Orgeo – Online entry and results system

TRAIL забега «Пять Вершин» 2 КМ-12-КМ-21КМ 23.09.2017

Sport Type
Athletics
Level
National
Region
Sverdlovskaja oblast » Ekaterinburg
Place
ЦЕНТР СОРЕВНОВАНИЙ
Organizer
Евгений Попов
Online Registration
till 22.09.2017 17:00 MSK closed

List of registered Online participants (total 143)

Export as file:

Fast navigation

10-13 Ж 2 КМ - 2 Км
SeqNum Full NameClubQualYear
1Бешенцева Дарья Город чемпионов, Pervouralskб/р2007
2Богомолова Виктория 5 Вершин, Ekaterinburgб/р2009
3Орлова Мария Ekaterinburg, personalб/р2012
10-13 М 2 КМ - 2 Км
SeqNum Full NameClubQualYear
1Кожаев Николай 5 Вершин, Ekaterinburgб/р2009
2Чумаченко Ярослав Ювента, Tjumenб/р2007
3Шмаков Виктор 5 Вершин, Ekaterinburgб/р2008
14-17 Ж 12 КМ - 12 Км
SeqNum Full NameClubQualYear
1Ерёмина Ольга Ekaterinburg, personalIII2000
2Халина Ольга Ekaterinburg, personalб/р2000
18-39 Ж 12 КМ - 12 км
SeqNum Full NameClubQualYear
1Анастасия Муршитова Sredneuralsk, personalб/р1997
2Барболина Наталия Tjumen, personalб/р1990
3Голикова Юлия Ювента, Tjumenб/р1986
4Овечкина Ксения Sredneuralskrunning, Verhnjaja pyshmaб/р1988
5Полякова Елена Ювента, Tjumenб/р1982
6Рагозина Светлана Ekaterinburg, personalб/р1978
7Чумаченко Татьяна ЮВЕНТА, Ekaterinburgб/р1975
18-39 Ж 21 КМ - 21 Км
SeqNum Full NameClubQualYear
1Газизова Ульяна Ekaterinburg, personalб/р1993
2Карташева Ольга Unnamed Road, Ekaterinburgб/р1980
3Краскова Ирина Ekaterinburg, personalб/р1979
4Мартынова Юлия 5 Вершин, Ekaterinburgб/р1980
5Окунева Татьяна 5 Вершин, Ekaterinburgб/р1993
6Сафоненко Ирина Ekaterinburg, personalб/р1994
18-39 М 12 КМ - 12 км
SeqNum Full NameClubQualYear
1Абакуров Дамир Nizhnij tagil, personalб/р1978
2Аристархов Сергей Ювента, Tjumenб/р1985
3Ахмадулин Тимур Ekaterinburg, personalб/р1987
4Бирюков Станислав Talitskij rajon, personalI1990
5Горбенко Олег Ekaterinburg, personalб/р1988
6Доценко Владимир Ekaterinburg, personalб/р1981
7Дуплищев Алексей Ekaterinburg, personalб/р1980
8Елизаров Олег Ювента, Tjumenб/р1985
9Кокорин Александр Republic Burjatija, personal1994
10Кулик Дмитрий ЮВЕНТА, Ekaterinburgб/р1970
11Курочкин Алексей Березовский, EkaterinburgМС1985
12Макаров Дмитрий Nizhnij tagil, personalб/р1989
13Межен Максим 5 Вершин, EkaterinburgIII1990
14Москвитин Николай Ювента, Tjumenб/р1983
15Назаров Сергей Ювента, Tjumenб/р1984
16Петров Александр Sredneuralskrunning, Verhnjaja pyshmaб/р1985
17Регер Николай Ekaterinburg, personalб/р1999
18Решетников Александр Training System, Ekaterinburgб/р1982
19Серебренников Артем Training System, Ekaterinburgб/р1983
20Синицын Сергей Sredneuralskrunning, Verhnjaja pyshmaб/р1985
21Сотников Николай ЮВЕНТА, Ekaterinburgб/р1992
