Orgeo – Online entry and results system

Российский азимут 2017 - Калуга

Orienteering. Regional.

Registration finished 19.05.2017 23:25 MSK

List of Participants

List of registered Online participants (total 200)

Export as file:

Fast navigation

Д-12 - Девушки 2005 гр и моложе
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Абрамова Алена ДЮСШ Орленокб/р2005
2Березань Милёна СШОР "Орлёнок"б/р2008
3Горшкова Юлия Аджеданб/р2007
4Горячева Ангелина ДЮСШ "Луч" г. Калугаб/р2005
5Денисова Виктория СШОР "Орлёнок"б/р2007
6Дробатухина Полина Балабаново, ЦФиСб/р2008
7Иванова Ирина Аджеданб/р2007
8Киселева Карина ДЮСШ Орленокб/р2006
9Кононова Анастасия Искателиб/р2005
10Короткова Дарья Аджеданб/р2005
11Кривова Анастасия ДЮСШ "Луч" г. Калугаб/р2005
12Мажитова Валентина Аджеданб/р2007
13Максимова Ангелина ДЮСШ "Луч" г. Калугаб/р2005
14Маханова Милана шк 33б/р2005
15Никитина Диана СШОР "Орлёнок"б/р2008
16Новиченкова Екатерина Форсаж, ОЦОб/р2005
17Паршикова Анастасия ДЮСШ Орленокб/р2005
18Попович Алёна СШОР "Орлёнок"б/р2011
19Тесник Софья СШОР "Орлёнок"б/р2007
20Урмакова Тамара СШОР "Орлёнок"б/р2007
21Усачёва Мария СШОР "Орлёнок"б/р2007
22Фонина Диана Аджеданб/р2007
23Ярковец Елизавета ДЮСШ "Луч" г. Калугаб/р2005
Д-14 - Девушки (2003-2004 гр)
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Барханская Елизовета ДЮСШ "Луч" г. Калугаб/р2004
2Баталина Юлия ДЮСШ "Луч" г. Калугаб/р2004
3Белоусова Алена Форсаж, ОЦОб/р2004
4Бережная Юлия ДЮСШ "Луч" г. Калугаб/р2004
5Бессонова Диана ДЮСШ "Луч" г. Калугаб/р2004
6Васюкова Анастасия ДЮСШ "Луч" г. Калугаб/р2004
7Воробьева Алена Балабаново, ЦФиСб/р2004
8Кожокар Вероника шк 33б/р2003
9Кожокар Виктория шк 33б/р2003
10Питейкина Екатерина ДЮСШ "Луч" г. Калугаб/р2004
11Пономарченко Валерия Форсаж, ОЦОб/р2004
12Пышечкина Екатерина Форсаж, ОЦОб/р2004
13Сороковая Екатерина ДЮСШ "Луч" г. Калугаб/р2004
14Титкова Яна ДЮСШ Орленокб/р2003
15Хлопкова Полина СОШ №43б/р2003
16Цаплина Полина ДЮСШ "Луч" г. Калугаб/р2004
Д-16 - Девушки (2001-2002 гр)
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Борисова Виктория Аджеданб/р2001
2Гаргалык Любовь Аджеданб/р2002
3Жучкова Анастасия Аджеданб/р2002
4Лельникова Карина шк 33б/р2002
5Малышкина Анна Аджеданб/р2002
6Панферова Анастасия шк 33б/р2002
7Рязанова Алина ДЮСШ ОрленокIIIю2002
8Самсонова Яна КАСКАДб/р2001
9Сенина Ангелина шк 33б/р2001
10Соломатина Александра Аджеданб/р2002
11Угланова Александра ИскателиIIю2001
12Фомина Нелли шк 33б/р2002
13Чибисова Ксения КАСКАДб/р2001
Д-18 - Девушки (1999-2000 гр)
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Арутюнова Ирина СОШ №43б/р1999
2Ващилина Марина Форсаж, ОЦОб/р2000
3Гукепщева Анастасия ДЮСШ ОрленокIII1999
4Левкина Вероника ДЮСШ "Луч" г. Калугаб/р2000
5Лихачева Ксения ИскателиII19994790701
6Подмаркова Валентина Kaluzhskaja kirovskij rajon, personalIII1999
7Юрченко Светлана Искатели19994790700
Д-20 - Юниорки (1997-1998 гр)
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Боярскова Ксения Kaluga, personalб/р1998
2Ерецкая Анастасия Kaluga, personalIIю1996
3Сулейманова Марина Аджеданб/р1998
