Orgeo – Online entry and results system

24-25 апреля 2019   Ярославль, Вакарево

"Подснежник - 2019"

Orienteering. Regional.

Registration finished 19.04.2019 23:00 MSK

List of Participants

List of registered Online participants (total 307)

Export as file:   

Fast navigation

Ж-12 - 2007 г.р. и младше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Александрова Вероника Рысьб/р200912Confirmed
2Архипкина Таисия Abrissб/р200912Confirmed
3Атепалина Мария ЭврикаIIIю20071Modified
4Баланина Любовь Эврикаб/р20071Modified
5Воронина Юлия Эврикаб/р20081Modified
6Гусакова Анна АБРИС -Frogsб/р200712Confirmed
7Гусева Анастасия РОСТОВ NORDб/р200812Modified
8Дыкан Полина Эврикаб/р200912Modified
9Иванова Алёна Эврикаб/р20071Modified
10Кабанова Снежана Медведь - МИГIIIю200712Modified
11Киселева Арина Адреналинб/р200712Confirmed
12Кожаринова Аня Медведи-44б/р20072Confirmed
13Красавина Глафира Эврикаб/р20081Modified
14Логинова Арина Рысьб/р200712Confirmed
15Михайлова Арина Медведь - МИГIIIю200712Modified
16Морина Виктория Abrissб/р200912Confirmed
17Никифорова Виктория Abrissб/р201012Confirmed
18Пепина Диана Адреналинб/р200712Confirmed
19Петухова Арина Эврикаб/р200812Modified
20Рузманова Маргарита Медведь - МИГб/р201012Modified
21Сластникова Анастасия АБРИС -FrogsIIIю20071Confirmed
22Соколова Елена Эврикаб/р20071Modified
23Соловьева Дарья Созвездие Тутаевб/р200712Confirmed
24Солынина Ксения Эврикаб/р20081Modified
25Старцева Вероника Рысьб/р200812Confirmed
26Филиппова Полина Эврикаб/р20081Modified
27Харина Полина Эврикаб/р20081Modified
28Шилова Полина РОСТОВ NORDб/р200812Modified
Ж-14 - 2005-2006 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Xуденькиx Анастасия Барсб/р200612Confirmed
2Авдеева Алиса МБУДО ДЮСШб/р200612Confirmed
3Акимова Ксения сш №76III200512Modified
4Аржанухина Александра МБУДО ДЮСШб/р200612Confirmed
5Белаева Мария Abrissб/р200612Confirmed
6Беляева Валерия Медведи-44б/р20062Confirmed
7Боброва Анна Созвездие Тутаевб/р200612Confirmed
8Бухаринская Ксения Эверестб/р200612Confirmed
9Галеева Дарья АБРИС -FrogsIII200612Confirmed
10Горшкалева Дарья Болтинская СОШб/р200612Confirmed
11Гришаева Анастасия АБРИС -Frogsб/р20061Confirmed
12Гусарова Ольга сш №76III200512Modified
13Демьянюк Полина МБУДО ДЮСШб/р200612Confirmed
14Завьялова Кристина Медведи-44б/р20052Confirmed
15Захарьева Мария сш №76200512Modified
16Кабанова Полина Вертикальб/р200512Confirmed
17Козенко Диана Созвездие Тутаевб/р200612Confirmed
18Котышева Виктория Эверестб/р200512Confirmed
19Красавина Анастасия Рысьб/р200512Confirmed
20Крюкова Наталия Рысьб/р200512Confirmed
21Кузнецова Анастасия Рысьб/р200512Confirmed
22Кузнецова Ксения Рысьб/р200412Confirmed
23Кузнецова Полина Рысьб/р200512Confirmed
24Курзанова Анна ОМЕГА200612Confirmed
25Кустова Любовь Эверестб/р200612Confirmed
26Лазарева Анастасия Болтинская СОШб/р200612Confirmed
27Лебедева Алеся Эверестб/р200612Confirmed
28Лебедева Дарья МБУДО ДЮСШб/р200612Confirmed
29Левина Маргарита Эверестб/р200612Confirmed
