Orgeo – Online entry and results system

Всероссийские соревнования "Сибирский азимут 2019", ЧиП СФО по спортивному ориентированию

Orienteering. Interregional.

Registration finished 20.04.2019 20:00 MSK

List of Participants

List of registered Online participants (total 517)

Export as file:
Д ДО 21 - 1999-2000 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Антачева Анастасия 38_Irkutskaja oblastКМС20001406827
2Бессонова Анастасия 22_BarnaulI20001419895
3Богданова Софья 24_АЗВС Красноярск, KrasnojarskКМС19991302423
4Давыдова Кристина 42_Кемеровская область, KemerovoII20002007471
5Дивии Аяна 17_Republic Tyvaб/р2000
6Евсюнина Ольга 24_АЗВС Красноярск, KrasnojarskКМС20001302081
7Кузьминых Дарья 24_Красноярский край, KrasnojarskМС19991302460
8Ли Эльвира 75_ChitaМС1999681803
9Лябзина Александра 24_АЗВС Красноярск, KrasnojarskКМС20001393846
10Михайлова Анна 24_Krasnojarskij krajКМС20011393785
11Осипова Карина 24_АЗВС Красноярск, KrasnojarskКМС20009201853
12Панекало Анастасия 17_Republic Tyvaб/р1999
13Петрова Екатерина 42_Кемеровская область, KemerovoКМС20002007467
14Сат Регина 17_Republic Tyvaб/р1999
15Суходолова Карина 24_СШОР "Олимп" Зеленогорск, KrasnojarskКМС20001452039
16Томшина Васелина 38_Irkutskaja oblastКМС20002023127
17Тюлюш Камаа 17_Republic TyvaII1999
18Уткина Людмила 24_АЗВС Красноярск, KrasnojarskКМС19991841314
19Чанкова Наталья 19_AbakanКМС2000
20Эзерих Алёна 42_BelovoКМС20002138654
ДЕВОЧКИ ДО 13 - 2007-2009 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Алдарова Виолетта 3_Республика Бурятия, Ulan udeIIIю20074651762
2Ашроева Анна 38_Irkutskaja oblast20082055744
3Бадаева Алина 38_Irkutskaja oblast20082023120
4Головкина Мария 22_BarnaulIIю20081302355
5Жорова Софья 55_Omsk20081393770
6Журавлёва Маргарита 38_Irkutskaja oblastIIю20082023186
7Зимороева София 38_Irkutskaja oblastIIIю20082023189
8Ковпак Любава 42_Mezhdurechenskб/р20092007455
9Кодачигова Елизавета 38_Irkutskaja oblast20082023192
10Коновалова Анастасия 3_Республика Бурятия, Ulan ude20074640932
11Медведкова Марина 38_Irkutskaja oblast20072055038
12Михайлова Елизавета 38_Irkutskaja oblastIIю20082023183
13Муратшина Анастасия 24_СШОР "Олимп" Зеленогорск, Krasnojarskб/р2008
14Нехороших Ксения 38_Irkutskaja oblastIIIю20072023116
15Панченкова Вероника 3_Республика Бурятия, Ulan udeIIIю20094640921
16Сорокина Софья 38_Irkutskaja oblastб/р20092023119
17Тараачы Анастасия 17_Republic Tyvaб/р2007
18Тараданова Александра 42_Орион-Азимут, Novokuznetskб/р20072018092
19Усова Владислава 38_Irkutskaja oblast20071406823
20Фефелова Варвара 42_Mezhdurechenskб/р20072007445
21Чернышева Екатерина 42_Орион-Азимут, Novokuznetskб/р20072018089
22Чудинова Ангелина 38_Irkutskaja oblast20072023125
23Ярошук Ксения 42_Орион-Азимут, Novokuznetskб/р20072018091
ДЕВУШКИ 15 - 2005-2006 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Алёшина Владислава 42_Кемеровская область, KemerovoIII20052007463
2Балакина Валерия 42_Кемеровская область, ProkopjevskI20052007436
3Баранова Анастасия 24_СШОР "Олимп" Зеленогорск, KrasnojarskII2005
4Безродных Анна 38_Irkutskaja oblast20062113953
5Бекетова Алина 19_AbakanI2005
6Богданова Алина 19_AbakanI2005
7Бухаева Светлана 3_Республика Бурятия, Ulan udeIII20052117222
8Веретельникова Мирослава 3_Республика Бурятия, Ulan ude20052138642
9Гиманова Елизавета 19_AbakanI2005
10Грибова Ирина 42_MezhdurechenskII20052007451
11Денисова Ирина 4_Republic AltajII2005
12Евдокимова София 75_ChitaI20052142870
13Жукова Полина 24_Красноярский край, KrasnojarskI20058657007
