Orgeo – Online entry and results system

Всероссийские соревнования по спортивному ориентированию

Orienteering. National.

Registration finished 02.08.2017 10:00 MSK

List of Participants

List of registered Online participants (total 431)

Export as file:

Fast navigation

Ж14 - ДЕВОЧКИ ДО 15 2003-2004 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Ажисламова Диана 36_Voronezhskaja oblastI20042082575123
2Александрова Софья 74_Cheljabinskaja oblastI20031602244123
3Бабушкина Ксения 74_Cheljabinskaja oblastI2003206819123
4Бакирова Алия 16_Republic TatarstanI20032040152123
5Балашова Софья 71_Tulskaja oblastI20041841297123
6Бараева Елизавета 59_Permskij krajIII2004123
7Барышникова Светлана 74_Cheljabinskaja oblastI2004237084123
8Бездоля Екатерина 25_Primorskij krajI20048646215123
9Бламар Юлия 62_Ryazanskaja oblastIII20042102007123
10Богданова Ирина 16_Republic TatarstanIII20032040153123
11Большакова Диана 22_Altajskij krajII20041419897123
12Бояркина Аня 42_Kemerovskaja oblast20032018073123
13Бузмакова Елена 45_Kurganskaja oblastI20032055150123
14Буракова Софья 45_Kurganskaja oblastII20032055146123
15Васюхно Вероника 27_Habarovskij krajI20031301104123
16Власова Дарья 16_Republic TatarstanI20032040151123
17Воронкова Мария 46_Kurskaja oblastI20032040887123
18Доровских Ксения 42_Kemerovskaja oblast20042018074123
19Евстафьева Ольга 59_Permskij krajI20032077842123
20Ефимова Екатерина 28_Amurskaja oblastII20032070280123
21Завгородняя Екатерина 36_Voronezhskaja oblastI20032070443123
22Засимовская Ксения 78_Sankt peterburgI20032040979123
23Захарова Анна 46_Kurskaja oblastI20032070449123
24Каллистова Ольга 74_Cheljabinskaja oblastII2004206717123
25Капиносова Екатерина 66_Sverdlovskaja oblast, personalII2004141787112
26Карасева Елизавета 74_Cheljabinskaja oblastIIIю2004123
27Каюмова Карина 16_Republic TatarstanIII20032040157123
28Киселева Анна 36_Voronezhskaja oblastI20032082571123
29Колтунова Полина 78_Sankt peterburgI20042040977123
30Костарева Злата 59_Permskij krajI20031414078123
31Костылева Жанна 74_Cheljabinskaja oblast, personalIIю200425077812
32Красикова Ирина 63_Samarskaja oblastI2003237035123
33Кривец Софья 55_Omskaja oblastI20041393770123
34Кривцова Валерия 36_Voronezhskaja oblast20044502936123
35Крутова Виктория 27_Habarovskij krajI2003887996123
36Лапина Дарья 66_Sverdlovskaja oblastIII20031009432123
37Лещук Полина 50_Moskovskaja oblastI20031404799123
38Лобыгина Марина 22_Altajskij krajII20032082200123
39Лузгина Виолетта 42_Kemerovskaja oblast20042018076123
40Максутова Рената 74_Cheljabinskaja oblast2004206604123
41Маслова Ольга 63_Samarskaja oblastI20031404539123
42Матющенко Екатерина 24_Krasnojarskij krajI2003123
43Медкова Влада 58_Penzenskaja oblastI20041301037123
44Мельникова Полина 59_Permskij kraj20062117220123
45Мурысина Вика 58_Penzenskaja oblastI20041301006123
46Назарова Светлана 14_Republic Saha jakutijaIIю20042069434123
47Нурмухаметова Василина 74_Cheljabinskaja oblastI2004254900123
48Олескевич Наталья 74_Cheljabinskaja oblast, personalIIю200420687712
49Осадчева Анастасия 27_Habarovskij kraj20041410753123
50Половникова Полина 72_Tjumenskaja oblastII20031633437123
