Orgeo – Online entry and results system

Кубок Краснодара 2013

Orienteering. Local.

Registration finished 02.03.2013 08:00 MSK

List of Participants

List of registered Online participants (total 419)

Export as file:

Fast navigation

Ж10 - 2003-04 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSINumber
1Асташова Алена Кропоткин МОУ СОШ 4б/р2005
2Быкова Татьяна МБОУ ДОД ЦДОД "НадеждаIIIю2004
3Вялых Лиза Краснодар АВСб/р2002
4Долгиер Диана Геленджик-"Надежда"б/р2005
5Дорожкина Софья Краснодар АВСб/р2002
6Дуброва Марина Черноморский ЦРТДЮб/р2003
7Коросько Кристина ДЮСШ-1б/р2003
8Кочитова Алиса Novorossijskб/р2003
9Крапаченко Яна Черноморский ЦРТДЮб/р2003
10Миронова Люда Novorossijskб/р2003
11Наумова Вероника Черноморский ЦРТДЮIIIю2003
12Огер Валерия СТК"Вертикаль"IIIю2005
13Панасюк Мария Черноморский ЦРТДЮб/р2003
14Перевозная Инна Novorossijskб/р2005
15Решетник Алиса Кропоткин МОУ СОШ 4б/р2005
16Соловьёва Татьяна Васюринскаяб/р2003
17Сороковых Анастасия Черноморский ЦРТДЮб/р2003
18Хусаинова Вероника Черноморский ЦРТДЮб/р2003
19Цурканенко Яна МБОУ ДОД ЦДОД "НадеждаIIIю2004
20Чуприна Елизавета Черноморский ЦРТДЮб/р2004
21Шваб Олег Армавир ЦДЮТурб/р2003
22Шихова Вероника МБОУДОДЦДОД"НАДЕЖДА"IIIю2003
23Шихова Ярослава МБОУДОДЦДОД"НАДЕЖДА"IIIю2005
Ж12 - 2001-02 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSINumber
1Бакумова Юлия Армавир ЦДЮТурб/р2002
2Боклаг Виктория Армавир ЦДЮТурIIIю2001
3Болотникова Виктория Адыгея2001
4Винничук Екатерина СОШ 72б/р2001
5Геворгян Мальвина Адыгеяб/р2002
6Денисенко Евгения Адыгеяб/р2002
7Жданова Алина Армавир ЦДЮТурб/р2001
8Загребельная Саша Novorossijskб/р2002
9Зандарян Анна МБОУДОДЦДОД"НАДЕЖДА"IIIю2001
10Калашян Диана Армавир ЦДЮТурIIIю2002
11Ковалюк Наталья NovorossijskIIIю2001
12Коляда Алена Черноморский ЦРТДЮIIIю2001
13Кравцова Валерия СОШ 72б/р2002
14Левченко Эльвира Армавир ЦДЮТурб/р2002
15Мирошниченко Дарья Армавир ЦДЮТурIIIю2002
16Морозова Диана СОШ 72б/р2002
17Омельченко Ирина Краснодар ОТШIIIю2001
18Савченкова Екатерина Адыгеяб/р2002
19Сугак Ольга Черноморский ЦРТДЮб/р2002
20Толмачёва Ксения МБОУДОДЦДОД"НАДЕЖДА"IIIю2001
21Турта Амина Армавир ЦДЮТурб/р2002
22Шашко Юлия МБОУДОДЦДОД"НАДЕЖДА"б/р2001
23Ягмурова Анна NovorossijskIIю2002
Ж14 - 1999-2000 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSINumber
1Бабанская Виктория Россия МолодаяIIIю2000
2Беляева Елизавета NovorossijskIII2000
3Брагина Алена СОШ 72б/р1999
4Ельская Екатерина Novorossijsk2000
5Ерохова Нина МБОУДОДЦДОД"НАДЕЖДА"IIIю2000
6Есина Вероника КСО Горячий КлючIIю1999
7Каменчук Екатерина Черноморский ЦРТДЮб/р1999
