Orgeo – Online entry and results system

ЖЕМЧУЖИНА КРЫМА-2019 «PARK TOUR-2019»

Orienteering. International.

Registration finished 10.01.2019 23:00 MSK

Regulation

List of Participants

List of registered Online participants (total 93)

Export as file:

Fast navigation

Ж-12
SeqNum Full NameClubYearDays
1Борисенкова Дарья МБУ "СШ № 3 г. Симферополь", Simferopol201112
2Борисенкова Мария МБУ "СШ № 3 г. Симферополь", Simferopol201112
3Ковалева Дарья МБУ "СШ № 3 г. Симферополь", Simferopol200712
4Крюковская Софья с/к "Ориентир", Simferopol20092
5Попак Елизавета с/к "Ориентир", Simferopol20092
6Темникова Екатерина с/к "Ориентир", Simferopol20072
7Толстова Александра с/к "Ориентир", Simferopol20072
8Умерова Дляра МБУ "СШ № 3 г. Симферополь", Simferopol200912
9Умерова Мерьем МБУ "СШ № 3 г. Симферополь", Simferopol200712
Ж-14
SeqNum Full NameClubYearDays
1Бондарева Анжелика с/к "Ориентир", Simferopol20062
2Бондарева Виктория с/к "Ориентир", Simferopol20062
3Константинова София с/к "Ориентир", Simferopol20052
4Логачёва Марта с/к "Ориентир", Simferopol20052
5Прудникова Ангелина с/к "Ориентир", Simferopol20052
6Сенько Алиса с/к "Ориентир", Simferopol20052
7Хасанова Елизавета с/к "Ориентир", Simferopol20052
Ж-16
SeqNum Full NameClubYearDays
1Горбатенкова Анна Белые ночи _ Горбатенковы, Vsevolozhskij rajon200412
2Науменко Алёна с/к "Ориентир", Simferopol20032
3Нужденко Мария с/к "Ориентир", Simferopol20042
Ж-50
SeqNum Full NameClubYearDays
1Акулова Елизавета Brjansk, personal1957145
2Асмолова Ирина с/к "Ориентир", Simferopol19652
ЖЕНЩИНЫ
SeqNum Full NameClubYearDays
1Байгузина Калерия ДЮСШ№1 Курск, Kursk200212345
2Боревич Ирина Белые ночи _ Горбатенковы, Vsevolozhskij rajon197812
3Волошина Ольга Курск Soloveй, Kursk19682345
4Воробьёва Дария ССО МИФИ, district Juao199112345
5Герасимова Алёна с/к "Ориентир", Simferopol20022
6Годунова Анастасия Белые ночи _ Горбатенковы, Vsevolozhskij rajon199812
7Дворянская Анна с/к "Ориентир", Simferopol199712
8Ефимова Наталья Russia198312
9Кокоулина Ксения с/к "Ориентир", Simferopol20002
10Найдионова Антонина NORD WEST, area Kalininskij rajon spb199012345
11Науменко Татьяна с/к "Ориентир", Simferopol19832
12Новикова Мария МО Яхрома, Dmitrovskij rajon199112345
13Павлова Анна МБУ "СШ № 3 г. Симферополь", Simferopol199612
14Писаренко Елена Белые ночи _ Горбатенковы, Vsevolozhskij rajon199812
15Сафронова Анна СДЮСШОР №18 Крамарев, Voronezh200114
16Тройных Татьяна "Атлет" Воронеж, Voronezh19792345
М-12
SeqNum Full NameClubYearDays
1Боревич Альберт Белые ночи _ Горбатенковы, Vsevolozhskij rajon200812
2Ведмецкий Егор ГБУ РК "СШ №3", Krym goroda201012345
3Джемилов Эмир МБУ "СШ № 3 г. Симферополь", Simferopol200912
4Журков Виктор с/к "Ориентир", Simferopol20072
5Левцов Егор с/к "Ориентир", Simferopol20082
