Orgeo – Online entry and results system

Открытое первенство БУ ДО города Омска «СДЮСШОР «ЦЛС» 3-й этап Областных соревнований Кубок ФСО

Orienteering. Regional.

Registration finished 17.05.2019 20:00 MSK

List of Participants

List of registered Online participants (total 141)

Export as file:

Fast navigation

OPEN
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Малышкин Никита СДЮСШОР"ЦЛС"Гатаулинаб/р20102007272
2Савилов Фёдор СДЮСШОР"ЦЛС"Гатаулинаб/р20092055950
3Чиркин Данил СДЮСШОР"ЦЛС" Белова Л.Вб/р2008
OPEN2
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Мамаева Екатерина БУ ДО "ОДЮЦТиК"б/р20054711431
2Новосельцев Дмитрий БУ ДО "ОДЮЦТиК"б/р19732115974
3Хохлова Римма Omsk, personalб/р19672007242
4Шилкина Полина 5ROADS.RUIIIю19859200328
Ж-12
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Жорова Софья СДЮСШОР"ЦЛС"Кузьмина20081393770
2Ковалева Мария БУ ДО "ОДЮЦТиК"IIIю20101600861
3Куканос Ульяна СДЮСШОР"ЦЛС" Беловб/р20084711438
4Сапожникова Кристина СДЮСШОР"ЦЛС"КузьминаIIIю20081408376
Ж-14
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Евдокимова Вера СДЮСШОР"ЦЛС" БеловIIIю20072070261
2Комарова Анастасия БУ ДО "ОДЮЦТиК"20054711400
3Маскалюк Софья СДЮСШОР"ЦЛС" БеловIII20062093723
4Седлецкая Полина СДЮСШОР"ЦЛС" БеловI20051005130
5Сыроежкина Екатерина СДЮСШОР"ЦЛС" Белов20062007310
6Турчанинова Екатерина СДЮСШОР"ЦЛС"КузьминаIII20061408363
7Шадрина Виолетта СДЮСШОР"ЦЛС" БеловI20051406692
Ж-16
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Кожуховская Олеся СДЮСШОР"ЦЛС"ГатаулинаI20031408328
2Кравченко Александра СДЮСШОР"ЦЛС" БеловI20032070255
3Красавина Екатерина БУ ДО "ОДЮЦТиК"20032115973
4Кривец Софья СДЮСШОР"ЦЛС"КузьминаI20042024714
5Лисина Екатерина СДЮСШОР"ЦЛС"ГатаулинаI20041406685
6Наумчук Арина СДЮСШОР"ЦЛС"ГатаулинаII20031408329
7Сандакрышина Вероника СДЮСШОР"ЦЛС"КузьминаКМС20032093729
8Степаненко Елизавета СДЮСШОР"ЦЛС"КузьминаII20041408390
9Чабанова Олеся СДЮСШОР"ЦЛС"ГатаулинаIII20041406684
Ж-18
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Антонова Екатерина СДЮСШОР"ЦЛС"ГатаулинаIII20011408302
2Казанцева Мария СДЮСШОР"ЦЛС"КузьминаКМС20021007746
3Матвеева Ольга СДЮСШОР"ЦЛС"КузьминаI20021408361
ЖБ
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Лесняк Лилия братьяI19671633732
2Майоркина Ирина Omsk, personalМС19622040240
3Шалагинова Татьяна Омск ШалагиновыII19611417912
ЖВ
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Бродникова Светлана КСО "Юность" ОмскКМС19522008260
2Кузьмина Галина СДЮСШОР"ЦЛС"КузьминаМС19531408392
3Кузьминых Надежда ОмскМС19572008274
4Медведева Людмила ОмскМС19562008266
