Orgeo – Online entry and results system

Кубок и Первенство России

Orienteering. National.

Registration finished 01.12.2017 23:55 MSK

List of Participants

List of registered Online participants (total 377)

Export as file:

Ж14 - Девочки (до 15 лет) 2003-2004 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Анохина Анна 50_Moskovskaja oblastI20031404798123
2Бараева Елизавета 59_Permskij krajI20042118020123
3Баранова Василиса 78_Sankt peterburgI2003123
4Белякова Анастасия 68_Tambovskaja oblast20041394954123
5Большакова Диана 22_Altajskij krajII20041302395123
6Большакова Екатерина 35_Vologodskaja oblastI2003307244123
7Бузмакова Елена 45_Kurganskaja oblastI20032055150123
8Буракова Софья 45_Kurganskaja oblastI20032118034123
9Вахитова Анна 78_Sankt peterburgI2004123
10Вахрушева Светлана 59_Permskij kraj20052004058123
11Волкова Анастасия 59_Permskij kraj20052117178123
12Гаврилова Даша 2_Republic Bashkortostan20041633090123
13Галахова Екатерина 77_MoskvaI20042079598123
14Даутбаева Аделина 86_Hanty mansijskij aoIIю20041415776123
15Дудина Ксения 78_Sankt peterburgI20031301651123
16Иванова Арина 2_Republic BashkortostanI20041302550123
17Карась Екатерина 27_Habarovskij kraj20041406770123
18Колотыгина Алена 35_Vologodskaja oblastI2003307067123
19Крутова Виктория 27_Habarovskij krajI2003887996123
20Лещук Полина 50_Moskovskaja oblastI20031404799123
21Лиштаева Анна 22_Altajskij krajI20031422544123
22Лобыгина Марина 22_Altajskij krajI20032082200123
23Лопатина Мария 59_Permskij kraj20042117486123
24Манина Виктория 22_Altajskij krajII20032028078123
25Маркова Алена 22_Altajskij krajII20031419893123
26Маркова Ангелина 59_Permskij krajI20042117521123
27Медянцева Дарья 86_Hanty mansijskij aoIIю20041415763123
28Муравьева Наталья 59_Permskij krajI20042004074123
29Мусатова Диана 10_Republic KarelijaI2003123
30Окунева Мария 22_Altajskij krajКМС20011419895123
31Покровская Агния 77_MoskvaI20041404745123
32Пономаренко Ксения 50_Moskovskaja oblastI20031404796123
33Попова Кристина 59_Permskij krajIII20042080411123
34Рева Богдана 86_Hanty mansijskij aoIII20041415742123
35Рыжова Анстасия 50_Moskovskaja oblastI20031404794123
36Саранина Валерия 59_Permskij krajI20041417890123
37Семенова Олеся 77_Moskva2004890609123
38Сухова Валерия 2_Republic BashkortostanI20041160785123
39Трубехина Елизавета 45_Kurganskaja oblastI20032055148123
40Устьянцева Ксения 45_Kurganskaja oblastI20042055138123
41Федорович Кристина 59_Permskij krajI20031414079123
42Хренникова Юлия 59_Permskij krajI20048300604123
43Черемных Екатерина 22_Altajskij krajII20041408493123
44Чупина Екатерина 59_Permskij kraj2005123
45Шайдурова Дарья 59_Permskij krajI20042004129123
46Шемелина Ульяна 59_Permskij kraj20052117177123
47Ямилова Элина 2_Republic BashkortostanIIю20041409839123
Ж17 - Девушки (до 18 лет) 2000-2002 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Аксёнова Алёна 78_Sankt peterburgКМС2001123
2Аликина Анастасия 59_Permskij krajI20031987517123