51Пономаренко Ксения 50_Moskovskaja oblastI20031404796123
52Похресная Александра 78_Sankt peterburgI20032040976123
53Рукомель Анастасия 36_Voronezhskaja oblastI20031123
54Рыжова Анстасия 50_Moskovskaja oblastI20031404794123
55Сазонова Елизавета 63_Samarskaja oblastII20041404529123
56Салова Евдокия 74_Cheljabinskaja oblastII2003206690123
57Сандакрышина Вероника 55_Omskaja oblastI20042093729123
58Саранина Валерия 59_Permskij krajI20041417890123
59Сережкина Софья 74_Cheljabinskaja oblastII2004206862123
60Солодкая Ольга 25_Primorskij krajI20032300738123
61Степанова Александра 74_Cheljabinskaja oblastI2004206720123
62Сухова Валерия 2_Republic BashkortostanI20041160785123
63Трубехина Елизавета 45_Kurganskaja oblastI20032055148123
64Фургалова Полина 36_Voronezhskaja oblastI20042082567123
65Хохлова Дарья 25_Primorskij krajI20032300799123
66Хренникова Юлия 59_Permskij krajI2004996699123
67Черемных Екатерина 22_Altajskij krajII20041408493123
68Чирьева Ирина 66_Sverdlovskaja oblast, personalII2003163324512
69Шайдурова Дарья 59_Permskij krajI20042004129123
70Штабная Ульяна 25_Primorskij krajI20038646239123
71Ямилова Элина 2_Republic BashkortostanIII20041409839123
72Ярыгина Виктория 74_Cheljabinskaja oblastI20041404683123
Ж16 - ДЕВУШКИ ДО 17 2001-2002 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Андреева Диана 59_Permskij krajКМС20012028149123
2Аскарова Карина 16_Republic TatarstanI20022040155123
3Бабичева Анна 42_Kemerovskaja oblastI20012018084123
4Байгузина Калерия 46_Kurskaja oblastI20021007713123
5Бояршинова Нина 74_Cheljabinskaja oblastI20021302143123
6Бугаенко Анастасия 27_Habarovskij krajКМС20012011653123
7Девяшина Нина 24_Krasnojarskij krajI2002123
8Дужникова Полина 58_Penzenskaja oblastI20011301056123
9Егорова Екатерина 78_Sankt peterburgКМС20019102718123
10Ежова Валерия 63_Samarskaja oblastI20021404533123
11Зотова Ксения 78_Sankt peterburgI20011408095123
12Казакова Валерия 28_Amurskaja oblastI20011416586123
13Какоулина Василиса 74_Cheljabinskaja oblastI2001206922123
14Кальчевская Анастасия 71_Tulskaja oblastI20021391052123
15Каюкова Анна 63_Samarskaja oblastI20011404526123
16Киселева Екатерина 74_Cheljabinskaja oblastI20022028063123
17Корягина Евгения 25_Primorskij krajI20021301214123
18Кошкина Софья 72_Tjumenskaja oblastI20022007225123
19Лапенкова Арина 28_Amurskaja oblastII20012070282123
20Лихошерстова Алина 71_Tulskaja oblastI20022080406123
21Мартынова Анастасия 42_Kemerovskaja oblastIII20012018085123
22Мелехина Екатерина 50_Moskovskaja oblastI20011416530123
23Новикова Юлия 70_Tomskaja oblastII20021070102123
24Ноткина Алиса 77_Moskva, personalII20022069415123
25Нсанова Наргиза _West kazakhstan oblastIII20022028556123
26Окунева Мария 22_Altajskij krajКМС20011419891123
27Орешкова Полина 42_Kemerovskaja oblastI20022018083123
28Патракова Любовь 74_Cheljabinskaja oblastI20022028060123
29Повисок Валерия 28_Amurskaja oblastКМС20021416587123
30Полицковая Валерия 74_Cheljabinskaja oblastII2001206676123
31Рудзис Ирина 77_Moskva, personalI20019871789123
32Сантаева Жанна 14_Republic Saha jakutija20021422531123
33Сафронова Анна 71_Tulskaja oblastКМС20011009306123
