Orgeo – Online entry and results system

Чебаркульский Медведь

Orienteering. Regional.

Registration finished 17.09.2015 20:00 MSK

List of Participants

Claims count (total 149)

 ClubClaimedClaimed byTime of reg. MSK  
Златоуст, Zlatoust1Иванова Зинаида17.09.2015 18:42
"Малиновка", Ekaterinburg1Nina Sumina17.09.2015 18:04
ОДЮСШ-Исакова, Cheljabinsk11Ольга Исакова17.09.2015 17:52
From Team, Cheljabinsk1Антон Сорокин17.09.2015 16:41
г. Миасс, Miass1Михаил Сирин17.09.2015 15:53
ДЮСШ Старт, Nizhnij tagil5Polus Zayavka17.09.2015 15:16
ск Салават Юлаев, Ufa1Alexey Alexeev17.09.2015 14:43
г. Миасс, Miass6Людмила Малахова17.09.2015 13:58
Златоуст, Zlatoust1Александр Бахарев17.09.2015 11:20
СШОР №5, Гуревич, Cheljabinsk9Лариса Гуревич17.09.2015 11:10
КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, Cheljabinsk19Лариса Гуревич17.09.2015 10:53
ДЮСШ-19 НОРД, Ekaterinburg1Nina Sumina17.09.2015 10:35
КСО Партизан, Cheljabinsk1Партизан Партизанов17.09.2015 10:13
СК "ЧТЗ", Cheljabinsk1Николай Турулин17.09.2015 09:59
"Квик" Уфа, Ufa2Alexey Alexeev17.09.2015 09:20
Миасс-20, Miass1Yuri Minaev17.09.2015 08:28
ДЮСШ ЧТЗ(Галкины-2), Cheljabinsk4Галкина Татьяна17.09.2015 06:37
КДЮСШ ЧТЗ Галкины, Cheljabinsk14Галкина Татьяна17.09.2015 06:30
КСО СПАРТАК, Cheljabinsk3Надежда Горелик16.09.2015 21:14
СК "ЧТЗ", Cheljabinsk2Светлана Фомина16.09.2015 21:05
"Спартак" Челябинск, Cheljabinsk1Светлана Фомина16.09.2015 21:02
ЦСКА СЦ (Екатеринбург), Ekaterinburg2Валерий Карпухин16.09.2015 20:23
"Колесо" Екатеринбург, Ekaterinburg2Татьяна Корнева16.09.2015 19:53
"ОДЮСШ" - Кучина, Cheljabinsk11Ольга Кучина16.09.2015 19:25
"Абрис" МБОУДОД "ЦДТ", Pervouralsk4Андрей Морозов16.09.2015 19:18
"ОДЮСШ" - Жуков, Cheljabinsk24Михаил Жуков16.09.2015 19:18
КСО Легенда, Cheljabinsk1Olga Cherepanova16.09.2015 19:10
"ОДЮСШ" - Юрченко, Cheljabinsk17Наталия Юрченко16.09.2015 18:41
"1-xo-team", Cheljabinsk1Филипп Епифанов16.09.2015 15:22
Златоуст, Zlatoust2Михаил Давыдов16.09.2015 11:23
"Колесо" Екатеринбург, Ekaterinburg1Павел Шабашов16.09.2015 09:08
Златоуст, Zlatoust2Раиля Казакова16.09.2015 09:00
КСО Партизан, Cheljabinsk1Сергей Оводов16.09.2015 08:44
Personal, Neftejugansk1Сергей Мятович16.09.2015 08:39
ОСДЮСШОР Балаев, Cheljabinsk1Полина Портянова16.09.2015 07:30
ДЮСШ ЧТЗ Гайденко, Cheljabinsk1Дарья Беляева16.09.2015 06:50
ДЮСШ-19 НОРД, Ekaterinburg11Равиль Шафиков16.09.2015 05:55
КСО СПАРТАК, Cheljabinsk2Надежда Горелик16.09.2015 04:52
Кедр Новоуральск, Novouralsk1Alexey Rjazanov15.09.2015 21:51
ДЮСШ-4 Новоуральск, Novouralsk1Alexey Rjazanov15.09.2015 21:50
ИНИН, Cheljabinsk3Валерия Ческидова15.09.2015 20:53
Копейск, Kopejsk1Сергей Просвирин15.09.2015 20:47
Факел-Екатеринбург, Ekaterinburg1Виктор Гохфельд15.09.2015 20:32
г. Миасс, Miass6Людмила Малахова15.09.2015 19:49
ФАТЕЕВ, Tjumen2Михаил Фатеев15.09.2015 18:40
Титан(В.Салда), Verhnesaldinskij rajon1Валерий Стеценко15.09.2015 18:09
дсо Урожай, Cheljabinsk2Vladimir Kotsuba15.09.2015 16:44
КСО Партизан, Cheljabinsk1Партизан Партизанов15.09.2015 09:33