3Антипова Елена 52_Nizhegorodskaja oblastI20031403803123
4Бакланова Татьяна 77_MoskvaКМС20012040861123
5Бакунина Евгения 59_Permskij krajI20011393503123
6Баландина Вероника 2_Republic BashkortostanI20021404803123
7Бирюлёва Владислава 50_Moskovskaja oblastКМС20021406801123
8Бовыкина Елизавета 43_Kirovskaja oblastКМС20021633037123
9Валяева Алиса 78_Sankt peterburg2002123
10Васюхно Вероника 27_Habarovskij krajI20031301104123
11Вешенская Юлия 2_Republic BashkortostanКМС20011405425123
12Воробьева Мария 27_Habarovskij krajКМС20021409382123
13Дементьева Екатерина 22_Altajskij krajI20022028081123
14Долбня Полина 11_Republic KomiI2001123
15Дорофеева Дарья 59_Permskij krajI20038644325123
16Евстафьева Ольга 59_Permskij krajI20032077842123
17Евтюхова Екатерина 66_Sverdlovskaja oblastI20038641045123
18Евтюхова Ольга 66_Sverdlovskaja oblastКМС20018641044123
19Ермолаева Варвара 59_Permskij krajКМС20011422516123
20Ершова Екатерина 52_Nizhegorodskaja oblastКМС20011408357123
21Жукова Екатерина 66_Sverdlovskaja oblastI2002233493123
22Журавлева Оксана 78_Sankt peterburgКМС20027203796123
23Запорожская Лилия 78_Sankt peterburgКМС20021406782123
24Иванова Софья 59_Permskij krajI20032086194123
25Кожанова Полина 78_Sankt peterburgI20022040022123
26Козлова Софья 43_Kirovskaja oblastКМС20021633039123
27Кондратьева Алена 52_Nizhegorodskaja oblastI20031412478123
28Королёва Наталия 59_Permskij krajКМС20002040991123
29Костарева Злата 59_Permskij krajI20031414078123
30Круглова Анастасия 78_Sankt peterburgКМС20012040025123
31Кудрявцева Оксана 77_Moskva, personalI20038647664123
32Кузнецова Софья 27_Habarovskij krajКМС2001873005123
33Ландграф Екатерина 78_Sankt peterburgI20022040027123
34Левашова Анастасия 43_Kirovskaja oblastI20021841330123
35Маликова Елизавета 24_Krasnojarskij krajКМС20029198212123
36Мамаева Ирина 59_Permskij krajI20021422983123
37Миславская Анна 59_Permskij krajII20022004120123
38Морева Наталья 52_Nizhegorodskaja oblastI20017200065123
39Муракаева Елизавета 59_Permskij krajКМС20021302085123
40Мякотникова Марина 59_Permskij krajI2002202487123
41Носкова Карина 59_Permskij krajIIю20022082890123
42Ока Аделина 24_Krasnojarskij krajКМС2001123
43Поливцева Полина 27_Habarovskij krajКМС20021406778123
44Родина Екатерина 24_Krasnojarskij krajI20029201853123
45Рязанова Олеся 66_Sverdlovskaja oblastКМС20018638335123
46Сафарова Валерия 59_Permskij krajКМС20018648863123
47Селюкова Диана 24_Krasnojarskij krajКМС20017890014123
48Соколова Екатерина 10_Republic KarelijaI2003123
49Тихонова Александра 22_Altajskij krajКМС20002117802123
50Трифонова Кристина 66_Sverdlovskaja oblastI20038644307123
51Ханова Виктория 59_Permskij krajКМС20028644328123
52Харченкова Анна 78_Sankt peterburgКМС2001123
53Хизбуллина Валерия 86_Hanty mansijskij aoI20021415741123
54Холманских Надежда 10_Republic KarelijaI2001123
55Черемных Полина 59_Permskij krajI20018648858123
56Черных Зоя 50_Moskovskaja oblastКМС20028638312123
57Шумакова Ангелина 2_Republic BashkortostanI20037203767123
