Orgeo – Online entry and results system

15 февраля 2020 (сб)   Домодедово, ул. Опушка

Домодедовская лыжня - 2020

Ski racing, Roller. Local.

Registration finished 13.02.2020 17:15 MSK

Regulation

List of Participants

Free places: 55 out of 310

List of registered Online participants (total 255)

Export as file:   

Fast navigation

Ж10 - девочки 2010 г.р и моложе
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Галимоваа Олеся СШ "Орбита"б/р2011Confirmed
2Дынникова Любовь СШ "Орбита"б/р2010Confirmed
3Клочкова Антонина СШ Олимпб/р2011Confirmed
4Ковалёва Виктория СШ "Орбита"б/р2010Confirmed
5Кузнецова Алена СШ Олимпб/р2010Confirmed
6Кузнецова Василиса СШ Олимпб/р2010Confirmed
7Кулаковская Вероника Дюсш ЗарайскIII2010Confirmed
8Макеева Дарья олимпб/р2010Confirmed
9Макеева Ксения олимпб/р2010Confirmed
10Маркелова Диана СШ Олимпб/р2010Confirmed
11Пушкарева Дарья Шахово "Олимп"2010Confirmed
12Саратова Екатерина СШ Олимпб/р2010Confirmed
13Сергушкина Катерина СШ Олимпб/р2012Confirmed
14Сидельникова Анна СШ "Орбита"б/р2010Confirmed
15Сметанина Полина Domodedovo, personalб/р2010Confirmed
16Сысоева Анастасия СШ Олимпб/р2011Confirmed
17Сысоева Полина СШ Олимпб/р2010Confirmed
18Тимофеева Ксения Mytischinskij rajon, personalб/р2010Confirmed
19Удалова Любава Удаловы, Обнинск2010Confirmed
20Фролова Алевтина СШ Олимпб/р2011Confirmed
21Хоружева Полина Шахово "Олимп"б/р2010Confirmed
22Шмакова Татьяна СШ Олимпб/р2010Confirmed
Ж12 - девочки 2008-2009 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Багрова Мария СШ Олимпб/р2009Confirmed
2Баскакова Мария Krasnoarmejsk, personalб/р2009Confirmed
3Белокопытова Мария Schelkovskij rajon, personal2009Confirmed
4Вилданова Кира СШ "Орбита"б/р2008Confirmed
5Волощук Александра Малиноб/р2009Confirmed
6Дерновая Жаклин СШОР Подольскб/р2008Confirmed
7Дмитрова Валерия СШ "Орбита"б/р2009Confirmed
8Захаркина Лиза Дюсш ЗарайскIII2009Confirmed
9Зилотова Дарья Малино2008Confirmed
10Климанова Валерия Дюсш ЗарайскII2008Confirmed
11Козловцева Виктория Шахово "Олимп"б/р2009Confirmed
12Костенко Валерия СШОР Подольскб/р2008Confirmed
13Лагунова Ляля СШ Олимпб/р2008Confirmed
14Пахачева Вероника СШ Олимп2008Confirmed
15Пешкова Лилия Малиноб/р2008Confirmed
16Попова Таисия СШ "Орбита"б/р2009Confirmed
17Романова Ирина СШ Олимпб/р2008Confirmed
18Рыгина Дарья СШ Олимп2008Confirmed
19Рябова Варвара СШ Олимпб/р2008Confirmed
20Садыкова Кира СШ Олимпб/р2009Confirmed
21Седова Анастасия Шаховский СДКб/р2009Confirmed
22Сергушкина Дарья СШ Олимпб/р2008Confirmed
23Сидорова Алина СШОР Подольскб/р2008Confirmed
24Филимонова Анна МалиноIIю2008Confirmed
25Яковлева Антонина Малиноб/р2008Confirmed
Ж14 - девочки 2006-2007 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Булатова Лиза Дюсш ЗарайскII2007Confirmed
2Волощук Анастасия Малино2006Confirmed
3Ермохина Анастасия Stupinskij rajon, personalI2006Confirmed
4Козинец Полина МалиноIIю2007Confirmed
5Козловцева Екатерина Шахово "Олимп"III2007Confirmed
6Крылова Софья СШОР Подольскб/р2006Confirmed
7Крысина Мария Малиноб/р2006Confirmed
8Манжосова Эля МалиноIIю2007Confirmed
9Михолап Алеся Самбо-70б/р2006Confirmed
10Осипенко Таисия СШ Олимпб/р2007Confirmed
11Петрушова Наталья МалиноIIю2006Confirmed
12Плужникова Виктория Малино2006Confirmed
13Пономарева Вероника СШ Олимпб/р2007Confirmed
14Пулатова Карина СШОР Подольскб/р2006Confirmed
15Синельникова Ульяна МалиноIII2006Confirmed
16Сластина Екатерина СШ ОлимпIII2006Confirmed
