Orgeo – Online entry and results system

02-06 ноября 2017   Сочи, Центр Сочи

Кубок России. Первенство России. Сочинский О-Марафон

Orienteering. National.

Registration finished 26.10.2017 22:00 MSK

List of Participants

Event Creator

Dmitry Popov

Claims count (total 386)

 ClubClaimedClaimed byTime of reg. MSK  
БОЦДЮТиЭ "Таврово", Belgorodskij rajon1Александр Барышенский26.10.2017 21:59
КПКУ, Krasnodar2Вера Шарова26.10.2017 16:36
ВУНЦ ВВС "ВВА", Voronezh1Роман Крестьянов26.10.2017 16:30
Булдым, Cheljabinskaja ozersk1Иван Яхин26.10.2017 15:51
О-КЛУБ Москва, district Svao2Андрей Шабынин26.10.2017 15:48
Горизонт, Penza2Елена Меркулова26.10.2017 15:12
Северный ветер, area Moskovskij rajon spb1Константин Волков26.10.2017 14:57
СШОР "Спартак" (Леонов Д.А.), Belgorod4Дмитрий Леонов26.10.2017 14:25
респ. Татарстан, Kazan1Алексей Сидоров26.10.2017 14:25
Personal, Rostov na donu1Юля Ткачева26.10.2017 14:24
ГБУ РК ДЮСШ № 3, Simferopol2Вера Селезнева26.10.2017 14:03
Республика Крым, Simferopol2Александр Асмолов26.10.2017 13:37
ДЮЦ "Росток" кот "ЛиС", Gelendzhik11Рома Матейчук26.10.2017 13:36
ДЮЦ "Росток" комп "ЛиС", Gelendzhik7Рома Матейчук26.10.2017 13:25
Personal, district Troitskij ao1Дмитрий Бондаренко26.10.2017 13:24
Ленинградская область, Vsevolozhskij rajon1Полинка Кирьянова26.10.2017 13:21
From Team, Vladivostok4Валентин Козявин26.10.2017 13:13
From Team, Kazan2Арина Сайфутдинова26.10.2017 13:11
СШ "Юность" - Павлова, Tula1Мария Павлова26.10.2017 12:45
Sport Class, Saratov4Walenten Ryzhen26.10.2017 12:41
From Team, Irkutskaja oblast30Елена Якимчик26.10.2017 12:34
93 регион, Krasnodar2Сергей Тащилкин26.10.2017 12:31
"Ориента" г.Бирск, Birskij rajon1Влад Иксанов26.10.2017 12:30
ЦДЮТур-7 Ростов-на-Дону, Rostov na donu5Татьянка Стар26.10.2017 12:06
СДЮСШОР №18 Крамарев, Voronezh29Сергей Крамарев26.10.2017 11:50
Спарта, Rostov na donu4Alesya Novikova26.10.2017 11:42
КСО "Черное море", Gelendzhik2Alesya Novikova26.10.2017 11:32
Ориен-Драйв, Krasnojarsk1Владимир Бескровный26.10.2017 11:30
ЦСП Новгородской области, Velikij novgorod1Alesya Novikova26.10.2017 11:29
Ульяновская обл, Uljanovsk2Alexandr Zaripov26.10.2017 11:28
From Team, Himki1Вера Грачева26.10.2017 11:28
СДЮСШОР "Балтийский берег", area Petrodvortcovij rajon spb16Даниил Пьянков26.10.2017 11:27
Геленджик"Надежда" Трегубов, Gelendzhik12Владимир Трегубов26.10.2017 11:25
СДЮСШОР №18 Траверс, Voronezh3Борис Дурнов26.10.2017 11:25
From Team, area Tcentralnij rajon spb1Artem Popov15.10.2017 23:48
ЦДиЮТиЭ - Тесля, Sochi11Дарья Тесля15.10.2017 23:41
БОЦДЮТиЭ ЭдНик, Belgorodskij rajon1Александр Барышенский15.10.2017 22:29
CRAFT-ОРИЕНТА, district Vao10Алевтина Марычева15.10.2017 22:22
Сочи Притыкина, Sochi13Валентина Притыкина15.10.2017 22:18
Пятигорск Меридиан, Pjatigorsk2Виталий Заборский15.10.2017 22:12
From Team, Novorossijsk2Сергей Боровков15.10.2017 22:09
Personal, Sochi3Марина Маковкина15.10.2017 22:00
