Orgeo – Online entry and results system

ВСЕРОССИЙСКИЕ СОРЕВНОВАНИЯ

ВСЕРОССИЙСКИЕ СОРЕВНОВАНИЯ ПЕРМСКИЙ ПЕРИОД

Orienteering. National RUFSO.

Registration finished 15.07.2019 09:00 MSK

List of Participants

List of registered Online participants (total 596)

Export as file:   

Fast navigation

Ж 10 - 2009 и младше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Аптукова Арина 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, Permб/р2010123Processing
2Астраханцева Вероника 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIIю200911123Processing
3Беляева Валерия 59_Сокол Пермь СШ №3, Permб/р20091302157123Processing
4Галкина Дарья 59_СШ №3 Пермь-Феникс, Permб/р2011123Processing
5Дорохова Полина 2_СДЮСШОР-7, В.Капитонов, Ufaб/р2009206968123Processing
6Дувалова Елизавета 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermIIIю2009123Processing
7Ермакова Марьяна 59_СШ №3 Пермь-Феникс, Permб/р2010123Processing
8Изоргина Диана 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, Permб/р2009123Processing
9Караваева Анна 59_Сокол Пермь СШ №3, Permб/р2010123Processing
10Кобылкина Александра 59_Сокол Пермь СШ №3, Permб/р2010123Processing
11Кораблева Наталья 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, Permб/р2010123Processing
12Неволина Анастасия 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, Permб/р2013123Processing
13Новицкая Кристина 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, Tjumenб/р2012123Processing
14Одинцова Анна 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, Permб/р20102085135123Processing
15Панькова Анна 59_Сокол, Permб/р2009200409923Processing
16Попова Кира 59_Сокол Пермь СШ №3, Permб/р2009123Processing
17Сахненко Екатерина 74_КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, CheljabinskIIIю2009206736123Processing
18Семёнова Александра 74_КДЮСШ ЧТЗ Галкины, Cheljabinskб/р20101418960123Processing
19Ушакова Алиса 74_КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, Cheljabinskб/р2012206936123Processing
20Харина Алла 59_СШ №3 Эдельвейс, Permб/р2012123Processing
21Ширинкина Арина 59_Сокол Пермь СШ №3, Permб/р2007123Processing
Ж 12 - 2007 г.р. и младше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Астраханцева Вероника 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIIю2009123Processing
2Ахметова Малика 2_МБУ СШОР№7, UfaIIю20071405403123Processing
3Береснева Полина 59_Горн-ск Лопатка, Gornozavodskij rajonIIIю20074644597123Processing
4Брагина Елизавета 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, Perm20078654751123Processing
5Веревочникова Ангелина 2_ЦРТ "Радуга" г. Уфа, Ufa2008254191123Confirmed (paid)
6Галкина Дарья 59_СШ №3 Пермь-Феникс, Permб/р2011123Processing
7Горбунова Варвара 74_ОДЮСШ-Жуков, CheljabinskII2008123Processing
8Гребёнкина Алина 59_Горн-ск Лопатка, Gornozavodskij rajonб/р2006206129123Processing
9Григорьева Александра 24_Красноярск STIK, Krasnojarskб/р2008123Confirmed (paid)
10Ермакова Марьяна 59_СШ №3 Пермь-Феникс, Permб/р2010123Processing
11Иванова Александра 2_СДЮСШОР-7, В.Капитонов, Ufaб/р20071405341123Processing
12Ильина Валерия 66_Н-Тагил, Nizhnij tagilIIю20071633236123Processing
13Кардонских Варвара 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, Perm20072102016123Processing
14Кобелева Полина 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, TjumenIII20081302096123Processing
15Колегова Маргарита 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIIю2001123Processing