8Курилкина Наталья ДЮСШ-1III1999
9Лазарева Нонна СОШ11б/р2000
10Матлашова Елизавета Черноморский ЦРТДЮб/р2000
11Мирошниченко Татьяна Черноморский ЦРТДЮб/р2000
12Михайлова София КСО Горячий Ключб/р2000
13Михеева Юлия Россия МолодаяII1999
14Муравкина Полина СОШ11б/р1999
15Погося Мария ДЮСШ "Олимп"IIIю1999
16Подкопаева Виолетта ДЮСШ "Триумф" НоворосиийскII1999
17Подлесная Лера ДЮСШ-1IIIю2000
18Пустобаева Милена Армавир ЦДЮТурIIю2000
19Реутская Маргарита Краснодар АВСб/р1997
20Рудомаха Агния Адыгея2000
21Сердюк Дарья СОШ11б/р2000
22Сердюк Надежда СОШ11б/р1999
23Эмха Екатерина СОШ 72б/р2000
Ж16 - 1997-98 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSINumber
1Адаменко Евгения Адыгея1998
2Белая Екатерина Армавир МБОУ-СОШ 10б/р1997
3Борисова Светлана Армавир ЦДЮТурII1997
4Герасимова Ольга АдыгеяIII1997
5Гридасова Ирина КрайСЮТурб/р1998
6Колпакова Наталья Novorossijskб/р1998
7Коробка Валерия Армавир ЦДЮТурб/р1998
8Кривоконь Елена Адыгея1998
9Кушнарева Мария КСО Горячий Ключб/р1998
10Мерзликина Екатерина Novorossijskб/р1998
11Михеева Мария Россия МолодаяIIIю1998
12Накорякова Александра ДЮСШ "Олимп"1997
13Нижеборская Патриция КрайСЮТурб/р1998
14Погодина Полина КрайСЮТурб/р1998
15Погодина Полина КрайСЮТурб/р1998
16Подкопаева Олеся ДЮСШ "Триумф" НоворосиийскI1999
17Соколенко Надежда КрайСЮТурб/р1997
18Фисенко Анастасия ДЮСШ-1I1997
19Цыпкина Диана СОШ 72б/р1998
20Чабанова Диана ДЮСШ "Триумф" НоворосиийскII1998
Ж18 - 1995-96 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSINumber
1Брондзя Дарья Краснодар КСОII1996
2Григоренко Екатерина ДЮСШ-1I1996
3Егорова Ксения КСО Горячий КлючIII1995
4Жуковина Анна ДЮСШ "Олимп"III1995
5Лапковская Полина Сборная К.кКМС1995
6Лучина Александра АдыгеяIII1995
7Нефёдова Екатерина ДЮСШ-1I1995
8Распопова Надежда АдыгеяIII1995
9Сапегина Анастасия КрайСЮТурб/р1996
10Слободченко Алина АдыгеяII1995
11Сулимова Любовь КрайСЮТурI1995
12Сятчихина Валентина ДЮСШ-1I1995
13Сятчихина Татьяна ДЮСШ-1II1995
14Федаш Ксения КСО Горячий Ключб/р1996
15Чернявская Екатерина КСО Горячий КлючII1996
16Шевцова Майя Армавир ЦДЮТурКМС1996
Ж21 - 1994 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSINumber
1Аносова Марина АдыгеяКМС19881395014
2Батталова Елена МБОУДОДЦДОД"НАДЕЖДА"II1982
3Велигодская Наталия Краснодар-Крокусб/р1986
4Волкодав Милена Краснодар-КрокусIII1978
5Зазирняя Надежда Краснодар-Крокусб/р1985
6Карасева Ольга Ейский р-нII1986
7Коршик Светлана Армавир ЦДЮТурКМС1994
8Котлярова Наталья Армавир ЦДЮТурI1983
9Кочкуркина Виктория Россия МолодаяКМС1992
10Левашова Мария Краснодар-Крокусб/р1985