58Щукина Анастасия 59_Permskij krajКМС20018644327123
59Юнусова Юта 2_Republic BashkortostanI20021404818123
Ж20 - Юниорки (до 21 года) 1997-1999 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Вяткина Марина 24_Krasnojarskij krajМС19991302450123
2Глушкова Мария 43_Kirovskaja oblastМС19988000043123
3Дворянская Анна 63_Samarskaja oblastМС19978201997123
4Жилина Ирина 50_Moskovskaja oblastКМС19981302416123
5Запорожская Виктория 78_Sankt peterburgI20001406780123
6Калинина Вероника 77_MoskvaКМС20001410114123
7Крохалева Анна 74_Cheljabinskaja oblastКМС19988190897123
8Кузьминых Дарья 24_Krasnojarskij krajКМС19991302460123
9Лобанова Ольга 50_Moskovskaja oblastКМС19981406815123
10Матвеева Алена 66_Sverdlovskaja oblastКМС2000123
11Мезенцева Ольга 78_Sankt peterburgКМС2000123
12Никанорова Полина 35_Vologodskaja oblastКМС2000307127123
13Салтыкова Татьяна 43_Kirovskaja oblastI20001633036123
14Семенова Кристина 77_MoskvaКМС1997910430123
15Серебрякова Дарья 2_Republic BashkortostanКМС20001404823123
16Сокольская Ульяна 16_Republic TatarstanКМС20002024851123
17Степанова Екатерина 52_Nizhegorodskaja oblastМС19989200401123
18Трегубец Александра 27_Habarovskij krajКМС19992011607123
19Трусова Алина 27_Habarovskij krajКМС19992024797123
20Цыганенко София 55_Omskaja oblastКМС20001406689123
21Чередникова Анастасия 77_MoskvaКМС1999123
22Шупикова Дарья 24_Krasnojarskij krajМС19981393784123
ЖЕНЩИНЫ - 1996 и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Баландина Любовь 35_Vologodskaja oblastМС19969060996123
2Белова Мария 55_Omskaja oblastМС19941406881123
3Большова Анастасия 50_Moskovskaja oblastМСМК19911302187123
4Былина Елизавета 24_Krasnojarskij krajМС19961408496123
5Власова Татьяна 13_Republic MordovijaЗМС19778210577123
6Выборнова Анна 27_Habarovskij krajМС19921007779123
7Дворянская Анна 63_Samarskaja oblast19978201997123
8Дробот Вера 47_Leningradskaja oblastКМС19971602283123
9Загородникова Дарья 70_Tomskaja oblastКМС19952005703123
10Иванова Евгения 47_Leningradskaja oblastМС19961422560123
11Кечкина Мария 59_Permskij krajЗМС19868060886123
12Кравченко Анастасия 27_Habarovskij krajЗМС19868240286123
13Мартьянова Оксана 52_Nizhegorodskaja oblastКМС19641001645123
14Моисеенко Елизавета 24_Krasnojarskij krajМС19941005108123
15Неверова Анастасия 59_Permskij krajМС1993123
16Оборина Татьяна 59_Permskij krajМСМК19938250193123
17Петрушко Мария 47_Leningradskaja oblastМС19951393704123
18Половинина Александра 27_Habarovskij krajМС19951406761123
19Рузиева Шойра 86_Hanty mansijskij aoМС1996123
20Свирь Анастасия 50_Moskovskaja oblastМСМК19909200919123
21Семенова Юлия 77_MoskvaКМС19761301400123
22Сопова Анастасия 59_Permskij krajМС1997123
23Томилова Наталья 59_Permskij krajЗМС19778101077123
24Трапезникова Алена 27_Habarovskij krajЗМС19879200416123
25Третьякова Ксения 59_Permskij krajМСМК1989123
26Трифиленкова Анастасия 77_MoskvaМС19951001637123
27Тулупова Ирина 37_Ivanovskaja oblast19961009206123
28Шульга Елизавета 27_Habarovskij krajМС1995887996123
