
16Матвеева Алена ДЮСШ-42000
17Николаева Елена ДЮСШ-19 НОРДIII1999
18Попова Евгения ДЮСШ-19 РодникIII1999
19Северова Анна Титан(В.Салда)б/р1999
20Суворова Кристина Титан(В.Салда)IIIю1999
21Тупоногова Надежда РАДУГАб/р2000
22Шибанова Татьяна Титан(В.Салда)IIIю2000
23Ширкунова Алена ДЮСШ-4I1999
Ж16 - 1997-1998
SeqNum Full NameClubQualYear
1Дмитриева Инга ДЮСШ-4I1998
2Задорожнева Анастасия ДЮСШ "Росток"IIIю1997
3Казакова Анна ДЮСШ "Росток"IIIю1998
4Карфидова Любовь ДЮСШ "Росток"IIIю1997
5Киршанова Ксения ДЮСШ "Росток"1997
6Козлова Наталья ПеленгII1998
7Кузеванова Валентина ДЮСШ-19 РодникIIIю1997
8Куприна Мария РАДУГАIIю1998
9Медведева Елизавета ТропаIII1998
10Мякинина Алена ДЮСШ-19 Родникб/р1997
11Николаева Елена ДЮСШ-19 НОРДIII1999
12Пермякова Дарья ДЮСШ-41998
13Субхангулова Виктория РодонитIII1998
14Шиганова Дарья ДЮСШ "Росток"б/р1997
Ж18 - 1995-1996
SeqNum Full NameClubQualYear
1Бондарь Анастасия ДЮСШ "Росток"II1996
2Гузинцева Александра ДЮСШ "Росток"IIIю1995
3Красноперова Анна ДЮСШ-19 НОРДКМС1995
4Малкова Дарья ДЮСШ "Росток"I1995
5Савченко Татьяна ПеленгКМС1996
6Сайгатова Виктория ДЮСШ-19 Родникб/р1996
7Щербань Татьяна ПеленгКМС1996
Ж20 - 1993-1994
SeqNum Full NameClubQualYear
1Воложина София ДЮСШ "Росток"I1994
2Глебова Анна ДЮСШ-19 НОРДКМС1993
3Конькова Татьяна ДЮСШ "Росток"I1994
4Лукина Елена ДЮСШ-19 НОРДКМС1993
5Лыжина Татьяна ДЮСШ "Росток"I1994
6Сидорова Анна ДЮСШ-4КМС1993
7Чепчугова Александра ДЮСШ-4КМС1994
8Ярмак Елена РодонитIII1994
Ж21 - 1979-1992
SeqNum Full NameClubQualYear
1Бакумшина Наталья Ekaterinburg, personalб/р1987
2Брусницина Ольга Ekaterinburg, personalб/р1982
3Киселёва Анастасия РодонитКМС1991
4Майстер Валентина ДЮСШ "Росток"б/р1987
5Мачанова Ксения ДЮСШ-19 РодникКМС1986
6Силина Ольга ДЮСШ-19 РодникКМС1988
7Смолина Наталия УрФУI1992
8Федотова Александра УрФУII1988
9Федотовских Александра РАДУГАIII1991
10Шелепова Ирина ДЮСШ-19 РодникМС1985
Ж35 - 1959-1978
SeqNum Full NameClubQualYear
1Бодрова Елена РАДУГАIII1962
2Букреева Алёна "Колесо" ЕкатеринбургМС1977
3Давыдова Марина ДЮСШ "Росток"III1973
4Долгорукова Наталия Кедр НовоуральскКМС1977
5Евтюхова Татьяна Кедр 7МС1968
6Ефремова Ольга "Колесо" ЕкатеринбургМС1977
7Корнева Татьяна "Колесо" ЕкатеринбургМС1965
8Малюгина Елена ДЮСШ "Росток"МС1975
9Махнутина Инна Кедр Новоуральскб/р1970
10Медведева Людмила ТропаМС1962
11Мясникова Татьяна ДЮСШ "Росток"б/р1968
12Паливода Наталья ДЮСШ-19 НОРДКМС1973
13Пашина Татьяна Кедр 7КМС1973
14Пухова Светлана РАДУГАКМС1965
15Фрей Наталья РодонитМСМК1970
16Фролова Ирина РеактивоКМС1974
17Ширшова Ольга Родонитб/р1975
Ж55 - 1958 и старше
SeqNum Full NameClubQualYear
1Агафонова Татьяна ПеленгКМС1949
2Апокина Евгения "Колесо" ЕкатеринбургI1934
3Кашперская Ольга ФакелI1948
4Кожарская Лариса Кедр 7КМС1948
