Orgeo – Online entry and results system

ОТМЕНА! Всероссийские соревнования "Беломорские игры"

Orienteering National RUFSO

Event Creator

Галина Никулина
+79212925597 Никулина Галина
ngalina@yandex.ru

List of registered Online participants (total 118)

Export as file:

Ж12 - 2008 -2009 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Астафьева Ульяна 29_Приморская ДЮСШ, Primorskij rajonIIIю2009123
2Кузнецова Анастасия 11_Республика Коми, Syktyvkar2008123
3Мирзаходжаева Алина 11_SyktyvkarIIю2008123
4Подорова Анастасия 11_Республика Коми, Syktyvkar2008123
5Попкова Анна 29_Приморская ДЮСШ, Primorskij rajonIIIю2009123
6Поршутинская София 11_Республика Коми, Syktyvkar2008123
7Фоминых Татьяна 11_Республика Коми, Syktyvkar2008123
Ж14 - 2006-2008 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Виноградова Екатерина 37_Ivanovskaja oblastII2007123
2Данилейко Илона 11_Республика Коми, SyktyvkarI2006123
3Завадская Ольга 52_Nizhnij novgorodI2006123
4Зайцева Елена 37_Ivanovskaja oblast2007123
5Кичигина Мария 11_SyktyvkarI2006123
6Коробкова Алина 52_Nizhnij novgorodI2006123
7Литвиненко Полина 29_ArhangelskIII2007123
8Панюкова Татьяна 11_Республика Коми, Syktyvkar2007123
9Потапова Кира 11_SyktyvkarI2006123
10Силина Варвара 29_Arhangelsk2007123
11Силина Маргарита 29_ArhangelskIII2006123
12Спицына Ксения 11_Республика Коми, SyktyvkarIII2006123
13Уральцева Карина 52_Nizhnij novgorodI2006123
14Шагинян Валерия 11_Республика Коми, SyktyvkarIII2007123
Ж14Б - 2006-2007 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Жукова Полина 29_Приморская ДЮСШ, Primorskij rajonIIю2007123
2Пуляева Татьяна 29_ИДЮЦ, ArhangelskIIю2006123
3Тишина Арина 29_ИДЮЦ, ArhangelskIIю2007123
Ж17 - 2003-2005 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Веретнова Дарья 29_ArhangelskI2003123
2Голубина Мария 29_ArhangelskII2005123
3Дворянчикова Яна 52_Nizhnij novgorodI2005123
4Игнатова Алина 11_Республика Коми, Syktyvdinskij rajonКМС2003123
5Кулижникова Антонина 29_МБОУ СШ №62, ArhangelskI200423
6Лотоцкая София 11_Республика Коми, SyktyvkarI2005123
7Пожилова Анфиса 29_ArhangelskII2005123
8Радюшина Юлия 29_ArhangelskII2004123
Ж17Б - 2003-2005 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Попкова Вера 29_Приморская ДЮСШ, Primorskij rajon2005123
Ж21Б - 2002 г.р. и страше
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Веретнова Елена 29_Приморская ДЮСШ, Primorskij rajonI1981123
2Сухорукова Анастасия 29_МБОУ СШ №62, ArhangelskIII1994123
3Тупина Антонина 29_PomOrTeam, ArhangelskII1990123
Ж40 - 1971-1980 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Бухтаярова Ольга 29_Arhangelsk, personalб/р1974123
2Пяткова Светлана 29_SeverodvinskI1979123
3Сафонова Елена 29_SeverodvinskIII1973123
Ж50 - 1961-1970 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Ермолина Татьяна 29_Arhangelsk, personalIII1963123
2Матусявичус Светлана 29_Arhangelsk, personalб/р1967123
Ж60 - 1951-1960 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Пикалова Лариса 29_SeverodvinskIII1960123
2Сторожук Надежда 29_SeverodvinskIII1954123
Ж70 - 1950 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Зыкова Лариса 29_SeverodvinskIII1950123
ЖЕНЩИНЫ - 2002 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Дерягина Анна 29_ArhangelskI1987123
2Дробот Вера 47_Leningradskaja oblastКМС1997123
3Зимина Надежда 11_SyktyvkarI1987123
4Иванова Евгения 47_Leningradskaja oblastМС1996123
5Коюшева Анита 11_SyktyvkarКМС2000123
6Крапивина Надежда 29_ArhangelskI1998123
М12 - 2008-2009 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Дмитриев Максим 29_ИДЮЦ, ArhangelskIIIю2009123
2Костромин Кирилл 11_Республика Коми, Syktyvkar2008123
3Кочев Александр 11_Республика Коми, Syktyvkar2008123
4Кошкин Арсений 11_SyktyvkarIIIю2008123