11Лобачева Оксана Краснодар КЮНI1981
12Лопатина Ирина Краснодар-ЛИб/р1954442
13Магонова Ирина АдыгеяКМС1992
14Малютина Юлия СТК"Вертикаль"б/р1993
15Мусатова Диана Краснодар-Крокусб/р1982
16Нагорнова Екатерина Краснодар-Крокусб/р1979
17Огер Вера СТК"Вертикаль"КМС19811831978
18Пищальникова Ольга Черноморский ЦРТДЮб/р1986
19Поникаренко Анастасия ДЮСШ-1КМС1993
20Решетникова Диана Армавир ЦДЮТурб/р1987
21Рязанова Екатерина Ейский р-нКМС1997
22Свидерская Анастасия Геленджик-"Надежда"КМС1991
23Сермяжко Елена Novorossijskб/р1981
24Сычева Елена Краснодар-КрокусI1978
25Цымбалова Алина КСО Горячий КлючII1994
26Штаничева Наталья Краснодар-Крокусб/р1986
27Шулешко Надежда Краснодар-КрокусII1989
28Якимова Татьяна Краснодар-Крокусб/р1981
29Яценко Евгения АдыгеяКМС1982
Ж35 - 1978 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSINumber
1Белоусова Ольга Армавир ЦДЮТурб/р1971
2Девятова Любовь "спарта"II1960
3Ельская Елена NovorossijskI1968
4Загребина Анжела NovorossijskКМС1969
5Реутская Валентина Краснодар АВСб/р1970
6Руденко Оксана Krasnodarskij kraj, personalб/р1978
7Сатюкова Надежда АдыгеяII1970
8Соколова Екатерина Кропоткин МОУ СОШ 4б/р1973
9Сушкова Татьяна АдыгеяII1970
Ж45 - 1968 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSINumber
1Авакян Татьяна Армавир ЦДЮТурб/р1958
2Быч Галина Краснодар АВСб/р1960
3Быч Галина Краснодар АВСб/р1960
4Давыденко Марина МБОУ ДОД ЦДОД "Надеждаб/р1967
5Колесникова Людмила Армавир ЦДЮТурб/р1940
6Лавренко Людмила Краснодар АВСб/р1960
7Мохова Светлана Краснодар АВСб/р1958
8Погасий Елена Краснодар АВСб/р1960
9Погасий Елена Краснодар АВСб/р1960
10Серженко Ирина Краснодар КЮНI1960
11Смолянец Елена Краснодар КСОКМС1966
12Средняя Наталья Краснодар АВСб/р1960
13Чуваткина Светлана Краснодар КЮНI1960
14Шмельцер Елена Краснодар АВСб/р1958
Ж55 - 1958 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSINumber
1Войт Лидия Краснодар ОТШI1949
2Королева Людмила КОМИОРI19552040890
3Костина Наталья Краснодар АВСКМС1955
4Марченко Людмила Адыгеяб/р1948
5Мордик Раиса Краснодар КЮНI1955
6Самарина Наталья Адыгеяб/р1947
7Ужбанокова Зинаида АдыгеяМС1949
М10 - 2003-04 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSINumber
1Акульшин Андрей Армавир ЦДЮТурб/р2003
2Богатыренко Артём ДЮСШ "Олимп"IIIю2003
3Бондаренко Иван ДЮСШ "Олимп"IIю2000
4Борисенко Дмитрий МБОУ ДОД ЦДОД "Надеждаб/р2004
5Верба Кирилл Novorossijskб/р2004
6Висицкий Роман Черноморский ЦРТДЮб/р2003
7Вялых Богдан Краснодар АВСб/р2002
8Глушко Владислав Черноморский ЦРТДЮб/р2003
9Грамотенко Александр МБОУ ДОД ЦДОД "НадеждаIIIю2004
