Orgeo – Online entry and results system

30 мая 2013 – 02 июня 2013   Екатеринбург, Северка

Урал-2013

Orienteering. Regional.

Registration finished 26.05.2013 23:55 MSK

List of Participants

List of registered Online participants (total 568)

Export as file:

Fast navigation

Ж8RR
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Ефимова Мария КСО "Ермак" Тюменьб/р2005254979
2Краснова Валерия КСО "Ермак" Тюменьб/р2005
3Куприна Елизавета РАДУГАIIю2005
4Нурисламова Арина OdinSportб/р20061931344
5Фатеева Александра ФАТЕЕВб/р2006
Ж10RR - девочки 2002-2003 г. р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Байнова Карина Чистый воздухIIIю20036991200
2Безбородова Ксения Чистый воздухIIIю20036991223
3Вольхина Таня "Колесо" Екатеринбургб/р2004
4Евстафьева Ольга СДЮСШОР № 3IIIю2003
5Евтюхова Екатерина ДЮСШ-4б/р20031633406
6Краснова Элина КСО "Ермак" Тюменьб/р2003
7Сажаева Кристина ДЮСШ-19 РодникIIIю20036104948
8Саранина Лера СДЮСШОР № 3IIIю2004
9Сливка Анастасия Permб/р2003
10Фролова Мария Реактивоб/р2004
11Хренникова Юлия СДЮСШОР № 3IIIю2004996699
12Шайдурова Дарья СДЮСШОР № 3б/р2004
Ж12TR - девочки 2000-2001 г. р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Гандалипова Дарина ДЮСШ "Росток"б/р2001
2Дамкина Анастасия ДЮСШ №2 Тюмень ГлухареваIIIю20022007292
3Демина Ирина РодонитIIю20021302023
4Дутлова Евгения БуревестникIIIю2000
5Килина Виктория РАДУГАIIю2000
6Кичанова Ирина БуревестникIIIю2000
7Кичанова Ирина БуревестникIIIю2000
8Корченкина Дарья КСО Легендаб/р2001
9Мякотникова Марина Эдельвейс20022024879
10Радостева Даша ЭдельвейсIII2001254560
11Рыжова Екатерина ДЮСШ СтартIIю20021633237
12Саморокова Елизавета АзимутIIIю20022007182
13Серебренникова Анжелла ДЮСШ "Росток"б/р2001
14Тупоногова Надежда РАДУГАб/р2000
15Шабалина Полина ПеленгIIю2001
16Ширшова Мария РодонитIIю20021302027
17Щуркина Ксения ПеленгIIIю2002
Ж14 - 1999-2000
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Бабайлова Александра Титан(В.Салда)IIIю2001
2Бекленищева Наталья Пеленг20000237207
3Борсуковская Юлия СДЮСШОР № 3IIю2000
4Букреева Ольга ДЮСШ-19 НОРДI2001250800
5Власова Ирина Эдельвейс20002024920
6Доброва Вера Родонит2000
7Ермолаева Варвара ЭдельвейсIIю20012040993
8Копытова Светлана СДЮСШОР № 3IIIю2000
9Крафт Юлия ДЮСШ №2 Тюмень Глухарева1999303825
10Куваева Екатерина ДЮСШ №2 Тюмень ЕрмаковаII20002007312
11Куваева Екатерина ДЮСШ №2 Тюмень ЕрмаковаII20002007312
12Кулакова Юлия СДЮСШОР №2 ЯрковII20002007281
13Манахова Светлана СДЮСШОР №2 Ярков1999303861
14Матвеева Алена ДЮСШ-420001633101
15Мельникова Елизавета ДЮСШ СтартIIIю20002300563
16Нагорских Наталья Эдельвейс20002040996
17Николаева Елена ДЮСШ-19 НОРДIII19991007982
18Пономарева Виктория СДЮСШОР №2 ЯрковI19992007293
19Попкова Лолита ДЮСШ №2 Тюмень ГлухареваII1999303839
20Попова Евгения ДЮСШ-19 РодникIII19996104943
21Рыжова Мария ДЮСШ Старт20001633244
22Северова Анна Титан(В.Салда)б/р1999
23Суворова Кристина Титан(В.Салда)IIIю1999
24Черкасова Анастасия ДЮСШ №2 Тюмень ЕрмаковаIII2000303876
25Черкасова Анастасия ДЮСШ №2 Тюмень ЕрмаковаIII2000303876
26Шангова Анна СДЮСШОР №2 ЯрковII20002007315
27Шибанова Татьяна Титан(В.Салда)IIIю2000
28Ширкунова Алена ДЮСШ-4I19991633102
29Янушкевич Яна ДЮСШ №2 Тюмень Глухарева19992007417
Ж16 - 1996-1997