СатКо, Sochi2Марина Маковкина15.10.2017 21:48
О-СЕСТРОРЕЦК, area Kurortnyj rajon spb7Vitaliy Shkilev15.10.2017 21:47
Воронежская область, Voronezh1Alexandr Scherbakov15.10.2017 21:41
БОЦДЮТиЭ Шебекино, Shebekinskij rajon9Катя Дворянинова15.10.2017 21:28
ЦДЮТур - КоРнИ, Rostov na donu15Виктор Корниенко15.10.2017 21:27
КСО Спартак, Oktjabrskij2Bash Trail15.10.2017 21:25
КСШОР2 Тверь, Tver1Павел Сергеев15.10.2017 21:17
Personal, Majkopskij rajon1Алексей Калинин15.10.2017 21:09
Булдым, Cheljabinskaja ozersk2Добрынин Владимир15.10.2017 21:07
КСО "ЛИС", Sterlitamak3Bash Trail15.10.2017 21:06
"ДЮЦ"Развитие" ТЕМП, Shebekinskij rajon5Александр Борисов15.10.2017 20:53
Ориента-Кунцево, district Zao1Егор Митерёв15.10.2017 20:52
Курская область, Kursk12Игорь Алутин15.10.2017 20:48
Геленджик ДЮЦ "Росток", Gelendzhik20Дмитрий Сомов15.10.2017 20:32
Сочи ЦДиЮТиЭ Смирнова, Sochi7Ol Smit15.10.2017 20:28
МБУ СШОР№7, Ufa9Виктория Шабарчина15.10.2017 20:07
г.Уфа Башкортостан, Ufa5Венера Лязгина15.10.2017 20:03
From Team, Sankt peterburg1Алеся Новикова15.10.2017 19:55
Хорошево СШОР№102, district Szao18Артём Сухов15.10.2017 19:41
Волжанин, Volzhskij1Владимир Гринин15.10.2017 19:22
Personal, Krasnodar2Роман Лусников15.10.2017 19:07
сочи фещук, Sochi1Gita Gita15.10.2017 19:06
ДЮСШ №1, Efremovskij rajon7Валерия Моренкова15.10.2017 19:02
все звезды, Dimitrovgrad2Дмитрий Трясучкин15.10.2017 18:57
From Team, Irkutskaja oblast15Александр Усов15.10.2017 18:45
Personal, Tula1Лилия Мигунова15.10.2017 18:36
Калуга-Orient, Kaluga1Григорий Савельев15.10.2017 18:28
СДЮСШОР "Экран", area Vyborgskij rajon spb7Елена Грошева15.10.2017 18:26
Personal, Ekaterinburg1Виктор Дингес15.10.2017 18:00
ЦДиЮТиЭ, Гоголадзе А.В, Sochi5Александра Гоголадзе15.10.2017 17:54
Краснодар АВС, Krasnodar1Наталья Средняя15.10.2017 17:54
Горизонт-Саксор, Samara4Андрей Писанов15.10.2017 17:43
АРСДЮСШОР МАЙКОП, Majkop22Зинаида Ужбанокова15.10.2017 17:35
г.Стерлитамак, Sterlitamak4Евгений Афанасьев15.10.2017 17:34
ВУНЦ ВВС "ВВА", Voronezh5Роман Крестьянов15.10.2017 17:28
т-34, Volgograd3Vladimir Repin15.10.2017 17:27
Юго-Запад, Voronezh11Галина Головина15.10.2017 16:58
Якутск, Jakutsk1Андрей Жуков15.10.2017 16:36
Армавир ЦДЮТур, Armavir12Наталья Котлярова15.10.2017 16:28
Азимут, Penza1Екатерина Шамшина15.10.2017 16:12
From Team, district Vao54Павел Наумов15.10.2017 15:56
СДЮСШОР18 АТЛЕТ, Voronezh1Павел Заревенко15.10.2017 15:53
За ВДВ, Uljanovsk1Владимир Сытенков15.10.2017 15:33
Берёзка, Volzhskij2Ирина Корнеева15.10.2017 15:11
Сочи ЦДЮТ Хохлова, Sochi17Natalia Khokhlova15.10.2017 15:08
БИЗОНЫ Волжский, Volgograd1Яна Краснощёкова15.10.2017 14:40
From Team, Penza1Елена Овчинникова15.10.2017 14:11
Республика Крым, Simferopol1Александр Асмолов15.10.2017 13:26
СК Фотон, district Juao2Евгений Колганов15.10.2017 12:52
Саксор, Samara1Максим Пронин15.10.2017 11:59
"Квик" Уфа, Ufa3Марина Сорокина15.10.2017 10:39