14Злотникова Людмила 24_СШОР им.В.П.Щедрухина, MinusinskI2006
15Зотова Татьяна 19_AbakanIIю2006
16Исаева Елизавета 42_Орион-Азимут, Novokuznetsk20052018090
17Калнынь Елена 3_Республика Бурятия, Ulan udeIIю2006
18Каменева Валерия 24_СШОР "Олимп" Зеленогорск, KrasnojarskIII2006
19Каргапольцева Ульяна 3_Республика Бурятия, Ulan udeII20051418979
20Кожевникова Арина 42_BelovoII20052138658
21Кончиленко Марина 24_ДЮСШ-1, LesosibirskI20051403881
22Кузина Алина 24_СШОР "Олимп" Зеленогорск, KrasnojarskI20061452032
23Минихаирова Юлия 24_ДЮСШ-1, LesosibirskII20051403880
24Митапова Уянга 3_Республика Бурятия, Ulan udeIIю2006
25Михайлова Елизавета 22_BarnaulI20052028073
26Никольская Ксения 19_Abakanб/р2006
27Овчинникова Полина 24_АЗВС Красноярск, KrasnojarskI20069201852
28Ондар Алла 17_Republic TyvaII2005
29Павлова Мария 19_AbakanI2005
30Пахомова Василина 3_Республика Бурятия, Ulan ude20064640922
31Пестова Диана 42_Кемеровская область, Prokopjevsk20052007435
32Петрова Анастасия 42_Кемеровская область, KemerovoIIIю20062007464
33Петрова Злата 75_ChitaII20052142832
34Плетюх Милена 38_Irkutskaja oblastIII20062023166
35Попова Анастасия 3_Республика Бурятия, Ulan udeIIIю20064640924
36Попова Полина 38_Irkutskaja oblastI20052023169
37Рыськова Виктория 24_СШОР им.В.П.Щедрухина, MinusinskI2006
38Сенострусова Влада 3_Республика Бурятия, Ulan udeб/р20052121726
39Сенотрусова Дарья 75_ChitaII20052142872
40Сигарева Дарья 42_Орион-Азимут, NovokuznetskIIю20052018094
41Склярова Карина 3_Республика Бурятия, Ulan udeIII20054640968
42Стародубцева Анастасия 54_Novosibirskaja oblastI20051633618
43Торхова Анастасия 75_ChitaII20062142839
44Турчанинова Екатерина 55_OmskIII20061408363
45Хлызова Ольга 3_Республика Бурятия, Ulan udeIIIю2005
46Хохлачева Александра 19_AbakanII2005
47Храмова Полина 42_Орион-Азимут, NovokuznetskIIю20052018093
48Хуснутдинова Олеся 38_Irkutskaja oblastI20062023111
49Цырендоржиева Номина 3_Республика Бурятия, Ulan ude20052117221
50Шептеева Юля 19_AbakanIII2005
51Шкредова Валерия 19_AbakanIII2005
52Шкурыгина Вероника 38_Irkutskaja oblastIII20051405160
53Ячменева Анастасия 75_ChitaI20068240180
ДЕВУШКИ ДО 17 - 2003-2004 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Аводкова Софья 42_BelovoII20042138657
2Балыбердина Виктория 24_ДЮСШ-1, LesosibirskI20031403883
3Батышева Юлиана 3_Республика Бурятия, Ulan udeI20044651758
4Белоусова Дарья 3_Республика Бурятия, Ulan udeI20031841340
5Большакова Диана 22_BarnaulI20041302395
6Бояркина Анна 42_Орион-Азимут, NovokuznetskI20032018084
7Гераськина Виктория 42_Орион-Азимут, NovokuznetskI20032018086
8Дегтярева Ксения 22_BarnaulI20031006895
9Доровских Кристина 42_Орион-Азимут, NovokuznetskI20042018075
10Дутова Диана 75_ChitaКМС20031633612
11Дюрба Ксения 38_Irkutskaja oblastI20041406825
12Еремина Варвара 38_Irkutskaja oblast20042069462
13Зайцева Диана 19_AbakanII2003
14Изосимова Устиния 19_AbakanII2004
15Кильдерова Екатерина 19_AbakanIII2004
16Кирина Ирина 38_Irkutskaja oblastII20031405166
17Кочеткова Елизавета 19_AbakanI2003
18Кривец Софья 55_OmskI20042024714
19Кузнецова Екатерина 38_Irkutskaja oblastI20031411902
20Леус Надежда 24_СШОР им.В.П.Щедрухина, MinusinskI2004
21Лиштаева Анна 22_BarnaulКМС20031422544
22Лобыгина Марина 22_BarnaulI20032082200
23Лузгина Виолетта 42_Орион-Азимут, NovokuznetskII20042018076
24Мазурова Валерия 24_СШОР "Олимп" Зеленогорск, KrasnojarskI20041452036
25Матющенко Екатерина 24_СШОР им.В.П.Щедрухина, MinusinskI2003
