Orgeo – Online entry and results system

23 июня 2013 (вс)   Нижний Тагил, Спартак

Чемпионат и первенство Свердловской области

Orienteering. Regional.

Registration finished 20.06.2013 23:55 MSK

List of Participants

Claims count (total 91)

 ClubClaimedClaimed byTime of reg. MSK  
Абрис, Pervouralsk21Виталий Вяткин20.06.2013 21:23
Кедр Новоуральск, Novouralsk1Вадим Васин20.06.2013 21:00
From Team, Novouralsk1Alexey Rjazanov20.06.2013 20:44
КФК ЕТТУ, Ekaterinburg1Semen Razhev20.06.2013 20:43
ДЮСШ-19 НОРД, Ekaterinburg27Равиль Шафиков20.06.2013 20:16
Personal, Novouralsk1Александр Саломатов20.06.2013 20:03
Тропа, Ekaterinburg1Анастасия Киселёва20.06.2013 19:32
Антей, Kamensk uralskij3Игорь Бакунин20.06.2013 19:20
Родонит, Ekaterinburg1Наталья Фрей20.06.2013 18:21
Personal, Nizhnij tagil1Alexander Komovatov20.06.2013 17:40
Титан(В.Салда), Verhnesaldinskij rajon1Валерий Стеценко20.06.2013 14:03
Кедр Новоуральск, Novouralsk1Инна Махнутина20.06.2013 10:10
Personal, Ekaterinburg1Дмитрий Чурилов20.06.2013 09:27
Седой Урал, Kamensk uralskij4Соснин Роман19.06.2013 22:30
Кедр Новоуральск, Novouralsk2Inna Krivchun19.06.2013 21:00
Кедр Новоуральск, Novouralsk2Елена Нечкина19.06.2013 20:58
ДЮСШ-4, Novouralsk26Inna Krivchun19.06.2013 20:56
Personal, Ekaterinburg1Владислав Жвакин19.06.2013 20:40
"Колесо" Екатеринбург, Ekaterinburg1Иван Яхин19.06.2013 19:26
Титан(В.Салда), Verhnesaldinskij rajon1Валерий Стеценко19.06.2013 19:15
Кедр Новоуральск, Novouralsk1Алексей Сидоров19.06.2013 18:56
ДЮСШ-4, Novouralsk1Алексей Сидоров19.06.2013 18:55
Personal, Nizhnij tagil1Софья Денисенко19.06.2013 18:47
Personal, Nizhnij tagil1Софья Денисенко19.06.2013 18:44
Эталон, Верх-Нейвинск, Novouralsk1Александр Жернаков19.06.2013 18:19
Тропа, Ekaterinburg3Анастасия Киселёва19.06.2013 17:44
Родонит, Ekaterinburg5Анастасия Киселёва19.06.2013 17:43
Факел-Екатеринбург, Ekaterinburg1Михаил Геласимов19.06.2013 16:54
Тропа, Ekaterinburg1Ольга Корчагина19.06.2013 16:51
Родонит, Ekaterinburg1Ольга Ширшова19.06.2013 14:55
ДЮСШ "Росток", Ekaterinburg7Елена Малюгина19.06.2013 10:28
Personal, Ekaterinburg1Андрей Мартилов19.06.2013 10:27
Родонит, Ekaterinburg1Владимир Вальнев19.06.2013 08:33
ДЮСШ-19 НОРД, Ekaterinburg1Геннадий Николаев19.06.2013 06:14
ДЮСШ-19 НОРД, Ekaterinburg1Nina Sumina19.06.2013 06:05
Personal, Nizhnij tagil1Артем Денисенко18.06.2013 22:00
Екатеринбург, Ekaterinburg1Настя Пастухова18.06.2013 21:37
Каменск-Уральский, Kamensk uralskij1Владимир Захаров18.06.2013 21:25
Каменск-Уральский, Kamensk uralskij1Владимир Захаров18.06.2013 21:18
Каменск-Уральский, Kamensk uralskij1Владимир Захаров18.06.2013 21:16
Personal, Nizhnij tagil1Петр Сидоров18.06.2013 20:13
УрФУ, Ekaterinburg3Евгения Брусницына18.06.2013 20:09
Родонит, Ekaterinburg16Наталья Фрей18.06.2013 19:55
"Колесо" Екатеринбург, Ekaterinburg1Альберт Закеев18.06.2013 19:48