северный ветер, area Kirovskij rajon spb1Ольга Брусова15.10.2017 00:12
Москва, Измайлово, district Vao1Иван Шорохов14.10.2017 23:34
Москва, Измайлово, district Vao1Иван Шорохов14.10.2017 23:34
ЦДЮТиПВ, Tula5Лилия Шихова14.10.2017 23:28
Северный ветер, area Moskovskij rajon spb2Константин Волков14.10.2017 23:28
БОЦДЮТиЭ, Belgorod1Юрий Лукашов14.10.2017 23:07
Уварово, Uvarovo1Юрий Платицин14.10.2017 22:34
СДЮСШОР № 18 Харченко, Voronezh12Александр Харченко14.10.2017 22:33
From Team, area Tcentralnij rajon spb8Екатерина Савкина14.10.2017 21:45
From Team, Sankt peterburg11Алексей Юриков14.10.2017 21:30
СДЮСШОР№18 Макейчик, Voronezh1Наталья Макейчик14.10.2017 21:16
From Team, Leningradskaja oblast2Анна Горбатенкова14.10.2017 20:58
From Team, Krasnodar7Вадим Гавков14.10.2017 20:11
сочи фещук, Sochi18Наташа Фещук14.10.2017 20:09
Северный ветер Пушкин, area Pushkinskij rajon spb12Андрей Егоров14.10.2017 20:01
Волжанин, Volzhskij2Владимир Гринин14.10.2017 19:51
Ориент-Эдельвейс, Toljatti1Сергей Каськов14.10.2017 19:47
Энергия ПОТШ ДОСААФ, Pjatigorsk4Алексей Баринов14.10.2017 19:46
Black Sea OK, Tambov1Роман Н14.10.2017 19:23
From Team, Volzhskij1Konstantin Safronov14.10.2017 19:21
Новоселова, Magnitogorsk11Наталья Новоселова14.10.2017 19:17
"Волгоориент" ДЮСШ №17, Volgograd8Денис Мухарский14.10.2017 19:15
From Team, Samara2Владимир Дворянский14.10.2017 19:01
Коротояк Центр, Ostrogozhskij rajon2Александр Смольянинов14.10.2017 18:35
Якутск, Jakutsk1Андрей Жуков14.10.2017 18:00
Якутск, Jakutsk1Андрей Жуков14.10.2017 17:58
Волжский, Volzhskij2Ирина Корнеева14.10.2017 17:47
ЦВР Кавказский район, Kropotkin4Александр Рыбак14.10.2017 17:41
"СШ №1", Shebekinskij rajon2Анюта Колесникова14.10.2017 16:47
"СШ №1", Shebekinskij rajon8Анюта Колесникова14.10.2017 16:40
Каменск-Уральский, Kamensk uralskij1Ольга Кузнецова14.10.2017 16:02
Сочи Буланов, Sochi14Сергей Буланов14.10.2017 15:38
Тула-ДЮСШ Юность, Tula12Анна Заревенко14.10.2017 15:05
ЦКТиЭ, Tula5Анна Заревенко14.10.2017 15:01
Personal, Rostov na donu1Анна Игнатьева14.10.2017 14:29
Сестрорецк-СДЮСШОР-"Сертолово", area Kurortnyj rajon spb6Кузнецова Светлана14.10.2017 12:28
Сестрорецк Ас, area Kurortnyj rajon spb2Кузнецова Светлана14.10.2017 12:07
Сестрорецк Ас, area Kurortnyj rajon spb15Кузнецова Светлана14.10.2017 11:56
г.СЛОБОДСКОЙ, Slobodskoj rajon1Татьяна Салтыкова14.10.2017 11:35
СДЮСШОР-18 СНВ, Voronezh14Надежда-Васильевна Смородинова14.10.2017 10:46
СДЮСШ ОР№2 ГОЛЬФСТРИМ, area Tcentralnij rajon spb2Игорь Фёдоров14.10.2017 10:32
СДЮСШ ОР№2 ГОЛЬФСТРИМ, area Tcentralnij rajon spb6Игорь Фёдоров14.10.2017 10:20
From Team, Himki9Вера Грачева14.10.2017 09:14
From Team, Himki7Вера Грачева14.10.2017 09:01
БИЗОНЫ, Volzhskij3Алексей Попов14.10.2017 01:10
Омега, Ramenskij rajon1Мария Крылова14.10.2017 00:06
СатКо Сочи, Sochi1Михаил Божков13.10.2017 23:49
Орловская обл, Orel orlovskij rajon26Оксана Алтунина13.10.2017 23:41