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Анциферова Анастасия СДЮСШОР №2 ЯрковКМС19982007274
2Гуляева Екатерина ДЮСШ №2 Тюмень ЕрмаковаI19972007251
3Гуляева Екатерина ДЮСШ №2 Тюмень ЕрмаковаI19972007251
4Епрева Ксения ДЮСШ №2 Тюмень ЕрмаковаIII19972007283
5Епрева Ксения ДЮСШ №2 Тюмень ЕрмаковаIII19972007238
6Загайнова Александра ДЮСШ №2 Тюмень ЕрмаковаКМС19982007420
7Загайнова Александра ДЮСШ №2 Тюмень ЕрмаковаКМС19982007420
8Киршанова Ксения ДЮСШ "Росток"1997250811
9Козлова Наталья ПеленгII19981633497
10Медведева Елизавета ТропаIII1998250840
11Пензина Ксения ДЮСШ СтартI19981005402
12Пермякова Дарья ДЮСШ-419981633124
13Самарханова Эльза СДЮСШОР №2 ЯрковIIIю1998303845
14Субхангулова Вика РодонитIII19981302039
Ж18 - 1994-1995
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Волкова Регина РадугаI1989206907
2Иванова Анастасия Чистый воздухКМС19961009431
3Лозицкая Полина КСО "Ермак" ТюменьI19951633462
4Малкова Дарья ДЮСШ "Росток"I19951001688
5Прокопьева Екатерина Чистый воздухКМС19961302254
6Савченко Татьяна ПеленгКМС19961633455
7Скребнева Наталья СДЮСШОР №2 ЯрковIII19962007257
8Щербань Татьяна ПеленгКМС19961602247
Ж21 - без ограничений
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Ануфриева Екатерина КурганМС19931600885
2Башарова Эльвира СДЮСШОР № 3КМС1993238269
3Беляев Иван Artemovskij, personalб/р1994
4Бородулина Юлия СДЮСШОР № 3МС19941393741
5Вавщук Асия УрФУб/р1986
6Вилесова Лада СДЮСШОР № 3I1990
7Воложина София ДЮСШ "Росток"I19942024854
8Глухарева Екатерина ДЮСШ №2 Тюмень ГлухареваМС19861005447
9Деменева Евгения СДЮСШОР № 3МС19931602388
10Деменева Надежда ТропаКМС1980
11Ефимова Елена КСО "Ермак" ТюменьII19791005406
12Игнатьева Марина КСО ВездеходI1986250701
13Кечкина Мария СДЮСШОР № 3МСМК1984504187
14Киселёва Анастасия РодонитКМС1991250841
15Климова Светлана СДЮСШОР № 3II19892004135
16Кобелева Анна TjumenII19822007189
17Конева Евгения УрФУб/р1987250708
18Лукина Елена ДЮСШ-19 НОРДКМС19931633943
19Лыжина Татьяна ДЮСШ "Росток"I19941005355
20Мачанова Ксения ДЮСШ-19 РодникКМС19861009424
21Медведева Татьяна ЛегендаМСМК19891302552
22Неверова Анастасия ЭдельвейсМС19939200429
23Нещерет Наталья КСО ПартизанМС1983
24Оборина Татьяна СДЮСШОР № 3МС1993
25Попадейкина Юлия КСО "Ермак" ТюменьI19931600868
26Пьянкова Екатерина БуревестникI19891301052
27Сидорова Анна Кедр НовоуральскКМС19931007774
28Силина Ольга ДЮСШ-19 РодникКМС1988250756
29Смолина Наталия УрФУI1992681644
30Тархова Ирина ДЮСШ СтартМС19812300574
31Турченюк Мария ЧелябинскКМС19841302150
32Фатеева Ольга ФАТЕЕВI19801600889
33Федотова Александра УрФУII19882007230
34Хренникова Татьяна СДЮСШОР № 3КМС1979500862
35Швецова Светлана КСО ЛегендаМСМК1981567885
36Шелепова Ирина ДЮСШ-19 РодникМС19851009429
37Ярмак Елена РодонитIII1994
Ж35 - 1969-1978
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Букреева Алёна "Колесо" ЕкатеринбургМС19771602230
2Вольхина Ольга "Колесо" ЕкатеринбургКМС19701601338
3Диева Ольга Hanty mansijskij ao, personalКМС19751394995
4Ефремова Ольга "Колесо" ЕкатеринбургМС19771633895
5Карачева Вероника Perm, personalII19781300616
6Карпова Полина Novouralsk, personalКМС1977250738
7Козина Елена Novouralsk, personalМС19761393577
8Корченкина Ольга КСО ЛегендаМС1971206058
9Кузнецова Ольга Чистый воздухКМС19721005413
10Лагунова Людмила Каменскб/р19701009440