5Никонова Галина ОмГТУКМС19572008286
6Перфильева Татьяна Омск ПерфильевыКМС19592007306
7Тимирбулатова Елена DEAF ОМСКЗМС19632040239
8Чукреева Наталья Омск РингМС19392008282
9Шилкина Анжела SP-OLIMP. ОмскКМС19641007749
ЖЭ
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Алеева Алина СДЮСШОР"ЦЛС"АрцимовичКМС19961406696
2Верговская Светлана Омск-КозерогКМС19692008284
3Воронцова Юлия БУ ДО "ОДЮЦТиК"II20002093724
4Жокина Наталья Омск ШалагиновыКМС19852008273
5Лаптева Ирина СДЮСШОР"ЦЛС" БеловКМС19991406687
6Мырксина Анастасия СДЮСШОР"ЦЛС"АрцимовичМС19971406697
7Смазнева Александра Омск Смазневыб/р19721633734
8Смазнева Ирина Омск СмазневыI19972040235
9Сухорукова Ирина Омск СухоруковыКМС19671007726
10Цыганенко София СДЮСШОР"ЦЛС" БеловКМС20001406689
11Чугальская Дарья Омск Рингб/р19852008280
12Шинкевич Дарья Омск ПерфильевыКМС19902008255
М-12
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Арсеньев Степан СДЮСШОР"ЦЛС"ГатаулинаIIIю20072093706
2Белоцерковский Дмитрий СДЮСШОР"ЦЛС"ГатаулинаIIIю20071600981
3Брагиш Егор СДЮСШОР"ЦЛС" Беловб/р20072007312
4Вихляев Матвей БУ ДО "ОДЮЦТиК"IIIю20072115975
5Гуменюк Даниил СДЮСШОР"ЦЛС"КузьминаIIIю20082093711
6Долгих Михаил СДЮСШОР"ЦЛС" Белова Л.В20071233800
7Желтоногов Александр СДЮСШОР"ЦЛС"КузьминаIIIю20092093740
8Жокин Максим Омск Шалагиновыб/р20092008275
9Зиновьев Дима SP-OLIMP. Омскб/р20104711489
10Зиновьев Максим СДЮСШОР"ЦЛС" Белов20082126461
11Лейс Тимофей СДЮСШОР"ЦЛС"КузьминаIIIю20092055947
12Ложников Иван СДЮСШОР"ЦЛС" Белов20082008264
13Ляшко Алексей СДЮСШОР"ЦЛС"КузьминаIIIю20082093738
14Мунш Данил СДЮСШОР"ЦЛС" БеловIIю20072070256
15Новосельцев Антон БУ ДО "ОДЮЦТиК"IIю20074711401
16Петров Артём СДЮСШОР"ЦЛС"ГатаулинаIIIю20072040247
17Резин Егор СДЮСШОР"ЦЛС"ГатаулинаIIю20072093716
18Сергеев Григорий БУ ДО "ОДЮЦТиК"20072115971
М-14
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Булыгин Фёдор СДЮСШОР"ЦЛС"ГатаулинаIIю20052093708
2Вакер Александр СДЮСШОР"ЦЛС" БеловIIIю20064711438
3Жоров Арсений СДЮСШОР"ЦЛС"КузьминаII20062093727
4Зуев Егор БУ ДО "ОДЮЦТиК"III20052093702
5Иванов Кирилл СДЮСШОР"ЦЛС"ГатаулинаIII20051600984
6Кузнецов Никита БУ ДО "ОДЮЦТиК"IIю20062007295
7Куликов Денис СДЮСШОР"ЦЛС"ГатаулинаII20051600983
8Лапин Денис СДЮСШОР"ЦЛС" Белов20062070254
9Луценко Владислав СДЮСШОР"ЦЛС"ГатаулинаIII20062055034
10Никонов Александр Артрит Артроз Остеохондрозб/р19492008285
11Пенигин Александр СДЮСШОР"ЦЛС"Гатаулина20052093709
12Перемитин Никита ОКВК2005
13Петров Георгий СДЮСШОР"ЦЛС" Беловб/р20052070263
14Поляков Константин СДЮСШОР"ЦЛС" Белова Л.Вб/р2005
15Талюкин Михаил СДЮСШОР"ЦЛС"ГатаулинаIII20062093710