10Грищенко Александр Черноморский ЦРТДЮб/р2003
11Губанов Сергей ДЮСШ "Олимп"IIIю2003
12Ефимов Эдуард Армавир ЦДЮТурIIIю2003
13Зейдман Антон Черноморский ЦРТДЮб/р2004
14Карасев Владимир Армавир ЦДЮТурб/р2003
15Копьёв Максим МБОУ ДОД ЦДОД "НадеждаIIIю2004
16Кремнев Сергей МБОУ ДОД ЦДОД "НадеждаIIIю2004
17Малахов Александр МБОУ ДОД ЦДОД "НадеждаIIIю2004
18Матвеев Алексей Армавир ЦДЮТурIIIю2003
19Мордвинов Глеб Черноморский ЦРТДЮб/р2003
20Мурыгин Святослав NovorossijskIIIю2003
21Пищальников Кирилл Черноморский ЦРТДЮб/р2003
22Редька Максим Черноморский ЦРТДЮб/р2003
23Сажен-Дробен Константин Черноморский ЦРТДЮб/р2003
24Сайк Давид ДЮСШ "Олимп"IIIю2003
25Саулин Роман Армавир ЦДЮТурIIIю2003
26Скороходов Максим Адыгеяб/р2003
27Слободченко Вячеслав АдыгеяIIIю2003
28Сулейманов Дмитрий МБОУ ДОД ЦДОД "НадеждаIIIю2004
29Уколов Даниил Novorossijskб/р2003
30Упоров Алексей ДЮСШ "Олимп"IIIю2003
31Федоровых Никита Черноморский ЦРТДЮб/р2003
32Чистяков Данил МБОУ ДОД ЦДОД "НадеждаIIIю2004
33Чукасов Леонид Краснодар КЮН2005
34Шаталин Максим Кропоткин МОУ СОШ 4б/р2005
М12 - 2001-02 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSINumber
1Агапонов Вадим ДЮСШ "Олимп"IIю2002
2Барбироша Роман КСО Горячий КлючIIIю2002
3Белоусов Аркадий Армавир ЦДЮТурб/р2002
4Белюков Руслан Армавир ЦДЮТурб/р2002
5Геворгян Михаил Адыгеяб/р2001
6Геворгян Эрик СОШ11б/р2001
7Гетманов Владимир СОШ 72б/р2001
8Гистцев Владислав МБОУДОДЦДОД"НАДЕЖДА"IIIю2001
9Говорун Даниил Novorossijskб/р2002
10Говорун Никита Novorossijskб/р2002
11Горнухов Степан Ейский р-нб/р2002
12Дресвянин Виктор Черноморский ЦРТДЮб/р2002
13Жуков Данил МБОУ ДОД ЦДОД "НадеждаIIIю2001
14Заратуйка Данил Васюринскаяб/р2000
15Иванец Максим Армавир МБОУ-СОШ 10б/р200063
16Игнатьев Максим ДЮСШ "Олимп"IIIю2002
17Колосов Анатолий Адыгеяб/р2001
18Купин Алексей АдыгеяIIю2001
19Маншилин Владислав Армавир ЦДЮТурIIIю2002
20Мащиц Ростислав Черноморский ЦРТДЮб/р2002
21Могилевский Данил Адыгеяб/р2002
22Моргунов Иван ДЮСШ-1б/р2001
23Наумов Руслан Черноморский ЦРТДЮIIIю2002
24Пальчун Максим Адыгеяб/р2002
25Панасюк Дмитрий Черноморский ЦРТДЮб/р2001
26Паньков Аркадий КСО Горячий Ключ2001
27Пикурин Илья СОШ 72б/р2001
28Пищальников Даниил Черноморский ЦРТДЮб/р2002
29Прохоров Виталий Ейский р-нб/р2002
30Райлян Даниил Новороссийск МГАIIю2001
31Решетов Дмитрий МБОУДОДЦДОД"НАДЕЖДА"IIIю2001
32Рубцов Лев Армавир ЦДЮТурб/р2002
33Русс Андрей Васюринскаяб/р2000
34Рыжков Роман Ейский р-нб/р2002
35Серняжко Владислав Novorossijsk2002
36Слободянюк Даниил Novorossijsk2001
37Смирнов Сергей ДЮСШ-1б/р2001
38Сороматин Сергей Адыгеяб/р2002