17Талебина Мария Малино2007Confirmed
18Шемчук Арина Шахово "Олимп"III2007Confirmed
19Шляхто Анна СШ Олимпб/р2007Confirmed
Ж16 - девушки 2004-2005 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Борисова Арина СШ "Орбита"I2005Confirmed
2Вагина Ксения СШОР Подольскб/р2004Confirmed
3Данилова Дарья ЛК Наседкинаб/р2005Confirmed
4Зологина Виалета СШ Олимпб/р2005Confirmed
5Касимова Камилла Шаховский СДКII2005Confirmed
6Кулаковская Вика Дюсш ЗарайскIII2005Confirmed
7Лапина Елизавета Шаховский СДКIII2005Confirmed
8Рытенко Ксения Bogoroditskij rajon, personalб/р2005Confirmed
9Самсонова Полина Дюсш ЗарайскI2005Confirmed
10Худанина Юлия Podolsk, personalIII2002Confirmed
11Худанина Юлия Podolsk, personalIII2005Confirmed
12Шмакова Дарья СШ Олимпб/р2005Confirmed
Ж18 - девушки 2002-2003 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Воропаева Софья "Олимп" Горьков А.Вб/р2002Confirmed
2Миронова Светлана ГБУ "СШОР 43"I2002Confirmed
Ж20 - женщины 1998-2001 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Ковалева Марина Russia, personalб/р1998Confirmed
Ж30 - женщины 1988-1997 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1  Алексеева Варвара StupinoskirunI1994Confirmed
2Овечкина Ольга Domodedovo, personalб/р1990Confirmed
3Селиверстова Мария Дюсш ЗарайскI1996Confirmed
4Соловьева Анна ЛК КамусКМС1989Confirmed
Ж40 - женщины 1978-1987 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Денисова Евгения СШ Олимпб/р1981Confirmed
2Еренская Ольга Domodedovo, personalб/р1986Confirmed
3Лебедева Елена district Juao, personalб/р1978Confirmed
Ж50 - женщины 1968-1977 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Барменкова Ольга СШ Олимпб/р1975Confirmed
2Касимова Людмила Шаховский СДККМС1975Confirmed
3Киричек Вера Шаховский СДККМС1972Confirmed
4Климанова Оксана Дюсш ЗарайскМС1970Confirmed
5Монастырская Оксана СШ Олимпб/р1968Confirmed
6Никитюк Жанна Domodedovo, personalб/р1968Confirmed
7Савостина Нина МАОУ Домодедовская СОШ№10б/р1971Confirmed
8Сластина Людмила Domodedovo, personalб/р1971Confirmed
Ж60 - женщины 1967 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Толстых Маргарита Domodedovo, personalб/р1965Confirmed
М10 - мальчики 2010 г.р. и моложе
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Арипов Даниэль Малиноб/р2010Confirmed
2Архипов Никита Domodedovo, personalб/р2010Confirmed
3Беляков Егор СШ "Орбита"б/р2010Confirmed
4Веремеенок Дмитрий СШОР Подольскб/р2010Confirmed
5Вилков Мирослав Serpuhov, personalIIю2011Confirmed
6Гаврилов Никита СШ "Орбита"б/р2010Confirmed
7Гафуров Иван СШ Олимпб/р2010Confirmed
8Гранин Артемий Шахово "Олимп"б/р2010Confirmed
9Динмухаметов Константин СШОР Подольскб/р2010Confirmed
10Игнашин Семен СШ Олимпб/р2010Confirmed
11Каплин Владимир СШ Олимпб/р2011Confirmed
12Карастелин Егор Дюсш ЗарайскIII2010Confirmed
13Карнаухов Максим СШ "Орбита"б/р2010Confirmed
14Колесников Захар СШ Олимпб/р2012Confirmed
15Лукин Тимофей Шахово "Олимп"б/р2010Confirmed
16Мешулин Матвей СШОР Подольскб/р2010Confirmed
17Мишин Владимир СШ ОлимпIIIю2010Confirmed
18Мишин Вячеслав СШ ОлимпIIIю2010Confirmed
19Моисеев Никита СШ Олимпб/р2010Confirmed
20Осекин Павел СШ "Орбита"б/р2010Confirmed
21Осипенко Роман Domodedovo, personalб/р2013Confirmed
22Постоев Никита СШ Олимпб/р2011Confirmed
23Санак Никита СШ ОлимпIIIю2011Confirmed
24Севастьянов Глеб СШ Олимпб/р2012Confirmed
25Серпков Семён Дюсш Зарайскб/р2012Confirmed
26Сонгров Максим СШ Олимпб/р2010Confirmed