Уварово, Uvarovo8Юрий Платицин13.10.2017 23:00
Черное море, Volgograd1Андрей Минаев13.10.2017 22:53
Ориента-Москомпас, district Tsao1Николай Тихонов13.10.2017 22:48
Смоленская область, Smolensk11Светлана Солодухина13.10.2017 22:07
МГТУ им.Баумана, district Vao1Vladimir Zherdev13.10.2017 22:07
ЦСКА Геленджик, Gelendzhik13Виталий Тетиков13.10.2017 22:04
Ориента-Тропа, district Juzao1Сергей Адеев13.10.2017 21:33
Москва, Измайлово, district Vao1Иван Шорохов13.10.2017 21:22
From Team, Russia1Кристина Ракова13.10.2017 21:21
СДЮСШОР№18 Макейчик, Voronezh23Наталья Макейчик13.10.2017 21:11
Suunnistusmatkat, Finland30Anastasia Routsi13.10.2017 21:00
From Team, Tula1Иван Потылицын13.10.2017 20:17
МГТУ им.Баумана, district Vao4Сергей Попов13.10.2017 20:02
From Team, Dzerzhinsk3Елена Зыбова13.10.2017 20:01
магнитная стрелка, Dzerzhinsk2Елена Зыбова13.10.2017 19:58
Белгород - Спартак, Belgorod13Леонид Новиков13.10.2017 19:39
Personal, Voronezh1Александр Марусев13.10.2017 19:34
Personal, Schelkovskij rajon1Максим Размахнин13.10.2017 19:10
From Team, Volgograd15Гена Батурин13.10.2017 18:23
From Team, Volzhskij2Konstantin Safronov13.10.2017 18:02
Ориента-star, district Sao2Irina Novikova13.10.2017 16:32
ГоризонтТ, Penza1Дмитрий Терёхин13.10.2017 16:18
"Триумф"Загребина, Novorossijsk20Валентина Килиджан13.10.2017 15:28
СДЮСШОР18 АТЛЕТ, Voronezh13Александр Малыгин13.10.2017 15:15
Волжанин, Volzhskij1Валерия Коваленко13.10.2017 13:49
ДТДМ Волжский, Volzhskij1Валерия Коваленко13.10.2017 13:47
БИЗОНЫ, Volzhskij2Валерия Коваленко13.10.2017 13:47
Пятигорск,лично, Pjatigorsk1Николай Николаев13.10.2017 13:32
From Team, Sevastopol gorod19Олег Кравцов13.10.2017 12:19
КСШОР2 Тверь, Tver7Павел Сергеев13.10.2017 12:07
Personal, Sterlitamak2Сергей Ридзель13.10.2017 11:50
Personal, Kursk2Мария Бугорская13.10.2017 11:34
Personal, Rostov na donu2Ричард Крапивин13.10.2017 11:26
Чистый воздух, Kamensk uralskij2Александр Беляев13.10.2017 11:19
From Team, Kazan1Maxim Semenov13.10.2017 10:52
Батайск ДЮСШ, Batajsk4Ольга Мартынова13.10.2017 10:52
Нижегородская область, Nizhnij novgorod1Альбина Иванова13.10.2017 09:40
From Team, Gorjachij kljuch7Владимир Орловский13.10.2017 08:54
СШ №3 Эдельвейс, Perm1Виталий Голдырев13.10.2017 07:37
ОГУ-Орел, Orel orlovskij rajon3Елена Сорокина13.10.2017 00:40
КУЗЬМОЛОВО, Vsevolozhskij rajon15Aleksandr Shein12.10.2017 22:57
NORD WEST, area Kalininskij rajon spb1Тоня Найдионова12.10.2017 22:35
From Team, Kaliningrad1Роман Гусейнов12.10.2017 21:38
ЦДЮТиПВ, Tula1Наталья Рахманина12.10.2017 21:27
Янтарный, Rostov na donu8Марина Руденко12.10.2017 21:07
Республика Крым, Simferopol26Александр Асмолов12.10.2017 19:48
From Team, Uljanovsk19Дмитрий Федюков12.10.2017 18:49
БОЦДЮТиЭ Орион Дмитриева, Belgorod3Игорь Дмитриев12.10.2017 18:03
Компас, Новотроицк, Novotroitsk2Анастасия Бондаренко12.10.2017 16:59
