Orgeo – Online entry and results system

Всероссийские соревнования "Рождественские КП" Открытые соревнования

Orienteering. National.

Registration finished 04.01.2016 20:00 MSK

List of Participants

Claims count (total 87)

 ClubClaimedClaimed byTime of reg. MSK  
Personal, Sevastopol gorod1Алексей Сидоренко04.01.2016 16:29
Personal, Simferopol2Алексей Сидоренко04.01.2016 16:27
Personal, Krym goroda1Алексей Сидоренко04.01.2016 16:24
Евпатория, Krym goroda9Анна Коршунова03.01.2016 15:04
г.Симферополь ДЮСШ №3, Simferopol2Александр Асмолов03.01.2016 08:22
Personal, district Juvao2Waldemar Ryazantsev02.01.2016 04:58
ГБООДОРК "ДЮСШ №3", Krym goroda1Алексей Ведмецкий31.12.2015 21:58
Personal, Sevastopol gorod1Petr Spirin31.12.2015 09:46
Румб, Sevastopol gorod1Дмитрий Балабанов29.12.2015 22:46
Крымчанки, Simferopol5Вера Селезнева29.12.2015 13:36
Personal, Sevastopol gorod1Альфия Ильясова28.12.2015 18:38
Personal, Sevastopol gorod3Наталья Буякова28.12.2015 18:24
Personal, Sevastopol gorod5Наталья Буякова28.12.2015 18:00
г.Симферополь ДЮСШ №3, Simferopol20Александр Асмолов28.12.2015 16:58
Коралл, Sevastopol gorod11Юрий Ушаков28.12.2015 13:47
From Team, Krasnodar1Сергей Боровков28.12.2015 12:44
From Team, Novorossijsk3Сергей Боровков28.12.2015 12:41
From Team, Smolensk4Владимир Тутынин28.12.2015 12:30
Personal, Sevastopol gorod10Наталья Буякова27.12.2015 20:35
Personal, Sevastopol gorod1Александр Прокофьев27.12.2015 19:35
Экстрим, Sevastopol gorod29Пётр Скляров26.12.2015 23:11
Белгород - Спартак, Belgorod1Перемышлев Валерий26.12.2015 22:21
Personal, Sevastopol gorod1Олег Иособ26.12.2015 20:48
АРСДЮСШОР, Агеев, Р-ка Адыгея, Majkopskij rajon1Олег Агеев26.12.2015 20:45
АРСДЮСШОР, Агеев, Р-ка Адыгея, Majkopskij rajon2Олег Агеев26.12.2015 20:42
Personal, Sevastopol gorod1Алексей Сидоренко26.12.2015 18:41
Запрудное, Simferopol1Леонид Василькин26.12.2015 14:47
СЦТКСЭ, Sevastopol gorod1Наталья Степанова25.12.2015 21:23
Фазан, Sevastopol gorod1Татьяна Голомидова25.12.2015 19:07
Контур, Vladivostok1Валентин Козявин25.12.2015 17:32
Курск, Kursk1Игорь Алутин24.12.2015 19:30
Курск, Kursk1Игорь Алутин24.12.2015 19:16
Personal, Sevastopol gorod1Petr Spirin24.12.2015 18:11
From Team, Sevastopol gorod1Алексей Сидоренко22.12.2015 20:23
BALAKLAVA, Sevastopol gorod1Сергей Седов22.12.2015 17:30
ДЮСШ Старт, Nizhnij tagil1Polus Zayavka22.12.2015 08:37
СЦТКСЭ, Sevastopol gorod22Наталья Степанова21.12.2015 23:36
Personal, Sevastopol gorod1Alexandr Konnov21.12.2015 15:13
Personal, district Sao2Павел Демещик20.12.2015 19:49
Калуга-Orient, Kaluga6Евгений Хромушкин20.12.2015 19:37
ДЮСШ г.Лермонтов, Lermontov2Александр Ревуцкий20.12.2015 18:49