30Лисенковва Вероника МБУДО ДЮСШб/р200612Confirmed
31Макова Анна сш №76IIю200512Modified
32Маркова Александра ЭврикаIIIю20051Modified
33Мглинец Екатерина Abrissб/р200612Confirmed
34Михеева Кристина Болтинская СОШб/р200612Confirmed
35Назарова Александра Рысьб/р200512Confirmed
36Назарова Анастасия Рысьб/р200512Confirmed
37Никитина Алина Болтинская СОШб/р200512Confirmed
38Никогда Алена Эверестб/р200512Confirmed
39Новожилова Юлия МБУДО ДЮСШб/р200612Confirmed
40Носова Алена с. Брейтово200512Confirmed
41Петрова Ксения с. Брейтово200512Confirmed
42Потерина Елизавета Углич СОШ 4б/р200612Confirmed
43Романова Лилия Углич СОШ 4б/р200612Confirmed
44Сарайникова Татьяна РОСТОВ NORDIIIю200512Modified
45Сарыкова Ксения Abrissб/р200612Confirmed
46Свириденко Алина Эврикаб/р20051Modified
47Семенова Виктория Углич СОШ 4б/р200612Confirmed
48Суслова Дарья сш №76IIIю200512Modified
49Трушина Элеонора АБРИС -Frogsб/р20061Confirmed
50Фадеева Виктория сш №76200512Modified
51Цветкова Мария АБРИС -FrogsIIIю200612Confirmed
52Чернышова Ксения АБРИС -FrogsIIIю20061Confirmed
53Чубарова Анастасия Медведи-44б/р20062Confirmed
Ж-16 - 2003-2004 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Ванюшева Марина РОСТОВ NORDIIIю200412Modified
2Вещева Анна Эверестб/р200412Confirmed
3Гришаева Светлана АБРИС -FrogsII200312Confirmed
4Губина Дарья ЭверестII200312Confirmed
5Дмитриева Анастасия Барсб/р200412Confirmed
6Илясова Мария Мария Углич СОШ 4б/р200412Confirmed
7Капелькина Екатерина Углич СОШ 4III200412Confirmed
8Косолапова София Вахрушевская ООШб/р200412Modified
9Мирзакулова Надежда ЭврикаIIю20041Modified
10Миронова Антонина ВертикальIIIю200312Confirmed
11Миронова Влада с. Брейтово200312Confirmed
12Мищерина Виктория сш №76IIIю200312Modified
13Орлова Алина Медведи-44б/р20042Confirmed
14Панина Анастасия АБРИС -FrogsIII200412Confirmed
15Петухова Анастасия ЭврикаIII200412Confirmed
16Попова Александра Медведь - МИГIIIю200412Modified
17Пудова Евгения Эверестб/р200412Confirmed
18Рыканина Екатерина Углич СОШ 4III200312Confirmed
19Семенова Валерия Углич СОШ 4б/р200412Confirmed
20Серова Ульяна РОСТОВ NORDIIIю200412Modified
21Сизякова Анастасия Медведь - МИГб/р200412Modified
22Смирнова Инна с. БрейтовоIII200312Confirmed
23Судакова Елизавета АБРИС -FrogsII200412Confirmed
24Сушина Елена Эверестб/р200412Confirmed
25Тимофеева Наталия РОСТОВ NORDIIIю200412Modified
26Толстикова Серафима сш №76II200312Modified
27Травникова Алина МБУДО ДЮСШб/р200412Confirmed
28Ушакова Дарья с. Брейтово200412Confirmed
29Хабарова Мария ЭврикаIIю200412Modified
30Халезова Евгения Рысьб/р200312Confirmed
31Шлеина Алина РОСТОВ NORDIIIю200412Modified
32Шленева Кристина сш №76IIю200312Modified
33Щербакова Снежана Вертикальб/р200312Confirmed
Ж-18 - 2001-2002 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Бадурина Карина с. БрейтовоII200212Confirmed
2Бакина Лурдэс ВертикальIII200212Confirmed
3Баранова Яна ФСТ ЯОII200112Confirmed
4Бобова Кристина Болтинская СОШ200212Confirmed