5Раскостова Ксения Титан(В.Салда)МС1950
6Савиных Лидия "Колесо" Екатеринбургб/р1941
7Селяхина Валентина "Колесо" ЕкатеринбургI1940
8Стеценко Лидия Титан(В.Салда)МС1954
9Сумина Нина ДЮСШ-19 НОРДКМС1940
10Хайдукова Нина ДЮСШ-19 НОРДIII1935
М12 - 2001-2002
SeqNum Full NameClubQualYear
1Акимов Игорь Меридиан2002
2Афанасенко Леонид ДЮСШ-4б/р2005
3Багрецов Тимофей Родонит2003
4Багрецов Тимофей Родонит2003
5Баев Александр РодонитIIIю2003
6Батуев Матвей ДЮСШ-19 НОРДб/р2004
7Бац Константин ДЮСШ-42002
8Беляев Егор Родонитб/р2005
9Бессонов Михаил РодонитIIю2002
10Биленко Егор Титан(В.Салда)IIIю2001
11Боковой Вячеслав ДЮСШ-19 НОРДб/р2003
12Быков Данил Родонит2001
13Бычков Иван ДЮСШ-4б/р2005
14Власов Максим РАДУГАб/р2001
15Волков Дмитрий РАДУГАIIIю2001
16Гаврилов Антон РодонитIIIю2002
17Гусев Андрей МеридианIIю2003
18Добронравов Юрий РАДУГАб/р2004
19Долгоруков Никита Кедр Новоуральскб/р2007
20Дремо Влад РодонитIIIю2002
21Дунаец Никита Родонитб/р2005
22Дьяков Герман ДЮСШ-19 Родникб/р2004
23Емельянов Степан Меридиан2003
24Ермаков Николай Титан(В.Салда)IIIю2001
25Ефимкин Артем ДЮСШ-4б/р2004
26Ефимов Данил ДЮСШ-4б/р2005
27Жук Александр ДЮСШ-19 НОРДIIIю2002
28Журавлев Григорий Родонитб/р2004
29Закиров Александр Титан(В.Салда)б/р2002
30Зиберт Антон Титан(В.Салда)IIIю2001
31Зимин Никита РодонитIIIю2001
32Золотарев Алексей ДЮСШ-4б/р2003
33Иванцов Алексей ДЮСШ-19 Родникб/р2004
34Илитюк Филипп РАДУГАIIIю2003
35Карпов Ярослав Кедр 72002
36Карпович Максим РАДУГАIIIю2002
37Килин Александр ДЮСШ-19 НОРД2001
38Киреев Михаил РАДУГАIIIю2005
39Клементьев Ярослав Родонитб/р2005
40Козлов Данил ДЮСШ-19 НОРДб/р2003
41Комаров Валентин ДЮСШ-4б/р2004
42Коротков Максим РАДУГАIIIю2002
43Крохмалев Филипп "Колесо" Екатеринбургб/р2012
44Кружалов Сергей ДЮСШ-19 НОРД2002
45Крюков Александр ДЮСШ-4IIIю2001
46Куприн Алексий РАДУГАIIю2001
47Курбатов Юрий ДЮСШ-19 Родникб/р2002
48Макеев Никита Родонитб/р2004
49Мартьянов Костя Родонитб/р2004
50Мирзоев Рустамджо ДЮСШ "Росток"IIIю2002
51Михайловский Сергей ДЮСШ-4III2001
52Несмелов Никита ДЮСШ "Росток"IIIю2003
53Николаев Андрей ДЮСШ-19 НОРДб/р2003
54Окманис Роберт РАДУГАб/р2005
55Пажаев Владимир РодонитIIю2002
56Паливода Илья ДЮСШ-19 НОРДIIIю2002
57Парыгин Данил Родонитб/р2004
58Пермяков Дмитрий РАДУГАб/р2004
59Пешков Денис МеридианIIIю2001
60Прожерин Илья РАДУГАIIIю2002
61Прожерин Иван РАДУГАб/р2004
62Пятница Максим РАДУГАб/р2005
63Рекутин Николай РАДУГАб/р2001
64Самойлов Егор РАДУГА2001
65Соболев Артём РАДУГАIIIю2005
66Сопов Игорь МеридианIIIю2003
67Сунцов Максим ДЮСШ-19 НОРДб/р2004
68Теленков Дмитрий МеридианIIIю2004
69Телепов Андрей ДЮСШ "Росток"IIю2001
70Толкачев Александр Родонитб/р2003
71Толстобров Кирилл РАДУГАб/р2001
72Топорков Артём Родонитб/р2003
73Фефелов Михаил РАДУГАб/р2002