Факел, Ekaterinburg1Юрий Щербаков18.06.2013 18:22
Титан(В.Салда), Verhnesaldinskij rajon2Валерий Стеценко18.06.2013 15:28
Титан(В.Салда), Verhnesaldinskij rajon13Валерий Стеценко18.06.2013 13:44
"Колесо" Екатеринбург, Ekaterinburg2Nina Sumina18.06.2013 13:19
Кедр 7, Novouralsk5Владимир Чагин18.06.2013 12:46
"Урал", Ekaterinburg5Михаил Малинин18.06.2013 12:44
Меридиан, Sverdlovskaja berezovskij12Зеленина Ангелина18.06.2013 12:43
"Колесо" Екатеринбург, Ekaterinburg1Olga Sorokina18.06.2013 11:02
Родонит, Ekaterinburg1Игорь Шуплецов18.06.2013 10:51
Казантип, Ekaterinburg1Ольга Изотова18.06.2013 10:03
Родонит, Ekaterinburg1Игорь Шуплецов18.06.2013 09:41
Каменск-Уральский, Kamensk uralskij3Станислав Скорб18.06.2013 09:40
Team RAY, Ekaterinburg2Андрей Евтюхов18.06.2013 09:21
Полюс, Nizhnij tagil3Ольга Изотова18.06.2013 08:47
Кедр Новоуральск, Novouralsk2Николай Бондарь18.06.2013 07:05
ДЮСШ-19 НОРД, Ekaterinburg5Nina Sumina18.06.2013 06:10
Реактиво, Ekaterinburg1Александр Шавкунов17.06.2013 22:13
"Колесо" Екатеринбург, Ekaterinburg1Сергей Шавкунов17.06.2013 22:03
"Кедр" Новоуральск, Nevjanskij rajon1Владимир Ботанов17.06.2013 20:59
Каменск-Уральский, Kamensk uralskij20Сергей Прокопьев17.06.2013 20:58
ДЮСШ-19 Родник, Ekaterinburg6Николай Петрович Кравцов17.06.2013 20:55
Personal, Sverdlovskaja oblast1Andrey Gladkikh17.06.2013 20:55
Personal, Hanty mansijskij ao1Andrey Gladkikh17.06.2013 20:50
Абрис, Pervouralsk2Андрей Морозов17.06.2013 20:10
ДЮСШ-19 НОРД, Ekaterinburg1Андрей Морозов17.06.2013 20:08
Факел-Екатеринбург, Ekaterinburg3Павел Старший Шабашов17.06.2013 19:54
Сысерть, Sysertskij rajon1Петр Зырянов17.06.2013 19:38
Personal, Ekaterinburg1Елена Ястребова17.06.2013 19:36
From Team, Ekaterinburg2Евгений Попов17.06.2013 19:34
T90-C, Nizhnij tagil3Владимир Леньшин17.06.2013 19:20
Факел, Ekaterinburg1Виктор Гохфельд17.06.2013 19:08
Крыловы, Novouralsk2Оля Крылова17.06.2013 19:02
Personal, Ekaterinburg3Вова Ремонтов17.06.2013 18:32
Personal, Ekaterinburg1Андрей Павлов17.06.2013 17:03
"Колесо" Екатеринбург, Ekaterinburg1Андрей Попов17.06.2013 16:57
ДЮСШ-19 Родник, Ekaterinburg1Николай Петрович Кравцов17.06.2013 16:56
УрФУ, Ekaterinburg2Андрей Яговкин17.06.2013 16:54
Кедр Новоуральск, Novouralsk3Александр Бац17.06.2013 16:48
Кедр 7, Novouralsk3Полина Карпова17.06.2013 16:36
"Колесо" Екатеринбург, Ekaterinburg1Алексей Литенков17.06.2013 16:04
"Колесо" Екатеринбург, Ekaterinburg5Валентина Селяхина17.06.2013 16:03
УрФУ, Ekaterinburg1Евгений Маскинский17.06.2013 15:32
"Колесо" Екатеринбург, Ekaterinburg2Алёна Букреева17.06.2013 15:00
"Колесо" Екатеринбург, Ekaterinburg2Евгения Сафинурова17.06.2013 14:50
Каменск-Уральский, Kamensk uralskij12Татьяна Агафонова17.06.2013 12:34
"Колесо" Екатеринбург, Ekaterinburg2Татьяна Корнева17.06.2013 11:54
Personal, Ekaterinburg1Дмитрий Ситников17.06.2013 11:48

Other events, Orienteering, Sverdlovskaja oblast