5Быстроумова Виктория Вертикальб/р200112Confirmed
6Волкова Дарья РОСТОВ NORD200112Modified
7Голованова Елизавета Болтинская СОШIIю200212Confirmed
8Голосова Полина с. Брейтовоб/р200212Confirmed
9Долина Софья МБУДО ДЮСШб/р200212Confirmed
10Дьяконова Анастасия Медведи-44б/р20022Confirmed
11Киселёва Дарья РОСТОВ NORDIIIю200212Modified
12Корякова Полина Вахрушевская ООШIIIю200212Modified
13Корякова Софья Вахрушевская ООШIIIю200212Modified
14Максимова Анна МБУДО ДЮСШб/р200212Confirmed
15Семенникова Алина ФСТ ЯОб/р200212Confirmed
16Семенова Анастасия МБУДО ДЮСШб/р200212Confirmed
17Смирнова Александра с. БрейтовоIII200212Confirmed
18Сторожева Анастасия ФСТ ЯОб/р200212Confirmed
19Худайбирдиева Анна Болтинская СОШ200212Confirmed
20Шпелева Варвара Болтинская СОШIII200212Confirmed
21Якунина Татьяна Созвездие ТутаевIII200112Confirmed
М-12 - 2007 г.р. и младше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Абатуров Илья Медведь - МИГб/р200712Modified
2Булатов Никита АБРИС -FrogsIIIю20081Confirmed
3Варенцов Константин АБРИС -FrogsIIIю20071Confirmed
4Волков Никита ЭврикаIIIю20071Modified
5Гаврилов Михаил Рысьб/р200712Confirmed
6Глошин Егор Эврикаб/р20081Modified
7Грачев Андрей ЭврикаIIIю20081Modified
8Григорьев Антон МОУ Семибратовская СОШб/р200712Modified
9Данилов Михаил Эврикаб/р20071Modified
10Зиновьев Максим Медведь - МИГб/р200912Modified
11Зотин Иван ЭврикаIIIю20081Modified
12Кашин Роман Рысьб/р200712Confirmed
13Кирюшин Артем Медведь - МИГIIIю200712Modified
14Климов Владимир Эврикаб/р200812Modified
15Кокорев Петр Эврикаб/р20071Modified
16Комаров Михаил Рысьб/р200712Confirmed
17Кондаков Максим АБРИС -Frogsб/р20071Confirmed
18Курзанов Савва ОМЕГАIIIю201012Confirmed
19Курзанов Семён ОМЕГА200812Confirmed
20Лабюк Григорий Эврикаб/р20081Modified
21Масленников Егор Рысьб/р200712Confirmed
22Мелехов Даниил Эврикаб/р200812Modified
23Мохов Артём Рысьб/р200812Confirmed
24Мухамед-Рахимов Марат Адреналинб/р200712Confirmed
25Некрасов Андрей Yar-teamб/р201112Confirmed
26Овсянников Василий Эврикаб/р20071Modified
27Перевозников Андрей Эврикаб/р20071Modified
28Прохоров Павел Эврикаб/р20081Modified
29Ромахов Семён АБРИС -FrogsIIIю20081Confirmed
30Рыбачков Кирилл Медведь - МИГIIIю201112Modified
31Сарафанов Матвей АБРИС -FrogsIIIю20081Confirmed
32Семенов Роман сш №76б/р200912Modified
33Силантьев Владислав СШОР№3 им. РусановаIIIю200914518022Confirmed
34Стародынов Андрей Эврикаб/р20081Modified
35Стародынов Тимофей Эврикаб/р20081Modified
36Суворов Сергей Эврикаб/р20071Modified
37Филаткин Андрей Эврикаб/р20081Modified
38Хабаров Виталий Эврикаб/р20081Modified
39Чернов Никита Рысьб/р200712Confirmed
40Чешуин Егор Эврикаб/р20081Modified
41Шувалов Даниил Рысьб/р200812Confirmed
М-14 - 2005-2006 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Антропов Александр ЭврикаIIIю20051Modified
2Ануфриев Никита Никита АБРИС -FrogsIIIю20061Confirmed
3Аракелян Артур Барсб/р200612Confirmed
4Бебутов Михаил МБУДО ДЮСШб/р200512Confirmed
5Белов Александр АБРИС -FrogsIIIю20061Confirmed