16Кузнеченкова Елизавета 74_ОДЮСШ-Жуков, CheljabinskIIю2008123Processing
17Курземниеце Олеся 59_Горн-ск Лопатка, Gornozavodskij rajon20044644587123Processing
18Мазитова Алина 2_МБУ СШОР№7, Ufaб/р2008254511123Processing
19Малеева Анастасия 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermIIю20071393708123Processing
20Мальцева Рита 59_Сокол Пермь СШ №3, Permб/р2008123Processing
21Манаева Елизавета 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIю20082024879123Processing
22Михайловская Дарья 66_ДЮСШ-4, Novouralsk20071633448123Processing
23Моргачева Валентина 74_КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, CheljabinskIIю2008206802123Processing
24Москаленко Полина 66_ДЮСШ19, EkaterinburgIIю20078655754123Processing
25Муранова Елизавета 59_СШ №3 Пермь-Феникс, Permб/р2008123Processing
26Никитина Диана 2_ЦРТ "Радуга" г. Уфа, Ufa2007206967123Confirmed (paid)
27Никитина Ульяна 74_ОДЮСШ-Жуков, CheljabinskIIIю2007123Processing
28Новоселова Екатерина 66_Родонит, Ekaterinburgб/р19771Confirmed (paid)
29Носкова Екатерина 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, Perm20078667302123Processing
30Одинцова Арина 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, Perm20078654774123Processing
31Попова Анжелика 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIIю2008123Processing
32Попова Анна 2_ДЮСШ Нефтекамск, Neftekamsk2007254293123Confirmed (paid)
33Рахманкулова Алиса 74_ОДЮСШ-Жуков, CheljabinskI2007250880123Processing
34Сайсанова Дана 2_"Ориента" г.Бирск, Birskij rajonIIIю2007254766123Processing
35Селиванова Валентина 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, Perm2007123Processing
36Сербина Полина 74_КДЮСШ ЧТЗ Галкины, Cheljabinsk20082300550123Processing
37Скороходова Ольга 66_ДЮСШ19, Ekaterinburg20078670656123Processing
38Старкова Екатерина 59_СШ №3 Пермь-Феникс, Perm20072117158123Processing
39Суетина София 59_СШ №3 Пермь-Феникс, Perm20088654610123Processing
40Творогова Елизавета 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, Perm20071422528123Processing
41Ткаченко Юлия 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIю2008123Processing
42Тупицына Ксения 59_Горн-ск Лопатка, Gornozavodskij rajonI20078666472123Processing
43Хаертдинова Арина 2_ДЮСШ Нефтекамск, Neftekamsk2007254290123Confirmed (paid)
44Чухланцева Галина 59_Сокол Пермь СШ №3, Permб/р20082117220123Processing
45Шавкунова Елизавета 66_Sverdlovskaja oblast, personalб/р20078455584123Processing
46Шелавина Елизавета 59_Сокол Пермь СШ №3, PermIIIю2007123Processing
Ж 14 - 2005 - 2006 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Абакумова Алёна 74_КДЮСШ ЧТЗ Галкины, CheljabinskI20051302143123Processing
2Ахмадиева Азалия 2_башкортостан, Aurgazinskij rajonII20051401288123Processing
3Балдина Алина 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIII20052069545123Processing
4Балмасова Анастасия 66_Н-Тагил, Nizhnij tagilIII20051633245123Processing
5Березина Дарья 59_Сокол Пермь СШ №3, PermIII20062004170123Processing
6Блинова Екатерина 59_Сокол Пермь СШ №3, PermIII20052121736123Processing
7Бурдакова Ксения 74_СШОР № 5 Астапова, CheljabinskIII2005250755123Processing
8Васильева Анастасия 2_"Ориента" г.Бирск, Birskij rajon2005254571123Processing
9Вахрушева Светлана 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermI20058661756123Processing
10Волкова Анастасия 59_Горн-ск Лопатка, Gornozavodskij rajonI20052117178123Processing
11Гарифуллина Шаура 2_МБУ СШОР№7, UfaIII20061405407123Processing