11Малюгина Елена ДЮСШ "Росток"МС19751001650
12Махнутина Инна Кедр Новоуральскб/р1970
13Павленко Елена АртиксI19772004155
14Пашина Татьяна Кедр 7б/р19732028156
15Прокопьева Светлана Чистый воздухКМС19766991219
16Рычкова Татьяна КСО ЛегендаМС1971250777
17Фрей Наталья РодонитМСМК1970
18Фролова Ирина РеактивоКМС1974557777
19Хохрякова Ольга ЭдельвейсМС1977
Ж45 - 1959-1968
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Волкова Татьяна Кедр 7б/р1967250768
2Евтюхова Татьяна Кедр 7б/р19681633450
3Ефимова Елена Кедр НовоуральскМС19661633432
4Зольникова Ольга КСО "Ермак" ТюменьIII1963303837
5Конышева Людмила КСО "Ермак" ТюменьII19632007300
6Корнева Татьяна "Колесо" ЕкатеринбургМС19651602232
7Медведева Светлана ЛегендаМС1967250775
8Попова Татьяна КСО Вездеходб/р19681005149
9Пухова Светлана Курган ветераныI1968
10Федотова Елена КСО "Ермак" ТюменьI19651633461
11Шевченко Нина Кедр НовоуральскМС1967922229
12Шилкина Анжела Omsk, personalКМС19641007749
13Щербань Маргарита ПеленгI1966250759
Ж50 - 1953-1962 г. р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Добында Татьяна Пермь-2МС19612009041
2Игнатьева Елена КСО ВездеходI1960250701
3Киселева Елена Пермь-2МС19622004109
4Медведева Людмила ТропаМС1962250842
5Туринцева Маргарита Кедр 7б/р1961250834
6Федорова Тамара Буревестникб/р19591006925
Ж55 - 1949-1958
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Байкова Ирина "Квик" УфаКМС19571302532
2Ваганова Тамара Кедр НовоуральскМС1954250757
3Ведина Ольга КСО "Ермак" ТюменьI19581600890
4Григорьева Галима ГРИНГКМС19561302411
5Ельцова Вера АнтейII19571005425
6Колмогорова Елена УрФУб/р1958
7Михасёва Любовь Кедр НовоуральскКМС19581633425
8Раскостова Ксения Титан(В.Салда)МС1950206081
9Русских Ольга "Квик" УфаМС1955254332
10Сидорова Людмила Кедр НовоуральскМС1957250743
11Стеценко Лидия Титан(В.Салда)МС1954250745
12Шафикова Лидия ДЮСШ-19 НОРДI1957250818
13Шестакова Валентина МаякII19562004145
Ж60 - 1953 и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Агафонова Татьяна ПеленгКМС19491009449
2Долганова Людмила МИЛД-УфаI1951254955
3Кожарская Лариса Novouralsk, personalКМС1948250721
4Овсянникова Людмила ПеленгI19491005448
5Пестовских Вера АнтейКМС19531302274
6Пьянкова Александра Perm, personalII19522004080
7Разгоняева Людмила Cheljabinskaja oblast, personalМС19511601339
8Раскостова Ксения Титан(В.Салда)МС1950206081
9Тотолина Лидия КСО "Ермак" ТюменьIII1953254995
Ж65 - 1948 и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Безымянная Любовь Кедр НовоуральскМС1946250735
2Кашперская Ольга ФакелI1948250830
3Кожарская Лариса Кедр 7КМС1948250721
4Кунцевич Галина УрФУМС1947250819
5Лункина Юлия АнтейIII1947
6Саврасова Фаина Буревестникб/р1947
Ж70 - 1942 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Апокина Евгения "Колесо" ЕкатеринбургI1934250807
2Васильева Тамара "Колесо" Екатеринбургб/р1936206086
3Говер Вера ПермьI19422004175
4Савиных Лидия "Колесо" Екатеринбургб/р1941206082
5Селяхина Валентина "Колесо" ЕкатеринбургI1940250809
6Сумина Нина ДЮСШ-19 НОРДКМС1940250822
ЖК - 1979-1995
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Вакатова Мария Perm, personalII19871405011
2Вилесова Лада СДЮСШОР № 3I19911393706
3Колмогорова Дарья УрФУI19861600863
4Кузнецова Евгения ТропаI1981
5Федорович Ольга Титан(В.Салда)II1971
М8RR