5Никулин Иван 29_Приморская ДЮСШ, Primorskij rajonIIIю2008123
6Паршуков Никита 11_Республика Коми, Syktyvkar2009123
7Перминов Владимир 11_Syktyvkar2008123
8Пожилов Павел 29_ИДЮЦ, ArhangelskIIIю2009123
9Попов Арсений 11_SyktyvkarIIю2008123
10Сава Станислав 11_SyktyvkarIIIю2008123
11Савельев Егор 29_Приморская ДЮСШ, Primorskij rajonIIIю2009123
12Сердитов Сергей 11_Республика Коми, Syktyvkar2009123
13Татарский Владимир 29_ИДЮЦ, ArhangelskIIю2009123
14Черепанов Александр 29_Приморская ДЮСШ, Primorskij rajonIIIю2008123
М14 - 2006-2008 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Агафонов Олег 47_Leningradskaja oblastIII2007123
2Антоновский Андрей 11_Республика Коми, SyktyvkarI2006123
3Бочманов Илья 47_Leningradskaja oblastI2006123
4Веретнов Георгий 29_Arhangelsk2008123
5Горбунов Антон 29_Arhangelsk2006123
6Засухин Иван 11_Республика Коми, Syktyvkar2006123
7Киров Даниил 29_Arhangelsk2007123
8Кораблёв Никита 37_Ivanovskaja oblastI2006123
9Кузнецов Георгий 11_SyktyvkarIII2006123
10Куцик Виктор 11_Республика Коми, Syktyvkar2006123
11Савин Даниил 11_Республика Коми, SyktyvkarIII2007123
12Шаманов Илья 11_Республика Коми, SyktyvkarII2007123
М14Б - 2006-2007 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Буланов Илья 11_Республика Коми, SyktyvkarI2006123
2Быков Глеб 11_SyktyvkarII2006123
3Гуляев Артём 29_ИДЮЦ, ArhangelskIIю2006123
4Ерёмин Александр 29_Приморская ДЮСШ, Primorskij rajonIIIю2007123
5Квашнин Виталий 29_ИДЮЦ, Arhangelsk2006123
6Пятов Марк 11_SyktyvkarIII2007123
7Цугуля Виктор 29_ИДЮЦ, ArhangelskIIIю2007123
8Щипунов Георгий 29_ИДЮЦ, ArhangelskIIIю2007123
М17 - 2003-2005 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Алпатов Дмитрий 11_Республика Коми, SyktyvkarI2005123
2Артеев Никита 11_Республика Коми, SyktyvkarI2005123
3Бурчак Алексей 11_Республика Коми, SyktyvkarI2005123
4Вараксин Юрий 29_МБОУ СШ №62, ArhangelskII2005123
5Веселов Даниил 37_Ivanovskaja oblastI2003123
6Елькин Константин 11_Республика Коми, SyktyvkarI2005123
7Конаков Семен 11_Республика Коми, SyktyvkarI2005123
8Лыюров Кирилл 11_Республика Коми, SyktyvkarI2005123
9Малицкий Евгений 11_SyktyvkarI2003123
10Минкин Петр 78_СДЮСШОР 2 СЕВЕРНЫЙ ВЕТЕР, area Tcentralnij rajon spbI2005123
11Плехов Кирилл 29_МБОУ СШ №62, ArhangelskII2004123
12Сазонов Константин 52_Nizhnij novgorodI2005123
13Смотров Павел 11_Республика Коми, SyktyvkarI2005123
14Хахалин Олег 37_Ivanovskaja oblastI2004123
15Шевчук Дмитрий 52_Nizhnij novgorodКМС2005123
М17Б - 2003-2005 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Ивин Сергей 29_Приморская ДЮСШ, Primorskij rajonIII2005123
2Калашник Константин 29_Приморская ДЮСШ, Primorskij rajonIII2005123
М21Б - 2002 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Попов Артём 11_Syktyvdinskij rajonКМС1991123
М40 - 1971-1980 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Лесин Александр 77_district Juao, personalII1970123
М50 - 1961-1970 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Ветчинин Александр 77_district Vao, personalI1959123
2Хромцов Сергей 29_Onezhskij rajon, personalб/р1961123
3Шалин Александр 37_Ivanovskaja oblastб/р1962123
МУЖЧИНЫ - 2002 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Анцыгин Алексей 52_Nizhnij novgorodМС1982123
2Безносиков Семён 11_SyktyvkarКМС2000123
3Бондаренко Александр 11_SyktyvkarМС2000123
4Касьянов Артём 11_SyktyvkarI1999123
5Косолапов Юрий 11_SyktyvkarМС1999123
6Куц Сергей 10_Лидер, PetrozavodskКМС1980123
7Макаров Николай 43_Кировская область, Kirovskaja kirovМС1989123
8Меньшаков Дмитрий 29_ArhangelskМС1991123
9Тюфяков Александр 43_Кировская область, Kirovskaja kirovКМС1996123
10Ходанович Андрей 29_ArhangelskМС1983123
11Худяков Илья 29_ArhangelskII1994123
12Шалин Сергей 37_Ivanovskaja oblastМС1994123

Other events, Orienteering, National RUFSO