6Будкин Илья РОСТОВ NORDб/р200512Modified
7Вавилов Даниил ВертикальIII200512Confirmed
8Висков Матвей АБРИС -Frogsб/р20061Confirmed
9Волков Сёмен Abrissб/р200612Confirmed
10Воробьёв Алексей АБРИС -Frogs200612Confirmed
11Годовиков Дмитрий Рысьб/р200512Confirmed
12Головачев Александр МБУДО ДЮСШб/р200612Confirmed
13Ибрагимов Дмитрий Эверестб/р200612Confirmed
14Иванов Егор Эверестб/р200612Confirmed
15Иванов Иван сш №76IIIю200612Modified
16Каин Матвей МОУ Семибратовская СОШб/р200612Modified
17Кислёнков Егор Рысьб/р200512Confirmed
18Кокорин Дмитрий Медведи-44б/р20062Confirmed
19Кононов Иван РОСТОВ NORDIIIю200612Modified
20Корольков Константин ЭврикаIIIю20061Modified
21Косицын Егор МБУДО ДЮСШб/р200512Confirmed
22Куваев Дмитрий сш №76IIIю200612Modified
23Кузьмичев Арсений ЭврикаIIIю20051Modified
24Купцов Родион сш №76IIIю200512Modified
25Курицин Матвей Углич СОШ 4б/р200612Confirmed
26Кушнир Максим сш №76IIIю200512Modified
27Ланцев Дмитрий Медведь - МИГIIIю200612Modified
28Марков Артем сш №76IIю200612Modified
29Михалев Александр Медведи-44б/р20062Confirmed
30Мищенко Иван ЭврикаIIIю20051Modified
31Молчанов Александр МОУ Семибратовская СОШб/р200612Modified
32Нечаев Дмитрий ЭврикаIIIю20051Modified
33Нюшенков Глеб Болтинская СОШб/р200612Confirmed
34Овсянников Владимир ЭврикаIIIю20051Modified
35Петров Илья Рысьб/р200512Confirmed
36Поваров Даниил МБУДО ДЮСШб/р200512Confirmed
37Пойкалайнен Егор ЭврикаIIIю20051Modified
38Ратников Георгий ЭврикаIIIю20061Modified
39Рахимов Егор сш №76200512Modified
40Румянцев Никита Углич СОШ 4б/р200612Confirmed
41Самоваров Даниил МБУДО ДЮСШб/р200612Confirmed
42Сапоненко Георгий Углич СОШ 4б/р200612Confirmed
43Сенюкович Иван Abrissб/р200612Confirmed
44Сластников Борис АБРИС -FrogsIIIю20061Confirmed
45Тархов Иван сш №76IIIю200512Modified
46Федоров Марк Эверестб/р200512Confirmed
47Фомин Денис ЭврикаIIIю20061Modified
48Цыбулько Константин Болтинская СОШб/р200512Confirmed
49Чистяков Александр Медведь - МИГII2005142251912Modified
50Шибин Максим АБРИС -Frogsб/р200512Confirmed
51Шишков Денис сш №76200512Modified
52Щербаков Максим МБУДО ДЮСШб/р200512Confirmed
М-16 - 2003-2004 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Ассонов Андрей Медведь - МИГIIIю200412Modified
2Баранов Матвей МОУ Семибратовская СОШб/р200412Modified
3Баулин Павел Вахрушевская ООШб/р200312Modified
4Бизин Сергей Медведи-44III20032Confirmed
5Борисов Иван РОСТОВ NORDIIIю200412Modified
6Волков Михаил РОСТОВ NORDIIIю200412Modified
7Гензе Антон ЭврикаIII200312Modified
8Грибанов Никита ЭврикаIIю20041Modified
9Егоров Максим ЭврикаIIю20041Modified
10Емелин Дмитрий сш №76III200312Modified
11Ершов Александр ЭверестII200312Confirmed
12Ершов Артём АБРИС -FrogsIII200412Confirmed
13Ждановский Роман АБРИС -FrogsIIю200412Confirmed
14Журавлев Максим Углич СОШ 4б/р200412Confirmed
15Ильичев Илья с. Брейтово200312Confirmed
16Калинин Дмитрий Углич СОШ 4200412Confirmed
17Капустин Алексей Эврикаб/р20041Modified
18Киселев Кирилл Гимназия Жданова Т.Вб/р20042Confirmed
