Orgeo – Online entry and results system

Чемпионат России 08-14.11.2017

Sport Type
Orienteering
Level
National
Region
Sevastopol » Sevastopol gorod
Place
Севастополь
Organizer
Анна Коршунова
Online Registration
till 06.11.2017 00:00 MSK closed

List of registered Online participants (total 197)

Export as file:

Fast navigation

Ж10 - до 2007 г.р Кубок Севастополя
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Воронцова Кира КСО Компас, Sevastopol gorodб/р201012345
2Петрова Мирослава Альметьевск, Almetjevskij rajonб/р201012345
3Ступакова Александра КСО Компас, Sevastopol gorodб/р200712345
Ж12 - 2005 - 2006 г.р Кубок Севастополя
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Ведерникова Оля КСО Компас, Sevastopol gorod200512345
2Иванова Елена Морской колледж, Sevastopol gorodб/р20014
3Иванова Олимпиада Альметьевск, Almetjevskij rajonб/р200512345
4Константинова София с/к "Ориентир", Simferopol200523
5Прудникова Ангелина с/к "Ориентир", Simferopol20053
6Сенько Алиса с/к "Ориентир", Simferopol200523
7Сызоненко София КСО Компас, Sevastopol gorodб/р200512345
8Хасанова Елизавета с/к "Ориентир", Simferopol200523
Ж14 - 2003 - 2004 г.р Кубок Севастополя
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Барановская Карина КСО Компас, Sevastopol gorodб/р200412345
2Гаврилова Полина с/к "Ориентир", Simferopolб/р20043
3Денежникова Лера КСО Компас, Sevastopol gorod200412345
4Микула Вероника Морской колледж, Sevastopol gorodб/р2001245
5Науменко Алёна с/к "Ориентир", SimferopolI2003234
6Нужденко Мария с/к "Ориентир", SimferopolI200423
7Супрунова Оля КСО Компас, Sevastopol gorodII200312345
8Тарасенко Катя КСО Компас, Sevastopol gorodIII200312345
9Шендрик Даша КСО Компас, Sevastopol gorodIIю200412345
10Широбокова Ксения Альметьевск, Almetjevskij rajonIII200512345
11Шмакалова Елизавета КСО Компас, Sevastopol gorodII200312345
Ж16 - 2001 - 2002 г.р Кубок Севастополя
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Герасимова Алёна с/к "Ориентир", SimferopolКМС2002234
Ж18 - 1999 - 2000 г.р Кубок Севастополя
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Акифьева Наталья Морской колледж, Sevastopol gorodIIIю2000245
2Буякова Наталья КСО Компас, Sevastopol gorodII200012345
3Кокоулина Ксения с/к "Ориентир", SimferopolI2000234
4Лебедева Любовь с/к "Ориентир", SimferopolКМС199934
5Тихонова Кристина Альметьевск, Almetjevskij rajonIIю20001
6Хафизова Лиля Альметьевск, Almetjevskij rajonIIю20001
Ж21 - 1982-1997 г.р Кубок Севастополя
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Науменко Татьяна с/к "Ориентир", Simferopolб/р198334
2Новикова Юлия ЦСКА Новгородская область, Velikij novgorodМСМК19801235
3Пархомчук Екатерина Новосибирск, NovosibirskI19741235
4Сашкина Ксения Novosibirsk, personalIII19891235
Ж45 - Кубок Севастополя
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Бажанова Галина Krym goroda, personalб/р196312
2Неробова Оксана калуга лично, KalugaI19671235
3Палутина Светлана Арина, Nizhnij novgorodIII1965125
Ж55 - Кубок Севастополя
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Буякова Елена Морской колледж, Sevastopol gorodб/р196524