Кедр Новоуральск, Novouralsk1Olga Sorokina15.09.2015 09:18
"Колесо" Екатеринбург, Ekaterinburg1Olga Sorokina15.09.2015 09:10
г. Миасс, Miass1Вера Доможирова15.09.2015 07:20
КСО Партизан, Cheljabinsk1Сергей Замоздра15.09.2015 06:49
Златоуст ДЮСШ-4, Zlatoust8Георгий Чернецов15.09.2015 06:37
ЦСКА СЦ (Екатеринбург), Ekaterinburg1Николай Подсекаев14.09.2015 20:01
Родонит, Ekaterinburg1Николай Подсекаев14.09.2015 19:59
o-chel.ru, Cheljabinsk1Антон Сорокин14.09.2015 19:45
Каменск-Уральский, Kamensk uralskij1Яна Смирнягина14.09.2015 19:43
КСО "Ермак" Тюмень, Tjumen1Vadim Konyshev14.09.2015 19:40
Пеленг, Kamensk uralskij1Татьяна Агафонова14.09.2015 18:42
Oz-Team, Cheljabinskaja ozersk1Юлия Добрынина14.09.2015 18:18
ДЮСАШ, Ekaterinburg4Николай Петрович Кравцов14.09.2015 17:40
Новогорный, Cheljabinskaja ozersk3Ольга Сашина14.09.2015 17:30
Новатор, Ekaterinburg4Леонид Разницын14.09.2015 17:28
Новогорный, Cheljabinskaja ozersk15Алина Коровина14.09.2015 15:49
Кедр 7, Novouralsk1Владимир Чагин14.09.2015 13:05
СШОР №5, Крохалев, Cheljabinsk2Алексей Микушин14.09.2015 12:34
г.Кыштым, Kyshtym1Андрей Благих14.09.2015 11:09
Personal, Cheljabinsk2Екатерина Симашева14.09.2015 08:38
КСО Плазма, Cheljabinsk2Михаил Корнеев14.09.2015 06:41
Personal, Ekaterinburg1Александр Корчагин14.09.2015 06:36
Титан(В.Салда), Verhnjaja salda1Александр Корчагин14.09.2015 06:34
Снежинск, Snezhinsk1Людмила Разгоняева13.09.2015 22:55
УрФУ, Ekaterinburg1Евгений Маскинский13.09.2015 20:38
СК "ЧТЗ", Cheljabinsk1Александр Бердоносов13.09.2015 19:00
КДЮСШ ЧТЗ-Фирсов, Cheljabinsk11Александр Бердоносов13.09.2015 18:56
КСО СПАРТАК, Cheljabinsk3Андрей Васильев13.09.2015 17:11
КСО Партизан, Cheljabinsk1Сергей Ворфоломеев13.09.2015 14:51
г. Миасс, Miass1Олеся Кульбякина13.09.2015 14:17
СШОР №5, Крохалев, Cheljabinsk1Игорь Сысоев13.09.2015 11:39
Personal, Cheljabinskaja ozersk1Евгений Ващенко13.09.2015 09:19
Personal, Cheljabinskaja ozersk1Евгений Ващенко13.09.2015 09:16
Personal, Novouralsk2Олег Гречишкин13.09.2015 07:45
СШОР №5, Крохалев, Cheljabinsk5Александр Крохалев12.09.2015 20:00
Ветераны ЮУРГУ, Cheljabinsk2Георгий Волович12.09.2015 16:47
Омск Ринг, Omsk2Ринат Гатаулин12.09.2015 13:39
Personal, Cheljabinsk1Александр Китаев12.09.2015 05:04
КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, Cheljabinsk1Сергей Добрынин11.09.2015 21:21
Пеленг, Kamensk uralskij1Татьяна Агафонова11.09.2015 13:44
Кедр Новоуральск, Novouralsk3Александр Бац11.09.2015 12:19
УралГУФК, Cheljabinsk1Alexandra Shakirova11.09.2015 11:13
ск Салават Юлаев, Ufa4Марат Мударисов11.09.2015 11:06
СК "ЧТЗ", Cheljabinsk4Николай Турулин11.09.2015 05:51
Чистый воздух, Kamensk uralskij1Александр Беляев10.09.2015 16:21
Кедр 7, Novouralsk3Владимир Чагин10.09.2015 15:05
Personal, Cheljabinsk2Сергей Рогов10.09.2015 09:03
o-chel.ru, Cheljabinsk1Мария Сорокина10.09.2015 08:36
Ижсталь, Ижевск, Izhevsk1Виктория Бочкарева09.09.2015 20:06
Купол, Izhevsk1Виктория Бочкарева09.09.2015 20:05
Personal, Ekaterinburg1Павел Старший Шабашов09.09.2015 19:58