Пенза " Полюс", Mokshanskij rajon13Добрый Тренер12.10.2017 14:50
Олимп (Молоткова Н.П.), Voronezh15Нина Молоткова12.10.2017 14:48
Чистый воздух, Kamensk uralskij1Сергей Иванов12.10.2017 12:43
Владимирская область, Vladimir23Дмитрий Яксанов12.10.2017 12:24
СК Фотон, district Juzao15Elena Bannikova12.10.2017 11:23
СатКо Сочи, Sochi11Натали Репенко12.10.2017 11:19
Саратовская.обл, Saratov35Татьяна Семенова12.10.2017 10:58
From Team, Cheljabinsk1Мария Сорокина12.10.2017 10:39
СДЮСШОР№18 Макейчик, Voronezh2Нютик Zebra12.10.2017 09:35
Дивноморск, Gelendzhik6Сергей Скляренко12.10.2017 09:28
Воронежская область, Voronezh1Нютик Zebra12.10.2017 09:25
Самарская область, Samara16Вадим Птичкин12.10.2017 09:25
From Team, Moskovskaja oblast11Владимир Мендель11.10.2017 23:26
Воронежская область, Voronezh1Nina Molotkova11.10.2017 22:57
Нижегородская область, Nizhnij novgorod1Андрей Козырев11.10.2017 22:21
Ориента Ski-O, district Vao1Данил Салимов11.10.2017 22:19
Магнит, Penza7Дмитрий Финкель11.10.2017 22:12
ЦДЮТЭ МЕРИДИАН, Belgorod3Алексей Жильцов11.10.2017 22:11
From Team, Astrahan1Алексей Гладун11.10.2017 21:33
СДЮСШОР№18 Макейчик, Voronezh1Екатерина Назарова11.10.2017 21:14
Тульская область, Tula2Наталья Рахманина11.10.2017 21:00
Семенов, Semenovskij rajon2Макаров Тимофей11.10.2017 20:38
ЮЗАО-Теам, district Juzao16Сергей Чижиков11.10.2017 20:35
Ориента-Тропа, district Juzao16Елена Хельдерт11.10.2017 20:17
Сочи Буланов, Sochi1Татьяна Глазунова11.10.2017 20:02
Саксор, Samara1Александр Власов11.10.2017 17:48
Бобры, Bobrovskij rajon1Наташа Тимкаева11.10.2017 17:08
Personal, district Zao1Anton Bankovski11.10.2017 16:59
Бобры, Bobrovskij rajon1Наташа Тимкаева11.10.2017 16:58
СатКо Сочи, Sochi1Татьяна Григорьева11.10.2017 16:26
БОЦДЮТиЭ Компас, Belgorod11Юрий Лукашов11.10.2017 14:41
Сочи Кукава, Sochi27Яна Кукава11.10.2017 13:57
Курск Soloveй, Kursk7Ольга Волошина11.10.2017 13:35
Personal, Krasnodar1Виктор Савочкин11.10.2017 13:30
Personal, Rostov na donu1Дарья Петрищева11.10.2017 11:11
Personal, Rostov na donu1Алексей Федяев11.10.2017 08:39
Personal, Tula2Александра Войтова11.10.2017 08:29
СШ "Юность" СВУ, Tula4Vadim Porkhun10.10.2017 22:49
VOLGARUN, Saratov1Дмитрий Лаптенко10.10.2017 20:42
СШОР №5, Гуревич, Cheljabinsk3Лариса Гуревич10.10.2017 19:59
БИЗОНЫ Волжский, Volgograd1Яна Краснощёкова10.10.2017 17:30
Смоленская область, Smolensk14Алексей Мальченков10.10.2017 15:10
Пятигорск Меридиан, Pjatigorsk1Виталий Заборский10.10.2017 14:29
Пятигорск Меридиан, Pjatigorsk9Виталий Заборский10.10.2017 14:29
From Team, Leningradskaja oblast2Анна Горбатенкова10.10.2017 14:19
Ленинградская область, Vsevolozhskij rajon1Олег Кисиль10.10.2017 12:40
Северный ветер, area Moskovskij rajon spb23Константин Волков10.10.2017 12:34
Цемдолина, Novorossijsk2Сергей Глушаков10.10.2017 10:21
Москва, district Juzao1Леонид Никитин10.10.2017 09:28
PAW, Ivanovo, Ivanovo6Галина Лапочкина10.10.2017 09:04