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Акимов Василий Меридианб/р2005
2Киреев Михаил РАДУГАIIIю2005
3Окманис Роберт РАДУГАб/р2005
4Пятница Максим РАДУГАб/р2005
5Соболев Артём РАДУГАIIIю2005
6Шулаков Семён РАДУГАб/р2005
М10RR - мальчики 2002-2003 г. р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Багрецов Тимофей Родонит20031302034
2Баев Александр РодонитIIIю2003
3Верхоланцев Вадим СДЮСШОР № 3б/р2004
4Гусев Андрей МеридианIIю2003
5Добронравов Юрий РАДУГАб/р2004
6Емельянов Степан Меридиан2003
7Журавлев Григорий Родонитб/р2004
8Илитюк Филипп РАДУГАIIIю2003
9Козлов Данил ДЮСШ-19 НОРДб/р2003206915
10Миков Александр СДЮСШОР № 3IIIю2004
11Миков Александр СДЮСШОР № 3IIIю2004
12Неволин Евгений СДЮСШОР № 3IIIю2004
13Николаев Андрей ДЮСШ-19 НОРДб/р2003206780
14Носов Кирилл СДЮСШОР № 3IIIю2003
15Пермяков Дмитрий РАДУГАб/р2004
16Политов Дима СДЮСШОР № 3IIIю2003
17Сашин Роман Чистый воздухIIIю20046991205
18Чичко Антон Чистый воздух20036991220
19Чмаев Михаил ДЮСШ-19 НОРДб/р2004
20Шарипов Ильяс ДЮСШ-19 НОРД2002206788
21Ширшов Михаил РодонитIIю20041302032
М12TR - мальчики 2000-2001 г. р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Акимов Игорь Меридиан2002
2Бабусенко Дима АзимутIIю20012007192
3Бессонов Михаил РодонитIIю20021302036
4Биленко Егор Титан(В.Салда)IIIю2001
5Бородулин Максим Эдельвейс20021405084
6Бочаров Егор ДЮСШ №2 Тюмень ЕрмаковаIII2002237438
7Бочаров Егор ДЮСШ №2 Тюмень ЕрмаковаIII2002237438
8Быков Данил Родонит20011302038
9Верхотин Евгений СДЮСШОР № 32001
10Власов Максим РАДУГАб/р2001
11Волков Дмитрий РАДУГАIIIю2001
12Востроухов Денис Пеленг2001
13Гаврилов Антон РодонитIIIю2002
14Гилев Алексей БуревестникIIIю20006101191
15Глухих Илья ЭдельвейсIIю20011006948
16Добрынин Слава г. ОзерскIIIю2002206802
17Дремо Влад РодонитIIIю2002
18Зиберт Антон Титан(В.Салда)IIIю2001
19Зимин Никита РодонитIIIю2001
20Карпов Ярослав Кедр 72002250738
21Карпович Максим РАДУГАIIIю2002
22Килин Александр ДЮСШ-19 НОРД2001206781
23Кириевский Матвей СДЮСШОР № 3IIIю2001
24Клочков Никита Чистый воздухIIю20026991202
25Козик Антон ДЮСШ №2 Тюмень ЕрмаковаIII2001303811
26Козик Антон ДЮСШ №2 Тюмень ЕрмаковаIII2001303811
27Коржев Михаил ЭдельвейсIIю20022040992
28Коротков Максим РАДУГАIIIю2002
29Космычев Артем Титан(В.Салда)б/р2001
30Кохновец Михаил Буревестник-1б/р2000
31Кружалов Сергей ДЮСШ-19 НОРД2002206784
32Кручинин Михаил СДЮСШОР №2 ЯрковIIю2002303871
33Крюков Александр ДЮСШ-4IIIю2001250772
34Куприн Алексий РАДУГАIIю2001
35Львов Илья ЭдельвейсIIIю20022040997
36Малиновцев Валентин ДЮСШ "Росток"б/р2001
37Малюгин Максим ДЮСШ "Росток"б/р1973
38Неплюев Александр СДЮСШОР №2 ЯрковIII2001303865
39Неупокоев Никита ДЮСШ №2 Тюмень ЕрмаковаIII2001237479
40Неупокоев Никита ДЮСШ №2 Тюмень ЕрмаковаIII2001237479
41Пажаев Владимир РодонитIIю20021302024
42Пешков Денис МеридианIIIю2001
43Подойников Егор ДЮСШ №2 Тюмень Глухарева20031633434
44Рекутин Николай РАДУГАб/р2001
45Самойлов Егор РАДУГА2001
46Санников Юрий СДЮСШОР № 3IIIю2002
47Селиванов Артём РАДУГАб/р2001
48Ситников Артем СДЮСШОР №2 ЯрковIIю2001303863
49Темерев Никита Буревестник-1б/р2000
50Толстобров Кирилл РАДУГАб/р2001
51Туманов Иван МеридианIIю2000
52Тюшняков Егор ДЮСШ-19 НОРДб/р1999254985
53Филоненко Павел РАДУГАб/р2001
54Хабибуллин Рим ДЮСШ-420011633106
55Хабиев Дима СДЮСШОР № 3IIIю2001