26Махкамова Юлия 3_Республика Бурятия, Ulan udeIIю2003
27Михайленко Мария 38_Irkutskaja oblastII20032022182
28Ножнинова Мария 38_Irkutskaja oblastI20042023151
29Оленик Ксения 24_ДЮСШ-1, LesosibirskII20041403871
30Павлова Надежда 3_Республика Бурятия, Ulan udeIII20044632282
31Пляскина Анна 75_ChitaIII20042142833
32Позднякова Антонина 38_Irkutskaja oblastIIIю20032023129
33Сандакрышина Вероника 55_OmskКМС20032093729
34Санжиева Нарана 3_Республика Бурятия, Ulan udeIIIю2004
35Сергеева Полина 42_Кемеровская область, ProkopjevskIII20042007434
36Серебренникова Наталья 38_Irkutskaja oblast20042078791
37Серебрякова Дарья 38_Irkutskaja oblastII20032023135
38Слепко Виктория 24_Krasnojarskij krajКМС2003
39Соколова Анастасия 19_AbakanI2004
40Сокольникова Светлана 38_Irkutskaja oblastI20032029906
41Стукалина Нина 38_Irkutskaja oblastI20042069473
42Теряева Екатерина 24_Красноярский край, KrasnojarskI20049201854
43Тохтобина Алина 19_AbakanI2004
44Фомина Дарья 42_Кемеровская область, ProkopjevskII20042007442
45Хертек Амилия 17_Republic TyvaII2003
46Чаптыкова Анна 19_AbakanIII2004
47Чипизубова Виктория 75_Chita20032142848
48Шкуратова Анастасия 42_Kemerovskaja gurjevskij rajonIII20032138650
49Шульгина Анна 75_ChitaIII20042142869
50Шумилова Любовь 42_Kemerovskaja gurjevskij rajonIII20042138652
51Юшина Анна 38_Irkutskaja oblastI20041406828
52Язвенко Елизавета 38_Irkutskaja oblastIII20042023152
ДЕВУШКИ ДО 19 - 2001-2002 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Антонова Екатерина 55_OmskIII20011408302
2Белясова Екатерина 24_АЗВС Красноярск, KrasnojarskII20019201860
3Боднар Екатерина 19_AbakanI2002
4Гаффарова Ангелина 24_Krasnojarskij krajКМС2001
5Девяшина Нина 24_СШОР им.В.П.Щедрухина, MinusinskКМС2002
6Еронова Дари 3_Республика Бурятия, Ulan udeII2002
7Зырянова Оксана 24_АЗВС Красноярск, KrasnojarskКМС20012106506
8Казак Екатерина 38_Irkutskaja oblastI20012029919
9Каргапольцева Елизавета 3_Республика Бурятия, Ulan udeI20021412457
10Кауфман Яна 38_Irkutskaja oblastI20011415512
11Крашенинина Анастасия 42_Кемеровская область, KemerovoI2001200469
12Лаврова Елена 42_Орион-Азимут, NovokuznetskКМС20012018080
13Лихачёва Вера 4_Republic AltajI20022008295
14Маликова Елизавета 24_Красноярский край, KrasnojarskКМС20028657033
15Матвеева Ольга 55_OmskI20021408361
16Ока Аделина 24_СШОР "Олимп" Зеленогорск, KrasnojarskКМС20011452030
17Окунева Мария 22_BarnaulКМС20011419893
18Плясовская Дарья 3_Республика Бурятия, Ulan udeКМС20022097959
19Родина Екатерина 24_Красноярский край, KrasnojarskКМС20028657020
20Розвезева Инна 3_Республика Бурятия, Ulan udeI20022040821
21Русина Алина 38_Irkutskaja oblastI20022023913
22Селюкова Диана 24_СШОР "Сибиряк", KrasnojarskКМС20017890014
23Сорокина Софья 42_Орион-Азимут, NovokuznetskI20012018085
24Сутурина Татьяна 3_Республика Бурятия, Ulan udeI20022040832
25Табарекова Эмилия 4_Republic AltajКМС20022008298
26Таргын Дарина 17_Republic TyvaIII2002
27Ташенова Тамара 42_Kemerovskaja gurjevskij rajonI20022138649
28Ткачук Александра 75_ChitaКМС20018120201
29Торохова Валерия 42_Кемеровская область, KemerovoIII20012007470
30Ховалыг Олча 17_Republic TyvaIII2002
31Чернеева Софья 19_AbakanIII2002
32Черноусова Любовь 19_AbakanI2001
33Шиловская Анна 24_СШОР "Олимп" Зеленогорск, KrasnojarskКМС20011452038
34Юрьева Полина 24_АЗВС Красноярск, KrasnojarskКМС20011451996
Ж СТ.ВОЗРАСТА - 1983г.р. и ст
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Аг-Оол Елена 17_Republic TyvaII1958
2Богомолова Татьяна 19_Борус, SajanogorskII1976