Саксор-Шлямова, Samara5Ольга Златоверова10.10.2017 07:49
Сокол-Саксор, Samara19Ольга Златоверова10.10.2017 07:32
САКСОР - "Динамика", Samara3Ольга Златоверова10.10.2017 07:22
Бобры, Bobrovskij rajon1Наташа Тимкаева10.10.2017 00:23
ЦСКА, Barnaul1Галина Виноградова09.10.2017 22:53
КСО ФРЯЗИНО-ориента, district Vao3Александр Романов09.10.2017 22:37
From Team, Tula2Александра Войтова09.10.2017 22:18
Лига-Жулебино, district Juvao1Лика Разина09.10.2017 22:05
Nord-West СДЮСШОР№2, area Vyborgskij rajon spb22Инга Хафизова09.10.2017 21:58
"Квик" Уфа, Ufa2Роза Гайнутдинова09.10.2017 21:38
КоВаль и Вагон, Rostov na donu2Николай Боровлев09.10.2017 21:26
Башкортостан (Ермакова), Oktjabrskij8Ирина Ермакова09.10.2017 20:01
КУРСОР, Kurganinskij rajon2Николай Василенко09.10.2017 19:26
Personal, Pjatigorsk1Ирина Плющ09.10.2017 19:02
Personal, Pjatigorsk8Ирина Плющ09.10.2017 17:59
Армавир, Armavir6Ольга Белоусова09.10.2017 17:01
Армавир, Armavir15Ольга Белоусова09.10.2017 16:40
магнитная стрелка, Dzerzhinsk3Елена Зыбова09.10.2017 16:26
ДТДМ СПАРТАК, Volzhskij1Влад Поликарпов09.10.2017 16:05
Волна, Ryazan1Liliya Krotenko09.10.2017 15:43
Nord-West, area Vyborgskij rajon spb14Инга Хафизова09.10.2017 14:51
СДЮСШОР 3 (Волга), Jaroslavl1Валентина Смирнова09.10.2017 11:18
ДЮСШ-19 НОРД, Ekaterinburg5Равиль Шафиков09.10.2017 07:54
Ориента-Весна, district Juzao13Sergey Nekrasov09.10.2017 07:24
БОЦДЮТиЭ Тимошков, Belgorod6Василий Тимошков08.10.2017 21:14
Воронеж СДЮСШОР18 Никулин, Voronezh5Денис Никулин08.10.2017 21:14
Белгородская обл. Белгород, Belgorod3Василий Тимошков08.10.2017 21:09
Крымск, Krymskij rajon2Нина Соловьева08.10.2017 21:06
Калининград, Svetlogorsk4Андрей Хромцов08.10.2017 20:19
ГЦРиНТТДиЮ, Tula10Татьяна Киняева08.10.2017 17:47
Саксор, Samara2Максим Пронин08.10.2017 15:14
Сочи, Поволоцкая, Sochi16Галина Поволоцкая08.10.2017 14:52
Республика Адыгея, Majkopskij rajon7Олег Агеев07.10.2017 21:27
Нехаевская ДЮСШ, Nehaevskij rajon5Настя Цыбанова07.10.2017 20:43
Кирсанов, Kirsanov1Александр Федотов07.10.2017 18:30
Кирсанов, Kirsanov14Александр Федотов07.10.2017 18:25
СДЮСШОР № 18 Канищева, Voronezh2Светлана Канищева07.10.2017 18:20
Ориента-star, district Sao12Наталья Архипова07.10.2017 12:34
Белгород - Спартак, Belgorod3Вчеслав Савченко06.10.2017 23:38
Волна, Ryazan2Liliya Krotenko06.10.2017 15:41
From Team, Kovrovskij rajon1Сергей Морозов06.10.2017 11:16
Альметьевск, Almetjevskij rajon1Nazhib Mukhitov06.10.2017 10:54
ЦДЮТ Альметьевск, Almetjevskij rajon1Nazhib Mukhitov06.10.2017 10:52
Тамбовская область, Tambov11Роман Беляков05.10.2017 23:02
Кентавр Толстоухов, Penza9Алексей Толстоухов05.10.2017 20:00
ГБУ РК "ДЮСШ №3", Krym goroda3Алексей Ведмецкий05.10.2017 19:50
СДЮСШОР 3 (Волга), Jaroslavl9Анатолий Капустин05.10.2017 19:40
Кавказский район,ЦВР, Kavkazskij rajon20Роман Громыко05.10.2017 18:13
Personal, area Vyborgskij rajon spb1Максим Гуреев05.10.2017 17:32