ДЮСШ №5, Kurgan11Галина Воропаева09.09.2015 19:54
УАБ-Челябинск, Cheljabinsk1Egor Zorin09.09.2015 19:46
г. Озерск, Cheljabinskaja ozersk1Egor Zorin09.09.2015 19:45
В/Ч 94045 Челябинск, Cheljabinsk1Egor Zorin09.09.2015 19:43
Реактиво, Ekaterinburg1Александр Шавкунов09.09.2015 08:06
Personal, Miass1Николай Буряк09.09.2015 00:12
Родонит, Ekaterinburg1Николай Подсекаев08.09.2015 20:10
КСО "Ермак" Тюмень, Tjumen2Елена Федотова08.09.2015 19:24
Personal, Cheljabinsk1Игорь Казанцев08.09.2015 12:39
ОСДЮСШОР Балаев, Cheljabinsk1Полина Портянова07.09.2015 07:13
КСО "Ермак" Тюмень, Tjumen1Александр Нохрин06.09.2015 21:20
"Колесо" Екатеринбург, Ekaterinburg1Альберт Закеев06.09.2015 18:45
Personal, Ekaterinburg1Андрей Павлов06.09.2015 17:46
ЮУрГУ, Cheljabinsk1Игорь Черемшанцев06.09.2015 16:57
Каменск-Уральский, Kamensk uralskij2Аркадий Щербань06.09.2015 16:26
Чистый воздух, Kamensk uralskij13Сергей Прокопьев04.09.2015 14:52
"Малиновка", Ekaterinburg5Михаил Малинин04.09.2015 08:45
КСО Партизан, Cheljabinsk1Сергей Ворфоломеев03.09.2015 09:09
Personal, Cheljabinsk1Вадим Костин02.09.2015 19:43
ДЮСШ-19 НОРД, Ekaterinburg1Ольга Вольхина02.09.2015 19:32
"Колесо" Екатеринбург, Ekaterinburg1Ольга Вольхина02.09.2015 19:31
КСО СПАРТАК, Cheljabinsk1Кирилл Новокрещенов01.09.2015 20:03
СК "ЧТЗ", Cheljabinsk1Александр Грамастиков01.09.2015 11:49
Personal, Kurgan1Павел Иванов01.09.2015 07:20
КСО Вездеход, Cheljabinsk3Татьянa Попова31.08.2015 13:39
КСО "Ермак" Тюмень, Tjumen4Olga Vedina30.08.2015 20:34
"Колесо" Екатеринбург, Ekaterinburg1Иван Яхин30.08.2015 14:45
ЛебеTeam, Novouralsk2Ольга Новикова30.08.2015 13:28
КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, Cheljabinsk1Татьяна Рычкова28.08.2015 10:23
КСО Легенда, Cheljabinsk1Татьяна Рычкова28.08.2015 10:22
КСО Легенда, Cheljabinsk1Татьяна Рычкова28.08.2015 10:21
Personal, Ekaterinburg1Дмитрий Ситников25.08.2015 22:26
Булдым, Cheljabinskaja ozersk2Юлия Добрынина23.08.2015 19:49
КСО "Ермак" Тюмень, Tjumen2Vadim Konyshev22.08.2015 17:23
Personal, Pervouralsk1Andrey Gladkikh22.08.2015 15:14
Personal, Ekaterinburg1Andrey Gladkikh22.08.2015 15:13
Personal, Kamensk uralskij1Игорь Кривоногов21.08.2015 19:09
КСО СПАРТАК, Cheljabinsk8Тамара Астапова21.08.2015 12:23
СШОР №5 Аст, Cheljabinsk8Тамара Астапова21.08.2015 12:16
КСО Легенда, Cheljabinsk4Sergey Kokorin19.08.2015 19:49
СШОР №5, Крохалев, Cheljabinsk1Наталья Перетрухина19.08.2015 17:15
Чистый воздух, Kamensk uralskij1Денис Мастерских18.08.2015 17:51
Каменск-Уральский, Kamensk uralskij1Сергей Адамович17.08.2015 07:05
Чистый воздух, Ekaterinburg1Сергей Низамов12.08.2015 20:37
Булдым, Cheljabinskaja ozersk1Александр Добрынин12.08.2015 19:21
Реактиво, Ekaterinburg3Андрей Морозов08.08.2015 21:06
г. Миасс, Miass3Валерий Галямин07.08.2015 16:16
Каменск-Уральский, Kamensk uralskij2Сергей Иванов07.08.2015 13:00
Легенда, Chebarkulskij rajon1Владимир Медведев04.08.2015 12:10
"Колесо" Екатеринбург, Ekaterinburg1Алексей Литенков03.08.2015 08:25

Other events, Orienteering, Cheljabinskaja oblast