16Шевченко Никита ОКВК2005
17Якубов Валентин ОКВК20052135124
М-16
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Арцимович Иван БУ ДО "ОДЮЦТиК"I20031406700
2Борода Дмитрий СДЮСШОР"ЦЛС"КузьминаКМС20032093726
3Ворошев Назар ОКВК20042040233
4Гулевич Семен БУ ДО "ОДЮЦТиК"б/р20041633053
5Иванов Вадим ОКВКI20047211083
6Ильевич Алексей СДЮСШОР"ЦЛС"КузьминаI20031408396
7Менчиков Алексей СДЮСШОР"ЦЛС"КузьминаI20032093730
8Надточий Никита СДЮСШОР"ЦЛС"КузьминаI20041408399
9Порхачёв Георгий СДЮСШОР"ЦЛС"Гатаулина20041406682
10Турчанинов Владимир СДЮСШОР"ЦЛС"КузьминаI20041000045
11Храпаль Максим СДЮСШОР"ЦЛС"ГатаулинаII20041633717
12Янов Артемий СДЮСШОР"ЦЛС"ГатаулинаI20041408324
М-18
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Алиакбаров Ислам Omsk, personalКМС20022093728
2Синицин Никита СДЮСШОР"ЦЛС"АрцимовичКМС20011406695
3Шешиков Егор Гимназия 85б/р20011633051
4Яковлев Артем БУ ДО "ОДЮЦТиК"II20011406699
МБ
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Арцимович Максим БУ ДО "ОДЮЦТиК"МС19697201632
2Барнев Владимир Omsk, personalб/р19672007264
3Гатаулин Ринат Омск РингМС19598000110
4Елепин Павел DEAF ОМСКМС19632008223
5Захаров Алексей КСО "Юность"I19741417907
6Колмагоров Сергей Ка-тетб/р19847211074
7Лесняк Виктор братьяКМС19632008267
8Лесняк Владимир братьяКМС19632008268
9Лосев Александр Омск-Лосевыб/р19631403930
10Миллер Андрей Omsk, personalб/р19601633428
11Сазонов Игорь Завод им А.С.ПоповаII19691633058
12Толокнов Юрий DEAF ОМСКI19702008216
13Хохлов Андрей Omsk, personalб/р19651410716
14Шилкин Анатолий SP-OLIMP. ОмскМС19611007747
МВ
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Арцимович Анатолий Omsk, personalIII19402007220
2Перфильев Владимир Омск ПерфильевыКМС19602008256
3Черняев Александр КСО "Юность" ОмскКМС19539200326
4Шалагинов Михаил Омск ШалагиновыII19572008271
МЭ
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Адлер Андрей ОАБИИI19992086483
2Азаренко Алексей ОАБИИII1996
3Бродников Терентий КСО "Юность" ОмскКМС19831600853
4Дзюбин Даниил ОАБИИI20002093719
5Дрозд Дмитрий КСО "Юность" ОмскI19862007219
6Желещиков Евгений ОАБИИII1999
7Зорянов Евгений Динамо-7КМС19841001653
8Ковалёв Василий Омск КовалёвыМС19728666486
9Колаев Савелий ОАБИИII2000
10Латышев Сергей ОАБИИМС19579920005
11Миронкин Евгений омск-миронкинМС19731413301
12Обросов Евгений 7 ДШД(г.)I19871416899
13Павлячек Никита ОАБИИII1999
14Паксюткин Максим ОАБИИII2000
15Пинягин Павел СибГУФКМС1988613666
16Смазнев Дмитрий ОАБИИКМС19981633065
17Сухоруков Сергей Омск СухоруковыII19891633733
18Татаринов Игорь СДЮСШОР"ЦЛС"КузьминаКМС20001408354

Other events, Orienteering, Omskaja oblast