3Быкова Наталья 17_Republic TyvaII1976
4Ведерникова Светлана 24_СК "Ориен-Драйв", KrasnojarskI1957
5Дажы Чечена 17_Republic TyvaI1974
6Дурнова Татьяна 42_ФСО Кемерово, KemerovoI19672007427
7Житомирская Ирина 3_Республика Бурятия, Ulan udeМС19831403831
8Караваева Виктория 38_Irkutskaja oblastб/р19782069472
9Кузьмина Галина 55_OmskМС19531408392
10Кузьмина Ольга 24_СК "Ориен-Драйв", KrasnojarskМС19618654632
11Линкевич Ольга 24_Красноярский край, KrasnojarskКМС19741302494
12Логутенко Наталья 75_Chitaб/р19742135111
13Лябзина Татьяна 24_АЗВС Красноярск, KrasnojarskI19721393849
14Медвежонкова Наталья 3_Республика Бурятия, Ulan udeб/р19794651761
15Хлебодарова Татьяна 3_Республика Бурятия, Ulan udeIII19691841329
16Чумова Надежда 54_Новосибирск, NovosibirskКМС19621404777
17Шмонина Татьяна 24_СШОР им.В.П.Щедрухина, MinusinskIII1957
18Юрьева Евгения 3_Республика Бурятия, Ulan udeКМС19742040846
ЖЕНЩИНЫ - 1998 г.р. и ст
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Антонова Ирина 24_СК "Ориен-Драйв", KrasnojarskКМС19878655781
2Анциферова Анастасия 24_Красноярский край, KrasnojarskМС19981633709
3Байкара Валерия 17_Republic TyvaКМС1999
4Баринова Евгения 4_Republic AltajКМС19832008292
5Биче-Оол Айыжа 17_Republic Tyvaб/р1996
6Волкова Александра 70_ТПУ, TomskКМС19937201625
7Гетт Елена 19_AbakanМС19881302422
8Дансарунова Дарья 24_АЗВС Красноярск, KrasnojarskМС19988662034
9Жидкова Галина 19_AbakanII1975
10Иванова Наталья 24_АЗВС Красноярск, KrasnojarskМС19961393569
11Иванова Светлана 3_Республика Бурятия, Ulan udeКМС19852114430
12Иванова Татьяна 19_AbakanI19887203774
13Иволина Светлана 70_ТУСУР, TomskКМС19952007414
14Калин-Оол Менди 17_Republic TyvaI1997
15Кара-Сал Пема 17_Republic TyvaКМС1999
16Кувезин Айгуль Буяновна 17_Republic TyvaКМС1997
17Кузнецова Евгения 17_Republic TyvaIII1986
18Ли Виктория 17_Republic Tyvaб/р1986
19Лыскина Дарья 19_AbakanМС1995
20Лябзина Анна 24_АЗВС Красноярск, KrasnojarskМС19961393847
21Нагорных Ольга 19_Борус, Sajanogorskб/р1983
22Новичкова Ольга 22_Алтайский край, BarnaulМС19919114112
23Ооржак Алдынай 17_Republic TyvaКМС1988
24Панькова Ульяна 70_CибГМУ, TomskКМС19981007684
25Плотникова Дарья 54_NovosibirskМС19941404755
26Повасар Елизавета 24_АЗВС Красноярск, KrasnojarskМС19989201856
27Прусская Людмила 24_KrasnojarskКМС1987
28Равдина Оксана 24_KrasnojarskМС1982
29Рыболова Светлана 42_Кемеровская область, KemerovoМС19891007689
30Сафронова Юлия 52_Nizhnij novgorod, personalКМС19758155518
31Сергеева Анастасия 75_ChitaМС19931406790
32Стахнева Наталья 42_Кемеровская область, ProkopjevskI19912007437
33Тузовская Олеся 42_Кемеровская область, ProkopjevskII19892007440
34Тюлюш Чаяна 17_Republic TyvaIII1989
35Холомянская Мария 38_Irkutskaja oblastМС19972055736
36Шемонаева Мария 22_BarnaulКМС19972117805
37Ширнина Татьяна 24_СШОР им.В.П.Щедрухина, MinusinskМС1977
38Шупикова Дарья 24_Красноярский край, KrasnojarskМС19981393787
М СТ.ВОЗРАСТА - 1983г.р. и ст
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Белоусов Аркадий 3_Республика Бурятия, Ulan udeКМС19601841338
2Бескровный Владимир 24_СК "Ориен-Драйв", KrasnojarskI19618648659
3Деев Сергей 54_Новосибирск, NovosibirskI1957
4Дюбин Валентин 24_МБУ СШ №1 г.Железногорск, KrasnojarskМС1967
5Коростелев Сергей 19_Борус, SajanogorskII1958
6Кужугет Ай-Мерген 17_Republic TyvaI1980
7Латышев Сергей 55_ОАБИИ, OmskМС19579920005
8Лябзин Степан 24_АЗВС Красноярск, KrasnojarskI19731393848
9Натальин Владимир 3_Республика Бурятия, Ulan udeб/р1965
10Овчинников Владимир 24_Shushenskij rajon, personalб/р1970