34Токарева Алина 28_Amurskaja oblastКМС20021633993123
35Томан Мария 63_Samarskaja oblastI20021007740123
36Тулеппергенова Ляззат _West kazakhstan oblastб/р20012028558123
37Федосова Валерия 25_Primorskij krajКМС20021406890123
38Фомина Алена 50_Moskovskaja oblastКМС20011404791123
39Форсякова Надежда 27_Habarovskij krajКМС2001887976123
40Хафизова Алина 59_Permskij krajI20021980656123
41Хизбуллина Валерия 86_Hanty mansijskij aoI20021415770123
42Холодная Надежда 28_Amurskaja oblastIII20012070276123
43Чумоватова Анна 50_Moskovskaja oblastКМС20011633750123
44Шашкина Екатерина 27_Habarovskij krajI20022011604123
45Юнусова Юта 2_Republic BashkortostanI20021404818123
46Ярыгина Анастасия 74_Cheljabinskaja oblastI20022028066123
Ж18 - ДЕВУШКИ ДО 19 1999-2000 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Бессонова Анастасия 22_Altajskij krajI20001417903123
2Булашевич Ирина 78_Sankt peterburgКМС19992069408123
3Бьядовская Полина 46_Kurskaja oblastI20002069446123
4Васильева Полина 50_Moskovskaja oblastI20002040688123
5Ельцова Анастасия 78_Sankt peterburgКМС1999123
6Еремина Наталья 36_Voronezhskaja oblastI19991123
7Калинина Зоя 2_Republic BashkortostanI20001005885123
8Коровина Алина 74_Cheljabinskaja oblastКМС19991404682123
9Куваева Екатерина 72_Tjumenskaja oblastКМС20002007423123
10Кулакова Юлия 72_Tjumenskaja oblastКМС20002007293123
11Лазарева Ирина 36_Voronezhskaja oblastКМС20001123
12Лапская Олеся 50_Moskovskaja oblastКМС20002040662123
13Лошкарёва Евгения 59_Permskij krajI19991006902123
14Лябзина Александра 24_Krasnojarskij krajКМС20001393846123
15Мишурова Рая 74_Cheljabinskaja oblastI20008644316123
16Назарова Надежда 14_Republic Saha jakutijaКМС20009011109123
17Насибуллина Дания 72_Tjumenskaja oblastI20002007254123
18Осипова Карина 24_Krasnojarskij krajI2000123
19Петрова Екатерина 42_Kemerovskaja oblastКМС20002007434123
20Прозорова Анна 46_Kurskaja oblastКМС19992069520123
21Серебрякова Дарья 2_Republic BashkortostanКМС20001404823123
22Сокольская Ульяна 16_Republic TatarstanКМС20002024851123
23Стеценко Анна 74_Cheljabinskaja oblastКМС19991404683123
24Трегубец Александра 27_Habarovskij krajКМС19992011607123
25Трусова Алина 27_Habarovskij krajКМС19992024797123
26Хованская Анна 78_Sankt peterburgКМС20002040982123
27Хусанкова Анастасия 74_Cheljabinskaja oblastКМС20001415441123
28Челнова Анна 78_Sankt peterburgКМС1999123
29Шанина Виктория 27_Habarovskij krajКМС19992024787123
30Янишевская Лилия 36_Voronezhskaja oblastКМС20001123
Ж20 - ЮНИОРКИ ДО 21 1997-1998 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Cамарханова Эльза 72_Tjumenskaja oblastI19981600870123
2Бахтерева Екатерина 74_Cheljabinskaja oblastКМС19981633494123
3Галкина Анастасия 74_Cheljabinskaja oblastКМС19971302410123
4Дансарунова Дарья 24_Krasnojarskij krajКМС19981302081123
5Дворянская Анна 63_Samarskaja oblastМС1997820199712
6Загайнова Александра 72_Tjumenskaja oblastКМС19981633492123
7Иргискина Екатерина 64_Saratovskaja oblastКМС1998123
8Калинина Лилия 36_Voronezhskaja oblastКМС19982055326123
9Камашев Даниил 59_Permskij krajКМС19987201622123
10Колтунова Екатерина 78_Sankt peterburgМС19981005825123
11Кондрашова Наталья 78_Sankt peterburgМС1997123