М14 - Мальчики (до 15 лет) 2003-2004 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Андрев Семен 10_Republic KarelijaI2003123
2Афанасьев Евгений 2_Republic BashkortostanIII20041633090123
3Байдин Максим 59_Permskij krajI20031006939123
4Березин Дмитрий 59_Permskij krajII20031422954123
5Бибикин Михаил 22_Altajskij kraj20052117800123
6Бодякшин Владимир 86_Hanty mansijskij ao20041415742123
7Борзов Сергей 45_Kurganskaja oblastI20031600877123
8Бузмаков Евгений 45_Kurganskaja oblastI20032055149123
9Бурлаков Андрей 77_MoskvaI2003123
10Верхоланцев Вадим 59_Permskij krajI20041302157123
11Воробьев Илья 43_Kirovskaja oblastIII20041633035123
12Ворончихин Сергей 59_Permskij krajII20041601347123
13Гафаров Айдар 2_Republic BashkortostanI20041404801123
14Гизатуллин Алексей 59_Permskij kraj20051393714123
15Григоров Никита 22_Altajskij krajI20042086309123
16Гриднев Петр 77_Moskva, personal20052070326123
17Губанов Артем 66_Sverdlovskaja oblast2004123
18Дорошин Владимир 10_Republic KarelijaII2004123
19Дубов Дмитрий 50_Moskovskaja oblastI20031406810123
20Жигалев Никита 59_Permskij krajI20041980542123
21Зволянский Максим 78_Sankt peterburgI2003123
22Златин Егор 59_Permskij krajIII20041980564123
23Иванов Александр 50_Moskovskaja oblastI20031406806123
24Кантемиров Данил 59_Permskij krajI20041006817123
25Карпов Никита 66_Sverdlovskaja oblastII2005206773123
26Кичигин Пётр 2_Republic Bashkortostan20041404817123
27Кондратьев Степан 77_MoskvaI20042024995123
28Коркунов Антон 45_Kurganskaja oblastI20042055139123
29Лисин Даниил 59_Permskij krajIII20042004121123
30Макаров Олег 77_Moskva, personal20052102430123
31Малахов Иван 59_Permskij krajIIю20054509607123
32Малышев Никита 78_Sankt peterburg2003123
33Миндуллин Айдар 2_Republic BashkortostanIII20041415409123
34Митасов Денис 59_Permskij kraj20042117218123
35Михайлин Антон 64_Saratovskaja oblastIIю20041123
36Мухарамов Артем 59_Permskij krajIII20042040997123
37Николаев Алексей 77_MoskvaI20046991048123
38Петрищев Тихон 77_MoskvaII2003123
39Попович Никита 59_Permskij krajII20042117492123
40Прокопьев Алексей 45_Kurganskaja oblastI20032055147123
41Прудников Матвей 86_Hanty mansijskij ao20041415780123
42Пупов Никита 59_Permskij krajII20041602314123
43Пушкин Денис 35_Vologodskaja oblastI2004307231123
44Рогозин Владимир 24_Krasnojarskij krajI20039201859123
45Рычков Ярослав 59_Permskij krajIIIю20056101198123
46Санников Игорь 59_Permskij kraj20051980538123
47Севальнев Степан 22_Altajskij krajI20031419892123
48Склизнев Богдан 74_Cheljabinskaja oblastI2004206683123
49Спешилов Владислав 59_Permskij kraj20054644594123
50Тафинцев Артем 64_Saratovskaja oblast20041123
51Ткачев Михаил 78_Sankt peterburgII20041301669123
52Федотов Егор 59_Permskij kraj20052117499123
53Фрейвальд Даниил 78_Sankt peterburg2004123
54Хомяков Даниил 59_Permskij krajI20042117520123
55Хохряков Андрей 59_Permskij krajII20041414076123
56Целищев Тимофей 43_Kirovskaja oblastIII20038188818123
57Шведов Ярослав 77_MoskvaI2004779999123