22Стрельников Иван Verhnij tagil, personalб/р1983
23Чалков Михаил ЮВЕНТА, Ekaterinburgб/р1973
24Чиканцев Андрей Ekaterinburg, personalб/р1982
18-39 М 21 КМ - 21 км
SeqNum Full NameClubQualYear
1Александров Олег Nizhnij tagil, personalI1978
2Гауков Дмитрий 5 Вершин, EkaterinburgIIIю1989
3Гашков Андрей I Run/Akadem, Ekaterinburgб/р1986
4Долбилин Максим Ekaterinburg, personalб/р1990
5Енин Максим 5 Вершин, Ekaterinburgб/р1990
6Ерофеев Артем 5 Вершин, Ekaterinburgб/р1990
7Жалобин Алексей Ekaterinburg, personalб/р1982
8Жалобин Алексей 5 Вершин, EkaterinburgIII1990
9Камелин Дмитрий Ekaterinburg, personalб/р1980
10Карташев Дмитрий Unnamed Road, Ekaterinburgб/р1978
11Козырчиков Дмитий Pyshminskij rajon, personalб/р1991
12Кокотов Алексей Ekaterinburg, personalб/р1987
13Коновалов Геннадий Cheljabinsk, personalб/р1987
14Королёв Антон КАНТ, EkaterinburgIII1985
15Кучин Евгений Клуб Sredneuralsk running, EkaterinburgII1985
16Лапицкий Дмитрий AR Tyumen, Tjumenб/р1986
17Лещенко Александр 5 Вершин, Ekaterinburgб/р1990
18Мартюгин Павел Ekaterinburg, personalб/р1982
19Могутнов Алексей Ekaterinburg, personalб/р1990
20Монин Михаил Low Energy, Verhnjaja pyshmaб/р1979
21Морозов Илья Verhnjaja pyshma, personalб/р1980
22Муравьев Никита Nizhnij tagil, personalб/р1990
23Наймушин Сергей World Class, Ekaterinburgб/р1987
24Начаров Павел Начаров клаб, Sverdlovskaja berezovskijб/р1985
25Новак Сергей Ювента, Tjumenб/р1978
26Новоселов Сергей Nizhnij tagil, personalб/р1990
27Одношеин Александр Krasnouralsk, personalб/р1988
28Пагнуев Алексей 5 Вершин, EkaterinburgМС1985
29Палкин Павел Nizhnij tagil, personalб/р1987
30Попов Евгений 5 Вершин, EkaterinburgМС1989
31Родинский Андрей Егерь-Мастер, Ekaterinburgб/р1980
32Сагиров Марат Training System, Ekaterinburgб/р1983
33Самарцев Олег 5 Вершин, Ekaterinburgб/р1983
34Серебряков Иван Nizhnij tagil, personalб/р1989
35Слизов Иван УрФУ, Verhnjaja pyshmaI1994
36Сорокин Егор Ekaterinburg, personalб/р1984
37Сотников Николай Ювента, Tjumenб/р1992
38Терентьев Александр Ювента, Tjumenб/р1985
39Фогель Елена Training System, Ekaterinburgб/р1983
40Чиканцев Роман Ekaterinburg, personalб/р1982
41Шитов Илья Nizhnij tagil, personalб/р1986
42Шишканов Александр CrossfitVP, Verhnjaja pyshmaб/р1978
43Юрьев Иван Sverdlovskaja berezovskij, personalб/р1992
40-49 Ж 12 КМ - 12 км
SeqNum Full NameClubQualYear
1Olga Sadrieva Sredneuralsk, personalб/р1973
2Иванова Ирина Ювента, Tjumenб/р1975
3Чумаченко Татьяна Ювента, Tjumenб/р1975
4Шакурова Яна Ювента, Tjumenб/р1977
40-49 Ж 21 КМ - 21 км
SeqNum Full NameClubQualYear
1Леонтьева Елена Ювента, Tjumenб/р1968
40-49 М 12 КМ - 12 км
SeqNum Full NameClubQualYear
1Kamnev Daniil Garage Gym Екатеринбург, Ekaterinburgб/р1976
