Orgeo – Online entry and results system

Всемирный день ориентирования

Orienteering. Local.

Registration finished 20.05.2019 14:00 MSK

List of Participants

Event Creator

Дмитрий Лобанов
+9641857505 Дмитрий

List of registered Online participants (total 76)

Export as file:

Fast navigation

ДЕТСКАЯ
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Абросимов Иван Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙСб/р20104642068
2Бакунов Никита Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙСIIIю20091980516
3Балдина Алина СШ №3 Пермь-ФениксII20052069545
4Батуев Михаил СШ №3 Пермь-ФениксIII20078666420
5Бижутуева Диана Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙСб/р2008
6Болгов Георгий ПСВУб/р2007
7Гилёв Ярослав ПСВУб/р2007
8Григорьев Семен Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙСб/р2010
9Денисов Лукьян КГОУ "САШПР"б/р2007
10Жвакин Матвей Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙСб/р20104645343
11Интизари Александр Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙСIIIю20084642063
12Интизари Юлия Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙСб/р20104642069
13Казанцев Кирилл Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙСIIIю20091405027
14Калугина Анастасия КГОУ "САШПР"б/р2008
15Каримова Самира КГОУ "САШПР"б/р2008
16Кетов Ярослав ПСВУб/р2007
17Мальцев Лев КГОУ "САШПР"б/р2008
18Манаева Елизавета Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙСIIю20082024879
19Мартьянов Даниил ПСВУб/р2007
20Мехоношин Семён ПСВУб/р2007
21Михтахов Данил Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙСб/р2006
22Некрасов Михаил ПСВУб/р2007
23Обухов Савелий Perm, personalб/р20063004
24Онучин Никита ПСВУб/р2007
25Отарская Доминика Perm, personalб/р2011
26Отарская Анита Анита Закамскб/р2014
27Паньков Степан Соколб/р20122004145
28Панькова Анна Соколб/р20092004099
29Петров Родион ПСВУб/р2007
30Пилецкий Кирилл Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙСIIIю20092117482
31Сергеева Софья КГОУ "САШПР"б/р2008
32Таловский Андрей Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙСб/р2010
33Таловский Никита Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙСIIIю20092077845
34Тюняткин Степан Гимназия#2 Пермьб/р2007
35Фоминых Алексей Perm, personalI20058664363
36Харина Марина Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙСIIIю20064624955
37Шарлаимов Роман ПСВУб/р2007
38Шестакова Алиса Геокартаб/р2011
39Шпачинский Дмитрий Perm, personalб/р2010
40Юкова Екатерина Perm, personalб/р2012
ЖЕНСКАЯ
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Батуева Ирина СШ №3 Пермь-Фениксб/р19792117155
2Волкова Анна Perm, personalб/р1988
3Гутина Александра Permskij kraj, personalб/р19482083722
4Еремина Дарья КГОУ "САШПР"I2000
5Зайцева Ника КГОУ "САШПР"I2000
6Замогильная Валерия КГОУ "САШПР"I20021006925
7Кузнецова Александра КГОУ "САШПР"IIIю2000
8Носкова Карина ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.ПермьI20028655805
9Сопова Анастасия Теплая Гора СоповыМС19978646237
10Харпак Ирина ЗакамскII19562004123
11Шабалина Мария СШ №3 Пермь-ФениксII20062093704
12Шеина Мария КГОУ "САШПР"I2002
13Шестакова Валентина Геокартаб/р19568004545
ЛОНГ
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Панькова Ксения СоколКМС19788625751
2Пьянкова Александра Permskij kraj, personalII19522004080
3Сбитнев Игорь СоколКМС19668629121
4Сбитнев Олег СоколКМС19668629123
МУЖСКАЯ
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Агафонов Артем КГОУ "САШПР"I2002
2Артемьев Иван ПСВУI2004
3Власов Дмитрий КГОУ "САШПР"I1997
4Вотинов Алексей КГОУ "САШПР"III19922040998
5Гребенщиков Кирилл ПСВУIIIю2004
6Железный Илья ПСВУIIIю2005
7Зеленин Валентин Permskij kraj, personalб/р1938238061
8Зубов Артём ПСВУб/р2004
9Ишманов Эльвир ПСВУIII2005
10Казаринов Николай Permskij kraj, personalI19468666392
11Квасов Константин ПСВУII2003
12Косульников Павел ПСВУI2004
13Кох Алексей ПСВУI2005
14Новиков Валера КГОУ "САШПР"б/р1953
15Окунцев Даниил ПСВУIII2004
16Повираев Евгений КГОУ "САШПР"III1992
17Скобелев Максим Perm, personalб/р1980
18Тюняткин Серж Полярная Звезда, ПермьКМС19708629117
19Шакиров Николай Perm, personalб/р19451414057

Other events, Orienteering, Permskij kraj