56Халилов Денис ТропаIIIю2001
57Хвостов Владислав РАДУГАIIIю2000
58Хохряков Андрей Эдельвейсб/р20046101158
59Хохряков Артём ЭдельвейсIIю2002
60Юкляевских Егор ДЮСШ-19 НОРДб/р2003206754
М14 - 1999-2000
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Акилов Михаил ДЮСШ-4I19991633113
2Андреев Алексей Буревестник1999238387
3Антонов Дмитрий ДЮСШ-19 РодникIIю19996104935
4Бакунин Александр Антей1999250816
5Биленко Егор Титан(В.Салда)IIIю2001
6Борисов Александр КСО "Ермак" ТюменьIIIю2000303801
7Вараксин Артем ДЮСШ №2 Тюмень ГлухареваII1999303815
8Власов Николай СДЮСШОР № 3I19992004129
9Власюк Глеб СДЮСШОР № 3II19991633318
10Вохменин Дмитрий ДЮСШ №2 Тюмень ЕрмаковаII20002007423
11Вохменин Дмитрий ДЮСШ №2 Тюмень ЕрмаковаII20002007423
12Вялков Александр ДЮСШ №2 Тюмень ЕрмаковаIII20002007425
13Вялков Александр ДЮСШ №2 Тюмень ЕрмаковаIII20002007425
14Деменчук Андрей ДЮСШ-19 НОРДIIю1996206798
15Добрынин Никита г. ОзерскIIю19991394988
16Зарецкий Виктор СДЮСШОР №2 ЯрковII20002007289
17Карпенко Константин Титан(В.Салда)б/р1999
18Кирьянов Максим Титан(В.Салда)б/р1999
19Киселёв Савелий ДЮСШ СтартIIIю19992300573
20Малков Роман ДЮСШ "Росток"2000
21Малюгин Данил ДЮСШ "Росток"IIю19992024892
22Махнутин Иван ДЮСШ-4I19991633115
23Михалев Михаил ДЮСШ-4I19991633116
24Мишарин Алексей Чистый воздух1999250837
25Некрасов Алексей ЭдельвейсIIIю20001405010
26Панов Александр СДЮСШОР № 3II19991633866
27Попов Александр ДЮСШ №2 Тюмень ЕрмаковаIII19992007193
28Преснецов Дмитрий СДЮСШОР №2 ЯрковIII1999303833
29Ратов Алексей ДЮСШ-19 НОРД1999206783
30Рыбников Иван ДЮСШ СтартIIIю19991633250
31Саловаров Илья ДЮСШ-19 Родникб/р1999 6104934
32Светличкин Артем ДЮСШ-19 Родник20006104938
33Сивачев Александр ДЮСШ №2 Тюмень Глухарева1999254976
34Собянин Павел СДЮСШОР № 3IIю1999
35Соколовский Андрей ДЮСШ-19 НОРДI1999206795
36Стрельцов Данил ДЮСШ №2 Тюмень ГлухареваII20002007221
37Токмянин Андрей ДЮСШ СтартII19991633233
38Тоноян Давид СДЮСШОР №2 ЯрковI19972007250
39Трухин Никита Чистый воздух19996991207
40Туманов Иван МеридианIIю2000
41Филимонов Михаил ДЮСШ №2 Тюмень Ермакова2000237477
42Филимонов Михаил ДЮСШ №2 Тюмень Ермакова2000237477
43Харебин Сергей СДЮСШОР №2 ЯрковIII2000303816
44Холкин Дмитрий ПеленгII20000254916
45Хренов Влад Титан(В.Салда)IIIю2000
46Ядохин Павел СДЮСШОР г. ГорнозаводскI19992024869
М16 - 1996-1997
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Авдеев Александр ДЮСШ №2 Тюмень ГлухареваII19972007288
2Аликин Александр БуревестникII1997
3Бакулев Артем ДЮСШ-4II19981633118
4Ботанов Константин ДЮСШ-4I19981007913
5Бузин Евгений СДЮСШОР №2 ЯрковI19971633479
6Ващенко Антон СДЮСШОР №2 ЯрковI19982007261
7Гаврилов Павел ДЮСШ-4I19981633117
8Галимов Данил ДЮСШ №2 Тюмень ГлухареваI19982007222
9Гуляев Артём ЭдельвейсII19982024878
10Давлитов Ришат СДЮСШОР №2 ЯрковI19982007247
11Дамкин Никита ДЮСШ №2 Тюмень ГлухареваI19982007231
12Корюков Леонид РодонитI19981302021
13Ларин Илья Чистый воздухI19981009435
14Лукъянов Михаил РАДУГАIIю1998
15Надымов Вячеслав СДЮСШОР № 3I19981633315
16Николаев Олег ДЮСШ-19 НОРДI19981001526
17Пономарёв Никита МеридианIIю1998
18Пуртов Константин ДЮСШ №2 Тюмень ГлухареваI19981633422
19Селянин Андрей МеридианIIю1998
20Ситников Дмитрий ДЮСШ СтартI19972300570
21Субботин Иван СДЮСШОР №2 ЯрковI19982007282