12Глушанкова Варвара 74_КДЮСШ ЧТЗ Галкины, CheljabinskI2006994592123Processing
13Гусева Дарья 52_Sunsport, Nizhnij novgorodIIю2006123Processing
14Дерябина Надежда 74_КДЮСШ ЧТЗ Галкины, CheljabinskI2005206946123Processing
15Дунаева Анна 74_КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, CheljabinskI20052028066123Processing
16Елизарьева София 2_МБУ СШОР№7, Ufa20061405448123Processing
17Зубова Анастасия 59_Сокол Пермь СШ №3, Perm2006123Processing
18Иванова Алина 2_МБУ СШОР№7, Ufa20061405427123Processing
19Иванова Владислава 2_башкортостан, Aurgazinskij rajonI20061422950123Processing
20Имаева Аделина 2_"Ориента" г.Бирск, Birskij rajon2005254571123Processing
21Карамышева Раушания 2_Ufaб/р20061405450123Processing
22Качина Ксения 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermII20062118016123Processing
23Клюкина Екатерина 66_Родонит, EkaterinburgI20052082177123Confirmed (paid)
24Коновалова Виктория 66_Н-Тагил, Nizhnij tagilI20052300574123Processing
25Короткова Мария 52_Sunsport, Nizhnij novgorod20061415599123Processing
26Купрацевич Лариса 66_Родонит, EkaterinburgI20058666427123Confirmed (paid)
27Ларькова Дарина 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIIю2005123Processing
28Мансурова Алина 59_Сокол Пермь СШ №3, PermII2005123Processing
29Мельникова Дарья 2_МБУ СШОР№7, UfaIII2005254933123Processing
30Мельникова Полина 59_Сокол Пермь СШ №3, PermI20068654640123Processing
31Микиева Мария 2_"Ориента" г.Бирск, Birskij rajon2005254936123Processing
32Миронова Виктория 74_СШОР № 5 Астапова, CheljabinskII2005237204123Processing
33Мосина Елизавета 74_КДЮСШ ЧТЗ Галкины, CheljabinskI20061302264123Processing
34Неверова Анастасия 66_Родонит, Ekaterinburg20062082180123Confirmed (paid)
35Нурисламова Арина 59_Сокол Пермь СШ №3, Perm20061931344123Processing
36Побегаева Виктория 66_ДЮСШ19, EkaterinburgIII20052101039123Processing
37Пономарева Мария 74_КДЮСШ ЧТЗ Галкины, CheljabinskI2005206833123Processing
38Рахимова Руслана 2_СДЮСШОР № 3-Ермакова, Oktjabrskij20061409831123Processing
39Сайсанова Елизавета 2_"Ориента" г.Бирск, Birskij rajonI20051425063123Processing
40Сербина Анастасия 74_КДЮСШ ЧТЗ Галкины, CheljabinskII2006206604123Processing
41Смирнова Ксения 59_Сокол Пермь СШ №3, PermI20068654747123Processing
42Сутягина Анна 59_Сокол Пермь СШ №3, PermIIю20061414058123Processing
43Удавихина Елизавета 74_КДЮСШ ЧТЗ Галкины, CheljabinskI2005206650123Processing
44Федорова Елизавета 66_ДЮСШ-4, NovouralskI20061633122123Processing
45Харина Мария 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermI20068654748123Processing
46Чащухина Полина 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIIю20062117154123Processing
47Чепкасова Дарья 18_Сарапульский Уезд, SarapulII20051409677123Processing
48Черногорова Елизавета 74_КДЮСШ ЧТЗ Галкины, CheljabinskIII2005206818123Processing
49Чупина Екатерина 59_СШ №3 Пермь-Феникс, Perm2005123Processing
50Шабалина Мария 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermII20068666524123Processing
51Шайбакова Мария 2_"Ориента" г.Бирск, Birskij rajon2005254173123Processing
52Шемелина Ульяна 59_Горн-ск Лопатка, Gornozavodskij rajonI20058666487123Processing
53Шмелёва Дарья 2_СДЮСШОР № 3-Ермакова, OktjabrskijIII20062097165123Processing
54Шмелёва Диана 2_СДЮСШОР № 3-Ермакова, OktjabrskijII20062097743123Processing
55Юшкова Мария 2_"Ориента" г.Бирск, Birskij rajonI2005237273123Processing