Ж-21 - Женщины (1983-1996 гр)
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Баранова Варвара Синие Чертиб/р1988
2Баранова Елена Кировб/р1993
3Богданова Ирина ДЮСШ "Луч" г. Калугаб/р1992
4Борисова Мария ДЮСШ Орленокб/р1986
Ж-35 - Женщины (1963-1982 гр)
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Гречихина Ольга Kaluga, personalI19731393795
2Кравцова Наталья КалугаII19771009318
3Лазарева Светлана Kaluga, personalIII1972
4Михайлова Юлия Обнинскб/р19651009302
5Неробова Оксана Kaluga, personalI19671009313
6Шарова Татьяна Kaluga, personalII19731395096
Ж-55 - Женщины (1962 гр и старше)
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Воль Нина Калуга-Сириусб/р19591633628
2Кулешова Надежда Калуга-Сириусб/р19482018458
3Ситникова Ирина Kaluga, personal1957
4Трошкина Надежда Калуга-Сириусб/р19461393808
М-21 - Мужчины (1983-1996 гр)
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Глухов Андрей Калуга-OrientI19891633925
2Гущин Глеб шк 33б/р1989
3Дробатухин Илья Балабаново, ЦФиСб/р1991
4Кононир Алексей Синие Чертиб/р1988
5Кузин Павел Аджеданб/р1990
6Лазарев Георгий Kaluga, personalIII1992
7Матвеев Антон Obninsk, personalб/р1985
8Матяш Сергей Калуга-OrientКМС19821633878
9Поляков Сергей Kaluga, personalI19901633826
10Поповичев Владимир Kaluga, personalII1983
11Савельев Григорий Калуга-OrientI19891007903
12Савкин Михаил Kaluga, personalб/р1986
13Фатхуллаев Сиродж Дым"ОКб/р19947771555
14Федотов Денис Кировб/р1994
15Щуров Василий ИскателиIII19851393802
М-35 - Мужчины (1963-1982 гр)
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Андронов Борис Kaluga, personalI19601633854
2Винокуров Андрей ИскателиIII19801009317
3Лазарев Сергей Kaluga, personalII1969
4Ливанов Алексей ДЮСШ ОрленокII1964
5Морозов Виталий Kaluga, personalI19658222555
6Мудрецкий Игорь Балабаново, ЦФиСб/р1979
7Непокрытых Сергей Obninsk, personalб/р1981
8Пронин Денис Kaluga, personalI19791404885
9Разумный Вячеслав ОбнинскКМС19651301485
10Серегин Дмитрий Kaluga, personalIII19722069504
11Фадеев Виктор КировIII1964
12Черепаха Михаил Dzerzhinskij rajon, personalI1976
13Яцков Руслан Балабаново, ЦФиСб/р1973
М-55 - Мужчины (1962 гр и старше)
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Горячев Никита ИскателиIII19571009314
2Коновалов Андрей Obninsk, personalIIю1962
3Поляков Николай Калуга-Сириусб/р19522040724
4Попов Владимир калуга личноII19492069517
5Поролло Сергей Obninsk, personalII19492102437
6Рыбаков Виктор ИскателиIII1960
7Серегин Иван Kaluga, personalI19401393801
8Сосин Пётр Kaluga, personalIII19412069512
Ю-12 - Юноши 2005 гр и моложе
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Бабушкин Кирилл шк 33б/р2005
2Бачурин Виктор СШОР "Орлёнок"б/р2006
3Березань Данила СШОР "Орлёнок"б/р2007
4Борисов Александр ДЮСШ Орленокб/р2011
5Варварский Максим СШОР "Орлёнок"б/р2006
6Гаргалык Михаил Аджеданб/р2007
7Герасимов Никита СШОР "Орлёнок"б/р2005
8Геращенко Михаил ДЮСШ Орленокб/р2005
9Гнутов Дмитрий Балабаново, ЦФиСб/р2005
10Донцов Никита ДЮСШ Орленокб/р2008
11Жураков Антон ДЮСШ "Луч" г. Калугаб/р2004
12Заранко Алексей Аджеданб/р2005