39Фоменко Алексей СОШ 72б/р2002
40Чагаров Радион Армавир ЦДЮТурIIIю2001
41Чумаченко Илья АдыгеяIIIю2002
42Чуприна Марк Черноморский ЦРТДЮб/р2001
43Шахтарин Анатолий Армавир ЦДЮТурIIIю2002
44Шитвенников Владимир СОШ 72б/р2002
45Шишов Павел ДЮСШ "Олимп"IIIю2001
46Ягмуров Андрей NovorossijskIIIю2001
М14 - 1999-2000 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSINumber
1Абдуллоев Равшан ДЮСШ "Триумф" Новоросиийск1999
2Антоненко Данил КСО Горячий КлючIIю2000
3Богданов Денис СОШ 72б/р2000
4Висицкий Владислав Черноморский ЦРТДЮб/р1999
5Высочин Олег Армавир ЦДЮТурIIIю1999
6Глуходед Пётр Ейский р-нб/р1999
7Дребезов Николай СОШ 72б/р2000
8Дубров Никита Черноморский ЦРТДЮб/р1999
9Евдокимов Максим Кропоткин МОУ СОШ 4б/р2000
10Ершов Денис NovorossijskIIIю1999
11Ильин Виталий СОШ11б/р2000
12Исаханян Артем Армавир ЦДЮТурIIю2000
13Камчугов Даниил Армавир ЦДЮТурб/р2000
14Кисельников Алексей Армавир МБОУ-СОШ 10б/р1998
15Колотилин Артем КСО Горячий КлючIIIю1999
16Коляда Ставрий Черноморский ЦРТДЮIIIю1999
17Кочкуркин Даниил Россия Молодая2000
18Кукочкин Максим ДЮСШ-1IIIю2000
19Леонтьев Артем Краснодар СОШ-10IIIю2000
20Мацко Артем Кропоткин МОУ СОШ 4б/р2000
21Медведев Кирил NovorossijskIIIю1999
22Мерзляков Александр СОШ 72б/р1999
23Меркотан Артем СОШ 72б/р2000
24Мишкинис Владислав Краснодар СОШ-10IIIю1999
25Омельяненко Никита Черноморский ЦРТДЮIIю1999
26Павлов Евгений Адыгеяб/р2000
27Петровичев Александр Темижбекская СОШ18IIю1999
28Савченко Василий Ейский р-нб/р2000
29Сардарлы Руслан Армавир МБОУ-СОШ 10IIIю199965
30Сердюк Дмитрий СОШ11б/р1999
31Смоян Агасин МБОУ ДОД ЦДОД "НадеждаIIIю2000
32Соловьев Никита МБОУДОДЦДОД"НАДЕЖДА"IIIю2000
33Стрельников Максим КСО Горячий КлючIIю2000
34Ткаченко Владислав СОШ11б/р1999
35Федосеев Данил Адыгея1999
36Филоненко Владимир СОШ 72б/р2000
37Фоменко Вячеслав СОШ 72б/р1999
38Хахалев Александр СОШ 72б/р1999
39Хлудков Борис Армавир МБОУ-СОШ 10б/р1998
40Христенко Михаил Армавир МБОУ-СОШ 10б/р1999
41Хрустев Владислав ДЮСШ "Олимп"IIIю1999
42Чернявский Максим Краснодар СОШ-10IIIю2000
43Чучупалов Дмитрий Краснодар СОШ-10II1999
44Шестаков Валерий СОШ 72б/р2000
45Шовгенов Тимур АдыгеяII1999
46Шубин Егор Черноморский ЦРТДЮIIIю2000
47Юшко Владислав Краснодар СОШ-10II1999
М16 - 1997-98 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSINumber
1Абдуллоев Хилали ДЮСШ "Триумф" НоворосиийскII1997
2Агарков Виталий СОШ 72б/р1997
3Агеев Кирилл Майкопский районI19981391059
4Бабин Иван Кадеты Новороссийскб/р1997
5Ватагин Антон ДЮСШ-1IIIю1998
6Гаврилов Роман Krasnodarskij kraj, personalб/р1998