Ж 16 - 2003 - 2004 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Александрова Софья 74_КДЮСШ ЧТЗ Галкины, CheljabinskКМС20031602244123Processing
2Ахмадиева Динара 2_башкортостан, Aurgazinskij rajonII20031406720123Processing
3Бабушкина Ксения 74_ОДЮСШ-Жуков, CheljabinskI20038654753123Processing
4Бараева Елизавета 59_Сокол Пермь СШ №3, PermКМС20048654780123Processing
5Барышникова Светлана 74_ОДЮСШ-Жуков, CheljabinskКМС20048654809123Processing
6Вольхина Татьяна 66_Родонит, EkaterinburgI20041119048123Processing
7Газизуллина Дальмира 2_СДЮСШОР-7, В.Капитонов, UfaI20031405344123Processing
8Гизатуллина Арина 2_МБУ СШОР№7, UfaI20031405446123Processing
9Евстафьева Ольга 59_Сокол Пермь СШ №3, PermКМС20038666488123Processing
10Евтюхова Екатерина 66_ДЮСШ-4, NovouralskКМС20038641045123Processing
11Ибатуллина Алёна 2_МБУ СШОР№7, UfaI20031405449123Processing
12Иванова Софья 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermКМС20038654647123Processing
13Карасева Елизавета 74_ОДЮСШ-Жуков, CheljabinskI20048654602123Processing
14Костарева Злата 59_Сокол Пермь СШ №3, PermКМС20038111957123Processing
15Маркова Ангелина 59_Горн-ск Лопатка, Gornozavodskij rajonI20048667336123Processing
16Муравьёва Наталья 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermI20048654648123Processing
17Рахманкулова Ирина 74_ОДЮСШ-Жуков, CheljabinskКМС2004123Processing
18Саранина Валерия 59_Сокол Пермь СШ №3, PermКМС20048657009123Processing
19Сережкина Софья 74_ОДЮСШ-Жуков, CheljabinskI20048654752123Processing
20Ситдикова Лилия 2_ДЮСШ Нефтекамск, NeftekamskI20042113974123Confirmed (paid)
21Трифонова Кристина 66_ДЮСШ-4, NovouralskКМС20038644307123Processing
22Трифонова Оксана 66_ДЮСШ-4 Новоуральск, Novouralskб/р1978254951123Processing
23Федорович Кристина 59_Горн-ск Лопатка, Gornozavodskij rajonI20038654681123Processing
24Фролова Мария 66_Родонит, EkaterinburgI20041408098123Confirmed (paid)
25Хренникова Юлия 59_Сокол Пермь СШ №3, PermКМС20048300604123Processing
26Черникова Татьяна 18_МБУ СШ "Ижсталь", IzhevskI20031633332123Confirmed (paid)
27Шадрина Валерия 74_СШОР № 5 Астапова, CheljabinskIII2004206717123Processing
28Шайдурова Дарья 59_Сокол Пермь СШ №3, PermI20042004129123Processing
29Ярыгина Виктория 74_КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, CheljabinskI20041404683123Processing
Ж 18 - 2001 - 2002 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Андреева Диана 59_Сокол Пермь СШ №3, PermКМС20018666468123Processing
2Бакалинская Мария 74_СШОР № 5 Астапова, CheljabinskКМС20028657019123Processing
3Бояршинова Нина 74_КДЮСШ ЧТЗ Галкины, CheljabinskКМС20028654614123Processing
4Васильева Ирина 2_"Ориента" г.Бирск, Birskij rajonI2002254714123Processing
5Евтюхова Ольга 66_Родонит, EkaterinburgКМС20018641044123Processing
6Исламова Елена 2_"Ориента" г.Бирск, Birskij rajonI20021417864123Processing
7Камалова Валентина 18_IzhevskКМС20018654769123Processing
8Колегова Маргарита 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIIю2001123Processing
9Лукманова Амелия 2_ДЮСШ Нефтекамск, NeftekamskКМС20028655748123Confirmed (paid)
10Муравьева Анастасия 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermI20022004074123Processing
11Муракаева Елизавета 59_Горн-ск Лопатка, Gornozavodskij rajonКМС20028666523123Processing
12Мякотникова Марина 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermI20028654819123Processing
13Носкова Карина 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermI20028070106123Processing