22Торопов Антон ДЮСШ №2 Тюмень ГлухареваII19982007237
23Черкащенко Игорь БуревестникI1998206516
24Чмаев Сергей ДЮСШ-19 НОРДI19971005438
25Шабалин Александр РодонитI19972300567
М18 - 1994-1995
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Багрецов Семён РодонитI19951302026
2Баргамон Кирилл ДЮСШ-4КМС19951633877
3Васин Денис ДЮСШ-4КМС19961005423
4Вычегжанин Яромир РодонитКМС19962300566
5Давлятчин Николай ДЮСШ №2 Тюмень ГлухареваКМС19952007278
6Емельянов Денис ДЮСШ №2 Тюмень ЕрмаковаКМС19962007424
7Емельянов Денис ДЮСШ №2 Тюмень ЕрмаковаКМС19962007424
8Забелин Евгений ДЮСШ-4II19961633481
9Завьялов Павел РодонитII19962300568
10Кадилов Роман ДЮСШ-19 РодникI19951009426
11Косолапов Георгий ДЮСШ-19 НОРДI19961009419
12Матвеев Максим ДЮСШ-4КМС19961393765
13Степанов Александр ДЮСШ-4I19951633119
14Уткин Григорий ДЮСШ №2 Тюмень ЕрмаковаКМС19962007195
15Уткин Григорий ДЮСШ №2 Тюмень ЕрмаковаКМС19962007195
М21 - без ограничений
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Асоян Никита ДЮСШ-19 РодникКМС19941301607
2Бахтерев Александр Чистый воздухМС19771633443
3Вавщук Дмитрий УрФУб/р1987
4Вольхин Олег "Колесо" ЕкатеринбургКМС19701009442
5Глухарев Василий ДЮСШ №2 Тюмень ГлухареваМСМК1980760057
6Димитриев Денис ДЮСШ-19 РодникКМС19921009430
7Дингес Виктор ДЮСШ-19 РодникМС19851009425
8Евтюхов Андрей Team RAYМС19721393565
9Евтюхов Василий Team RAYКМС1993
10Ефимов Александр КСО "Ермак" ТюменьМС1977888222
11Иовенко Виктор в/ч 69806МС19901009436
12Кобелев Сергей TjumenI19861633416
13Конев Денис УрФУб/р19812007224
14Конышев Вадим КСО "Ермак" ТюменьКМС19661600878
15Лозицкий Андрей КСО "Ермак" ТюменьКМС19611302095
16Маслов Дмитрий РеактивоКМС19861600864
17Межин Максим ДЮСШ-19 НОРДI1989
18Морозов Андрей РеактивоМС19841302284
19Попов Евгений ДЮСШ-19 НОРДМС19891005439
20Попов Евгений ДЮСШ-19 НОРДМС19891005439
21Ремонтов Владимир Ekaterinburg, personalКМС19861302574
22Родионов Василий ЗлатоустI19861600859
23Сушилин Артемий Чистый воздухI19941009434
24Фадеев Евгений FORWARDSHOP.RUМСМК1975750813
25Фаттахов Артур РеактивоКМС1983
26Хренников Эдуард СДЮСШОР № 3ЗМС1973977777
27Чагин Евгений Кедр 7КМС19911302262
28Шавкунов Александр РеактивоМС19821302092
29Шамгутдинов Дамир МеридианI19931633403
30Шаповалов Константин СШОР №5 КрохалёвIIю1983206732
31Шишкин Виталий МеридианIII19921892
32Шубенкин Алексей РеактивоКМС19841600862
33Шульгин Константин СДЮСШОР №2 ЯрковКМС19931600876
М35 - 1969-1978
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Адамович Сергей Чистый воздухI19691602235
2Аросланов Денис КФК ЕТТУКМС1970
3Беляев Александр Чистый воздухI19771600886
4Васин Вадим Кедр НовоуральскI19711602226
5Гладких Андрей Sverdlovskaja oblast, personalIII1971250849
6Добрынин Александр г. ОзерскIIIю19711394994
7Добрынин Владимир г. ОзерскКМС19731005405
8Занин Владимир УрФУI1969
9Зеленцов Александр SOMб/р19731302282
10Изотов Станислав ПолюсКМС1973899101
11Ипатов Сергей ИТСб/р1973712100
12Карпов Александр Novouralsk, personalб/р1976250736
13Карпов Александр Кедр 7б/р1976250736
14Крохмалев Сергей "Колесо" ЕкатеринбургКМС19741302294
15Николаев Геннадий ДЮСШ-19 НОРДб/р1974
16Нурисламова Анвар OdinSportКМС19709200059
17Ольков Юрий Artemovskij, personalб/р1958
18Павленко Валентин АртиксI19702004148
19Прокопьев Сергей Чистый воздухМС19761009432