7Гальченко Александр Ейский р-нIII1998
8Гребнев Дмитрий АдыгеяII1998
9Гусарков Алексей Армавир МБОУ-СОШ 10б/р1997
10Дудченко Дмитрий КСО Горячий КлючIII1997
11Журавлёв Олег ДЮСШ "Триумф" НоворосиийскI1997
12Ильин Александр Черноморский ЦРТДЮIII1997
13Карпунин Никита АдыгеяКМС1997
14Качалов Константин Краснодар СОШ-10б/р1997
15Кисельников Алексей Армавир МБОУ-СОШ 10б/р1998
16Кисилев Игорь Краснодар СОШ-101998
17Кожин Денис Krasnodar, personalб/р1998
18Лазарев Игорь NovorossijskIII1998
19Литвинов Андрей ДЮСШ "Олимп"III1997
20Москаленко Максим Краснодар СОШ-10б/р1998
21Муслимов Руслан Кадеты Новороссийскб/р1998
22Никитин Владислав КСО Горячий КлючIII1998
23Подскребаев Вадим Кадеты Новороссийскб/р1997
24Распономарев Николай СОШ 72б/р1998
25Руденко Илья Краснодар СОШ-10III1998
26Рябов Егор Черноморский ЦРТДЮIIIю1997
27Рязанцев Владимир Krasnodarskij kraj, personalб/р1998
28Свирь Алексей Кадеты Новороссийскб/р1997
29Сергеев Егор АдыгеяI1998
30Сушков Павел АдыгеяIIю1998
31Ткачев Артем ДЮСШ-1б/р1998
32Хлудков Борис Армавир МБОУ-СОШ 10б/р1998
33Чаус Денис Кадеты Новороссийскб/р1997
34Чижков Олег Кропоткин МОУ СОШ 4б/р1988
35Шевела Вячеслав СОШ11б/р1998
М18 - 1995-96 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSINumber
1Безух Олег КСО Горячий КлючII1995
2Белоусов Данил Армавир ЦДЮТурб/р1995
3Бородавкин Вячеслав АдыгеяIII1996
4Вольский Владислав Армавир МБОУ-СОШ 10IIIю199569
5Геворгян Роберт СОШ11б/р1996
6Головачев Евгений ДЮСШ-1II1996
7Дабагян Александр ДЮСШ-1I1996
8Куценко Николай Кадеты Новороссийскб/р1996
9Мирошниченко Никита ДЮСШ "Олимп"II1996
10Польшин Александр КрайСЮТурб/р1996
11Польшин Александр КрайСЮТурб/р1996
12Потапенко Антон СОШ 72б/р1996
13Приходько Дмитрий СТК"Вертикаль"б/р1995
14Рассохин Глеб Кадеты Новороссийскб/р1996
15Роздобутько Матвей Кадеты Новороссийскб/р1996
16Чистяков Евгений КСО Горячий КлючIII1996
М21 - 1994 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSINumber
1Байкулов Илья АдыгеяКМС1989
2Бахтурин Александр КубГАУКМС19911633589
3Башкиров Олег КубГАУКМС1992
4Болдырев Вадим ДЮСШ "Олимп"I1981
5Боровков Сергей Новороссийск МГАМС19801395099
6Брагин Иван ИФК АГУКМС1990100
7Василенко Антон АдыгеяКМС1993
8Велигодский Илья Краснодар-Крокусб/р1983
9Волкодав Юрий Краснодар-КрокусIII1983
10Гончаров Иван Новороссийск МГАI1994
11Горожа Борис ДЮСШ-1б/р1987
12Горожа Борис ДЮСШ-1б/р1987
13Гурлебаус Степан ДЮСШ "Олимп"I1994
14Длинов Андрей КрайСЮТурIII1992273
15Долгиер Дмитрий ALTROSКМС1979
16Дрючин Андрей СТК"Вертикаль"б/р1994
17Евтушенко Антон Армавир ЦДЮТурб/р1988
18Еньшин Андрей СТК"Вертикаль"б/р1988