Personal, Sochi1Смирнов Смирнов05.10.2017 15:49
Personal, Ryazan2Наталья Бламар05.10.2017 14:03
From Team, Ryazan1Наталья Бламар05.10.2017 14:02
Personal, Rostov na donu1Игорь Черкасс05.10.2017 11:45
Калуга-Orient, Kaluga4Евгений Хромушкин05.10.2017 10:56
From Team, Velikij novgorod21Елена Гаврина04.10.2017 15:25
Республика Коми, Syktyvkar2Осо Рцдим04.10.2017 14:57
From Team, Sevastopol gorod1Александр Прокофьев04.10.2017 14:43
From Team, Leningradskaja oblast35Анна Горбатенкова04.10.2017 13:19
"Команда Друзей", Krasnodar1Зубарев Юрий04.10.2017 08:53
Personal, Krasnodar3Айнур Марванов04.10.2017 08:52
Чистый воздух, Kamensk uralskij1Evgeniy Van-In03.10.2017 23:41
ЦСКА Новгородская область, Velikij novgorod1Валентин Новиков03.10.2017 23:20
Олимп, Belgorodskaja jakovlevskij rajon18Сергей Поздняков03.10.2017 22:51
ВВ 34, Volzhskij3Татьяна Попова03.10.2017 21:09
Чистый воздух, Kamensk uralskij1Иван Яхин03.10.2017 21:01
ЦСКА, Ekaterinburg1Иван Яхин03.10.2017 20:47
From Team, Cheljabinsk4Галкина Татьяна03.10.2017 20:41
МО Северский район, Severskij rajon7Евгений Задорожный03.10.2017 09:03
From Team, Uljanovsk1Andrei Ukhvanov03.10.2017 07:45
Personal, Severskij rajon1Антон Карпун03.10.2017 00:55
Сосенский, Kozelskij rajon1Нина Михеева02.10.2017 23:39
"Триумф"Загребина, Novorossijsk2Татьяна Бабынина02.10.2017 23:12
From Team, district Szao18Петя Сухарев02.10.2017 14:40
Personal, Rostov na donu2Валерий Криничный02.10.2017 12:19
Black Sea OK, Krasnodar1Роман Бондаренко02.10.2017 12:08
КоВаль и Вагон, Rostov na donu1Николай Боровлев02.10.2017 11:43
СДЮСШОР № 18 Канищева, Voronezh4Светлана Канищева01.10.2017 21:29
"Триумф"Загребина, Novorossijsk5Vladimir Perevozniy01.10.2017 20:49
Тахтамукай, Tahtamukajskij rajon1Фатима Джарим01.10.2017 18:45
Personal, Voronezh1Ирина Беликова30.09.2017 20:36
Personal, Krasnodar1Виктор Савочкин30.09.2017 14:51
Personal, Krasnodar1Анастасия Свидерская30.09.2017 01:19
Краснодар-Крокус, Krasnodar3Владимир Стружинский29.09.2017 13:05
ЦДЮТЭ Гостищева, Belgorod14Светлана Гостищева28.09.2017 21:03
СДЮСШОР № 18 Канищева, Voronezh12Светлана Канищева28.09.2017 19:19
From Team, Voronezh4Мария Фесенко28.09.2017 19:03
Игнатьевы, Rostov na donu2Вадим Нежельский28.09.2017 17:27
НИКА, district Szao8Александр Коробов28.09.2017 09:01
БОЦДЮТиЭ И, Belgorod24Людмила Богданова27.09.2017 21:14
Восход, Rostov na donu2Tatyana Belogorskaya27.09.2017 14:39
Ориента-СКРУМ, district Sao29Katja Rebrova27.09.2017 14:38
PARUS, district Tsao2Pavel Rusanov26.09.2017 14:39
СДЮСШОР им.В. Коренькова ССБ, area Kurortnyj rajon spb12Светлана Сахарова26.09.2017 11:08
СДЮСШОР Балтийский берег, area Tcentralnij rajon spb17Виктория Фершалова25.09.2017 22:17
КВВАУЛ, Krasnodar6Олег Коробейников25.09.2017 16:39
33 район, Ковров, Kovrovskij rajon1Андрей Пикинский25.09.2017 13:32
Ориент-Эдельвейс, Toljatti14Сергей Каськов25.09.2017 10:26