58Шебашов Сергей 77_MoskvaI20041405259123
59Шустов Александр 43_Kirovskaja oblastI20048388838123
60Юдин Владислав 77_Moskva, personal20051410069123
61Юцкевич Иван 50_Moskovskaja oblastI20031406803123
62Яксанов Сергей 64_Saratovskaja oblastI20041301261123
63Яушев Никита 2_Republic BashkortostanI20041409569123
М17 - Юноши (до 18 лет) 2000-2002 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Айгильдин Евгений 59_Permskij krajI20032004132123
2Альшевский Егор 24_Krasnojarskij krajКМС2001123
3Андреев Максим 35_Vologodskaja oblastКМС20001404973123
4Андрос Петр 50_Moskovskaja oblastКМС20001302374123
5Балаев Василий 78_Sankt peterburgКМС20017205326123
6Безносиков Семен 11_Republic KomiI2001123
7Белозеров Юрий 52_Nizhegorodskaja oblastI20038169551123
8Белоусов Данил 59_Permskij krajI20031006939123
9Беляков Михаил 68_Tambovskaja oblast20021302568123
10Березников Егор 22_Altajskij krajКМС20021419899123
11Бессонов Михаил 66_Sverdlovskaja oblastI20027415144123
12Бородулин Максим 59_Permskij krajI20021405084123
13Буров Николай 45_Kurganskaja oblastI20022055135123
14Быков Данила 66_Sverdlovskaja oblastКМС20018638346123
15Василец Антон 66_Sverdlovskaja oblastI2000123
16Васильев Станислав 45_Kurganskaja oblastI20022118003123
17Вахитов Иван 78_Sankt peterburgI2002123
18Верхотин Евгений 59_Permskij krajКМС20011405029123
19Воскресенских Андрей 59_Permskij krajIII20022117524123
20Галицких Илья 43_Kirovskaja oblastКМС20028400500123
21Глухих Илья 59_Permskij krajКМС20011006948123
22Головин Дмитрий 16_Republic TatarstanКМС20011550002123
23Голубев Михаил 10_Republic KarelijaКМС2001123
24Гутров Роман 74_Cheljabinskaja oblastКМС20019200435123
25Давыдов Даниил 74_Cheljabinskaja oblastI20038123
26Давыдов Даниила 74_Cheljabinskaja oblastI20038848881123
27Дорма Артемий 74_Cheljabinskaja oblastКМС20011600982123
28Дорма Артемий А 74_Cheljabinskaja oblastКМС20011600982123
29Ершов Максим 35_Vologodskaja oblastКМС20028092002123
30Есаулков Илья 86_Hanty mansijskij aoII20021415724123
31Жерихин Дмитрий 59_Permskij krajIII20021422954123
32Жилин Максим 27_Habarovskij krajКМС20011409383123
33Иващенко Руслан 22_Altajskij krajКМС20021006877123
34Канин Сергей 27_Habarovskij krajI20021422543123
35Козляк Тимофей 78_Sankt peterburgI2001123
36Коптилин Егор 2_Republic BashkortostanКМС20011404808123
37Коржев Михаил 59_Permskij krajI20022004164123
38Костин Иван 59_Permskij krajКМС20028648929123
39Кротков Данила 77_MoskvaI2002123
40Кубасов Евгений 45_Kurganskaja oblastI20008644313123
41Кунин Иван 77_MoskvaКМС20021633770123
42Купцов Павел 50_Moskovskaja oblastКМС20028646201123
43Лебедев Даниил 35_Vologodskaja oblastI2002307004123
44Макаров Даниил 78_Sankt peterburgI20011301660123
45Макаров Михаил 59_Permskij krajI20028644319123
46Мартынов Кирилл 78_Sankt peterburgI20021301666123
47Михайловский Сергей 66_Sverdlovskaja oblastI20018641358123
48Михеев Павел 45_Kurganskaja oblastI20022118004123
49Мухин Матвей 35_Vologodskaja oblastКМС20019111222123
50Никитин Вадим 2_Republic BashkortostanI20032040205123