14Овчинникова Анна 2_"Ориента" г.Бирск, Birskij rajonIII20011425062123Processing
15Патракова Любовь 74_КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, CheljabinskКМС20022028060123Processing
16Романова Татьяна 2_СДЮСШОР № 3-Ермакова, OktjabrskijКМС20011409814123Processing
17Хафизова Алина 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermI2002254560123Processing
18Шавалеева Алина 2_СДЮСШОР-7, В.Капитонов, UfaI20021405343123Processing
Ж 30 - 1980- 1989 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Григорьева Екатерина 24_Красноярск STIK, KrasnojarskКМС19859990888123Confirmed (paid)
2Кобелева Анна 72_SPORTident Siberia, TjumenII19828640199123Processing
3Мельникова Татьяна 2_КСО "МАГНИТ", UfaКМС19811601290123Processing
4Петухова Евгения 59_Perm, personalб/р19841417887123Processing
5Харпак Евгения 59_Закамск, Permб/р19811425041123Processing
6Хренникова Татьяна 59_Сокол Пермь СШ №3, PermКМС19798160779123Processing
Ж 40 - 1970 - 1979 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Аверина Светлана 59_Permskij kraj, personalКМС19728664366123Processing
2Барамзина Евгения 18_Сарапульский Уезд, Sarapulб/р19731601337123Processing
3Батуева Ирина 59_СШ №3 Пермь-Феникс, Permб/р19792117155123Processing
4Букреева Алена 66_Родонит, EkaterinburgМС19778654778123Processing
5Верговская Светлана 55_Омск-Козерог, OmskКМС19692008284123Processing
6Вольхина Ольга 66_ЦСКА, EkaterinburgI19708654706123Processing
7Гилманова Татьяна 55_Омск-Козерог, OmskКМС19702008252123Processing
8Добрынина Юлия 74_Булдым, Cheljabinskaja ozerskI19778654604123Processing
9Дойкова Ирина 59_Perm, personalб/р197823Processing
10Ермакова Ирина 2_СДЮСШОР № 3-Ермакова, OktjabrskijМС19711409813123Processing
11Ефремова Светлана 43_24CKA ЦГВ, Slobodskoj rajonI19741007007123Confirmed (paid)
12Ившина Юлия 59_Permskij kraj, personalКМС19738666473123Processing
13Максимова Елена 39_ДЮКСО Коршунята, KaliningradII19718666438123Confirmed (paid)
14Ознобкина Ольга 2_ск Салават Юлаев, UfaМС19748008009123Processing
15Ошуркова Елена _Russia, personalб/р1980123Processing
16Панькова Ксения 59_Сокол, PermМС1978862575123Processing
17Семенова Оксана 74_Cheljabinsk, personalб/р1979123Processing
18Федорова Вероника 59_СШ №3 Пермь, PermII19787000036123Processing
19Фрей Наталья 66_Родонит, EkaterinburgМСМК1970230056012Confirmed (paid)
20Фролова Ирина 66_Реактиво, EkaterinburgКМС19748641048123Confirmed (paid)
21Хохрякова Ольга 59_Gornozavodskij rajon, personalб/р197623Processing
22Шардина Наталья 59_Permskij kraj, personalб/р1974206693513Processing
23Якина Наталья 59_Perm, personalI19782004077123Processing
24Яркова Марина 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, Tjumenб/р19798177718123Processing
Ж 50 - 1960 - 1969 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Бочкарева Ольга 18_Купол, IzhevskМС19638655824123Processing
2Вахрушева Ольга 18_Купол, IzhevskКМС19601409686123Processing
3Галкина Татьяна 74_КДЮСШ ЧТЗ Галкины, Cheljabinskб/р19658641033123Processing
4Галямина Людмила 74_Cheljabinsk, personalКМС19669201925123Confirmed (paid)
5Добында Татьяна 59_Perm, personalб/р1961200409123Processing
6Киселева Елена 59_Perm, personalб/р1962141662023Processing
7Ключникова Надежда 18_Сарапульский Уезд, SarapulКМС19621301108123Processing
8Колпакова Роза 59_СШ №3 Пермь-Феникс, Permб/р19671422997123Processing
9Колчанова Инга 59_Минотавр, PermКМС19698654605123Processing
10Корчагина Ольга 66_ЦСКА, EkaterinburgМС19608654755123Processing