11Степанов Виктор 54_Novosibirsk, personalМС19471602456
12Шилкин Анатолий 55_sp-olimp, OmskМС19611007747
13Юрьев Дмитрий 3_Республика Бурятия, Ulan udeКМС19671451995
14Юшин Дмитрий 38_IrkutskМС1975
МАЛЬЧИКИ ДО 13 - 2007-2009 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Айыр-Оол Танаа-Херел 17_Republic Tyvaб/р2009
2Бабушкин Илья 24_Krasnojarskij krajIIIю2008
3Балдаков Павел 3_Республика Бурятия, Ulan udeIIIю20084640925
4Батура Павел 24_Красноярский край, Krasnojarsk20071055555
5Болдырев Григорий 42_Mezhdurechenskб/р20082007446
6Гыргеев Константин 3_Республика Бурятия, Ulan udeIIIю20074640928
7Дюбин Дмитрий 24_МБУ СШ №1 г.Железногорск, Krasnojarsk2007
8Закиров Владимир 24_СШОР "Олимп" Зеленогорск, Krasnojarskб/р2009
9Зубарев Даниил 38_Irkutskaja oblastIIIю20082023190
10Калмыков Вадим 38_Irkutskaja oblastIIю20072040523
11Караваев Артём 38_Irkutskaja oblast20082023175
12Куминов Михаил 42_Mezhdurechensk20072007448
13Мисюркеев Иван 3_Ulan udeIIIю2007
14Набиуллин Артем 75_ChitaIIIю20072135139
15Нестеренко Андрей 22_Barnaul20071428481
16Романов Арсений 38_Irkutskaja oblastб/р20092023174
17Серээ Чоргаар 17_Republic Tyvaб/р2007
18Сырников Александр 75_ChitaIIIю20082110092
19Таборов Роман 38_Irkutskaja oblastIIю20082023198
20Черкезов Сергей 75_ChitaIIIю20072142887
21Черноусов Михаил 19_Борус, SajanogorskIIю2008
22Чесноков Роман 38_Irkutskaja oblast20072069390
МУЖЧИНЫ - 1998 г.р. и ст
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Агафонов Алексей 24_СШОР им.В.П.Щедрухина, MinusinskКМС1997
2Азаренко Алексей 55_ОАБИИ, OmskII1996
3Александров Владимир 75_ChitaМС19908180290
4Афиногенов Александр 27_HabarovskМС19932024776
5Балагуров Вячеслав 75_Chita, personalМС19941404549
6Батурин Андрей 3_Республика Бурятия, Ulan udeI19851421061
7Гетт Александр 19_AbakanМС1985
8Голдырев Виталий 59_Эдельвейс, PermКМС19978654793
9Долганов Александр 42_ФСО Кемерово, KemerovoКМС19847207167
10Дорошенко Валерий 17_Republic TyvaII1983
11Евсюков Сергей 54_Легенда-Новосибирск, NovosibirskII19838383838
12Злобин Александр 24_Красноярский край, KrasnojarskМС19961302468
13Зыков Василий 24_АЗВС Красноярск, KrasnojarskМС19837201618
14Иванов Вадим 24_АЗВС Красноярск, KrasnojarskМС19967207166
15Ишков Денис 24_СШОР им.В.П.Щедрухина, MinusinskI1992
16Кальницкий Артем 22_BarnaulI19961417903
17Козлов Сергей 27_HabarovskКМС19908650730
18Костин Олег 74_Miass, personalКМС19727211047
19Ларин Вадим 22_BarnaulМС19961220296
20Линкевич Олег 24_Красноярский край, KrasnojarskМС19769755381
21Лукьяненко Алексей 75_ChitaМС19918160191
22Мальнев Игорь 27_HabarovskМС19951592001
23Михалёв Александр 55_ОАБИИ, OmskКМС19982093715
24Монгуш Чимит 17_Republic TyvaIII1995
25Оленников Сергей 3_Республика Бурятия, Ulan udeМС1994
26Ондар Алдар 17_Republic TyvaКМС1986
27Ондар Орлан 17_Republic TyvaКМС1996
28Ооржак Начын 17_Republic Tyvaб/р1997
29Оюн Александр 17_Republic TyvaКМС1976
30Павленко Артем 55_ОАБИИ, OmskКМС19972093705
31Панков Алексей 24_СШОР "Олимп" Зеленогорск, Krasnojarskб/р1989
32Поздеев Андрей 55_ОАБИИ, OmskКМС19922093714
33Полев Максим 24_СШОР им.В.П.Щедрухина, MinusinskI1986
34Разаренов Илья 38_Irkutskaja oblastКМС19972069394
35Разумов Владимир 24_Красноярский край, KrasnojarskМС19981302567
36Рахмонов Тимур 22_BarnaulКМС19981302386
37Рудаков Алексей 22_BarnaulКМС19981419892
38Рыболов Роман 42_Кемеровская область, KemerovoI19821007688
39Саая Дарыма 17_Republic TyvaКМС1995
40Салчак Шолбан 17_Republic TyvaIII1996
41Сандак Айдын 17_Republic TyvaКМС1992
