Orgeo – Online entry and results system

Чемпионат и первенство Свердловской области II тур

Orienteering. Regional.

Registration finished 14.06.2012 23:55 MSK

List of Participants

List of registered Online participants (total 318)

Export as file:

Fast navigation

Ж10 - 2002 и младше
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Демина Ирина РодонитIIIю20021302023
2Задонская Полина ДЮСШ-4 Новоуральскб/р20031633425
3Кузнецова Ксения РодонитIIIю20021302037
4Рыжова Екатерина ДЮСШ Стартб/р20022300573
5Трифонова Кристина ДЮСШ-4 Новоуральскб/р20031633102
6Ширшова Мария РодонитIIIю20021302027
Ж12 - 2000-2001
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Бекленищева Наталья Каменск-Уральский2000
2Богомолова Анна ДЮСШ-19 НОРДIIIю2000206762
3Доля Наталья Титан(В.Салда)б/р2001
4Желтоухова Юлия Титан(В.Салда)IIIю2000
5Романова Диана Титан(В.Салда)IIIю2002
6Рыжова Мария ДЮСШ Стартб/р20002300563
7Тимохов Михаил Титан(В.Салда)IIю2000
Ж14 - 1998-1999
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Бахтерева Екатерина Каменск-УральскийI19980254916
2Козлова Наталья Каменск-УральскийII1998
3Машарова Наталья АбрисIIю1998
4Медведева Елизавета ТропаIII1998250840
5Наймушина Мария АбрисIIю1998
6Николаева Елена ДЮСШ-19 НОРДIIIю1999254985
7Пензина Ксения ДЮСШ СтартI19981005402
8Субхангулова Вика Родонит19981302039
Ж16 - 1996-1997
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Акилова Екатерина ДЮСШ СтартIII19961633206
2Бондарь Анастасия ДЮСШ "Росток"II19961009423
3Иванова Анастасия Каменск-УральскийII1996250813
4Прокопьева Екатерина Каменск-УральскийКМС19961302254
5Савченко Татьяна Каменск-УральскийII19960237207
6Фахрутдинова Юлия Каменск-УральскийI19961302296
7Щербань Татьяна Каменск-УральскийКМС19961602247
Ж16Б - 1996-1997
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Киршанова Ксения ДЮСШ "Росток"1997250801
Ж18 - 1994-1995
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Конькова Татьяна ДЮСШ "Росток"I19941009421
2Красноперова Анна ДЮСШ-19 НОРДI19951001528
3Лыжина Татьяна ДЮСШ "Росток"КМС19941005355
4Малкова Дарья ДЮСШ "Росток"I19951001688
5Сарапанюк Анастасия Титан(В.Салда)I1995
6Чепчугова Александра ДЮСШ-4 НовоуральскКМС19941633109
7Ярмак Елена Родонитб/р1994
Ж18Б - 1994-1995
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Алексеев Дмитрий Титан(В.Салда)II1995
2Набиева Эльмира Седой УралIII1995
Ж20 - 1992-1993
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Лукина Елена ДЮСШ-19 НОРДКМС1993206785
2Сидорова Анна ДЮСШ-4 НовоуральскКМС19931007774
3Смолина Наталия УрФУI1992
Ж21 - 1978-1991
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Долгорукова Наталья Кедр НовоуральскКМС1977254932
2Долгорукова Наталья NovouralskКМС1977254932
3Карпова Полина NovouralskКМС1977250738
4Киселёва Анастасия РодонитКМС1991250841
5Митюшова Татьяна АбрисКМС19931005430
6Мотина Анастасия АбрисКМС19931005428
7Привалова Анна УрФУКМС1993206073
8Пьянкова Любовь Титан(В.Салда)КМС1989
9Федотова Александра УрФУII19882007230
10Швецова Светлана КСО ЛегендаМСМК1981567885
Ж35 - 1968-1977
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Букреева Алёна "Колесо" ЕкатеринбургМС19771602230