27Юферев Архип district Szao, personalб/р2010Confirmed
28Юферев Демид district Szao, personalб/р2012Confirmed
М12 - мальчики 2008-2009 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Барменков Павел СШ Олимпб/р2008Confirmed
2Бобров Андрей Ступиноб/р2008Confirmed
3Власенко Стефан СШ Олимп2009Confirmed
4Галимов Мирон СШ "Орбита"б/р2009Confirmed
5Грушка Захар Малиноб/р2009Confirmed
6Дорогин Александр СШ "Орбита"б/р2009Confirmed
7Зарубин Илья Малиноб/р2009Confirmed
8Каплин Иван СШ Олимпб/р2008Confirmed
9Кирсанов Александр Шахово "Олимп"IIю2009Confirmed
10Козинец Иван Малиноб/р2009Confirmed
11Козлов Дмитрий СШОР Подольскб/р2009Confirmed
12Котов Александр Малиноб/р2008Confirmed
13Кудряшов Денис Денис СШ ОлимпIIю2008Confirmed
14Куприков Виталий Малиноб/р2009Confirmed
15Марцунов Василий СШ Олимпб/р2008Confirmed
16Михалёв Арсений СШ Олимпб/р2009Confirmed
17Мутузкин Анатолий Малиноб/р2008Confirmed
18Пушкарев Иван Шахово "Олимп"2008Confirmed
19Рыгин Дмитрий СШ Олимпб/р2008Confirmed
20Рысаков Александр Дюсш ЗарайскII2008Confirmed
21Садыков Егор СШ Олимпб/р2009Confirmed
22Саратовцев Даниил СШ Олимпб/р2006Confirmed
23Сластин Николай СШ Олимп2008Confirmed
24Степаница Андрей СШОР Подольскб/р2008Confirmed
25Царев Дмитрий Дюсш ЗарайскIII2009Confirmed
26Часовской Александр СШ Олимпб/р2009Confirmed
27Чудаев Илья СШ Олимпб/р2009Confirmed
28Шалаев Родион Дюсш ЗарайскII2008Confirmed
М14 - мальчики 2006-2007 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Буланов Александр Шахово "Олимп"2006Confirmed
2Воробьев Степан СШ Олимп2007Confirmed
3Гаврилин Иван СШ Олимп2006Confirmed
4Галкин Олег Дюсш ЗарайскI2006Confirmed
5Гриценко Борис СШ "Орбита"б/р2007Confirmed
6Зарубин Алексей МалиноIIю2007Confirmed
7Колесников Егор СШ Олимп2007Confirmed
8Крысанов Александр Domodedovo, personalб/р2006Confirmed
9Миронов Михаил ГБУ "СШОР 43"б/р2007Confirmed
10Михалёв Тимофей СШ Олимпб/р2006Confirmed
11Олейник Николай СШОР Подольскб/р2007Confirmed
12Светушков Анатолий Малино2006Confirmed
13Семёнов Виктор СШ "Орбита"IIIю2007Confirmed
14Смагин Игорь Малино2007Confirmed
15Тихомиров Николай Малино2007Confirmed
16Фрол Александр district Juao, personalб/р2006Confirmed
М16 - юноши 2004-2005 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Архипов Александр СШ Олимп2005Confirmed
2Борзов Максим СШ ОлимпII2004Confirmed
3Евскин Иван СШ Олимп2005Confirmed
4Клочков Георгий СШ ОлимпIIю2005Confirmed
5Кочергин Егор ЛК НаседкинаI2005Confirmed
6Кубарев Иван СШ Олимпб/р2005Confirmed
7Кузьмин Иван Малино2004Confirmed
8Мошаров Владимир МалиноIII2005Confirmed
9Никитин Иван МалиноIII2005Confirmed
10Степанников Михаил "Олимп" Горьков А.Вб/р2005Confirmed
11Фролов Николай СШ Олимпб/р2004Confirmed
12Хоружев Сергей Шахово "Олимп"III2005Confirmed
13Шитиков Виталий "Олимп" Горьков А.Вб/р2005Confirmed
М18 - юноши 2002-2003 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Артемов Арсений СШ ОлимпI2003Confirmed
2Волков Никита МалиноI2003Confirmed
3Даниренко Николай СШ Олимп 1II2002Confirmed
4Сластин Владимир СШ ОлимпIII2003Confirmed
5Толстых Александр Domodedovo, personalб/р2002Confirmed
М20 - мужчины 1998-2001 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Гарипов Владислав МВОКУб/р1998Confirmed
2Дубинин Сергей МВОКУI1999Confirmed
3Костерин Гнигорий МВОКУКМС2000Confirmed
4Михалёв Анатолий СШ Олимпб/р2001Confirmed
5Никитюк Денис Domodedovo, personalб/р1999Confirmed
6Никонов Андрей МВОКУI2001Confirmed