20Саломатов Александр Novouralsk, personalб/р1974
21Ситников Дмитрий Ekaterinburg, personalI1969
22Скорб Станислав Чистый воздухII19771302256
23Солдатов Сергей Чебаркуль-СМС19581001530
24Сорокин Сергей Кедр Новоуральскб/р19711633442
25Томилин Александр ПолюсКМС19721601333
26Третьяков Александр РАДУГАIII1970
27Чиглинцев Олег БирскКМС1971206616
28Чмаев Андрей ДЮСШ-19 НОРДIII19711633987
29Шуров Юрий ПолюсКМС19741005421
30Ягупов Станислав Чистый воздухII19771005401
31Ямбушев Дамир РАДУГАIII1973
М45 - 1959-1968
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Антипин Сергей "Колесо" ЕкатеринбургКМС19651602223
2Бакунин Игорь АнтейКМС19651009445
3Бац Александр Кедр НовоуральскКМС1968250836
4Гордеев Михаил ДЮСШ-19 НОРДб/р1967
5Елисеев Павел "Колесо" Екатеринбургб/р1967
6Иванов Сергей Чистый воздухКМС19681394990
7Лагунов Григорий Каменскб/р19681005250
8Медведев Владимир ЛегендаМС19671393732
9Московкин Игорь "Урал"б/р1964
10Никонов Игорь Kamensk uralskij, personalб/р19651005141
11Подсекаев Николай РодонитМС19651601332
12Чурилов Дмитрий РодонитМС19661601331
13Чурилов Дмитрий Ekaterinburg, personalМС19661601331
14Щербань Аркадий ПеленгКМС19681009438
15Яговкин Андрей УрФУI19662007266
16Ярков Александр СДЮСШОР №2 ЯрковII19672007301
М50 - 1953-1962 г. р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Бондарь Николай Кедр НовоуральскМСМК1962620922
2Ведин Аркадий КСО "Ермак" ТюменьI19591302090
3Галямин Валерий г. МиассМС1962303654
4Гатаулин Ринат Омск РингМС19591005780
5Давыдов Михаил ЗлатоустМС19621005427
6Жернаков Александр Эталон, Верх-Нейвинскб/р19611633457
7Закеев Альберт "Колесо" ЕкатеринбургКМС1961250831
8Иванов Павел КурганКМС19621600883
9Исаков Павел Кедр 7б/р1959250826
10Кокорин Сергей КСО ЛегендаМС19611009415
11Косолапов Алексей ДЮСШ-19 НОРДКМС19602040844
12Лебедев Андрей Novouralsk, personalб/р19591600857
13Нечкин Игорь Кедр НовоуральскКМС1959250833
14Солодянкин Игорь НовосибирскМС19601005429
15Тепляшин Александр Титан(В.Салда)МС19631393877
16Фатеев Михаил ФАТЕЕВI19601302100
17Федоров Сергей СДЮСШОР № 3КМС19597000036
18Федулов Вадим Курган ветераныI1963250203
19Чагин Владимир Кедр 7б/р19591633452
20Шилкин Анатолий Omsk, personalМС19611007747
М55 - 1949-1958
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Астапов Виталий ПеленгI1954
2Баев Сергей "Урал"I1957
3Волков Сергей Титан(В.Салда)МС19541633205
4Григорьев Николай ГРИНГКМС1954254958
5Зорин Виталий КСО ЛегендаМС1954250875
6Ишмухаметов Инсаф "Квик" УфаМС19511302526
7Кальников Александр Курган ветераныI19582007265
8Карпухин Валерий УрФУМС19561006944
9Корчагин Александр Титан(В.Салда)КМС19581633500
10Краснов Сергей КСО "Ермак" ТюменьII1958303808
11Маркин Валерий ДЮСШ Стартб/р19481633216
12Мятович Сергей Neftejugansk, personalб/р1956
13Сергеев Владимир "Урал"I1954
14Стеценко Валерий Титан(В.Салда)КМС1954250786
15Улыбин Виктор "Квик" УфаКМС19551302513
16Черепанов Сергей КСО ЛегендаМС19581007961
17Шарифуллин Зинур Permskij kraj, personalб/р19571394991
18Шафиков Равиль ДЮСШ-19 НОРДМС1958250760
М60 - 1953 и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Долганов Михаил МИЛД-УфаI1949254424
2Ефремов Владимир ПермьI19502040799
3Ишмухаметов Инсаф "Квик" УфаМС19511302526
4Крохалёв Александр Cheljabinsk, personalКМС1950206807
5Леньшин Владимир ПолюсI19491381975