2Вольхина Ольга "Колесо" ЕкатеринбургКМС1970254900
3Диева Ольга Hanty mansijskij ao, personalКМС19751394995
4Евтюхова Татьяна Novouralskб/р19681633450
5Ефремова Ольга "Колесо" ЕкатеринбургМС19771633895
6Козина Елена NovouralskМС1976
7Крылова Ольга NovouralskМС1976250774
8Кузнецова Ольга Каменск-УральскийКМС19721005413
9Малюгина Елена ДЮСШ "Росток"КМС19751001650
10Махнутина Инна Кедр Новоуральскб/р1970
11Моисеева Ирина NovouralskМС19691600858
12Паливода Наталья ДЮСШ-19 НОРДКМС1973238238
13Прокопьева Светлана Каменск-УральскийКМС1976250837
14Фролова Ирина АбрисКМС1974557777
15Шевченко Нина Кедр НовоуральскМС1967922229
Ж45 - 1958-1967
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Ефимова Елена NovouralskМС1966254919
2Кириллова Ольга Novouralskб/р1959
3Корнева Татьяна "Колесо" ЕкатеринбургМС19651602232
4Медведева Людмила ТропаМС1962250842
5Михасева Любовь Novouralsk, personalКМС1958
6Михасева Любовь NovouralskКМС1958
7Туринцева Маргарита Кедр НовоуральскIII1961250834
8Шевченко Нина NovouralskМС1967922229
9Щербань Маргарита Каменск-УральскийI1966250759
Ж55 - 1948-1957
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Агафонова Татьяна Каменск-УральскийКМС19491009449
2Ваганова Тамара NovouralskМС1954250757
3Ельцова Вера Каменск-УральскийII19471009448
4Кашперская Ольга Галактикаб/р1948250830
5Кожарская Лариса NovouralskКМС1948250721
6Миронова Ольга ДЮСШ СтартI1957
7Овсянникова Людмила Каменск-УральскийI19491005448
8Павлова Ольга NovouralskМС1948254961
9Пестовских Вера Каменск-УральскийI19531302274
10Полушина Нина "Колесо" Екатеринбургб/р1950206051
11Пустобаева Наталья ДЮСШ Стартб/р19552300572
12Стеценко Лидия Титан(В.Салда)МС1954250745
13Шафикова Лидия ДЮСШ-19 НОРДI1957250818
Ж65 - 1947 и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Апокина Евгения "Колесо" ЕкатеринбургI1934250807
2Безымянная Любовь NovouralskМС1946250735
3Васильева Тамара "Колесо" Екатеринбургб/р1936206086
4Гунько Галина Каменск-УральскийII1934
5Краевская Жанна АбрисМС1946
6Лункина Юлия Каменск-УральскийII1947
7Савиных Лидия "Колесо" Екатеринбургб/р1941206082
8Селяхина Валентина "Колесо" ЕкатеринбургI1940250809
9Сумина Нина Галактикаб/р1940250822
ЖК - укороченные дистанции
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Волкова Татьяна Novouralskб/р1967250768
2Севостьянова Инга Каменск-Уральскийб/р1966
3Севостьянова Татьяна Каменск-УральскийI19891601335
4Шафикова Марина ДЮСШ-19 НОРДI1983250760
М10 - 2002 и младше
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Акимов Игорь МеридианIIIю2002
2Багрецов Тимофей РодонитIIIю20021302034
3Гусев Андрей МеридианIIIю2003
4Емельянов Степан МеридианIIю2003
5Ефимкин Артем ДЮСШ-4 Новоуральскб/р20041633481
6Ефимов Дмитрий ДЮСШ Стартб/р20022300558
7Золотарев Алексей ДЮСШ-4 Новоуральскб/р20031633465
8Калинкин Иван АбрисIIIю2002
9Кружалов Сергей ДЮСШ-19 НОРДб/р2002233423
10Николаев Андрей Sverdlovskaja oblast, personalб/р2004
11Соловьев Константин АбрисIIIю2001
12Стариков Дмитрий ДЮСШ Стартб/р20021633216
13Чичко Антон Каменск-УральскийIIIю2003
14Шарипов Ильяс ДЮСШ-19 НОРДб/р2002206779
15Шатохин Иван ДЮСШ-4 Новоуральскб/р20041633106