6Умеров Энвер МБУ "СШ № 3 г. Симферополь", Simferopol201012
7Чухлебов Александр с/к "Ориентир", Simferopol20072
8Щербуль Олег Белые ночи _ Горбатенковы, Vsevolozhskij rajon200712
М-14
SeqNum Full NameClubYearDays
1Брусик Богдан с/к "Ориентир", Simferopol20062
2Ведмецкий Тимур ГБУ РК "СШ №3", Krym goroda200712345
3Емельянов Арсений Звезда, Kursk200612345
4Корнилов Иван с/к "Ориентир", Simferopol20052
5Сулохин Арсений Ветерок, Volzhskij200512345
М-16
SeqNum Full NameClubYearDays
1Волошин Владимир с/к "Ориентир", Simferopol200312
2Ефимов Даниил Белые ночи _ Горбатенковы, Vsevolozhskij rajon200412
3Живин Святослав МБУ "СШ № 3 г. Симферополь", Simferopol200212
4Жовна Всеволод МБУ "СШ № 3 г. Симферополь", Simferopol200312
5Михайленко Илья с/к "Ориентир", Simferopol200412
6Филиппенко Евгений с/к "Ориентир", Simferopol200312
М-50
SeqNum Full NameClubYearDays
1Акулов Игорь Brjansk, personal1955145
2Пидопригора Василий Фиолент -О, Simferopol195545
3Сулохин Андрей Ветерок, Volzhskij196812345
4Шахматов Юрий КСО "Черное море", Rostov na donu196512345
5Шестаков Виктор Sevastopol gorod, personal195912345
МУЖЧИНЫ
SeqNum Full NameClubYearDays
1Алутин Александр ДЮСШ№1 Курск, Kursk199812345
2Алутин Алексей ДЮСШ№1 Курск, Kursk200112345
3Асмолов Александр с/к "Ориентир", Simferopol19952
4Асмолов Алексей с/к "Ориентир", Simferopol198912
5Афонин Александр ДЮСШ№1 Курск, Kursk200112345
6Брусик Александр с/к "Ориентир", Simferopol19752
7Гладун Алексей Astrahan, personal198912345
8Гончарук Александр с/к "Ориентир", Simferopol200212
9Гончарук Сергей Simferopol, personal1972145
10Горбатенков Игорь Белые ночи _ Горбатенковы, Vsevolozhskij rajon197112
11Емельянов Виктор Звезда, Kursk197712345
12Ермаченков Филипп ССО МИФИ, district Juao19931245
13Ефимов Роман Russia197612
14Жихарев Вячеслав СДЮСШОР №18 Крамарев, Voronezh199714
15Журков Алексей Simferopol, personal198012345
16Зозуля Вячеслав district Tsao, personal197245
17Иванов Александр Белые ночи _ Горбатенковы, Vsevolozhskij rajon200212
18Козявин Валентин Vladivostok, personal199512
19Кочнов Павел Фиолент -О, Simferopol198612345
20Кривошей Андрей с/к "Ориентир", Simferopol200112
21Малышев Владислав СШОР по ЛВС, Himki199612345
22Масленников Денис Пенза " Полюс", Mokshanskij rajon199312345
23Новиков Павел МО Яхрома, Dmitrovskij rajon199212345
24Пармакли Игорь Фиолент -О, Simferopol1990145
25Перминов Андрей Himki, personal198612345
26Попов Игорь Белые ночи _ Горбатенковы, Vsevolozhskij rajon199212
27Попов Михаил МБУ "СШ № 3 г. Симферополь", Simferopol197312
28Смирнов Никита МО Яхрома, Dmitrovskij rajon198912345
29Умрихин Сергей ДЮСШ№1 Курск, Kursk200212345
30Хасанов Артём с/к "Ориентир", Simferopol19932
31Цветков Максим Moskva, personal19911234
32Шанцев Дмитрий Белые ночи _ Горбатенковы, Vsevolozhskij rajon198612

Other events, Orienteering, Republic Krym