74Филоненко Павел РАДУГАб/р2001
75Хабибуллин Рим ДЮСШ-42001
76Халилов Денис Тропаб/р2001
77Харин Кирилл Родонитб/р2005
78Черкашин Кирилл ДЮСШ-4б/р2005
79Чечуров Александр ДЮСШ-4IIю2001
80Чмаев Михаил ДЮСШ-19 НОРДб/р2004
81Чушев Павел ДЮСШ "Росток"IIIю2001
82Шардаков Илья Титан(В.Салда)IIIю2001
83Шардаков Илья Титан(В.Салда)IIIю2001
84Шарипов Ильяс ДЮСШ-19 НОРД2002
85Шафиков Егор ДЮСШ-19 НОРДIIIю2003
86Ширшов Михаил РодонитIIю2004
87Шулаков Семён РАДУГАб/р2005
88Шумилов Александр Родонитб/р2003
89Шуров Денис Родонитб/р2005
90Юкляевских Егор ДЮСШ-19 НОРДб/р2003
М14 - 1999-2000
SeqNum Full NameClubQualYear
1Авдеев Виталий ДЮСШ-4I1999
2Акилов Михаил ДЮСШ-4I1999
3Антонов Дмитрий ДЮСШ-19 РодникIIю1999
4Афанасьев Виталий ДЮСШ-19 Родникб/р2000
5Василец Антон ДЮСШ-42000
6Давыдов Данил ДЮСШ "Росток"б/р2000
7Доценко Андрей Титан(В.Салда)2000
8Карпенко Константин Титан(В.Салда)б/р1999
9Кирьянов Максим Титан(В.Салда)б/р1999
10Кравцов Артем ДЮСШ-19 Родникб/р2000
11Кузнецов Дмитрий ДЮСШ-19 РодникIIIю1999
12Малиновцев Валентин ДЮСШ "Росток"б/р2000
13Малков Роман ДЮСШ "Росток"2000
14Малюгин Данил ДЮСШ "Росток"IIю1999
15Махнутин Иван ДЮСШ-4I1999
16Михалев Михаил ДЮСШ-4I1999
17Ратов Алексей ДЮСШ-19 НОРД1999
18Саловаров Илья ДЮСШ-19 Родникб/р1999
19Светличкин Артем ДЮСШ-19 Родник2000
20Соколовский Андрей ДЮСШ-19 НОРДI1999
21Туманов Иван МеридианIIю2000
22Тюшняков Егор ДЮСШ-19 НОРДб/р1999
23Хаматдинов Ильназ ДЮСШ-19 Родникб/р1999
24Хвостов Владислав РАДУГАIIIю2000
25Холкин Дмитрий ПеленгII2000
26Хомутов Иван ДЮСШ-19 НОРДIIю1999
27Хренов Влад Титан(В.Салда)IIIю2000
М16 - 1997-1998
SeqNum Full NameClubQualYear
1Авдюков Павел ДЮСШ "Росток"б/р1997
2Бакулев Артем ДЮСШ-4II1998
3Ботанов Константин ДЮСШ-4I1998
4Гаврилов Павел ДЮСШ-4I1998
5Горев Борис Родонитб/р1997
6Карпов Павел ДЮСШ "Росток"III1997
7Корюков Леонид РодонитI1998
8Крысин Данис Титан(В.Салда)IIIю1998
9Лукъянов Михаил РАДУГАIIю1998
10Николаев Олег ДЮСШ-19 НОРДI1998
11Пономарёв Никита МеридианIIю1998
12Сафин Дмитрий ДЮСШ-19 Родникб/р1997
13Селивёрстов Константин Меридиан1997
14Селянин Андрей МеридианIIю1998
15Султонов Навруз РодонитIIIю1999
16Тушканов Александр ДЮСШ-19 РодникIIIю1998
17Чмаев Сергей ДЮСШ-19 НОРДI1997
18Шабалин Александр РодонитI1997
М18 - 1995-1996
SeqNum Full NameClubQualYear
1Ахтаров Данил АбрисКМС1996
2Багрецов Семён РодонитI1995
3Багрецов Семён РодонитI1995
4Баргамон Кирилл ДЮСШ-4КМС1995
5Белалов Роман ДЮСШ-19 НОРДIIIю1994
6Васин Денис ДЮСШ-4КМС1996
7Вычегжанин Яромир РодонитКМС1996
8Голышев Артем РодонитI1996
9Гурьев Александр "Колесо" Екатеринбургб/р1995
10Деменчук Андрей ДЮСШ-19 НОРДIIю1996
11Забелин Евгений ДЮСШ-4II1996
12Завьялов Павел РодонитII1996
13Кадилов Роман ДЮСШ-19 РодникI1995
14Константинов Павел ДЮСШ-19 Родникб/р1996