16Шафиков Егор ДЮСШ-19 НОРДб/р2003206915
17Шведов Ярослав Абрисб/р2004
18Ширшов Михаил РодонитIIIю20041302032
19Щербаков Дмитрий ДЮСШ-4 Новоуральскб/р20041633406
М12 - 2000-2001
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Аминев Евгений Каменск-Уральскийб/р2000
2Быков Данил Родонит20011302038
3Василец Антон ДЮСШ-4 НовоуральскIIю20001633112
4Востроухов Денис Каменск-УральскийIIю2001
5Ермаков Николай Титан(В.Салда)IIIю2001
6Ермолин Герман Каменск-УральскийIIю2001
7Зимин Никита РодонитIIIю2001
8Игнатов Борис Каменск-Уральскийб/р2000
9Кадочников Максим АбрисII2000237488
10Каримов Вадим Каменск-УральскийIII2000
11Килин Александр ДЮСШ-19 НОРДIIю2001206798
12Маликов Данил РодонитIIIю2001
13Малков Роман ДЮСШ "Росток"IIIю2000250811
14Могильников Антон ЦДТIIIю2000
15Мурзинов Тимофей ЦДТIIIю2001
16Одинцев Тимофей ДЮСШ-4 НовоуральскIII20011633101
17Пешков Денис МеридианIIIю2001
18Таскин Евгений Каменск-УральскийII20001009434
19Тимохов Михаил Титан(В.Салда)IIю2000
20Трегуб Дмитрий ДЮСШ Стартб/р20001633229
21Туманов Иван МеридианIIю2000
22Холкин Дмитрий Каменск-Уральскийб/р2000
23Шабашов Иван "Колесо" Екатеринбургб/р2000
24Шардаков Илья Титан(В.Салда)IIIю2001
М14 - 1998-1999
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Барбье Анатолий ДЮСШ СтартIIю19992300559
2Бирюков Сергей ДЮСШ СтартIIю19992300569
3Зыков Никита АбрисII1998
4Изыкаев Евгений Каменск-Уральский1998
5Корюков Леонид РодонитI19981302021
6Ларин Илья Каменск-УральскийII1998237006
7Малюгин Данил ДЮСШ "Росток"IIIю19992024892
8Николаев Олег ДЮСШ-19 НОРДII19981001526
9Пережогин Никита Абрис1998
10Соколовский Андрей ДЮСШ-19 НОРД1999206783
11Токмянин Андрей ДЮСШ СтартIIю19991633212
12Чубелов Евгений Nizhnij tagil, personalб/р1999
13Ярославцев Константин Седой Урал1998
М14Б - 1998-1999
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Бакунин Александр Каменск-Уральский1999
2Белалов Роман ДЮСШ-19 НОРДIIIю1994233494
3Иренский Денис ЦДТб/р1998
4Крысанов Александр АбрисIIю1999
5Наумов Игорь Каменск-Уральскийб/р1999
6Новиков Даниил ДЮСШ-19 НОРДIIIю1998206796
7Пехота Константин АбрисIIю1998
8Ратов Алексей ДЮСШ-19 НОРДIIю1999206781
9Селянин Андрей МеридианIIIю1998
10Сердюк Тимофей ЦДТ1998
М16 - 1996-1997
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Ахтаров Данил АбрисКМС1996777337
2Васин Денис ДЮСШ-4-НовоуральскКМС19961005423
3Вычегжанин Яромир РодонитКМС19962300566
4Вяткин Виталий "Колесо" Екатеринбургб/р1966
5Голышев Артем РодонитI19961302036
6Забелин Евгений ДЮСШ-4 НовоуральскII19961633432
7Завьялов Павел РодонитII1996
8Корсуков Семен ТропаIII1996250829
9Косолапов Георгий ДЮСШ-19 НОРД1996206759
10Куршин Александр ДЮСШ СтартII19961633224
11Логинов Егор ДЮСШ СтартIII19972300574
12Матвеев Максим ДЮСШ-4 НовоуральскКМС19961393765
13Овсянников Никита ДЮСШ СтартIII19971633209
14Овчинников Евгений АбрисIII1997
15Сизов Михаил ДЮСШ СтартII19961602248
16Ситников Дмитрий ДЮСШ СтартI19971633203
17Спасибко Александр ДЮСШ СтартII19961633222
18Трофимов Василий ДЮСШ СтартIIIю19971633207
19Цилько Павел ДЮСШ "Росток"IIIю19971009420
20Чмаев Сергей ДЮСШ-19 НОРДII19971005438
21Шабалин Александр РодонитII19972300567
