Orgeo – Online entry and results system

Соревнования Самарской области (дистанции - лыжные) по спортивному туризму

Sport tourism, climbing. Regional.

Registration finished 31.01.2020 22:00 MSK

Regulation

List of Participants

List of registered Online participants (total 109)

Export as file:
ДЕВ 2 КЛ - Девушки
SeqNum Full NameClubQualYear
1Архипова Наталья МБОУ ДО "Эдельвейс"II2005
2Боровая Ксения МБОУ ДО "Эдельвейс - МБУ № 25III2006
3Иванова София Барсб/р2005
4Карпова Анастасия ВостокIII2006
5Корсун Яна ВостокIII2005
6Мельник Екатерина МБОУ ДО "Эдельвейс - МБУ № 25III2006
7Полубанова Екатерина Барсб/р2005
8Почукалина Оксана Барсб/р2005
9Ситулина Светлана ВостокII2005
10Шашкова Анна Юный спасательII2006
ДЕВЧ 2 КЛ - Девочки
SeqNum Full NameClubQualYear
1Антонян Аревик Востокб/р2008
2Грачева Юлия Востокб/р2007
3Денисова Анфиса Барс2009
4Журавлева Полина ВостокIII2008
5Лосева Мария Барсб/р2007
6Паневина София Барсб/р2010
7Платошина Виктория Востокб/р2009
8Рахматуллина Самира Востокб/р2008
9Решетникова Виктория Востокб/р2007
10Сидорова Ксения Востокб/р2009
11Слепухина Анастасия Бумерангб/р2006
12Смирнова Анна МБОУ ДО "Эдельвейс"б/р2008
13Стрельчук Анастасия МБОУ ДО "Эдельвейс"б/р2008
14Суксина Дарья Востокб/р2009
15Сушкова Анастасия Юный спасательIII2007
16Тимшина Евгения Востокб/р2008
17Токмакова Злата Барсб/р2009
18Фадеева Анастасия МБОУ ДО "Эдельвейс"б/р2007
19Фомина Арина ЦВО Творчествоб/р2007
20Франковская Полина МБОУ ДО "Эдельвейс - МБУ № 252009
ЖЕН 3 КЛ - Женщины
SeqNum Full NameClubQualYear
1Белявская Александра Юный спасательII2003
2Бушина Анастасия Юный спасательIII2004
3Васильева Мария Юный спасательI2004
4Воскресенская Богдана ЦВО ТворчествоI2002
5Комарова Марина БумерангII2004
6Кондратьева Анна ВостокI2004
7Михайлова Ольга МБОУ ДО "Эдельвейс"II1999
8Тупицына Светлана ЦВО ТворчествоII2001
МАЛЧ 2 КЛ - Мальчики
SeqNum Full NameClubQualYear
1Белов Егор Барсб/р2007
2Берглезов Даниил БарсIII2007
3Горбунов Егор Барсб/р2010
4Горин Дмитрий Востокб/р2008
5Горин Илья Востокб/р2010
6Гусев Иван Востокб/р2009
7Дергунов Глеб Барсб/р2007
8Иванов Захар Барсб/р2006
9Иванов Илья Барсб/р2008
10Кавдангалиев Тимур МБОУ ДО "Эдельвейс - МБУ № 25IIю2010
11Колпаков Артем Востокб/р2009
12Круглов Тимофей Барс2009
13Кудряшов Сергей Барсб/р2009
14Кузьмин Иван Барсб/р2005
15Куранов Евгений МБОУ ДО "Эдельвейс - МБУ № 25б/р2008
16Малафеев Руслан БарсIII2007
17Новичков Максим Барсб/р2007
18Платов Иван Востокб/р2009
19Посылкин Дмитрий БарсIII2007
20Потапов Максим Барсб/р2007
21Прокофьев Дмитрий Барсб/р2007
22Пронин Кирилл Востокб/р2009
23Пулькин Иван Востокб/р2007
24Разводов Святослав Востокб/р2010
25Русских Иван Барсб/р2010
26Савельев Елисей Барсб/р2008
27Сидякин Дмитрий Барсб/р2007
28Спиридонов Виктор МБОУ ДО "Эдельвейс"б/р2008
29Суксин Александр Востокб/р2007
30Товкач Илья Барсб/р2010
31Тыгин Илья Востокб/р2008
32Филькин Иван Барсб/р2007
33Чернокозов Кирилл Барсб/р2010
34Шамшединов Илья Барсб/р2009
35Шпагин Максим Барсб/р2007
МУЖ 3 КЛ - Мужчины
SeqNum Full NameClubQualYear
1Великанов Александр Большая МедведицаКМС1987
2Игошкин Андрей ВостокI2004
3Камин Кирилл БарсII2005
4Колесов Кирилл "Фортуна" МБУ ДО ЦДО "МеридианКМС1999
5Колесов Павел ВостокКМС2003
6Лавров Никита БарсII2004
7Леуто Денис "Фортуна" МБУ ДО ЦДО "МеридианI1999
8Муралев Степан МБОУ ДО "Эдельвейс - МБУ № 25III2005
9Полтаев Андрей ЦВО ТворчествоIII2004
10Порох Евгений ГоризонтКМС2000
11Потапенков Ефим "Фортуна" МБУ ДО ЦДО "МеридианI2001
12Сайгин Антон ГоризонтКМС2000
13Смирнов Юрий "Фортуна" МБУ ДО ЦДО "МеридианII2001
14Смолькин Илья ВостокII2004
15Храмов Михаил ЦВО ТворчествоIII2005
16Шеховцов Юрий МБОУ ДО "Эдельвейс - МБУ № 25III2006
ЮН 2 КЛ - Юноши
SeqNum Full NameClubQualYear
1Бекасов Илья ЦВО Творчествоб/р2006
2Горохов Артем ЦВО Творчествоб/р2006
3Губанов Александр ВостокII2006
4Клетнов Арсений Барсб/р2006
5Кошкин Максим Барсб/р2005
6Левашов Владислав Востокб/р2005
7Львов Илья ЦВО Творчествоб/р2006
8Марфуткин Артем Барсб/р2006
9Мишин Дмитрий ВостокII2005
10Павлов Максим Барсб/р2006
11Петрожицкий Кирилл ЦВО Творчествоб/р2005
12Сивов Иван БарсII2005
13Слепухин Илья Бумерангб/р2005
14Стрижекозин Матвей ЦВО Творчествоб/р2006
15Третьяков Богдан Барсб/р2006
16Хайрулин Тимур Востокб/р2006
ЮНР 2 КЛ - Юниоры
SeqNum Full NameClubQualYear
1Кутарин Алексей ВостокIII2004
2Новиков Никита т/к Сириус имени Е. ЛобастоваIII2004
3Орлов Александр МБОУ ДО "Эдельвейс"б/р2004
4Чекалов Дмитрий Востокб/р2004