2Давиденко Людмила Sevastopol gorod, personalб/р195512345
3Сорокина Марина "Квик" Уфа, UfaI195612345
Ж65 - Кубок Севастополя
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Гайнутдинова Роза "Квик" Уфа, Ufaб/р194612345
2Муратова Ляля "Квик" Уфа, UfaIII193912345
ЖЕНЩИНЫ - Чемпионат России
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Автющенко Татьяна Ростовская обл, Rostov na donuМС199012345
2Бевза Татьяна Sankt peterburgМС19941235
3Боровкова Анастасия Krasnodarskij krajМС199312345
4Виноградова Галина ЦСКА, BarnaulЗМС197912345
5Власова Екатерина MoskvaМС199712345
6Войтова Александра TulaМС199112345
7Годунова Анастасия Leningradskaja oblastМС199812345
8Елизарова Ольга Sankt peterburgМС19901235
9Засимовская Мария Sankt peterburgМС19951235
10Инюшина Анна Тульская область, TulaМС199212345
11Кондрашова Наталья Sankt peterburgМС19971235
12Найдионова Антонина Sankt peterburgМС19901235
13Никитина Екатерина Новгородская область, Velikij novgorodМС198812345
14Окунева Татьяна Новосибирск, NovosibirskМС19961235
15Павлова Анна Республика Крым, SimferopolМС19961235
16Пашуто Анастасия MoskvaМС199612345
17Писаренко Елена Leningradskaja oblastМС199812345
18Плотникова Дарья NovosibirskМС199412345
19Попова Анна СДЮСШОР №18 Крамарев, VoronezhМС199612345
20Райкова Светлана Sankt peterburgМС19861235
21Рудная Анастасия Velikij novgorod, personalМСМК199012345
22Рябкина Татьяна Великий Новгород, Velikij novgorodЗМС198012345
23Савкина Екатерина Sankt peterburgМС19941235
24Сомова Инна КСО "Черное море", GelendzhikМС198412345
25Строганова Ирина Sankt peterburgМС19961235
26Темякова Марина Ростовская обл, Rostov na donuКМС199012345
27Ященко Татьяна Республика Крым, SimferopolI199923
М10 - до 2007 г.р Кубок Севастополя
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Дарий Вова КСО Компас, Sevastopol gorodIIю200712345
2Журков Виктор с/к "Ориентир", Simferopol20073
3Зайцев Кирилл ЦДЮТ, Almetjevskij rajonб/р20071
4Федоров Даниил КСО Компас, Sevastopol gorodIIIю200812345
5Чебанов Андрей КСО Компас, Sevastopol gorodб/р200712345
М12 - 2005 - 2006 г.р Кубок Севастополя
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Брусик Богдан с/к "Ориентир", Simferopol20063
2Гелета Дмитрий ЦДЮТ, Almetjevskij rajonб/р20051
3Корнилов Иван с/к "Ориентир", Simferopol20053
4Рожок Василий КСО Компас, Sevastopol gorodIIIю200612345
5Сабиров Данис ЦДЮТ, Almetjevskij rajonб/р20061
6Сидоренко Александр Фазан, Sevastopol gorod2005125
7Соболев Сергей КСО Компас, Sevastopol gorodб/р200512345
8Таранюк Иван КСО Компас, Sevastopol gorodIIю200512345
9Чебанов Иван КСО Компас, Sevastopol gorodб/р200612345
10Ягафаров Айдар Альметьевск, Almetjevskij rajonIIю200612345
М14 - 2003 - 2004 г.р Кубок Севастополя
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Бунецкий Виктор Морской колледж, Sevastopol gorodб/р2001245
2Валиев Айнур Альметьевск, Almetjevskij rajonIII200412345
3Волошин Владимир с/к "Ориентир", SimferopolIII20033
4Гараев Амир Альметьевск, Almetjevskij rajonII200312345
5Гронзель Тимур ЦДЮТ, Almetjevskij rajonб/р20041
6Губин Илья с/к "Ориентир", Simferopol20043
7Конев Алексей Морской колледж, Sevastopol gorodб/р2001245