15Корсуков Семен ТропаIII1996
16Матвеев Максим ДЮСШ-4КМС1996
17Моисеев Виталик ДЮСШ-19 Родникб/р1996
18Степанов Александр ДЮСШ-4I1995
М20 - 1993-1994
SeqNum Full NameClubQualYear
1Асоян Никита ДЮСШ-19 РодникКМС1994
2Васин Сергей МеридианIII1993
3Калдин Анатолий МеридианI1993
4Кокшаров Андрей Родонитб/р1995
5Молчанов Павел МеридианI1993
6Сушилин Артемий Чистый воздухI1994
7Шамгутдинов Дамир МеридианI1993
М21 - 1979-1992
SeqNum Full NameClubQualYear
1Агафонов Александр ПеленгI1983
2Бодров Дмитрий РАДУГАII1983
3Вальнев Владимир УрФУI1992
4Верилов Вячеслав КСО "Ермак" ТюменьМС1984
5Гантимуров Юлиан Ekaterinburg, personalIII1985
6Гишибет Денис ДЮСШ-19 РодникIII1991
7Димитриев Денис ДЮСШ-19 РодникКМС1992
8Дингес Виктор ДЮСШ-19 РодникМС1985
9Евтюхов Андрей Team RAYМС1972
10Евтюхов Василий Team RAYКМС1993
11Зырянов Петр Сысертьб/р1986
12Карпов Александр Кедр 7б/р1976
13Литенков Алексей "Колесо" ЕкатеринбургI1980
14Логоша Михаил Ekaterinburg, personalI1985
15Медведев Павел РАДУГАIII1986
16Межин Максим ДЮСШ-19 НОРДI1989
17Морозов Андрей РеактивоМС1984
18Нигматулин Роман ДЮСШ "Росток"б/р1995
19Овечкин Вадим ДЮСШ-19 РодникI1989
20Попов Андрей "Колесо" ЕкатеринбургII1982
21Пустынников Виктор "Колесо" ЕкатеринбургКМС1981
22Ремонтов Владимир Ekaterinburg, personalКМС1986
23Сажаев Алексей ДЮСШ "Росток"б/р1985
24Фрей Анатолий РодонитКМС1990
25Чагин Евгений Кедр 7КМС1991
26Шавкунов Сергей "Колесо" ЕкатеринбургIII1976
27Шишкин Виталий МеридианIII1992
М35 - 1959-1978
SeqNum Full NameClubQualYear
1Антипин Сергей "Колесо" ЕкатеринбургКМС1965
2Безводинских Сергей Титан(В.Салда)КМС1960
3Бондарь Николай Кедр НовоуральскМСМК1962
4Бургонутдинов Альберт РАДУГАМС1960
5Васин Вадим Кедр НовоуральскI1971
6Елисеев Павел "Колесо" Екатеринбургб/р1967
7Жуков Сергей ДЮСШ "Росток"б/р1967
8Занин Владимир УрФУI1969
9Знаменщиков Дмитрий ДЮСШ "Росток"МС1970
10Кашперский Сергей Факелб/р1971
11Крохмалев Сергей "Колесо" ЕкатеринбургКМС1974
12Маленьких Андрей РАДУГАIII1973
13Малюгин Максим ДЮСШ "Росток"б/р1973
14Николаев Геннадий ДЮСШ-19 НОРДб/р1974
15Павлов Андрей Ekaterinburg, personalб/р1971
16Подсекаев Николай РодонитМС1965
17Ситников Дмитрий Ekaterinburg, personalI1969
18Третьяков Александр РАДУГАIII1970
19Трясучкин Николай РАДУГАМС1970
20Федулов Вадик РАДУГАМС1965
21Чагин Владимир Кедр 7МС1959
22Шуров Юрий РодонитКМС1974
23Ямбушев Дамир РАДУГАIII1973
М55 - 1958 и старше
SeqNum Full NameClubQualYear
1Апокин Виктор "Колесо" ЕкатеринбургI1936
2Баев Сергей "Урал"I1957
3Гохфельд Виктор ФакелКМС1944
4Малинин Михаил "Урал"I1942
5Разницын Леонид "Колесо" ЕкатеринбургI1947
6Салаев Павел ДЮСШ-19 НОРДКМС1945
7Сергеев Владимир "Урал"I1954
8Стеценко Валерий Титан(В.Салда)КМС1954
9Хайдуков Анатолий ДЮСШ-19 НОРДIII1934
10Эльконин Лев "Колесо" ЕкатеринбургI1937