6Неволин Юрий СДЮСШОР № 3I19501931306
7Садаков Вячеслав БирскМС1948254275
8Сушков Николай Ekaterinburg, personalКМС1951
9Щербаков Юрий ФакелI1952250727
М65 - 1948 и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Бикбулатов Урал г. МиассКМС19461600856
2Гаврилов Сергей Миасс-20КМС1947250294
3Геласимов Михаил Факел-ЕкатеринбургКМС1946206765
4Гохфельд Виктор ФакелКМС1944250751
5Казаринов Николай МаякI1946238155
6Максимов Владимир district Vao, personalб/р19451302125
7Ноговицин Геннадий ПермьКМС19442004146
8Разницын Леонид "Колесо" ЕкатеринбургI1947250810
9Салаев Павел ДЮСШ-19 НОРДКМС1945250289
10Селиванов Станислав ПермьI19482004122
11Селяхин Леонид "Колесо" ЕкатеринбургI1947250720
12Трубин Николай ПермьI19462004050
13Шишкин Григорий Исетьб/р1944250704
М70 - 1942 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Апокин Виктор "Колесо" ЕкатеринбургI1936250808
2Вагин Валентин г. МиассI1941254912
3Говер Альфред ПермьI19442004144
4Гордеев Виктор ДЮСШ-19 НОРДб/р1942
5Гришанов Юрий Миасс-20КМС19381302298
6Зеленин Валентин МаякКМС1938238061
7Кашин Анатолий "Урал"III1937
8Лукашанец Эдуард Факел-Екатеринбургб/р1933303797
9Малинин Михаил "Урал"I1942
10Марков Владимир "Колесо" Екатеринбургб/р1937
11Ражев Николай КФК ЕТТУМС19371302035
12Саврасов Юрий Буревестникб/р1937
13Самарцев Леонид Титан(В.Салда)КМС19431005412
14Соломеин Валерий Факел-Екатеринбургб/р1939250726
15Тарарин Виктор "Урал"III1937
16Хайдуков Анатолий ДЮСШ-19 НОРДIII1934250288
17Шабашов Павел Факел-Екатеринбургб/р1936250847
18Эльконин Лев "Колесо" ЕкатеринбургI19372041778
19Ярков Виктор Ярков В.ДКМС1939237425
МК - укороченные дистанции
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Агафонов Александр ПеленгI1983
2Агафонов Дмитрий "Урал"б/р1981
3Бодров Дмитрий РАДУГАII1983
4Гантимуров Юлиан Ekaterinburg, personalIII1985
5Гомзяков Александр РеактивоI1986
6Горбачев Василий СДЮСШОР №2 ЯрковIII1994
7Захаров Владимир Чистый воздухб/р19741633738
8Ивыгин Сергей "Колесо" ЕкатеринбургI19821404870
9Лещенко Антон "Колесо" Екатеринбургб/р19841009443
10Литенков Алексей "Колесо" ЕкатеринбургI19801600871
11Логоша Михаил Ekaterinburg, personalIII1985
12Мастерских Денис Чистый воздухI19836991222
13Минаев Юрий Миасс-20б/р1965
14Набок Алексей РеактивоI1985
15Набок Алексей РеактивоI1985
16Низамов Сергей Чистый воздухI19772007240
17Павлов Андрей Ekaterinburg, personalб/р1971
18Парамонов Сергей Чистый воздухб/р1971
19Серебряков Андрей Чистый воздухIII19711600884
20Шавкунов Сергей "Колесо" ЕкатеринбургIII1976250758
21Шаламов Константин Чистый воздухII1969
22Шуплецов Игорь Ekaterinburg, personalб/р1983
23Яхин Иван "Колесо" ЕкатеринбургIII19801302166
С6 - Взрослый+ребенок не старше 7 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Бакунина Алена Антейб/р2005
2Бац Леонид Кедр Новоуральскб/р2008
3Гвоздецкая Ульяна Факелб/р2007
4Гимранов Тимур Тропаб/р2008
5Глухарев Семен ДЮСШ №2 Тюмень Глухареваб/р20082007181
6Елисеева Екатерина "Колесо" Екатеринбургб/р2006
7Ефимова Анна КСО "Ермак" Тюменьб/р2007250711
8Кузнецов Илья Тропаб/р2011
9Лещенко Алена "Колесо" Екатеринбургб/р2009
10Лещенко Максим "Колесо" Екатеринбургб/р2008
11Николаев Михаил ДЮСШ-19 НОРДб/р2009
12Павлова Софья Ekaterinburg, personalб/р2007
13Фатеева Елизавета ФАТЕЕВб/р2007
14Яхина Галина "Колесо" Екатеринбургб/р19822040711