42Сандак Хензиг 17_Republic TyvaКМС1998
43Сат Назын 17_Republic TyvaКМС1993
44Севостьянов Евгений 24_Krasnojarsk, personalI19988662035
45Сергеев Денис 75_ChitaМС1994
46Склюев Андрей 70_TomskКМС19981007672
47Склюев Дмитрий 42_Кемеровская область, KemerovoI19891009330
48Смазнев Дмитрий 55_ОАБИИ, OmskКМС19981633065
49Стахнев Артур 42_Кемеровская область, ProkopjevskI19922007438
50Суворин Михаил 17_Republic TyvaII1987
51Счастливцев Роман 55_ОАБИИ, OmskI19932093718
52Тихомиров Евгений 24_KrasnojarskКМС19988667308
53Трифоненков Максим 27_HabarovskМС19919910328
54Удалкин Никита 54_Новосибирск, NovosibirskКМС1995
55Улуг-Хува Алдын-Белек 17_Republic Tyvaб/р1997
56Устюжанин Иван 42_ФСО Кемерово, KemerovoI19858664450
57Шелестов Никита 70_Tomsk, personalI19971418959
58Ширнин Виктор 24_СШОР им.В.П.Щедрухина, MinusinskМС1973
59Юшин Дмитрий 38_Irkutskaja oblastМС19752023105
Ю ДО 21 - 1999-2000 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Адлер Андрей 55_ОАБИИ, OmskI19992086483
2Богданов Дмитрий 70_TomskI1999
3Гавриленко Алексей 42_Кемеровская область, KemerovoI20002007465
4Даржаа Эртине 17_Republic TyvaII2000
5Дзюбин Даниил 55_ОАБИИ, OmskI20002093719
6Донгак Начын-Белек 17_Republic Tyvaб/р1999
7Ефремов Юрий 75_ChitaКМС19991397222
8Желещиков Евгений 55_ОАБИИ, OmskII1999
9Кислицын Дмитрий 24_АЗВС Красноярск, KrasnojarskКМС20009201851
10Колаев Савелий 55_ОАБИИ, OmskII2000
11Колмогоров Никита 42_BelovoI20002138655
12Конев Александр 70_Томск_лично, TomskI20001424215
13Кривогорницын Игорь 70_TomskКМС20001007685
14Кужугет Алдын-Белек 17_Republic TyvaКМС1999
15Куимов Вадим 24_Красноярский край, KrasnojarskКМС19991302489
16Кулябин Андрей 38_Irkutskaja oblastКМС19999201933
17Куулар Кежиктиг 17_Republic Tyvaб/р1999
18Линкевич Игорь 24_Красноярский край, KrasnojarskМС19997200085
19Лось Максим 42_Novokuznetskij rajonI20002007461
20Михалев Семен 38_Irkutskaja oblastКМС19992055043
21Наумчук Егор 55_OmskI20001408329
22Ооржак Аян 17_Republic Tyvaб/р1999
23Пензин Александр 24_АЗВС Красноярск, KrasnojarskКМС19999201857
24Плющенков Роман 17_Republic Tyvaб/р1999
25Саая Ачыты 17_Republic TyvaIIIю2000
26Сазыкин Герман 24_Красноярский край, KrasnojarskМС20001302454
27Сафин Роман 55_ОАБИИ, OmskII1999
28Татаринов Игорь 55_OmskКМС20001408354
29Топул Ангыр 17_Republic TyvaКМС2000
30Тюменцев Егор 22_BarnaulКМС20001425084
31Хуурак Аян 17_Republic TyvaIII2000
32Ширнин Вячеслав 24_АЗВС Красноярск, KrasnojarskКМС20001302421
ЮНОШИ 15 - 2005-2006 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Акинин Александр 24_СШОР "Олимп" Зеленогорск, KrasnojarskI20051452035
2Артемьев Артем 42_Kemerovskaja gurjevskij rajonII20062138653
3Баталыгин Данил 42_Орион-Азимут, Novokuznetskб/р20062018072
4Бедарев Егор 4_Republic AltajII20052008291
5Бирюков Леонид 3_Республика Бурятия, Ulan ude20064640934
6Бондарев Денис 42_Орион-Азимут, Novokuznetskб/р20062018081
7Борисов Даниил 24_Krasnojarskij krajII2006
8Букин Артем 24_СШОР им.В.П.Щедрухина, MinusinskI2005
9Вавилов Владимир 42_Орион-Азимут, Novokuznetsk20062018070
10Вайц Виктор 42_Кемеровская область, ProkopjevskII20052007443
11Васьков Антон 38_Irkutskaja oblastб/р20062023118
12Ведягин Данил 42_Кемеровская область, ProkopjevskIII20052007433
13Гармаев Амгалан 3_Республика Бурятия, Ulan udeIIIю2006
14Горбунов Владислав 38_Irkutskaja oblastIII20062023165
15Горковенко Владислав 3_Республика Бурятия, Ulan udeIIIю2005
16Даваа Ангыр 17_Republic Tyvaб/р2005
17Дагбалдай Айдаш 17_Republic Tyvaб/р2005