12Крохалева Анна 74_Cheljabinskaja oblastКМС19981404677123
13Нуриахметова Елена 74_Cheljabinskaja oblastI19982028068123
14Скачкова Татьяна 36_Voronezhskaja oblastКМС19981602253123
15Шаркова Анастасия 78_Sankt peterburgКМС19981405087123
16Шешикова Анастасия 74_Cheljabinskaja oblastКМС19981600872123
ЖЕНЩИНЫ - 1996 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Ануфриева Екатерина 45_Kurganskaja oblastМС19931600885123
2Белоногова Алёна 14_Republic Saha jakutijaI19932040812123
3Гуревич Лариса 74_Cheljabinskaja oblastМС19741404674123
4Засимовская Мария 78_Sankt peterburgМС19951391036123
5Карпельсон Ася 78_Sankt peterburgКМС1992895847123
6Лыскина Дарья 24_Krasnojarskij krajМС19957203764123
7Мамаева Елена 66_Sverdlovskaja oblast, personalМС1993163394312
8Мизонова Надежда 52_Nizhegorodskaja oblastКМС19961633038123
9Прокопьева Екатерина 66_Sverdlovskaja oblastМС19969200934123
10Прохорова Анастасия 73_Uljanovskaja oblastМС1993245405123
11Сугак Яна 78_Sankt peterburgМС19821301106123
12Тархова Ирина 66_Sverdlovskaja oblast, personalМС1981230055412
13Фахрутдинова Юлия 66_Sverdlovskaja oblastМС1996141559612
14Хренникова Татьяна 59_Permskij krajКМС1979500862123
15Щербань Татьяна 66_Sverdlovskaja oblastМС1996160224712
М14 - МАЛЬЧИКИ ДО 15 2003-2004 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Алексеев Евгений 74_Cheljabinskaja oblast, personalIIю200325078412
2Андреев Евгений 2_Republic Bashkortostan, personalI2003140540112
3Антонюк Артем 74_Cheljabinskaja oblast, personalI2003206735123
4Ануфриев Богдан 42_Kemerovskaja oblastIII20032018072123
5Афанасьев Евгений 2_Republic Bashkortostan20041633090123
6Багапов Александр 74_Cheljabinskaja oblastI2003206716123
7Багдинов Влад 42_Kemerovskaja oblastII20032018077123
8Байкин Дмитрий 58_Penzenskaja oblastII20041301019123
9Балахонкин Ярослав 63_Samarskaja oblastIII20041404537123
10Борзов Сергей 45_Kurganskaja oblastI20031600877123
11Борода Дмитрий 55_Omskaja oblastI20032093726123
12Бузмаков Евгений 45_Kurganskaja oblastII20032055149123
13Верхоланцев Вадим 59_Permskij krajII20041302157123
14Визнович Владислав 27_Habarovskij krajI20041990809123
15Власов Дмитрий 74_Cheljabinskaja oblastII20031418965123
16Войтенко Даниил 50_Moskovskaja oblastII20036990910123
17Войтенко Сергей 50_Moskovskaja oblast20044509052123
18Волков Петр 78_Sankt peterburgI20041408097123
19Воропаев Кирилл 71_Tulskaja oblast20042024919123
20Вяткин Евгений 72_Tjumenskaja oblastI20032007315123
21Гафаров Айдар 2_Republic BashkortostanI20041404801123
22Гицба Тимур 78_Sankt peterburgI20042069537123
23Гордиевских Матвей 70_Tomskaja oblast2004123
24Грабик Эдуард 66_Sverdlovskaja oblast, personal2003699127612
25Григоров Никита 22_Altajskij krajII20042086309123
26Гуревич Илья 74_Cheljabinskaja oblastI20041123211123
27Гутров Антон 74_Cheljabinskaja oblastI20032028087123
28Давыдов Даниила 74_Cheljabinskaja oblastI20032028083123
29Двирный Антон 78_Sankt peterburgI20032040980123
30Демин Александр 54_Novosibirskaja oblastI20042040881123
31Добросов Олег 16_Republic TatarstanI20032024864123
32Жуков Максим 14_Republic Saha jakutija20032069431123
33Златин Егор 59_Permskij krajII2004123