51Никифоров Егор 59_Permskij krajI20038201759123
52Панарин Вадим 2_Republic BashkortostanI20031404805123
53Петров Виктор 10_Republic KarelijaI2002123
54Покрин Никита 50_Moskovskaja oblastII20022007213123
55Потапов Денис 10_Republic KarelijaI2003123
56Претуляк Леонид 27_Habarovskij krajI20031396672123
57Пятов Павел 11_Republic KomiI2001123
58Раковица Дмитрий 77_MoskvaI20031633659123
59Ромакер Александр 22_Altajskij krajII20022028096123
60Салихов Искандер 16_Republic TatarstanI20021005249123
61Санников Юрий 59_Permskij krajI20022004125123
62Семенов Дмитрий 27_Habarovskij krajI20032011598123
63Семенов Егор 64_Saratovskaja oblastКМС20008647665123
64Сибагатов Тимур 86_Hanty mansijskij aoI20021415732123
65Соколов Дмитрий 43_Kirovskaja oblastКМС20028652981123
66Сопов Егор 59_Permskij krajI20038643042123
67Сорокин Даниил 74_Cheljabinskaja oblastКМС20028634747123
68Стефанович Максим 35_Vologodskaja oblastКМС2002307086123
69Тащилин Никита 77_MoskvaКМС2001123
70Тверитинов Егор 77_MoskvaI20026302916123
71Токарев Иван 24_Krasnojarskij krajКМС2001123
72Токарев Максим 64_Saratovskaja oblastКМС20011123
73Хохлов Данила 77_MoskvaКМС20011405254123
74Хохряков Артём 59_Permskij krajI20021405027123
75Хуснияров Булат 2_Republic BashkortostanI20021633093123
76Черных Михаил 77_MoskvaI20028643721123
77Шарашов Даниил 10_Republic KarelijaI2002123
78Яушев Руслан 2_Republic BashkortostanКМС20011006768123
М20 - Юниоры (до 21 года) 1997-1999 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Авдеев Виталий 66_Sverdlovskaja oblastКМС1999123
2Аверкин Павел 27_Habarovskij krajКМС2000887994123
3Бобров Дмитрий 59_Permskij krajI19991414090123
4Бондаренко Александр 11_Republic KomiКМС2000123
5Борисов Владимир 71_Tulskaja oblastКМС19991410759123
6Бузовкин Данил 77_MoskvaКМС20001009359123
7Бутенко Дмитрий 74_Cheljabinskaja oblastМС19991005426123
8Власов Николай 59_Permskij krajМС1999123
9Волков Максим 59_Permskij krajКМС19981602444123
10Генералов Евгений 35_Vologodskaja oblastКМС20009111122123
11Гуляев Виталий 74_Cheljabinskaja oblastМС19987444444123
12Ермаков Александр 2_Republic BashkortostanКМС20009102715123
13Жуков Александр 50_Moskovskaja oblastКМС19978646219123
14Ивакин Александр 43_Kirovskaja oblastКМС20008652971123
15Ильин Павел 47_Leningradskaja oblastКМС19991393539123
16Киселев Андрей 59_Permskij krajКМС2000500863123
17Козлов Егор 55_Omskaja oblastМС19981406691123
18Косолапов Юрий 74_Cheljabinskaja oblastКМС19991404677123
19Лаптев Даниил 35_Vologodskaja oblastКМС19989777776123
20Линкевич Игорь 24_Krasnojarskij krajКМС19997200085123
21Лукьянов Михаил 2_Republic BashkortostanМС19981404815123
22Максименко Леонид 10_Republic KarelijaI1998123
23Мизонов Сергей 52_Nizhegorodskaja oblastМС19998628693123
24Митяков Сергей 27_Habarovskij krajКМС20009022020123
25Мудрёнов Дмитрий 47_Leningradskaja oblastI19991393528123
26Осин Евгений 79_Evrejskaja avt obl autonomous oblastКМС19981410100123
27Полицковой Александр 74_Cheljabinskaja oblastII20002028071123