13Коновалов Михаил Obninsk, personalб/р2007
14Коротков Назар ДЮСШ Орленокб/р2007
15Котов Даниил Искателиб/р2005
16Лубяной Федор Балабаново, ЦФиСб/р2006
17Маргаритов Дмитрий СШОР "Орлёнок"б/р2005
18Мельников Егор СШОР "Орлёнок"б/р2006
19Мудрецкий Николай Балабаново, ЦФиСб/р2009
20Орлов Борис ДЮСШ Орленокб/р2005
21Петров Дмитрий Искателиб/р2005
22Прокопов Михаил ДЮСШ Орленокб/р2007
23Прохоров Павел ДЮСШ ОрленокIIIю2006
24Соломников Родион Искателиб/р2005
25Струков Владимир ДЮСШ ОрленокIIIю2007
26Филипченков Вадим Синие Чертиб/р2009
27Харманис Андрос ДЮСШ "Луч" г. Калугаб/р2005
28Чекин Александр СШОР "Орлёнок"б/р2004
29Яцков Вячеслав Балабаново, ЦФиСб/р2009
30Яшин Петр ДЮСШ Орленокб/р2007
Ю-14 - Юноши (2003-2004 гр)
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Алексеев Владимир Форсаж, ОЦОб/р2003
2Андрюшин Влад ДЮСШ "Луч" г. Калугаб/р2004
3Артемов Егор КировIIю2003
4Афанасенков Александр СШОР "Орлёнок"б/р2004
5Булыгин Захар ДЮСШ "Луч" г. Калугаб/р2004
6Ващилин Даниил Форсаж, ОЦОб/р2003
7Воробьев Егор шк 33б/р2003
8Воронин Глеб СОШ №43б/р2004
9Голубик Руслан Форсаж, ОЦОб/р2004
10Гордиенко Андрей Искателиб/р2003
11Гришин Руслан ДЮСШ "Луч" г. Калугаб/р2004
12Дроздов Вадим Искателиб/р2004
13Дятлов Александр Киров2003
14Захаров Артем Аджеданб/р2004
15Зиновин Денис Форсаж, ОЦОб/р2003
16Калиничев Илья ДЮСШ ОрленокIIIю2004
17Коняшкин Андрей шк 33б/р2004
18Леонов Сергей СШОР "Орлёнок"б/р2004
19Лобзин Егор Форсаж, ОЦОб/р2003
20Медведев Иван ДЮСШ "Луч" г. Калугаб/р2004
21Митрохин Иван ДЮСШ "Луч" г. Калугаб/р2004
22Моисеев Сергей ДЮСШ ОрленокIIIю2003
23Ремезов Никита ДЮСШ "Луч" г. Калугаб/р2004
24Смирнов Руслан ДЮСШ "Луч" г. Калугаб/р2004
25Супрун Георгий СШОР "Орлёнок"б/р2004
26Таран Эдуард Аджеданб/р2004
27Хромов Федор ДЮСШ "Луч" г. Калугаб/р2004
Ю-16 - Юноши (2001-2002 гр)
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Аникин Антон Искателиб/р2002
2Бачурин Дмитрий СШОР "Орлёнок"б/р2002
3Гаврилов Максим Аджеданб/р2001
4Гусев Дмитрий ДЮСШ "Луч" г. Калугаб/р2002
5Донцов Алексей ДЮСШ ОрленокIIIю2002
6Кудрявцев Михаил КАСКАДб/р2001
7Лапшин Владислав ДЮСШ "Луч" г. Калугаб/р2002
8Лысяков Владислав Аджеданб/р2001
9Мастюшкин Артем шк 33б/р2002
10Мирзоев Мухаммадикбол шк 33б/р2001
11Насонов Иван СОШ №43б/р2001
12Нырков Даниил МеридианII2001
13Перебейнос Игнатий КАСКАДб/р2001
14Перевышко Святослав СОШ №43б/р2002
15Полубинский Влад ДЮСШ ОрленокIIю2002
16Татжиев Даниил Балабаново, ЦФиСб/р2001
17Титов Шахруз СОШ №43б/р2002
18Фирсов Илья Аджеданб/р2002
19Фрайер Роберт Балабаново, ЦФиСб/р2001
20Чибисов Илья КАСКАДб/р2001
21Шмелев Семен СОШ №43б/р2001
22Яцков Ярослав Балабаново, ЦФиСб/р2002
Ю-18 - Юноши (1999-2000 гр)
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Голубец Рустам шк 33б/р2000
2Гусев Сергей ДЮСШ "Луч" г. Калугаб/р1999
3Иващенко Алексей шк 33б/р2000
4Курнышев Даниил Калуга-OrientII2000
5Минсафин Виктор шк 33б/р2000
6Прохоров Николай ДЮСШ ОрленокIIю2000
7Пукал Ярослав Аджеданб/р2000
8Турик Алексей шк 33б/р2000
Ю-20 - Юниоры (1997-1998 гр)
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Левкин Дмитрий ИскателиIII1998