Тахтамукай, Tahtamukajskij rajon2Aslan Hachegogu25.09.2017 09:56
СШОР№14 "Жигули", Toljatti5Лысенкова Надежда25.09.2017 09:44
Новогорный, Cheljabinskaja ozersk1Ольга Сашина25.09.2017 06:40
Искатель Ф, district Sao2Филипп Ермаченков24.09.2017 20:45
Искатель Ф, district Sao2Филипп Ермаченков24.09.2017 20:41
Обнинск, Obninsk1Юлия Михайлова22.09.2017 07:42
ГБУ РК ДЮСШ № 3, Simferopol7Света Водолаз21.09.2017 09:48
Personal, district Zao1Валентина Мещерякова20.09.2017 16:25
Personal, district Zao1Валентина Мещерякова20.09.2017 16:22
Русский Лес, Krasnodar4Олег Сытников20.09.2017 16:05
Северный Ветер, area Vyborgskij rajon spb2Елена Аверина20.09.2017 15:52
Personal, Velikij novgorod1Anastasia Rudnaya19.09.2017 22:04
Ювента, Sosnovyj bor20Елена Ушакова19.09.2017 17:33
билдер, district Zao2Людмила Лабутина19.09.2017 14:39
Ориент Хибины, Apatity1Владимир Быков19.09.2017 11:34
From Team, Uljanovsk1Оля Белова16.09.2017 10:26
Personal, Kovrovskij rajon2Anna Filyushekova14.09.2017 20:28
Personal, Gelendzhik5Екатерина Рязанова14.09.2017 19:35
МосКомпас-Ориента М, district Vao2Екатерина Минакова14.09.2017 15:51
Пермь СШОР ЛЛ, Феникс, Perm3Светлана Аверина13.09.2017 09:28
г.Стерлитамак, Sterlitamak1Игорь Кривоногов12.09.2017 18:49
ОриентКУрС, Kamensk uralskij1Игорь Кривоногов12.09.2017 18:45
Ювента,КШ, Sosnovyj bor15Анастасия Шмелёва12.09.2017 14:34
Ковров-33, Kovrovskij rajon1Наталия Елагина11.09.2017 15:16
Personal, district Juvao1Alexandr Malahov11.09.2017 13:09
Personal, Nizhnij novgorod2Надежда Старостина08.09.2017 09:41
ОАБИИ Омск, Omsk1Сергей Латышев05.09.2017 11:41
Курганские, Belgorodskij rajon3Сергей Курганский05.09.2017 09:13
Peaksport, Omsk1Семичев Игорь04.09.2017 20:50
From Team, Sterlitamak1Bash Trail02.09.2017 18:13
Personal, Korenovskij rajon1Артём Аганесьян31.08.2017 00:24
Альметьевск, Almetjevskij rajon9Nazhib Mukhitov30.08.2017 12:50
АККК, Rostov na donu5Михаил Дегтярёв22.08.2017 18:01
ДЮЦ "Росток" комп "ЛиС", Gelendzhik1Рома Матейчук20.08.2017 16:08
Personal, district Zao1Anton Bankovski08.08.2017 16:45
Personal, Finland2Kari Jylhä25.07.2017 12:26
ДЮСШ "Триумф" Владимиров, Novorossijsk6Николай Владимиров24.07.2017 14:52
Personal, Novorossijsk1Маргарита Нарватова20.06.2017 11:29
Магнит, Krasnodar1Виктор Смолянец14.06.2017 11:33
Personal, Novoshahtinsk1Валентин Стрелков12.06.2017 12:04
Personal, Vladivostok1Polina Korchagina22.05.2017 05:43
Краснодар Шуруп, Krasnodar1Сергей Михайленко12.05.2017 11:55
ALTROS, Krymskij rajon1Дмитрий Долгиер03.05.2017 20:05
Яблокитай, Tahtamukajskij rajon3Роман Биксантеев01.05.2017 20:33
Республика Марий Эл, Joshkar ola1Наталья Дьяченко12.04.2017 13:23
Personal, Novorossijsk1Маргарита Нарватова09.04.2017 17:13
СТК"Вертикаль", Krasnodar3Вера Шарова03.04.2017 15:22
Азимут-Мытищи, Mytischinskij rajon20Владимир Ермачков24.03.2017 09:46
ТриА, Belokalitvinskij rajon2Александр Афанасьев13.03.2017 21:44

Other events, Orienteering, National