М16Б - 1996-1997
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Деменчук Андрей ДЮСШ-19 НОРДIIю1996206784
2Ладейщиков Никита Каменск-УральскийIIю1996
3Сапожников Андрей ЦДТIIIю1996
4Свинцов Максим Титан(В.Салда)IIю1996
5Селивёрстов Константин МеридианIIю1997
6Шведов Александр АбрисIIю1997
М18 - 1994-1995
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Акилов Дмитрий ДЮСШ СтартII19941633205
2Багрецов Семён РодонитIII19951302026
3Баргамон Кирилл ДЮСШ-4-НовоуральскI19951633877
4Баргамон Кирилл ДЮСШ-4 НовоуральскI19951633119
5Сорокин Павел АбрисII1995
6Степанов Александр ДЮСШ-4 НовоуральскI19951633401
7Сушилин Артемий Каменск-УральскийI19941009435
8Четвериков Дмитрий МеридианIII1995
9Шафиков Руслан ДЮСШ-19 НОРДI1995206757
10Широких Евгений ДЮСШ-19 НОРДI19951001527
М18Б - 1994-1995
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Алексеев Дмитрий Титан(В.Салда)II1995
2Белоконь Константин АбрисII1994
3Демиров Руфат МеридианIIIю1995
4Королев Константин ДЮСШ-19 НОРДII1994206754
М20 - 1992-1993
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Вальнев Владимир РодонитКМС1992
2Евтюхов Василий ДЮСШ-4 НовоуральскКМС19931633116
3Шамгутдинов Дамир МеридианI1993
4Шишкин Виталий МеридианIII199201892
М21 - 1978-1991
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Бахтерев Александр Каменск-УральскийМС19771009431
2Боргуль Евгений ДЮСШ СтартКМС19801602224
3Головань Алексей Кедр НовоуральскМС1986250769
4Головань Алексей Кедр НовоуральскМС1986250769
5Головань Алексей NovouralskМС1986250769
6Гомзяков Александр ДЮСШ-19 НОРДКМС1986
7Зырянов Петр Sysertskij rajon, personalб/р19861393673
8Кокорин Сергей КСО ЛегендаМС19611009415
9Крылов Анатолий NovouralskМС19651301141
10Лапшин Андрей Ekaterinburg, personalIII1986
11Маскинский Евгений УрФУКМС1987870715
12Маслов Дмитрий ДЮСШ-19 НОРДКМС19861600864
13Машковцев Максим РевдаКМС1987
14Морозов Андрей ДЮСШ-19 НОРДМС19841302284
15Попов Евгений ДЮСШ-19 НОРДМС19891005439
16Прокопьев Сергей Каменск-УральскийМС19761009432
17Фаттахов Артур ДЮСШ-19 НОРДКМС1983
18Шавкунов Александр РеактивоМС19821302092
19Шубенкин Алексей ДЮСШ-19 НОРДКМС19841600862
20Ярмиев Артур Полюсб/р1988
21Ярмиев Артур Полюсб/р1988
22Яхин Иван "Колесо" ЕкатеринбургIII19801302166
М35 - 1968-1977
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Адамович Сергей Каменск-УральскийКМС19691602235
2Бац Александр Кедр НовоуральскКМС1968250836
3Бац Александр NovouralskКМС1968250836
4Беляев Александр Каменск-УральскийI19771600886
5Васин Вадим Кедр НовоуральскI19711602226
6Вольхин Олег "Колесо" ЕкатеринбургКМС1970237207
7Занин Владимир УрФУI1969
8Зеленцов Александр АбрисМС19731302282
9Знаменщиков Дмитрий ДЮСШ "Росток"МС19701302251
10Иванов Сергей Каменск-УральскийКМС19681394990
11Крохмалев Сергей "Колесо" ЕкатеринбургКМС19741302294
12Низамов Сергей Каменск-УральскийI1977
13Павлов Андрей Ekaterinburg, personalб/р1971
14Саломатов Александр Кедр НовоуральскIIIю19742007275
15Серебряков Андрей Каменск-УральскийI1970
16Скорб Станислав Каменск-УральскийI19771302256
17Сорокин Сергей Кедр Новоуральскб/р1971
18Сорокин Сергей Novouralskб/р19711633442
