Orgeo – Online entry and results system

45-е Всероссийские соревнований по СРП «Золотая осень», Зональные соревнования ЦФО и ПФО по СРП

ARDF, radiosport. Interregional.

Registration finished 21.09.2017 00:00 MSK

Regulation

List of Participants

Event Creator

Max Brichag

List of registered Online participants (total 84)

Export as file:   

Fast navigation

D12 - Девочки до 12 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Бобылева Анастасия Cheljabinskaja oblast200612Confirmed
2Варлашова Алёна Permskij krajIIIю200812Confirmed
3Гилёв Алексей Permskij krajIIIю200612Confirmed
4Емелина Анна Penzenskaja oblast2006177077112Confirmed
5Иванова Олимпиада Republic Tatarstanб/р200612Confirmed
D14 - Девушки 13-14 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Гудина Полина Republic Tatarstan200412Confirmed
2Долгих Наталья Permskij krajIIIю200412Confirmed
3Ионова Александра Vladimirskaja oblastII2003114441112Confirmed
4Мельникова Светлана Vladimirskaja oblastI2003912999912Confirmed
5Михайлова Яна Vladimirskaja oblastII2003200200612Confirmed
6Парамонова Валерия Vladimirskaja oblastII200463021291Confirmed
7Широбокова Ксения Republic TatarstanIIю200512Confirmed
D16 - Девушки 15-16 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Соловьева Мария Vladimirskaja oblastI200363021181Confirmed
D19 - Юниорки
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Берг Дарья Cheljabinskaja oblastIIю200612Confirmed
D21 - Женщины
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Андрюнина Алла Ryazanskaja oblastМС1965630352612Confirmed
2Лысова Яна Vladimirskaja oblastМС199772053221Confirmed
3Мельникова Татьяна Vladimirskaja oblastЗМС1974201846412Confirmed
4Овчинникова Елена Penzenskaja oblastМС1968204060512Confirmed
5Сладкова Ксения Ryazanskaja oblastМС1992124069212Confirmed
6Феногенова Анна Vladimirskaja oblastКМС19971Confirmed
M12 - Мальчики (до 13 лет)
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Большаков Александр Nizhegorodskaja oblastб/р200612Confirmed
2Годунов Борис Vladimirskaja oblastIIю200711666112Confirmed
3Калачев Даниил Vladimirskaja oblastб/р20051Confirmed
4Калинин Данил Cheljabinskaja oblastIIю200612Confirmed
5Костенков Андрей Penzenskaja oblast200612Confirmed
6Полькин Алексей Penzenskaja oblastIIю200530370712Confirmed
7Пономарев Кирилл Penzenskaja oblastIII200612Confirmed
8Просвирнин Михаил Cheljabinskaja oblast200512Confirmed
9Шелковский Максим Penzenskaja oblastIIю200512Confirmed
10Щипунов Вячеслав Cheljabinskaja oblastIIю200712Confirmed
11Ягофаров Айдар Republic Tatarstanб/р200612Confirmed
M14 - Юноши (до 15 лет)
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Валиев Айнур Republic Tatarstan200312Confirmed
2Григорьев Андрей Vladimirskaja oblastIIю20041Confirmed
3Жакин Владимир Vladimirskaja oblast200463021331Confirmed
4Иванов Александр Vladimirskaja oblast200363021151Confirmed
5Карпачев Ефим Moskovskaja oblastIII200412Confirmed
6Козлов Максим Moskovskaja oblastIII200430379012Confirmed
7Михалов Владислав Ryazanskaja oblastIIIю2004630343212Confirmed
8Назаров Артур Republic TatarstanIIю200412Confirmed
9Панкратов Михаил Vladimirskaja oblastIII2004200200712Confirmed
10Прохоров Александр Vladimirskaja oblast20031Confirmed
11Соловьев Алексей Moskva, personal2004209048812Confirmed
12Филиппов Федор Ryazanskaja oblastIIIю2004630355612Confirmed
M16 - Юноши (до 17 лет)
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Виноградов Артем Nizhegorodskaja oblast200112Confirmed
2Гараев Амир Republic TatarstanIII200312Confirmed
3Глазунов Макар Penzenskaja oblastIIю200212Confirmed
4Гопфауф Максим Penzenskaja oblast200212Confirmed
5Калашников Артем Moskovskaja oblastIII200225422512Confirmed
6Карпин Данила Penzenskaja oblastIII200112Confirmed
7Мешков Константин Permskij krajIIю200212Confirmed
8Мещеряков Никита Nizhegorodskaja oblastIII200212Confirmed
9Соловьев Сергей А Nizhegorodskaja oblastII200212Confirmed
10Титишев Егор Penzenskaja oblastII200212Confirmed
11Ухов Даниил Nizhegorodskaja oblast200212Confirmed
12Федоров Кирил Penzenskaja oblastIII200212Confirmed
13Фомин Павел Penzenskaja oblastI200112Confirmed
M19 - Юниоры (до 20 лет)
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Гостюжев Арсений Penzenskaja oblastКМС2001141154612Confirmed
2Забков Руслан Penzenskaja oblastII2003140834412Confirmed
3Игошин Илья Nizhegorodskaja oblastI200012Confirmed
4Мельников Дмитрий Penzenskaja oblastКМС2002204061112Confirmed
5Овчинин Александр Nizhegorodskaja oblastI199812Confirmed
6Соболин Даниил Moskovskaja oblastМС2000130149912Confirmed
7Теняев Сергей Penzenskaja oblastI2001140831412Confirmed
8Четин Алексей Nizhegorodskaja oblastКМС199812Confirmed
M21 - Мужчины
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Букичев Александр Nizhegorodskaja oblastКМС198812Confirmed
2Бурдейный Александр Moskovskaja oblastКМС1986128079412Confirmed
3Бурдейный Владимир Moskovskaja oblastМС1981773072212Confirmed
4Каменский Сергей Nizhegorodskaja oblastКМС1961160249212Confirmed
5Киямов Ильдар Фаритович Republic Tatarstan, personalб/р198212Confirmed
6Королев Дмитрий Moskovskaja oblastМС1969779005012Confirmed
7Кручинин Эдуард Vladimirskaja oblastМС1966100926412Confirmed
8Ланцов Дмитрий Nizhegorodskaja oblastКМС19732Confirmed
9Муль Александр Nizhegorodskaja oblastКМС199012Confirmed
10Мухитов Нажиб Republic TatarstanМС1950163304412Confirmed
11Нестеренко Руслан Republic TatarstanМС198412Confirmed
12Попов Сергей Moskovskaja oblastМС197697777712Confirmed
13Слотин Вадим Nizhegorodskaja oblastКМС1967159333212Confirmed
14Соболин Сергей Moskovskaja oblastМС197070070712Confirmed
15Соловьев Алексей Ю Nizhegorodskaja oblastКМС197812Confirmed
16Соловьев Сергей Nizhegorodskaja oblastМС194422392112Confirmed
17Соловьев Эдуард Moskva, personalб/р1967720385012Confirmed
18Фетюлин Евгений Ryazanskaja oblastМС1985630351212Confirmed
19Чегодаев Александр Nizhegorodskaja oblastКМС1964114648512Confirmed
20Шимбаревич Сергей Moskovskaja oblastМС197930359512Confirmed

Other events, ARDF, radiosport, Nizhegorodskaja oblast