19Зуб Николай Ейский р-нII1985
20Зыков Федор Новороссийск МГАКМС1993
21Калинин Алексей Team RUS 01МС19811
22Коняев Владимир ДЮСШ "Олимп"II1983
23Кравцов Василий Tihoretskij rajon, personalб/р1984
24Левашов Андрей Краснодар-Крокусб/р1983
25Мальцев Александр СТК"Вертикаль"б/р1991
26Мамий Азамат АдыгеяI1988
27Огер Алексей СТК"Вертикаль"I1980
28Орловский Владимир КСО Горячий КлючI1990
29Понаморёв Максим Ейский р-нII1988
30Пресняков Денис КубГАУКМС1991
31Пузырный Александр СТК"Вертикаль"б/р1983
32Сидоров Игорь СТК"Вертикаль"б/р1980
33Сушков Денис АдыгеяI1993
34Шаповалов Антон СТК"Вертикаль"б/р1994
35Шулешко Александр Краснодар-Крокусб/р1984
36Шулешко Евгений Краснодар-Крокусб/р1988
М35 - 1978 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSINumber
1Афанасьев Александр ТриАб/р1970
2Кожин Сергей Krasnodar, personalI1971
3Лукьяненко Сергей Россия Молодаяб/р1977
4Михеев Виктор Россия Молодаяб/р1976
5Русс Павел Васюринскаяб/р1978
6Филимонов Сергей Краснодар-Крокусб/р1968
М45 - 1968 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSINumber
1Виноградов Евгений Krasnodarskij kraj, personalI1962
2Владимиров Николай ДЮСШ "Триумф" НоворосиийскКМС1962
3Воробьев Сергей Краснодар КЮНI1952
4Дорожкин Олег Краснодар АВСб/р1960
5Коковихин Сергей Krasnodar, personalМС19641005105
6Курбатов Андрей Краснодар АВСб/р1964
7Курбатов Андрей Краснодар АВСб/р1964
8Серженко Михаил Краснодар КЮНI1960
9Суворин Владимир Краснодар КЮНМС1959
10Сунцев Андрей Краснодар АВСб/р1959
11Сятчихин Михаил ДЮСШ-1б/р1964
12Шестаков Юрий Краснодар АВСб/р1960
М55 - 1958 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSINumber
1Бережной Владимир "спарта"б/р1949
2Быч Сергей Краснодар АВСI1952
3Быч Сергей Краснодар АВСI1952
4Зубарев Юрий КОМИОРI19532040883
5Карпенко Виктор Краснодар АВСб/р1950
6Карпенко Виктор Краснодар АВСб/р1951
7Козлов Николай Краснодар АВСб/р1958
8Корсаков Михаил Krasnodar, personalб/р1953
9Коршаков Николай "спарта"б/р1950
10Морозов Александр Краснодар АВСб/р1951
11Наумов Александр Черноморский ЦРТДЮII1958
12Пинте Владимир Армавир МБОУ-СОШ 10б/р1954
13Погасий Владимир Краснодар АВСI1953
14Погасий Владимир Краснодар АВСI1953
15Прихненко Виктор Krasnodar, personalб/р1952
16Хакуз Аслан ТахтамукайI1955
М65 - 1948 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSINumber
1Баршадский Владимир КСО Горячий КлючI1940
2Захаров Петр ДЮСШ "Олимп"II1948
3Зинченко Петр Ейский р-нII1943
4Литвинский Светослав Краснодар КЮНI1939
5Пыль Василий Краснодар АВСКМС1940
6Пыль Василий Краснодар АВСКМС1940
7Харченко Валерий Краснодар АВСЗМС1950