19Корнилов Лев Медведи-44IIIю20032Confirmed
20Коровушкин Ярослав сш №76II200312Modified
21Крылов Владислав Эверест200412Confirmed
22Крылов Даниил АБРИС -FrogsIII200412Confirmed
23Курзанов Степан ОМЕГАII2004122870112Confirmed
24Ладонин Даниил Гимназия Жданова Т.Вб/р200412Confirmed
25Нагибин Владимир ЭврикаIII200312Modified
26Назаров Егор Медведи-44IIIю20032Confirmed
27Нечаев Евгений Рысьб/р200312Confirmed
28Сивяков Никита Барсб/р200412Confirmed
29Смирнов Никита Углич СОШ 4IIю200412Confirmed
30Хотько Иван с. Брейтово200312Confirmed
31Цеглярский Анатолий Медведь - МИГIIю200412Modified
32Шебякин Григорий Гимназия Жданова Т.Вб/р200412Confirmed
33Шубин Евгений ЭврикаIIю200312Modified
34Щиканов Дмитрий РОСТОВ NORDIIIю200412Modified
35Якимов Роман Гимназия Жданова Т.Вб/р200312Confirmed
М-18 - 2001-2002 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Беляевский Никита сш №76III200112Modified
2Бурмистров Кирилл ВА РХБЗ г.КостромаII199812Confirmed
3Быков Дмитрий ЯВВУ ПВОIII200112Confirmed
4Вавилов Виталий ВертикальII200212Confirmed
5Вернигоров Павел ЯВВУ ПВОКМС199612Confirmed
6Волощенко Богдан ВА РХБЗ г.КостромаII199712Confirmed
7Вопиловский Иван ЯВВУ ПВОКМС199712Confirmed
8Гусев Денис МБУДО ДЮСШб/р200212Confirmed
9Даутов Тимур ВА РХБЗ г.КостромаII199712Confirmed
10Жарков Артем ЯВВУ ПВОб/р200112Confirmed
11Жвакин Дмитрий ЯВВУ ПВОIII199812Confirmed
12Калугин Анатолий сш №76III200212Modified
13Куликова Любовь ФСТ ЯОб/р198112Confirmed
14Курин Станислав ЯВВУ ПВОI199712Confirmed
15Макаров Анатолий КАМАКII1959163389012Confirmed
16Макеенок Сергей Jaroslavl, personalI1984141118912Confirmed
17Маков Степан сш №76II200212Modified
18Мархель Михаил ЯВВУ ПВОКМС19982Confirmed
19Михайлов Матвей Медведи-44IIIю20022Confirmed
20Морозов Илья ЯВВУ ПВОКМС199812Confirmed
21Мурашов Евгений Jaroslavl, personalб/р1956100938012Confirmed
22Некрасов Дмитрий Yar-teamМС1984721049412Confirmed
23Новожилов Александр Jaroslavl, personalI1972802057212Confirmed
24Орлов Алексей сш №76200212Modified
25Осипов Валерий Jaroslavl, personalб/р194912Confirmed
26Паньков Аркадий ЯВВУ ПВОI200112Confirmed
27Патрикеева Мария ФСТ ЯОб/р198712Confirmed
28Поготкин Владислав ЯВВУ ПВОI20002Confirmed
29Поплескин Дмитрий ЯВВУ ПВОб/р200012Confirmed
30Роговский Евгений Jaroslavl, personalI1976819037612Confirmed
31Рыбаков Дмитрий МБУДО ДЮСШб/р200212Confirmed
32Сидорова Елена Медведь - МИГКМС1976163384512Modified
33Смирнов Нмкита ФСТ ЯОб/р200212Confirmed
34Смоляков Валерий Одинокий Волкб/р1950211780812Confirmed
35Соловьев Александр OFF-ROADКМС1976827127612Confirmed
36Соткин Артем OFF-ROADКМС1988810128812Confirmed
37Стафеев Илья Медведь - МИГI200123712112Modified
38Стафеев Сергей Медведь - МИГI196816338532Modified
39Тарасов Виктор ФСТ ЯОб/р19982Confirmed
40Тестов Павел ВА РХБЗ г.Костромаб/р199612Confirmed
41Тягнибедин Максим сш №76I200112Modified
42Фролов Иван ЯВВУ ПВОIII200012Confirmed
43Хрящёв Александр Вертикальб/р200212Confirmed
44Шатохин Алексей ЯВВУ ПВОII200012Confirmed