Orgeo – Online entry and results system

«ТРИАТЛОН. ДВИЖЕНИЕ К МЕЧТЕ». БЛАГОВЕЩЕНСК

Кросс-триатлон «Триатлон. Движение к мечте» (олимпийская, спринтерская дистанция, трёхэтапная эстафета)

Triathlon. Local.

Registration finished 06.07.2019 00:00 MSK

Regulation

List of Participants

Free places: 0 out of 100

List of registered Online participants (total 100)

Export as file:   
ЖЕНЩИНЫ-3 ЭТАП - Женщины -3 этапа - эстафета
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Богаченко Елена Milashkiб/р1980Paid
2Букова Яна Illuziumб/р1978Paid
3Виговская Олеся Illuziumб/р1980Paid
4Гайдемская Дарья Saya Pin forever winб/р1991Paid
5Горелик Надежда Milashkiб/р1987Paid
6Гречихина Надежда Saya Pin forever winб/р1987Paid
7Ефимова Ирина ARSENALб/р1987Paid
8Жибалова Наталья Наташа и командаб/р1990Paid
9Казанцева Светлана АСНб/р1986Paid
10Калямина Елена Milashkiб/р1968Paid
11Карлова Ирина Наташа и командаб/р1984Paid
12Катренюк Наталья ARSENALб/р1969Paid
13Королёва Наталья Saya Pin forever winII1981Paid
14Надденая Елена Гонимые ветромб/р1976Paid
15Никифорова Наталья АСНб/р1983Paid
16Пакулова Олеся Амурские Рысиб/р1992Paid
17Пащенко Светлана Гонимые ветромб/р1980Paid
18Сабутова Анна АСНб/р1984Paid
19Серединко Виктория Наташа и командаб/р1978Paid
20Смускина Светлана Illuziumб/р1980Paid
21Топюк Анна Амурские Рысиб/р1980Paid
22Шурыгина Анна Гонимые ветромб/р1979Paid
23Юденок Светлана Амурские Рысиб/р1975Paid
24Янковская Любовь ARSENALб/р1993Paid
ЖЕНЩИНЫ-ОЛИМП - Женщины - Олимпийская
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Акимова Ира Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1989Paid
2Гончарова Екатерина Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1985Paid
3Останина Софья Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1989Paid
ЖЕНЩИНЫ-СПРИНТ - Женщины - Спринт
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Веклич Оксана Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1978Paid
2Ковеза Елена Russia, personalб/р1979Paid
3Подлеснова Анна Zeja, personalб/р1990Paid
4Попова Альбина Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1972Paid
5Черятникова Наталья Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1975Paid
МУЖЧИНЫ-3 ЭТАПА - Мужчины - 3 этапа - эстафета
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Болотин Иван AmurBikeб/р1976Paid
2Бугаец Никита Grizzlyб/р2000Paid
3Вешкина Татьяна Рваный кедб/р1990Paid
4Возмищев Денис AmurBikeб/р1993Paid
5Гриценко Илья Huracanб/р1987Paid
6Губанов Дмитрий Рваный кедб/р1972Paid
7Дьяченко Денис Lastб/р1983Payment waiting
8Евсеев Никита Huracanб/р1992Paid
9Зарубин Леонид Blaga TeamI2003Paid
10Захаров Михаил Триадаб/р1984Paid
11Калюжин Роман AmurBikeМС1991Paid
12Квасников Сергей Триадаб/р1993Paid
13Кучер Дмитрий Huracanб/р1987Paid
14Мулин Максим Lastб/р1983Payment waiting
15Мунгалов Александр Blaga Teamб/р1972Paid
16Рудковский Владислав Grizzlyб/р2001Paid
17Саяпин Дмитрий Last1971Payment waiting
18Фалеев Данила Blaga TeamКМС2002Paid
19Хабаров Тимур ЗХПб/р2000Paid
20Ходаковский Эдуард Grizzlyб/р1987Paid
21Черемных Максим Триадаб/р1979Paid
22Юрченко Евгений Рваный кедб/р1979Paid
МУЖЧИНЫ-ОЛИМП - Мужчины - Олимпийская
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Баташов Сергей Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1978Paid
2Блинков Владимир Habarovsk, personalб/р1980Paid
3Богомолов Александр Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1988Paid
4Выдров Антон Amurskaja blagoveschensk, personalI1981Paid
5Ганчихин Николай AmurRunб/р1976Paid
6Доровских Александр Habarovsk, personalМС1981Payment waiting
7Захаров Антон Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1984Paid
8Кравцов Константин Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1974Confirmed (no pay)
9Лукин Александр Habarovsk, personalб/р1986Paid
10Максимов Максим Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1979Paid
11Пашин Андрей Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1983Paid
12Петров Григорий Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1984Paid
13Плотицин Николай Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1991Paid
14Попов Андрей Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1977Paid
15Рогов Денис Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1992Paid
16Рожетдинов Артур area Kalininskij rajon spb, personalб/р1985Paid
17Сижук Сергей Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1989Paid
18Скударнов Виктор AmurRunII1982Paid
19Суховеев Михаил Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1971Paid
20Хабаров Владислав Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1977Paid
21Хасиятуллин Артур Rullez Teamб/р1986Paid
22Щербань Иван Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1987Paid
МУЖЧИНЫ-СПРИНТ - Мужчины - Спринт
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Буковцов Максим Belogorsk, personalб/р1988Paid
2Гришанов Иван Tecnimontб/р1990Paid
3Гудков Антон Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1988Paid
4Даньков Дмитрий ЗХПб/р1980Paid
5Дзюба Кирилл Svobodnyj, personalII1987Paid
6Енисейский Игорь Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1961Paid
7Завьялов Владимир Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1987Paid
8Карнавский Андрей Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1987Paid
9Карнаух Иван Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1986Paid
10Кафанов Константин Belogorsk, personalб/р1969Paid
11Климов Дмитрий Huracanб/р1986Paid
12Коробейников Сергей Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1967Paid
13Королёв Денис Amurskaja blagoveschensk, personalII1980Paid
14Костырко Сергей Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1993Paid
15Кряжев Станислав Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1980Paid
16Мамонтов Андрей Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1968Paid
17Мамонтов Дмитрий Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1990Paid
18Мудрак Тимофей Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1986Paid
19Мыринов Максим Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1988Paid
20Прожерин Алексей Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1985Paid
21Романов Роман Tecnimontб/р1974Paid
22Середа Сергей Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1972Paid
23Хаймурзин Александр Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1979Paid
24Черятников Эдуард Amurskaja blagoveschensk, personalб/р1971Paid

Available payment methods

Other events, Triathlon, Amurskaja oblast