11Кучина Ольга 74_ОДЮСШ-Кучина, CheljabinskI19692088069123Processing
12Майоркина Ирина 55_Omsk, personalМС19622040240123Confirmed (paid)
13Окунева Татьяна 66_5 Вершин, Ekaterinburgб/р199323Confirmed (paid)
14Отинова Марьяна 59_Минотавр, PermМС196286665171Processing
15Румянцева Лариса 59_Perm, personalIII19642004180123Processing
16Смолина Светлана 2_ДЮСШ Нефтекамск, NeftekamskКМС196720695031Confirmed (paid)
17Шевченко Нина 66_Кедр Новоуральск, NovouralskМС1967922229123Processing
18Щербань Маргарита 66_ОриентКУрС, Kamensk uralskijI19668061986123Confirmed (paid)
Ж 60 - 1950 - 1959 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Астапова Тамара 74_СПАРТАК, CheljabinskКМС19531404497123Processing
2Беляева Елена 18_Izhevskб/р19591425042123Processing
3Бушкова Фаина 59_Permskij kraj, personalб/р19531414070123Processing
4Ведина Ольга 72_КСО "Ермак" Тюмень, TjumenI19588640207123Processing
5Калина Ангелина 18_Ижевск, Izhevskб/р19521633350123Processing
6Пьянкова Александра 59_Permskij kraj, personalII19522004080123Confirmed (paid)
7Семеновых Ольга 59_Permskij kraj, personalКМС19582004070123Processing
8Федорова Тамара 59_КГОУ "САШПР", PermКМС19598667313123Confirmed (paid)
9Харпак Ирина 59_Закамск, PermII19562004123123Processing
10Шафикова Лидия 66_ДЮСШ19, Ekaterinburgб/р19578115117123Processing
11Шестакова Валентина 59_Perm, personalб/р19568004545123Processing
Ж 70 - 1940 - 1949 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Говер Вера 59_Perm, personalб/р19422004175123Confirmed (paid)
2Гутина Александра 59_Perm, personalб/р19482083722123Processing
3Кашперская Ольга 66_Факел, EkaterinburgКМС1948250830123Confirmed (paid)
4Приймак Ольга 59_Полярная Звезда, Пермь, Permб/р19412024877123Processing
5Саврасова Фаина 59_Краснокамск, PermМС1947208042413Confirmed (paid)
6Селяхина Валентина 66_Новатор, EkaterinburgI1940250809123Confirmed (paid)
Ж 80 - 1939 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Апокина Евгения 66_Новатор, EkaterinburgI1934250807123Confirmed (paid)
ЖЭ - 2000 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Апасова Дания 72_ДЮСШ №2 Тюмень Ярков, TjumenI20002007261123Processing
2Бахтерева Екатерина 74_КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, CheljabinskМС19988654695123Processing
3Башарова Эльвира 59_Сокол Пермь СШ №3, PermI19931422961123Processing
4Галкина Анастасия 74_КДЮСШ ЧТЗ Галкины, CheljabinskКМС19971302410123Processing
5Деркач Анастасия 2_г.Стерлитамак, SterlitamakI19861302514123Processing
6Загайнова Александра 72_TjumenКМС19988654777123Processing
7Качагина Мария 74_ОДЮСШ-Жуков, CheljabinskII1988123Processing
8Кечкина Мария 59_Сокол, PermЗМС19868060886123Processing
9Лебедева Ольга _Russia, personalМС1985123Processing
10Лошкарёва Евгения 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermКМС19998654607123Processing
11Малеева Юлия 59_ЭДЕЛЬВЕЙС Пермь СШ №3, PermКМС1998123Processing
12Мельникова Евгения 59_Perm, personalI19982024881123Processing
13Оборина Татьяна 59_Сокол, PermМСМК19938250193123Processing
14Румянцева Алина 59_Perm, personalКМС19908666528123Processing
15Терехова Ксения 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermМСМК19898648909123Processing
16Фомина Светлана 66_Родонит, Ekaterinburgб/р199020821841Confirmed (paid)
17Цветкова Валерия 59_ПГНИУ, Permskij rajonб/р1998123Processing
18Щербань Татьяна 66_ОриентКУрС, Kamensk uralskijКМС19968654799123Confirmed (paid)
М 10 - 2009 и младше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Абросимов Иван 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, Permб/р20104642068123Processing