8Кулик Егор Морской колледж, Sevastopol gorodб/р2001245
9Мирошников Денис Морской колледж, Sevastopol gorodб/р2001245
10Михайленко Илья с/к "Ориентир", SimferopolII20043
11Набиуллин Ильмир Альметьевск, Almetjevskij rajonIIю200612345
12Назаров Артур Альметьевск, Almetjevskij rajon200412345
13Николаев Данил ЦДЮТ, Almetjevskij rajonб/р20041
14Павленко Виктор Морской колледж, Sevastopol gorodб/р2001245
15Родионов Станислав Рстислав ЦДЮТ, Almetjevskij rajonб/р20041
16Щербинин Стас ЦДЮТ, Almetjevskij rajonб/р20041
М16 - 2001 - 2002 г.р Кубок Севастополя
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Абросимов Иван ЦДЮТ, Almetjevskij rajonб/р20021
2Гончарук Александр с/к "Ориентир", SimferopolКМС2002234
3Ковалевский Константин Морской колледж, Sevastopol gorodIIIю2001245
4Кривошей Андрей с/к "Ориентир", SimferopolI200123
5Тырченков Максим Морской колледж, Sevastopol gorodIIIю2001245
6Шмачков Денис Морской колледж, Sevastopol gorodб/р200112
М18 - 1999 - 2000 г.р Кубок Севастополя
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Аксенов Павел Морской колледж, Sevastopol gorodIII200014
2Ванюков Артем Альметьевск, Almetjevskij rajonIIю20001
3Завальнюк Виталий КСО Компас, Sevastopol gorodIII200012345
4Мужиков Константин Альметьевск, Almetjevskij rajonIIю20001
5Радованский Влад Морской колледж, Sevastopol gorodб/р2000245
6Селезнёв Константин с/к "Ориентир", SimferopolКМС20003
7Синайский Алексей Морской колледж, Sevastopol gorodб/р2000245
8Шангараев Айрат Альметьевск, Almetjevskij rajonIIIю20001
М21 - 1982-1997 г.р Кубок Севастополя
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Грачев Сергей TulaМС198712345
2Кулаков Антон Танковое, Krym gorodaб/р19862345
3Науменко Виталий с/к "Ориентир", Simferopolб/р197434
4Новиков Валентин ЦСКА Новгородская область, Velikij novgorodЗМС19741235
5Романов Иван Krym goroda, personalII1989234
6Цяк Александр Беларусь, Brest oblastб/р198512345
7Чистяков Александр Krym goroda, personalII1980234
М45 - Кубок Севастополя
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Гончарук Сергей Simferopol, personalб/р197212345
2Иособ Олег Sevastopol gorod, personalб/р196324
3Казанцев Дмитрий БУ ДО "ОДЮЦТиК", OmskI197112345
4Лаптенко Дмитрий Saratov, personalКМС196912345
5Морозов Виталий калуга лично, KalugaI19651235
6Пашин Вячеслав Vologda, personalМС196312
7Стрелков Валентин Novoshahtinsk, personalб/р197012345
М55 - Кубок Севастополя
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Гуреев Максим Sankt peterburg, personalб/р1962125
2Зыбов Сергей магнитная стрелка, DzerzhinskКМС195912345
3Крамарев Сергей СДЮСШОР №18 Крамарев, Voronezhб/р195512345
4Улыбин Виктор "Квик" Уфа, UfaКМС195512345
М65 - Кубок Севастополя
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Коннов Александр НПГС, Sevastopol gorodII194812345
2Мухитов Нажиб Альметьевск, Almetjevskij rajonI195012345
3Седов Сергей BALAKLAVA, Sevastopol gorodI195212345
4Седюк Леонид "Квик" Уфа, UfaI194912345
МУЖЧИНЫ - Чемионат России
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Асмолов Александр Республика Крым, SimferopolМС19951235
