Orgeo – Online entry and results system

Кубок России по СРП

ARDF, radiosport. National.

Registration finished 14.06.2017 23:55 MSK

List of Participants

List of registered Online participants (total 121)

Export as file:

Fast navigation

Ж19 - Всероссийские
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Абдуллина Екатерина Ryazanskaja oblastМС199963034331234
2Андреева Полина Moskovskaja oblastI20013035341234
3Годунова Анастасия Leningradskaja oblastКМС199877555771234
4Егорова Елизавета Moskovskaja oblastIII200212
5Жаворонкова Анна Samarskaja oblastI200214084031234
6Маргулис Зоя Sankt peterburg200314101021234
7Мельникова Надежда Vladimirskaja oblastМС200191599991234
8Облап Инга Sankt peterburgII200214101091234
9Панова Дарья Ryazanskaja oblastI2000630353434
10Равкова Наталья Samarskaja oblastМС199899809061234
11Роговинская Полина Samarskaja oblastКМС200077788881234
12Садофьева Евдокия Vladimirskaja oblastКМС200163021221234
13Соловьева Мария Vladimirskaja oblastI20021234
14Харламова Анастасия Ryazanskaja oblastIII200263034261234
Ж21 - Кубок России и Всероссийские СРР
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Агафонова Татьяна Sverdlovskaja oblastI19491234
2Будаева Елена Samarskaja oblastКМС199714084011234
3Гиклова Наталья Hanty mansijskij aoЗМС198391111181234
4Годунова Светлана Vladimirskaja oblastМСМК197611444111234
5Гулиева Галина Moskovskaja oblastМС195320850641234
6Жарко Надежда Ryazanskaja oblastМСМК199240200921234
7Иванова Елена Vladimirskaja oblastII198713909861
8Калёнова Светлана Penzenskaja oblastМСМК197020406351234
9Князева Светлана Samarskaja oblastМС196419646911234
10Королева Галина Vladimirskaja oblastМСМК19511234
11Крючкова Ирина Moskovskaja oblastКМС198890070071234
12Крючкова Марина Moskovskaja oblastКМС19951234
13Лысова Яна Vladimirskaja oblastМС199772053221234
14Майорова Анна Ryazanskaja oblastКМС198914050441234
15Овчинникова Елена Penzenskaja oblastМС1968204060534
16Овчинникова Татьяна Leningradskaja oblastМС199717707711234
17Орешина Яна Moskovskaja oblastКМС19971234
18Платонова Ирина Leningradskaja oblastМСМК197420401001234
19Ромашкевич Екатерина Republic KrymМСМК19711234
20Савиных Лариса Sankt peterburg, personalМСМК196310058621234
21Стеценко Лидия Sverdlovskaja oblastIII19541234
22Хорошавина Людмила Sankt peterburg, personalМС19541234
М19 - Всероссийские
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Бакчинов Владимир Hanty mansijskij aoМС199820281591234
2Белов Даниил Vladimirskaja oblastКМС200220693791234
3Бирюков Илья Sankt peterburg20031234
4Васильев Никита Vladimirskaja oblastМС199820693731234
5Вильбицкий Александр Sankt peterburgI20021234
6Гараев Амир Republic Tatarstan20031234
7Гостюжев Арсений Penzenskaja oblastКМС200114115461234
8Данилюк Алексей Samarskaja oblastКМС200290305001234
9Забков Руслан Penzenskaja oblastII200314083441234
10Зотов Иван Sverdlovskaja oblast200420920731234
11Калашников Артем Moskovskaja oblastIII20022542251234
12Квасов Максим Vladimirskaja oblastI200120880121234
13Клюжев Дмитрий Vladimirskaja oblastI200220867021234
14Ковалев Тимофей Sankt peterburgI199914100981234
15Колесников Даниил Moskovskaja oblastIII20013035331234
16Комаров Дмитрий Sankt peterburgII200114083461234
17Кондратьев Владимир Samarskaja oblastI200297531351234
18Луков Алексей Republic Tatarstan20021234
19Мельников Дмитрий Penzenskaja oblastI200220406111234
20Мкртчян Миша Moskovskaja oblastКМС19991234
21Одинцов Никита Sankt peterburgIII20031234