34Иванов Александр 50_Moskovskaja oblastI20031406806123
35Келехсаев Тимофей 46_Kurskaja oblastI2003206115123
36Кенсовский Иван 78_Sankt peterburgIII20042069536123
37Киршев Антон 59_Permskij krajIIIю20062117215123
38Кичигин Петр 2_Republic BashkortostanI20021404817123
39Клевцов Андрей 36_Voronezhskaja oblastIIю20031123
40Клочев Александр 78_Sankt peterburgI20032040978123
41Колпаков Иван 74_Cheljabinskaja oblast, personalI2003206731123
42Коротовских Егор 74_Cheljabinskaja oblastI2003237210123
43Крохалев Никита 74_Cheljabinskaja oblast, personalI2003206707123
44Лапеченков Александр 50_Moskovskaja oblastI20031406804123
45Левашов Илья 70_Tomskaja oblastI20032118032123
46Лупинов Никита 78_Sankt peterburgI20032069539123
47Малыгин Илья 36_Voronezhskaja oblastI20041123
48Менчиков Алексей 55_Omskaja oblastI20032093730123
49Миловидов Иван 74_Cheljabinskaja oblastIII2003206665123
50Минаков Юрий 36_Voronezhskaja oblast20032070441123
51Миндуллин Айдар 2_Republic BashkortostanIII20041415409123
52Митасов Денис 59_Permskij krajII20042117218123
53Михалёв Кирилл 74_Cheljabinskaja oblastI20032028077123
54Мошейко Вячеслав 27_Habarovskij krajI20032024783123
55Надточий Никита 55_Omskaja oblastI20041408399123
56Никифоров Егор 59_Permskij krajI20031006932123
57Носов Владислав 74_Cheljabinskaja oblastIIIю2003123
58Опарин Дмитрий 54_Novosibirskaja oblastI20041391094123
59Орлов Егор 78_Sankt peterburgI2003123
60Павлов Данил 25_Primorskij krajI20031406892123
61Панарин Вадим 2_Republic BashkortostanI20031404805123
62Петров Артем 78_Sankt peterburgI20032007140123
63Полюхин Андрей 74_Cheljabinskaja oblastI20031412517123
64Прокопьев Алексей 45_Kurganskaja oblastI20032055147123
65Прохоров Артем 25_Primorskij krajII20049102580123
66Расулев Никита 74_Cheljabinskaja oblastI20031422863123
67Рахматуллин Денис 74_Cheljabinskaja oblast, personal200325078012
68Рослов Дмитрий 78_Sankt peterburgI20032040981123
69Самохвалов Николай 42_Kemerovskaja oblastIII20032018078123
70Самыкин Леонид 63_Samarskaja oblastI20031404538123
71Санников Игорь 59_Permskij kraj2005123
72Сашин Яков 74_Cheljabinskaja oblastI20037205485123
73Севальнев Степан 22_Altajskij krajII20031419895123
74Семенов Дмитрий 27_Habarovskij krajI20032011598123
75Склизнев Богдан 74_Cheljabinskaja oblastI2004206683123
76Смецкой Дмитрий 46_Kurskaja oblastI2003238378123
77Соколов Глеб 74_Cheljabinskaja oblastIIIю2004206709123
78Столяров Леонид 54_Novosibirskaja oblastI20041420975123
79Токмаков Егор 72_Tjumenskaja oblastI20042007282123
80Тренихин Николай 42_Kemerovskaja oblast20032018081123
81Турчанинов Владимир 55_Omskaja oblastI20041000045123
82Хардин Дмитрий 72_Tjumenskaja oblastIII2003237433123
83Ходыревский Виктор 74_Cheljabinskaja oblast2003206699123
84Шаталов Матвей 54_Novosibirskaja oblastI20031420952123
85Щербаков Денис 74_Cheljabinskaja oblastI2003206715123
86Щербинин Андрей 74_Cheljabinskaja oblast2003206664123
87Юцкевич Иван 50_Moskovskaja oblastI20031406803123
88Яушев Никита 2_Republic BashkortostanI20041409569123
М16 - ЮНОШИ ДО 17 2001-2002 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Александров Олег _West kazakhstan oblastб/р20012028557123