7Поддубный Кирилл Luhovitskij rajon, personalб/р2001Confirmed
8Саратов Егор СШ ОлимпIII2001Confirmed
9Соколов Роман "Олимп" Горьков А.Вб/р2001Confirmed
10Сосунов Дмитрий МВОКУI2001Confirmed
11Ярков Евгений МВОКУI2000Confirmed
М30 - мужчины 1988-1997 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Алферьев Тимур Domodedovo, personalб/р1989Confirmed
2Басанцев Николай Domodedovo, personalб/р1996Confirmed
3Васильев Михаил Domodedovo, personalб/р1988Confirmed
4Еременко Сергей Dzerzhinskij, personalКМС1995Confirmed
5Корнев Иван Domodedovo, personalб/р1988Confirmed
6Курочкин Кирилл ЛК Камусб/р1990Confirmed
7Марков Александр МВОКУб/р1995Confirmed
8Никитюк Артем Domodedovo, personalб/р1990Confirmed
9Родкевич Максим Ск "Альфа-Битца"I1988Confirmed
10Смагин Михаил МалиноI1992Confirmed
11Соловьёв Владимир district Szao, personalб/р1988Confirmed
12Тазов Андрей Domodedovo, personalI1991Confirmed
13Федоров Роман Moskovskaja oblast, personalб/р1988Confirmed
М40 - мужчины 1978-1987 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Абразумов Вячeслав Odintsovskij rajon, personalКМС1986Confirmed
2Абрамов Сергей Podolsk, personalб/р1982Confirmed
3Бойправ Святослав Domodedovo, personalб/р1985Confirmed
4Дубровин Александр Команда молодостиI1980Confirmed
5Жильцов Петр ABSTI1985Confirmed
6Квасов Николай Команда молодостиI1982Confirmed
7Коновалов Вадим Команда молодостиI1982Confirmed
8Корнеев Юрий StupinoskirunII1983Confirmed
9Коробов Антон Domodedovo, personalб/р1980Confirmed
10Кузнецов Кирилл СШ Олимпб/р1983Confirmed
11Куприков Алексей Малиноб/р1987Confirmed
12Лысов Евгений Pushkinskij rajon, personalI1984Confirmed
13Махортов Сергей Domodedovo, personalб/р1984Confirmed
14Мурсеев Андрей Жгучие Красные Перцыб/р1981Confirmed
15Паутов Иван district Vao, personalб/р1986Confirmed
16Постоев Александр СШ Олимпб/р1983Confirmed
17Рыжов Дмитрий Stupinskij rajon, personalб/р1987Confirmed
18Рытенко Юрий Bogoroditskij rajon, personalб/р1981Confirmed
19Туленков Алексей Domodedovo, personalб/р1983Confirmed
20Худанин Александр Podolsk, personalб/р1978Confirmed
М50 - мужчины 1968-1977 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Антонов Роман Domodedovo, personalб/р1975Confirmed
2Барменков Андрей СШ Олимпб/р1975Confirmed
3Ермолаев Игорь МВОКУI1973Confirmed
4Ермохин Андрей МалиноI1977Confirmed
5Климанов Олег Зарайскб/р1971Confirmed
6Корнев Леонид Domodedovo, personalб/р1961Confirmed
7Кузнецов Алексей СШ Олимпб/р1976Confirmed
8Лысенко Дмитрий Domodedovo, personalб/р1977Confirmed
9Моргунов Вячеслав Stupinskij rajon, personalI1970Confirmed
10Руденко Владимир Mytischinskij rajon, personalI1970Confirmed
11Синельников Михаил Stupinskij rajon, personalб/р1977Confirmed
12Сластин Андрей Domodedovo, personalб/р1975Confirmed
13Сучков Сергей Kolomna, personalМС1971Confirmed
М60 - мужчины 1967 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Горьков Андрей Domodedovo, personalб/р1965Confirmed
2Жилкин Александр МалиноIII1957Confirmed
3Жильцов Иван ABSTI1962Confirmed
4Кусачев Виктор МалиноII1951Confirmed
5Матрос Александр МалиноII1955Confirmed
6Никитюк Вячеслав Domodedovo, personalб/р1964Confirmed
7Полыновкин Василий МалиноКМС1955Confirmed
8Прокофьев Игорь district Juzao, personalI1967Confirmed
9Семёнов Владимир СШ "Орбита"б/р1960Confirmed
10Черетаев Сергей МалиноI1961Confirmed
11Чигринов Валерий Domodedovo, personalI1965Confirmed

Other events, Ski racing, Roller, Moskovskaja oblast