18Дрибас Сергей 75_Chita20068664424
19Жоров Арсений 55_OmskIII20062093727
20Захаров Никита 4_Republic AltajIIю2005
21Злобов Александр 19_Abakan2006
22Иргек Эртежи 17_Republic Tyvaб/р2006
23Космынин Александр 42_BelovoI20062138659
24Крапивин Вадим 38_Irkutskaja oblastI20062069466
25Кресюк Виктор 38_Irkutskaja oblast20061405178
26Крутилин Ярослав 42_MezhdurechenskI20062007450
27Лиштаев Аким 22_BarnaulIII20051422547
28Мазаев Егор 42_Орион-Азимут, Novokuznetskб/р20062018083
29Махмадов Умед 38_Irkutskaja oblastI20052023160
30Медведев Данил 19_AbakanIIю2006
31Мокрецов Матвей 38_Irkutskaja oblastI20052088016
32Никитин Дмитрий 75_ChitaII20052142842
33Носов Денис 38_Irkutskaja oblastII20052023113
34Ондар Альберт 17_Republic TyvaIIIю2006
35Парфенов Дмирий 38_Irkutskaja oblastII20052078191
36Парфенов Никита 38_Irkutskaja oblastI20062040542
37Пархоменко Антон 19_AbakanIIIю2005
38Пац Николай 38_Irkutskaja oblastI20062023155
39Петухов Валерий 38_Irkutskaja oblastI20062023193
40Пластинин Арсений Арсений 3_Республика Бурятия, Ulan udeIIIю2006
41Плешков Семён 42_Орион-Азимут, NovokuznetskII20052018073
42Погарский Илья 3_Республика Бурятия, Ulan ude20062138644
43Посталюк Дмитрий 19_AbakanII2005
44Поткин Константин 42_Орион-Азимут, Novokuznetskб/р20062018088
45Пьянников Даниил 75_ChitaIII20062142853
46Пятин Игорь 19_AbakanII2005
47Резниченко Дмитрий 4_Republic AltajII20052008296
48Рубинкович Кирилл 24_Krasnojarskij krajIII2006
49Селюков Ярослав 24_Красноярский край, KrasnojarskI20058657008
50Сибилев Андрей 24_Krasnojarskij krajII2005
51Сидоров Степан 3_Республика Бурятия, Ulan udeII20052138645
52Синикин Никита 42_MezhdurechenskI20062007449
53Смирнов Артем 38_Irkutskaja oblast20062023164
54Табастаев Роман 19_AbakanI2005
55Таскаев Роман 24_СШОР "Олимп" Зеленогорск, KrasnojarskII2005
56Уколов Никита 38_Irkutskaja oblastI20052023162
57Чернигов Антон 38_Irkutskaja oblastI20051411912
58Черников Илья 38_Irkutskaja oblastI20051422416
59Читавин Константин 75_Chita20062142877
60Чумичев Денис 24_Krasnojarskij krajII2006
61Шерстнев Александр 42_Кемеровская область, ProkopjevskII20052007444
62Шупинский Максим 19_AbakanII2005
63Якубовский Александр 38_Irkutskaja oblast20061405162
ЮНОШИ ДО 17 - 2003-2004 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Аксенов Максим 42_Kemerovskaja gurjevskij rajonI20042138651
2Ануфриев Богдан 42_Орион-Азимут, NovokuznetskI20032018074
3Бергарт Сергей 42_MezhdurechenskII20042007452
4Брызгалов Артем 3_Республика Бурятия, Ulan udeI2003
5Букреев Данил 42_Кемеровская область, ProkopjevskII20042007432
6Бутин Максим 38_Irkutskaja oblastI20042029902
7Власов Виктор 19_AbakanI2004
8Волхонский Павел 3_Республика Бурятия, Ulan udeII20042138641
9Горбачев Антон 3_Республика Бурятия, Ulan udeII2004
10Григоров Никита 22_BarnaulII20038654761
11Даваа Айыыжы 17_Republic TyvaIIю2004
12Давыдов Денис 42_Mezhdurechenskб/р20042007453
13Демин Александр 54_Novosibirskaja oblastI20042040881
14Кавандин Николай 38_Irkutskaja oblastI20032029919
15Киреев Максим 24_СШОР "Олимп" Зеленогорск, KrasnojarskII20041452034
16Книс Семен 19_AbakanII2003
17Костромицкий Даниил 22_BarnaulIIю20041428631
18Кузнецов Данил 42_Novokuznetskij rajonII20042007457
19Кустов Иван 3_Республика Бурятия, Ulan udeIIIю2004
20Лебедев Никита 75_Chita20042135134
21Линкевич Иван 24_Красноярский край, KrasnojarskI20048654630
22Менчиков Алексей 55_OmskI20032093730
23Морозов Денис 42_BelovoI20042138656
24Надточий Никита 55_OmskI20041408399
25Овсянников Максим 38_Irkutskaja oblastI20042055746