22Орлов Богдан Sankt peterburg, personalМС19981234
23Першиц Павел Samarskaja oblastКМС200011602001234
24Попов Борис Vladimirskaja oblastI200120880101234
25Спектор Илья Samarskaja oblastКМС200214084021234
26Федоров Алексей Samarskaja oblastI20021234
27Феткуллов Руслан Moskovskaja oblastII20011234
28Фирсов Роман Republic KrymI19981234
М21 - Кубок России и Всероссийские СРР
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Бирюков Николай Republic KrymI19931234
2Бодров Алексей Sverdlovskaja oblastМС19611234
3Бургонутдинов Альберт Sverdlovskaja oblastМС19601234
4Бурда Юрий Sankt peterburgМС196514050481234
5Бурдейный Александр Moskovskaja oblastI198312807941234
6Бурдейный Владимир Moskovskaja oblastКМС198177307221234
7Бурлаченко Василий Russia, personalМС19401234
8Воробьёв Дмитрий Sankt peterburg, personalМС196820400681234
9Воротников Кирилл Republic KrymКМС19961234
10Годунов Эдуард Vladimirskaja oblastМСМК196977999771234
11Гончаров Алексей Leningradskaja oblast, personalМС197320400731234
12Гришин Дмитрий Moskovskaja oblastI19702370451234
13Губарев Роман Republic TatarstanЗМС197816330151234
14Губин Виктор Russia, personalМС19491234
15Гулиев Чермен Moskovskaja oblastЗМС195286383341234
16Зимнухов Артём Moskovskaja oblastМС198914047491234
17Иванов Сергей Vladimirskaja oblastII198913909801
18Казымов Владислав Leningradskaja oblastМС19732374161234
19Кияев Виктор Moskovskaja oblastМС19651234
20Королев Дмитрий Moskovskaja oblastМС196977900501234
21Королев Лев Vladimirskaja oblastЗМС19441234
22Кручинин Эдуард Vladimirskaja oblastМС196610092641234
23Кузнецов Роман Leningradskaja oblastМС19791003866234
24Кузьмин Вадим Russia, personalМСМК19461234
25Куликов Александр Leningradskaja oblastЗМС195720509021234
26Латарцев Сергей Vladimirskaja oblastМС195834
27Лебедев Павел Republic KrymI19971234
28Муковнин Павел Samarskaja oblastМС198999990631234
29Мухитов Нажиб Republic TatarstanМС195016330441234
30Нестеренко Руслан Republic TatarstanМС19841234
31Нургалиев Юрий Republic BashkortostanКМС194770031851234
32Ольков Юрий Sverdlovskaja oblastКМС19581234
33Попов Руслан Vladimirskaja oblastКМС196820880141234
34Попов Сергей Moskovskaja oblastМС19769777771234
35Райков Александр Sankt peterburgМС198813938121234
36Слотин Вадим Nizhegorodskaja oblastКМС196715933321234
37Соболин Сергей Moskovskaja oblastМС19707007072
38Соколов Михаил Sankt peterburgМС19731234
39Соколовский Николай Russia, personalМСМК19441234
40Соловьев Сергей Nizhegorodskaja oblast, personalМС19441234
41Соловьев Эдуард Moskva, personalб/р196772038501234
42Сорокин Илья Moskovskaja oblastКМС197114083471234
43Судник Юрий Moskovskaja oblastМС194620075081234
44Сушилин Сергей Samarskaja oblastМС199019908081234
45Тимченко Дмитрий Hanty mansijskij aoМС197572000831234
46Торлопов Максим Tomskaja oblastКМС198816337661234
47Тычинин Игорь Moskovskaja oblastМС19911234
48Фалеев Сергей Sankt peterburg, personalКМС194745093261234
49Фетюлин Евгений Ryazanskaja oblastМС1984630351234
50Хонькин Сергей Moskovskaja oblastМС197316330891234
51Целиков Сергей Vladimirskaja oblastМС199719909911234
52Чегодаев Александр Nizhegorodskaja oblastКМС196411464851234
53Чернышев Сергей Kaliningradskaja oblast, personalI195720904191234
54Шайдаюк Кирилл Leningradskaja oblastКМС197320400401234
55Шаршенов Бактыбек Hanty mansijskij aoЗМС196720281571234
56Шейнис Александр Sankt peterburgМС19752040069234
57Шимбаревич Сергей Moskovskaja oblastМС19793035951234