2Автухович Макар 74_КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, CheljabinskIIIю2011206932123Processing
3Астраханцев Тимофей 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIIю2011123Processing
4Бабушкин Андрей 59_Сокол Пермь СШ №3, Permб/р2009222222123Processing
5Балакин Егор 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, Permб/р2009123Processing
6Вековшинин Роман 59_Сокол Пермь СШ №3, Permб/р2009123Processing
7Визнюк Дмитрий 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIIю201014123Processing
8Воронов Максим 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, Permб/р2010123Processing
9Голдырев Александр 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermIIIю20092040994123Processing
10Голованов Эдуард 59_Сокол Пермь СШ №3, Permб/р2010123Processing
11Голынин Никита 59_Сокол Пермь СШ №3, Permб/р20094645337123Processing
12Григорьев Семен 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, Permб/р2010123Processing
13Жвакин Матвей 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, Permб/р20104645343123Processing
14Жигалов Никита 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, Permб/р2010123Processing
15Завалин Данила 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermIIIю2009123Processing
16Зубков Артем 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermIIIю2009123Processing
17Казаков Илья 59_Сокол Пермь СШ №3, Permб/р2009123Processing
18Казанцев Кирилл 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIIю20091405027123Processing
19Карпов Александр 59_Сокол Пермь СШ №3, Permб/р2009123Processing
20Китаев Алексей 74_Cheljabinsk, personalб/р20098121995123Processing
21Кротов Никита 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, Permб/р2010123Processing
22Крохмалев Филипп 66_Родонит, Ekaterinburgб/р20121602230123Processing
23Курагин Алексей 52_Sunsport, Nizhnij novgorodб/р20111005416123Processing
24Лимонников Иван 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, TjumenIIIю20094654930123Processing
25Литвин Иван 74_КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, CheljabinskIIIю2008206659123Processing
26Муравьев Иван 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, Permб/р2010123Processing
27Никулин Саша 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, Permб/р2010123Processing
28Новицкий Кирилл 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, TjumenIIю20091633468123Processing
29Ошурков Иван _Russia, personalб/р2011123Processing
30Пачин Тимофей 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, Permб/р2010123Processing
31Пустовалов Багдан 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermIIIю2009123Processing
32Ракитин Клим 59_СШ №3 Пермь-Феникс, Permб/р2009123Processing
33Родионов Ярослав 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, Permб/р2009123Processing
34Русских Саша 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, Permб/р2010123Processing
35Саранин Матвей 59_Сокол Пермь СШ №3, Permб/р2009123Processing
36Свистунов Рустам 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermIIю20092082890123Processing
37Таловский Никита 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIIю20102077845123Processing
38Тибеньков Матвей 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, Permб/р2009123Processing
39Трещилов Дима 59_Сокол Пермь СШ №3, Permб/р2009123Processing