19Чмаев Андрей ДЮСШ-19 НОРДIII1971206788
20Шабашов Павел "Колесо" ЕкатеринбургКМС19711009441
21Щербань Аркадий Каменск-УральскийКМС19681009438
М45 - 1958-1967
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Антипин Сергей "Колесо" ЕкатеринбургКМС19651602223
2Бакунин Игорь Каменск-УральскийКМС19651009445
3Белоглазов Владимир Ревдаб/р1963
4Ван-Ин Евгений Каменск-УральскийКМС1967
5Гордеев Михаил Галактикаб/р1967
6Елисеев Павел "Колесо" Екатеринбургб/р1967
7Жернаков Александр Эталонб/р19611633457
8Закеев Альберт "Колесо" ЕкатеринбургКМС1961250831
9Исаков Павел Novouralskб/р1959250826
10Корчагин Александр Ekaterinburg, personalКМС1958250838
11Лебедев Андрей NovouralskКМС19591600857
12Нечкин Игорь NovouralskКМС1959250833
13Подсекаев Николай РодонитМС1965
14Сердюк Тимофей ЦДТI1964
15Тепляшин Александр Титан(В.Салда)МС19631393877
16Фрей Евгений РодонитМС19612300560
17Чагин Владимир Novouralskб/р19591633452
18Чурилов Дмитрий РодонитМС1965
19Шафиков Равиль ДЮСШ-19 НОРДМС1958206780
20Шафиков Ренат ДЮСШ-19 НОРДКМС19601302257
21Яговкин Андрей УрФУI19662007266
М55 - 1948-1957
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Боргуль Андрей ДЮСШ Стартб/р19521602231
2Ботанов Владимир NovouralskКМС19511005403
3Волков Сергей Титан(В.Салда)МС1954
4Комоватов Александр Nizhnij tagil, personalб/р19491633049
5Леньшин Владимир ПолюсI19421381975
6Маркин Валерий ДЮСШ СтартМС1948206549
7Раскостов Владимир Титан(В.Салда)МС1951250787
8Сорокин Александр Кедр НовоуральскМС1949
9Сорокин Александр NovouralskМС1949250827
10Стеценко Валерий Титан(В.Салда)КМС1954250786
11Щербаков Юрий ФакелI1952250727
М65 - 1947 и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Геласимов Михаил Ekaterinburg, personalI1946206765
2Гордеев Виктор Галактикаб/р1942
3Гохфельд Виктор Факелб/р1944250751
4Гунько Александр Каменск-УральскийII1934
5Зльконин Лев "Колесо" ЕкатеринбургI1937250812
6Калашников Адольф "Колесо" Екатеринбургб/р1937206063
7Лукашанец Эдуард Факелб/р1933
8Малинин Михаил "Колесо" ЕкатеринбургI1942250298
9Марков Владимир "Колесо" Екатеринбургб/р1937
10Ражев Николай КФК ЕТТУМС19371302035
11Разницын Леонид "Колесо" ЕкатеринбургI1947250810
12Салаев Павел Галактикаб/р1945250289
13Самарцев Леонид Титан(В.Салда)КМС19431005412
14Селяхин Леонид "Колесо" ЕкатеринбургI1947250720
15Серебряков Леонид Каменск-УральскийII1953
16Соломеин Валерий Факелб/р1939250726
17Шабашов Павел Факелб/р1936250847
18Шишкин Григорий Каменск-УральскийI1944250704
МК - укороченные дистанции
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Аросланов Денис КФК ЕТТУКМС1970
2Ивыгин Сергей "Колесо" ЕкатеринбургI1982
3Лепилин Игорь АбрисII1993
4Литенков Алексей "Колесо" ЕкатеринбургI19801600871
5Мастерских Денис Каменск-УральскийI1983
6Николаев Геннадий Sverdlovskaja oblast, personalб/р1974
7Попов Андрей "Колесо" ЕкатеринбургII1980
8Попов Андрей "Колесо" ЕкатеринбургII19801633409
9Пустынников Виктор "Колесо" ЕкатеринбургКМС1981250206
10Соснин Роман Седой УралII1973
11Шавкунов Сергей "Колесо" ЕкатеринбургIII1976250758
12Яговкин Юрий УрФУб/р1990
13Ягупов Станислав Каменск-УральскийIII19771005401

Other events, Orienteering, Sverdlovskaja oblast