мск О"Лень, district Juzao13Дмитрий Коломнин20.12.2015 18:46
Звёздочки, Sevastopol gorod1Анна Рышкова20.12.2015 18:23
Personal, Voronezh1Екатерина Назарова20.12.2015 10:35
Personal, Tambov1Роман Н20.12.2015 10:08
From Team, Kursk3Илья Седых19.12.2015 22:09
Смоленская область, Smolensk5Арсений Данилов19.12.2015 21:49
Омск, Omsk3Евгения Штыкова19.12.2015 17:49
BALAKLAVA, Sevastopol gorod22Олег Кравцов19.12.2015 15:57
Пеленг, Kamensk uralskij1Татьяна Агафонова19.12.2015 06:15
From Team, Sankt peterburg3Николай Тихонов19.12.2015 04:19
ALTROS, Krymskij rajon1Дмитрий Долгиер18.12.2015 22:43
ГБООДОРК "ДЮСШ №3", Krym goroda1Алексей Ведмецкий18.12.2015 21:23
Респ. Мордовия, Saransk1Svyatoslav Plis18.12.2015 21:12
Респ. Мордовия, Saransk1Svyatoslav Plis18.12.2015 21:11
Геленджик"Надежда" Трегубов, Gelendzhik10Владимир Трегубов18.12.2015 17:37
Икар-Ставрополь, Stavropol2Варвара Князева18.12.2015 10:04
Personal, Perm2Юрий Никитин18.12.2015 08:29
СК Фотон, district Juzao1Dmitry Korobov17.12.2015 12:52
From Team, Pjatigorsk10Виталий Заборский17.12.2015 10:51
Икар-Ставрополь, Stavropol7Анжела Зайцева16.12.2015 20:25
Personal, Rostov na donu1Александр Якушев16.12.2015 19:30
From Team, Rostov na donu5Егор Расторгуев16.12.2015 19:03
Пятигорск Меридиан, Pjatigorsk1Виталий Заборский15.12.2015 23:02
Тульская область, Tula1Алексей Карпов15.12.2015 15:16
Personal, Republic Krym1Антон Кулаков15.12.2015 09:35
From Team, Kaliningradskaja oblast2Дмитрий Наконечный14.12.2015 16:42
КСО ФРЯЗИНО-ориента, district Vao1Юлия Черновицкая14.12.2015 14:29
Лосиный остров, district Vao1Юлия Черновицкая14.12.2015 14:27
Северный Ветер, INOV-8, area Tcentralnij rajon spb1Тёма Попов14.12.2015 12:11
СДЮСШОР№18 Тимашов Н.П, Voronezh3Ирина Викторовна Тюнина13.12.2015 22:16
Олимп Железноводск, Zheleznovodsk4Виталий Заборский12.12.2015 21:37
From Team, Pjatigorsk7Виталий Заборский12.12.2015 21:36
Фиолент -О, Simferopol2Сергей Арзамасцев12.12.2015 21:24
Фазан, Sevastopol gorod1Алексей Сидоренко12.12.2015 08:45
Personal, Birobidzhan1Елена Ерофеева11.12.2015 14:08
СК Фотон, district Juao1Михаил Горячев11.12.2015 00:36
КСО Компас, Sevastopol gorod10Анна Коршунова10.12.2015 20:30
From Team, Moskva2Филипп Ермаченков10.12.2015 02:36
From Team, Sankt peterburg1Николай Тихонов10.12.2015 01:12
From Team, Uljanovsk1Оля Белова09.12.2015 12:18
From Team, Petrozavodsk1Денис Гришман09.12.2015 11:32
BALAKLAVA, Sevastopol gorod1Сергей Седов07.12.2015 21:39
Курск Soloveй, Kursk2Ольга Волошина07.12.2015 11:30
Personal, Krasnodarskij kraj1Алексей Сидоренко06.12.2015 19:15
КСО "Юность" Омск, Omsk2Павел Пинягин06.12.2015 14:24
Королев, Korolev2Галина Цветаева05.12.2015 22:47