Orgeo – Online entry and results system

Коломна спринт-тур (этап 2)

Orienteering Local
Registration finished 24.06.2021 10:00 MSK

Event Creator

Александр Фишин
8916 569 70 94 Александр

List of registered Online participants (total 54)

Export as file:

Т1 - Длинная
SeqNum Full NameClubQualYear
1Алёшин Константин Лесные ГулякиI1986
2Андрейкин Алексей СК АЗЪМС1987
3Барабаш Виктор Ryazan, personalII1962
4Бессонов Павел Kolomna, personalб/р1990
5Гудков Иван Kolomna, personalб/р1990
6Зарвигоров Семен СК АЗЪII2004
7Зенкин Николай СК АЗЪI1987
8Кузьмин Олег Kolomna, personalб/р1968
9Кузьмина Марина Kolomna, personalб/р1981
10Новиков Владимир электронб/р1970
11Новиков Денис Kolomna, personalб/р1986
12Новикова Мария ЦСППСНВСб/р1991
13Пантюхин Денис district Juao, personalб/р1979
14Пильщиков Игорь ОКоломнаб/р2007
15Пильщикова Светлана ТК Ковчегб/р1978
16Пустынцев Игорь Sysanin-teamб/р1961
17Соина Полина СК АЗЪI2005
18Фокин Сергей ТК КовчегI1985
19Чистова Ирина Kolomna, personalб/р1978
Т2 - Средняя
SeqNum Full NameClubQualYear
1Абашкина Светлана Рязаньагроводб/р1975
2Анисимов Илья СК АЗЪб/р2008
3Арсланова Татьяна Ryazan, personalI2005
4Герасимова Наталья электронб/р1977
5Гуляев Сергей Kolomna, personalб/р1985
6Дорогинина Надежда Tula, personalб/р1980
7Ерохина Екатерина Kolomna, personalб/р1983
8Казаков Андрей ТК Ковчегб/р1985
9Козырев Николай Kolomna, personalб/р1975
10Козырева Евгения Kolomna, personalб/р1973
11Кузнецова Мария СК АЗЪIIIю2007
12Липатов Артём Kolomna, personalб/р1985
13Михайлов Андрей Дети лесовб/р1981
14Николашкин Артем Контур (МБОУ школа №58)IIю2007
15Осипов Данил Zarajskij rajon, personalII2005
16Тулинов Роман Kolomna, personalб/р1969
17Урюпина Елена district Zao, personalб/р1983
18Фокина Мария ТК Ковчегб/р1987
Т3 - Короткая
SeqNum Full NameClubQualYear
1Алёшин Глеб Лесные Гулякиб/р2009
2Алёшин Егор Лесные Гулякиб/р2009
3Ашивкина Полина Kolomna, personalб/р2016
4Барабаш Никита Ryazan, personalб/р2007
5Козырева Татьяна Kolomna, personalб/р2011
6Котельников Дмитрий Красныеб/р2006
7Крючкова Наташа Красныеб/р2007
8Лаврентьев Аркадий Красныеб/р2007
9Михайлова Милослава Дети лесовб/р2011
10Мурашов Олег Красныеб/р2006
11Нестеров Даниил Kolomna, personalб/р2004
12Очкасов Алексей Красныеб/р2006
13Пантюхин Леонид district Juao, personalб/р2012
14Пильщиков Алексей ОКоломнаб/р2009
15Степанов Егор Kolomna, personalб/р2016
16Степанов Фёдор Kolomna, personalб/р2018
17Урюпина Анастасия district Zao, personalб/р2009

Available payment methods