26Огородов Александр 24_СШОР им.В.П.Щедрухина, MinusinskI2003
27Опарин Дмитрий 54_Novosibirskaja oblastI20041391096
28Оюн Чаян 17_Republic TyvaIII2004
29Павлюк Сергей 38_Irkutskaja oblastI20041405163
30Пахтусов Артём 42_Novokuznetskij rajonIII20042007460
31Половинко Кирилл 3_Республика Бурятия, Ulan udeI20044632281
32Понамарёв Сергей 42_Novokuznetskij rajon20042007459
33Попов Данил 24_Красноярский край, KrasnojarskI20048657015
34Потоцкий Дмитрий 75_ChitaIII20042142834
35Самохвалов Николай 42_Орион-Азимут, NovokuznetskI20032018077
36Севальнев Степан 22_BarnaulI20031302397
37Симонов Кирилл 38_Irkutskaja oblastI20042120978
38Татарников Артем 3_Республика Бурятия, Ulan udeII20041451994
39Тишков Александр 22_Barnaul20031428486
40Толкачев Павел 38_Irkutskaja oblastI20042023141
41Турчанинов Владимир 55_OmskI20041000045
42Федоров Дмитрий 3_Республика Бурятия, Ulan udeI20042106509
43Харитонов Всеволод 38_Irkutskaja oblastI20032029920
44Цыренжапов Сергей 3_Республика Бурятия, Ulan udeI20031405151
45Читавин Данил 75_ChitaIII20042142880
46Чухломин Дмитрий 3_Республика Бурятия, Ulan udeIII20032106486
47Шаталов Матвей 54_Novosibirskaja oblastКМС20031006738
48Шмидт Кирилл 42_Кемеровская область, ProkopjevskII20042007462
49Яшнов Данил 75_ChitaIII20032142831
ЮНОШИ ДО 19 - 2001-2002 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Авдеев Богдан 42_Kemerovskaja gurjevskij rajonКМС20012138647
2Авдеев Денис 3_Республика Бурятия, Ulan udeII20022117226
3Березников Егор 22_BarnaulКМС20021419899
4Болдырев Николай 70_TomskКМС2001
5Гаврилов Григорий 24_СШОР им.В.П.Щедрухина, MinusinskI2002
6Давыдкин Андрей 4_Republic AltajКМС20022008293
7Денисенко Данил 3_Республика Бурятия, Ulan udeI20012102444
8Долгов Матвей 24_СШОР им.В.П.Щедрухина, MinusinskI2002
9Доолай Кудерек 17_Republic TyvaII2002
10Еремеев Дмитрий 3_Республика Бурятия, Ulan udeIIю2002
11Зырянов Илья 24_АЗВС Красноярск, KrasnojarskКМС20017211261
12Клопов Никита 42_Kemerovskaja gurjevskij rajonI20022138648
13Куминов Степан 42_MezhdurechenskI20022007454
14Куроленко Анатолий 38_Irkutskaja oblastI20012088006
15Кушнер Эмиль 24_СШОР им.В.П.Щедрухина, MinusinskКМС2002
16Левин Семен 42_Кемеровская область, KemerovoКМС20022007466
17Логутенко Даниил 75_ChitaКМС20011417851
18Лхасарунов Солбон 3_Республика Бурятия, Ulan udeII2001
19Матько Андрей 42_Кемеровская область, ProkopjevskI20012007439
20Монгуш Санчай 17_Republic TyvaI2002
21Наговский Данил 24_Красноярский край, KrasnojarskКМС20029201854
22Пигарев Михаил 38_Irkutskaja oblastII20022055738
23Романов Евгений 42_Кемеровская область, KemerovoКМС20012007468
24Рыжков Анатолий 38_Irkutskaja oblastI20022023171
25Саая Саян 17_Republic TyvaII2002
26Сагаандай Начын 17_Republic TyvaII2001
27Самойлов Олег 38_Irkutskaja oblastКМС20011406832
28Смолин Герман 24_СШОР им.В.П.Щедрухина, MinusinskI2002
29Соколов Владислав 75_ChitaI20027003191
30Терехов Иван 19_AbakanI2002
31Фельк Владислав 24_СШОР "Олимп" Зеленогорск, KrasnojarskКМС20021452037
32Фоминых Антон 42_Novokuznetskij rajonI20022007456
33Ховалыг Ай-Чурек 17_Republic Tyvaб/р2001
34Хростовский Андрей 38_Irkutskaja oblastI20011415577
35Чернигов Руслан 38_Irkutskaja oblastI20021406824
36Шаповалов Денис 24_СШОР "Олимп" Зеленогорск, KrasnojarskI20021452031
37Шмонин Павел 24_СШОР им.В.П.Щедрухина, MinusinskI2002
38Шмурыгин Богдан 22_BarnaulI20021422541
39Шожунчап Ай-Хаан 17_Republic TyvaI2002
40Шожунчап Болат 17_Republic TyvaКМС2002

Other events, Orienteering, Krasnojarskij kraj