2Алябьев Константин 78_Sankt peterburgКМС20012040975123
3Афонин Александр 46_Kurskaja oblastI20012069514123
4Березников Егор 22_Altajskij krajКМС20021419899123
5Буров Николай 45_Kurganskaja oblastI20022055135123
6Викентьев Владислав 78_Sankt peterburgI20012007521123
7Глухов Данил 42_Kemerovskaja oblastI20012007435123
8Горожанкин Руслан 79_Evrejskaja avt obl autonomous oblastКМС2001123
9Гутров Роман 74_Cheljabinskaja oblastI20019200435123
10Давидян Никита 77_Moskva, personalI20028393833123
11Дашевский Даниил 36_Voronezhskaja oblastI20021123
12Дорма Артемий 74_Cheljabinskaja oblastКМС20011600982123
13Желябин Антон 63_Samarskaja oblastI20021404523123
14Желябин Константин 63_Samarskaja oblastI20021404527123
15Жерихин Дмитрий 59_Permskij krajIII2002123
16Задорожный Захар 27_Habarovskij krajI20011390970123
17Зырянов Илья 24_Krasnojarskij krajI20011415449123
18Иллензеер Денис 74_Cheljabinskaja oblastII20021302264123
19Казьмин Николай 36_Voronezhskaja oblastI20022040222123
20Канин Сергей 27_Habarovskij krajI20022011642123
21Кармель Михаил 28_Amurskaja oblastI20011416578123
22Кащук Семён 50_Moskovskaja oblastКМС20011404999123
23Кенгесбаев Естай _West kazakhstan oblastб/р20012028554123
24Киселев Роман 73_Uljanovskaja oblastIII20022005872123
25Коптилин Егор 2_Republic BashkortostanКМС20011404808123
26Кружалов Сергей 66_Sverdlovskaja oblast, personalI20029020705123
27Кручинин Михаил 72_Tjumenskaja oblastI20021633451123
28Кудрин Артём 36_Voronezhskaja oblastI20022070295123
29Кузнецов Владислав 25_Primorskij krajI20028002222123
30Купцов Павел 50_Moskovskaja oblastКМС20021406809123
31Курносов Никита 52_Nizhegorodskaja oblastI20012008487123
32Лазутин Андрей 78_Sankt peterburgI20021406103123
33Лапеченков Павел 50_Moskovskaja oblastI20011404795123
34Левин Семён 42_Kemerovskaja oblastКМС20022007436123
35Лёзов Егор 66_Sverdlovskaja oblast, personalII2001163323012
36Максименко Максим 28_Amurskaja oblastКМС20019200051123
37Махамбетулы Мұстафа _West kazakhstan oblastIII20012028553123
38Михалко Семен 10_Republic KarelijaI2002123
39Мутагаров Рафаэль 25_Primorskij krajI20029566777123
40Неупокоев Никита 72_Tjumenskaja oblastКМС20012007422123
41Нищериков Андрей 14_Republic Saha jakutija20021416617123
42Ракушев Данила 73_Uljanovskaja oblastIII20012102030123
43Реутов Владимир 46_Kurskaja oblastI20021005148123
44Сабинин Александр 74_Cheljabinskaja oblastI20021422865123
45Савельев Дмитрий 74_Cheljabinskaja oblastКМС20011005404123
46Самыкин Артем 63_Samarskaja oblastI20011404534123
47Санников Юрий 59_Permskij krajI20022004125123
48Семенов Максим 27_Habarovskij krajI2002887975123
49Середин Данила 36_Voronezhskaja oblastIII20021602251123
50Смирнов Роман 25_Primorskij krajI20012300795123
51Сорокин Даниил 74_Cheljabinskaja oblastКМС20021404678123
52Стародубцев Артем 74_Cheljabinskaja oblast2002206629123
53Теущаков Иоанн 70_Tomskaja oblastIII2001123
54Титов Даниил 72_Tjumenskaja oblastI20022007251123
55Умрихин Сергей 46_Kurskaja oblastI20022070446123
56Хажеев Денис 74_Cheljabinskaja oblast2002206814123
57Хандаров Арсений 50_Moskovskaja oblastКМС20011418999123
58Харланов Семён 50_Moskovskaja oblastI20022040683123