2Асмолов Алексей Республика Крым, SimferopolМС19891235
3Боровков Сергей Krasnodarskij krajМС1980123
4Бортник Алексей MoskvaМСМК19835
5Воробьев Максим MoskvaКМС199712345
6Галыгин Влад Нахимовское училище, Sevastopol gorodI200012345
7Гладун Алексей Astrahanб/р198912345
8Годлевский Евгений Sankt peterburgМС19971235
9Гринин Владимир Волжанин, VolzhskijКМС199112345
10Гришман Денис PetrozavodskМС1981125
11Гуревич Никита СШОР №5, Гуревич, CheljabinskМС199712345
12Детков Сергей Новгородская область, Velikij novgorodМСМК197912345
13Дубовский Александр Нахимовское училище, Sevastopol gorodI199912345
14Дулатов Александр магнитная стрелка, DzerzhinskМС199212345
15Дурнов Борис Voronezh, personalI198712345
16Ермаченков Филипп MoskvaМС199312345
17Житухин Дмитрий Sankt peterburgМС19901235
18Заревенко Павел VoronezhМС19891235
19Зыбов Константин магнитная стрелка, DzerzhinskКМС198412345
20Зыков Василий KrasnojarskМС198312345
21Иванец Сергей Нахимовское училище, Sevastopol gorodI19972345
22Ивахненко Алексей Нахимовское училище, Sevastopol gorodI19971234
23Калинин Олег MoskvaМС197412345
24Камалов Александр MoskvaКМС199812345
25Карпов Алексей Тульская область, TulaМС198612345
26Кашин Даниил Sankt peterburgМС1998123
27Кирьянов Юрий Leningradskaja oblastМС198812345
28Козырев Андрей Нижегородская область, Nizhnij novgorodМС19931235
29Козявин Валентин VladivostokМС199512345
30Колосов Роман Нахимовское училище, Sevastopol gorodI199912345
31Колупаев Иван СДЮСШОР №18 Крамарев, VoronezhКМС199512345
32Кузьменко Иван Нахимовское училище, Sevastopol gorodI199612345
33Кучменко Иван Белгород - Спартак, BelgorodМС199412345
34Лебедев Павел Республика Крым, SimferopolI1996125
35Леонтьев Валерий Нахимовское училище, Sevastopol gorodI199912345
36Макаренко Иван СДЮСШОР №18 Крамарев, VoronezhМС199512345
37Макаров Вадим Нахимовское училище, Sevastopol gorodI199612345
38Малышев Владислав Белгород - Спартак, BelgorodМС199612345
39Масленников Денис Penzenskaja oblast, personalМС199312345
40Масловский Дмитрий Белгород - Спартак, BelgorodМС199112345
41Медянцев Владиимир VladivostokМС199012345
42Минаков Александр MoskvaМС198212345
43Никитин Иван Новгородская область, Velikij novgorodМС198812345
44Поляков Дмитрий Sankt peterburgМС19941235
45Попов Артём Sankt peterburgМС19911235
46Попов Игорь Leningradskaja oblastМС19921235
47Потылицын Иван VoronezhМС19901235
48Родионов Богдан Sankt peterburgМС19961235
49Савельев Григорий Калуга-Orient, KalugaI198912345
50Савченко Сергей CheljabinskКМС199612345
51Серебряницкий Константин Leningradskaja oblastМС199512345
52Сорокин Антон CheljabinskМС199412345
53Степанов Никита Sankt peterburgМС19951235
54Тамбасов Юрий Воронежская область, VoronezhМС19891235
55Темяков Андрей Ростовская обл, Rostov na donuКМС198612345
56Темяков Владимир Ростовская обл, Rostov na donuКМС198812345
57Ткач Евгений Республика Крым, SimferopolКМС19981235
58Ухванов Андрей UljanovskМС1992125
59Хасанов Артём Республика Крым, SimferopolМС19931235
60Храмов Андрей Новгородская область, Velikij novgorodЗМС198112345
61Шанцев Дмитрий Leningradskaja oblastКМС198612345
62Яганов Алексей Leningradskaja oblastМС199512345