2Константинов Андрей вита, Tjumenб/р1970
3Коперкин Александр Nizhnij tagil, personalб/р1976
4Коркин Вадим Irbit, personalб/р1970
5Кулик Дмитрий Ювента, Tjumenб/р1973
6Романов Вячеслав Ювента, Tjumenб/р1969
7Сибирьянов Юрий Ekaterinburg, personalб/р1974
8Смолин Андрей Ювента, Tjumenб/р1972
9Чалков Михаил Ювента, Tjumenб/р1973
40-49 М 21 КМ - 21 км
SeqNum Full NameClubQualYear
1Батин Илья Екатеринбург, Ekaterinburgб/р1977
2Баянов Денис ILR, Ekaterinburgб/р1976
3Гиматдинов Виталий Ekaterinburg, personalб/р1976
4Едигарьев Анатолий Nizhnij tagil, personalб/р1971
5Жуйков Константин Training System, Ekaterinburgб/р1973
6Зубарев Сергей УРАЛ-100, Verhnij tagilб/р1974
7Изотов Станислав I love Running, Nizhnij tagilI1973
8Изотов Станислав ILR, EkaterinburgIIIю1973
9Константинов Андрей вита, Tjumenб/р1970
10Кучив Николай Krasnouralsk, personalб/р1972
11Максименко Максим Training System, Ekaterinburgб/р1976
12Нелепко Эдуард Ekaterinburg, personalб/р1976
13Пан Владимир Training System, Ekaterinburgб/р1975
14Ремизов Денис Ekaterinburg, personalб/р1977
15Силкин Олег ILR, Ekaterinburgб/р1976
16Сорокин Алексей вита, Tjumenб/р1976
17Табачков Роман Cheljabinskaja ozersk, personalIII1977
18Урютин Андрей TriAtlet, EkaterinburgIII1970
19Чепелев Леонид Training System, Ekaterinburgб/р1976
20Шаламов Александр Ювента, Tjumenб/р1971
50-59 Ж 12 КМ - 12 км
SeqNum Full NameClubQualYear
1Андреева Татьяна Verhnij tagil, personalб/р1966
2Шатунова Любовь Ekaterinburg, personalIII1961
50-59 М 12 КМ - 12 км
SeqNum Full NameClubQualYear
1Золотцев Виталий ЦСКА, Ekaterinburgб/р1960
2Кирилин Александр Polevskoj, personalКМС1963
3Рожков Илья Ekaterinburg, personalб/р1962
50-59 М 21 КМ - 21 км
SeqNum Full NameClubQualYear
1Берестовский Сергей Ekaterinburg, personalКМС1958
2Богданов Александр Ekaterinburg, personalб/р1960
3Вычегжанин Яков Nizhnij tagil, personalI1962
4Дружков Игорь Ekaterinburg, personalб/р1966
5Клементьев Александр Ekaterinburg, personalб/р1965
6Лашевский Дмитрий Ekaterinburg, personalб/р1964
7Самборский Вячеслав Nizhnij tagil, personalб/р1959
8Федотов Юрий Ekaterinburg, personalб/р1960
60-69 М 12 КМ - 12 км
SeqNum Full NameClubQualYear
1Карпухин Валерий ЦСКА, EkaterinburgМС1965
2Карпухин Валерий ЦСКА, EkaterinburgМС1956
3Поторочин Николай Уралвагонзавод, Nizhnij tagilб/р1955
ДО 10 ЛЕТ МИЖ - 2 Км с Родителями
SeqNum Full NameClubQualYear
1Дежнева Евгения Ekaterinburg, personalб/р2012
НОЧНОЙ ЗАБЕГ - «Night Run Trail»
SeqNum Full NameClubQualYear
1Капитунов Виталий Snezhinsk, personalб/р1993
2Кокорин Александр Republic Burjatija, personal1994
3Межен Максим 5 Вершин, EkaterinburgIII1990
4Попов Евгений 5 Вершин, EkaterinburgМС1989