59Холмогоров Андрей 14_Republic Saha jakutijaI20011422553123
60Хуснияров Булат 2_Republic BashkortostanI20021633093123
61Чечулин Денис 74_Cheljabinskaja oblastIII2001206745123
62Шарипов Ильяс 66_Sverdlovskaja oblast, personalI20028644304123
63Шейкин Алексей 28_Amurskaja oblastI20021416579123
64Шестаков Максим 14_Republic Saha jakutija20011415436123
65Шиляев Вадим 70_Tomskaja oblastIII2002123
66Юкляевских Егор 66_Sverdlovskaja oblast, personalI20021201503123
67Яньшин Владислав 36_Voronezhskaja oblastI20022040712123
68Яушев Руслан 2_Republic BashkortostanКМС20011006768123
М18 - ЮНОШИ ДО 19 1999-2000 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Аверкин Павел 27_Habarovskij krajКМС2000887994123
2Андреев Алексей 59_Permskij krajКМС19991406734123
3Афанасьев Никита 2_Republic BashkortostanКМС20001005895123
4Белков Данил 22_Altajskij krajКМС19991302395123
5Борисов Владимир 71_Tulskaja oblastКМС19991410759123
6Борисов Николай 50_Moskovskaja oblastI20002086501123
7Бунин Иван 36_Voronezhskaja oblastI20001403853123
8Бутенко Дмитрий 74_Cheljabinskaja oblast, personalКМС19991005426123
9Воронинн Евгений 74_Cheljabinskaja oblastКМС20002028071123
10Давыдов Максим 55_Omskaja oblastI20001408330123
11Дещеня Никита 74_Cheljabinskaja oblastI2000206713123
12Зиновьев Захар 27_Habarovskij krajКМС19998648659123
13Ильиных Александр 54_Novosibirskaja oblastКМС19991404759123
14Каюков Илья 63_Samarskaja oblastКМС20001404532123
15Клейменов Георгий 77_MoskvaI20001633195123
16Колодяжный Антон 36_Voronezhskaja oblastКМС19991394938123
17Конев Александр 70_Tomskaja oblastI2000123
18Коньков Валентин 74_Cheljabinskaja oblast, personalIII200025077912
19Коровин Алексей 74_Cheljabinskaja oblastКМС19991404782123
20Косинов Владимир 36_Voronezhskaja oblastКМС20001123
21Куприянов Вячеслав 78_Sankt peterburgI20001005990123
22Линкевич Игорь 24_Krasnojarskij krajКМС19997200085123
23Лось Максим 42_Kemerovskaja oblastII20002007437123
24Миронов Даниил 77_Moskva, personalКМС19998393835123
25Митяков Сергей 27_Habarovskij krajКМС20009012020123
26Мухарямов Роберт 2_Republic BashkortostanI20001409837123
27Наумчук Егор 55_Omskaja oblastI20001406685123
28Никулин Максим 70_Tomskaja oblastI2000123
29Пигарев Андрей 46_Kurskaja oblastI20001415446123
30Полицковой Александр 74_Cheljabinskaja oblastII20001404684123
31Попов Алексей 36_Voronezhskaja oblastКМС20001633844123
32Пошивалов Антон 36_Voronezhskaja oblastКМС1999563555123
33Разин Тимур 59_Permskij krajI19991405053123
34Ремезов Денис 36_Voronezhskaja oblastКМС19991123
35Румянцев Денис 55_Omskaja oblastI20001408324123
36Таран Николай 27_Habarovskij krajКМС20001406764123
37Татаринов Игорь 55_Omskaja oblastI20001408354123
38Тахавиев Тимур 16_Republic TatarstanКМС20009101054123
39Теркин Павел 74_Cheljabinskaja oblast, personalКМС19999900009123
40Тюменцев Егор 22_Altajskij krajКМС20001419892123
41Хоменко Даниил 70_Tomskaja oblastКМС20009875789123
42Хомяков Иван 50_Moskovskaja oblastКМС19991633744123
43Черепанов Максим 74_Cheljabinskaja oblastКМС19991602238123
44Чесников Леонид 36_Voronezhskaja oblastКМС20001405008123
45Шилов Константин 77_Moskva, personalI1999250967123