28Разумов Владимир 24_Krasnojarskij krajКМС19981302467123
29Сазыкин Герман 24_Krasnojarskij krajКМС2000123
30Ситников Александр 59_Permskij krajКМС20001601348123
31Склюев Андрей 70_Tomskaja oblastКМС19981007672123
32Сойкка Дмитрий 47_Leningradskaja oblastКМС19981393508123
33Солодейников Федор 78_Sankt peterburgКМС2000123
34Таран Николай 27_Habarovskij krajКМС20001406764123
35Тимофеев Никита 50_Moskovskaja oblastКМС20008646218123
36Черепанов Кирилл 59_Permskij krajI20002069448123
МУЖЧИНЫ - 1996 и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Балев Юрий 77_MoskvaМС19971006715123
2Барчуков Владимир 24_Krasnojarskij krajЗМС19849091084123
3Веселов Кирилл 24_Krasnojarskij krajЗМС19839880880123
4Власов Александр 63_Samarskaja oblast19907444777123
5Волохов Максим 59_Permskij krajМС19941394996123
6Глухов Валерий 50_Moskovskaja oblastЗМС19889933399123
7Головань Алексей 66_Sverdlovskaja oblastМС1986123
8Головин Денис 52_Nizhegorodskaja oblastМС19798377755123
9Горбунов Михаил 59_Permskij kraj, personalб/р19863
10Горланов Сергей 27_Habarovskij krajМС19969060696123
11Григорьев Андрей 24_Krasnojarskij krajЗМС19849990888123
12Груздев Андрей 77_MoskvaЗМС19777200070123
13Гурин Сергей 27_Habarovskij krajМС19908403103123
14Ефремов Семен 71_Tulskaja oblastКМС19971009324123
15Злобин Александр 24_Krasnojarskij krajМС19961302468123
16Зорин Егор 74_Cheljabinskaja oblastМС19899760060123
17Игнатов Владимир 59_Permskij krajМС1988123
18Калинников Егор 52_Nizhegorodskaja oblastМС19891302263123
19Киселев Владислав 59_Permskij krajМС1997123
20Кудрявцев Кирилл 35_Vologodskaja oblastКМС19731007240123
21Куликов Иван 2_Republic BashkortostanМС19941393776123
22Ламов Андрей 35_Vologodskaja oblast19869031986123
23Лебедев Илья 59_Permskij krajМС1987123
24Магинский Алексей 74_Cheljabinskaja oblastМС19971007003123
25Майбах Андрей 70_Tomskaja oblastКМС19962005705123
26Макаров Николай 43_Kirovskaja oblastМС19898100043123
27Малиновский Степан 35_Vologodskaja oblast1992773377123
28Мирошниченко Кирилл 50_Moskovskaja oblastКМС1996123
29Митяков Владислав 27_Habarovskij krajМС19978640204123
30Мотыгуллин Айдар 16_Republic TatarstanКМС19967205332123
31Никитин Дмитрий 2_Republic BashkortostanМС19961633311123
32Никольский Артём 47_Leningradskaja oblastМС19842007190123
33Носов Алексей 24_Krasnojarskij krajМС19959000028123
34Огородников Вадим 2_Republic BashkortostanМС19971399955123
35Павленко Александр 59_Permskij krajМС19978270397123
36Панкратов Роман 50_Moskovskaja oblastКМС19778100777123
37Повышев Иван 52_Nizhegorodskaja oblastМС19898009999123
38Трапезников Антон 27_Habarovskij krajМС19891005713123
39Трифоненков Макс 24_Krasnojarskij krajМС19919910328123
40Хренников Эдуард 59_Permskij krajЗМС19738000159123
41Церюков Михаил 16_Republic TatarstanМС19971401298123
42Черных Сергей 50_Moskovskaja oblastМС19628638340123
43Шалахин Дмитрий 59_Permskij krajМС1994123
44Шалин Сергей 37_Ivanovskaja oblast19941301234123

Other events, Orienteering, National