46Ширнин Вячеслав 24_Krasnojarskij krajКМС2000123
47Ягубцев Павел 22_Altajskij krajКМС20001419883123
М20 - ЮНИОРЫ ДО 21 1997-1998 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Алутин Александр 46_Kurskaja oblastКМС19988638348123
2Антипов Александр 36_Voronezhskaja oblastI19981444144123
3Бутенко Дмитрий 74_Cheljabinskaja oblast, personalМС19991005426123
4Воскресенский Егор 36_Voronezhskaja oblastМС19981393820123
5Голдырев Виталий 59_Permskij krajКМС19971394998123
6Гуляев Виталик 74_Cheljabinskaja oblast, personalМС19987444444123
7Егоров Игорь 78_Sankt peterburgКМС19982069540123
8Жигалев Дмитрий 59_Permskij krajКМС19981423000123
9Жихарев Вячеслав 36_Voronezhskaja oblastКМС19971009325123
10Искандаров Ринат 2_Republic Bashkortostan, personalII19971796900123
11Комаров Кирилл 78_Sankt peterburgМС19979200933123
12Кралинов Константин 36_Voronezhskaja oblastКМС19981123
13Магинский Алексей 74_Cheljabinskaja oblastМС19971301510123
14Минаев Павел 52_Nizhegorodskaja oblastКМС19981408388123
15Митяков Владислава 27_Habarovskij krajКМС19979111010123
16Ноткин Роман 77_Moskva, personalКМС19988393834123
17Ольховик Александр 64_Saratovskaja oblastКМС1997123
18Поздняков Дмитрий 74_Cheljabinskaja oblastКМС19981404671123
19Ситников Дмитрий 66_Sverdlovskaja oblast, personalКМС1997163321612
20Склюев Андрей 70_Tomskaja oblastКМС19981007672123
21Скребнев Александр 72_Tjumenskaja oblastКМС19981633479123
22Субботин Иван 72_Tjumenskaja oblastКМС19981633705123
23Церюков Михаил 16_Republic TatarstanМС19971401298123
24Чмаев Сергей 66_Sverdlovskaja oblast, personalКМС19977202498123
25Шелестов Никита 42_Kemerovskaja oblastКМС19971418959123
МУЖЧИНЫ - 1996 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Алексанов Николай 73_Uljanovskaja oblastКМС19911302260123
2Багрецов Семен 78_Sankt peterburgКМС19951301687123
3Байдимиров Ростислав 2_Republic Bashkortostan, personalКМС19957201623123
4Буянов Артемий 77_Moskva, personalКМС19968631530123
5Дауит Жанболат _West kazakhstan oblastМСМК19942028555123
6Есламгалиев Жасканат _West kazakhstan oblastIII19882028559123
7Иванов Вадим 24_Krasnojarskij krajМС19967207166123
8Иркабаев Игорь 2_Republic Bashkortostan, personalКМС19961009400123
9Касимов Нуркен _West kazakhstan oblastIII19962028551123
10Коровко Михаил 47_Leningradskaja oblastКМС1995100558912
11Костин Олег 74_Cheljabinskaja oblastI1972123
12Малыгин Александр 36_Voronezhskaja oblastМС19829555559123
13Морозов Андрей 66_Sverdlovskaja oblast, personalМС1984130228412
14Мотыгуллин Айдар 16_Republic TatarstanКМС19967205332123
15Мыларщиков Максим 74_Cheljabinskaja oblastКМС19799559999123
16Некрасов Сергей 73_Uljanovskaja oblastКМС19872005886123
17Склюев Дмитрий 42_Kemerovskaja oblastКМС19891009330123
18Сорокин Антон 74_Cheljabinskaja oblastМС19941393574123
19Ухванов Андрей 73_Uljanovskaja oblastМС19921225255123
20Халмурадов Мухаммедали 46_Kurskaja oblast, personalI1992123
21Харченко Александр 36_Voronezhskaja oblastМС1984130110012
22Черепанов Вадим 74_Cheljabinskaja oblastКМС19901302242123
23Чехов Владимир 78_Sankt peterburgКМС1995123
24Юхно Николай 72_Tjumenskaja oblastКМС1977200718712

Other events, Orienteering, Cheljabinskaja oblast