40Фатхуллин Эрик 2_Бирск, Birskij rajonб/р2011206616123Processing
41Хренников Вадим 59_Сокол Пермь СШ №3, PermIIIю20092004085123Processing
42Шадрин Дмитрий 59_Сокол Пермь СШ №3, PermIIIю20098654779123Processing
43Шамшуров Артем 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermIIIю20098654781123Processing
44Шулятьев Марк 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, Permб/р2009123Processing
М 12 - 2007 г.р. и младше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Андреев Алексей 2_МБУ СШОР№7, UfaIIIю20091405441123Processing
2Астраханцев Тимофей 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIIю2011123Processing
3Байдин Егор 59_СШ №3 Пермь-Феникс, Perm20078664394123Processing
4Батуев Михаил 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIII20078666420123Processing
5Бац Леонид 66_ДЮСШ-4, NovouralskIIIю2008250835123Processing
6Безганс Михаил 74_КДЮСШ ЧТЗ Галкины, Cheljabinsk20088052008123Processing
7Большов Александр 2_СДЮСШОР № 3-Ермакова, OktjabrskijIII20072088077123Processing
8Ванюшин Никита 2_ДЮСШ Нефтекамск, Neftekamsk2007254294123Confirmed (paid)
9Вахтин Петр 74_КДЮСШ ЧТЗ Галкины, Cheljabinsk2008238668123Processing
10Веденин Всеволод 74_ОДЮСШ-Жуков, Cheljabinsk20072028058123Processing
11Визнюк Дмитрий 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIIю2010123Processing
12Гамбаров Амирхан 2_МБУ СШОР№7, UfaIIю20081405405123Processing
13Головко Денис 77_Самолёт, district ZaoIIю20082126471123Confirmed (paid)
14Зеленкин Артем 66_ДЮСШ19, Ekaterinburg20078655750123Processing
15Иванов Артур 18_МБУ СШ "Ижсталь", IzhevskIIIю2007123Confirmed (paid)
16Игнатьев Андрей 2_ДЮСШ Нефтекамск, Neftekamsk2007335966123Confirmed (paid)
17Иксанов Александр 2_"Ориента" г.Бирск, Birskij rajon2008123Processing
18Ильясов Денис 2_СДЮСШОР-7, В.Капитонов, Ufaб/р20071405342123Processing
19Интизари Александр 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIIю20084642063123Processing
20Ишбулдин Данияр 2_башкортостан, Aurgazinskij rajon20081001628123Processing
21Камалов Алексей 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIIю20074645425123Processing
22Качагин Арсений 74_ОДЮСШ-Жуков, CheljabinskIIIю2009237084123Processing
23Китаев Алексей 74_ОДЮСШ-Жуков, CheljabinskIIю2009123Processing
24Клейн Роман 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIIю2008123Processing
25Кобелев Иван 72_SPORTident Siberia, Tjumenб/р20122007189123Processing
26Ковыляев Сергей 59_СШ №3 Пермь-Феникс, Perm20074644595123Processing
27Кожин Всеволод 59_Сокол Пермь СШ №3, Permб/р2008123Processing
28Колегов Александр 59_СШ №3 Пермь-Феникс, Permб/р2008123Processing
29Кузнецов Иван 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIIю20081414077123Processing
30Кузнецов Матвей 2_Ufaб/р20071405345123Processing
31Курышев Сергей 74_ОДЮСШ-Жуков, Cheljabinsk2008206875123Processing
32Мазин Мирослав 2_СДЮСШОР № 3-Ермакова, OktjabrskijIII20078664400123Processing
33Малахов Дмитрий 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermIIю20072102021123Processing
34Миндияров Рамиль 59_Сокол Пермь СШ №3, PermIIIю2008123Processing
35Миннебаев Диаз 2_МБУ СШОР№7, UfaIIIю2007206982123Processing
36Мокроусов Владимир 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermIIIю2007123Processing
37Мохначев Иван 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermI20078655794123Processing
38Мухаметшин Тимур 2_UfaIII20071405436123Processing
39Мыльников Михаил 59_СШ №3 Пермь-Феникс, Perm20078657089123Processing
40Никонов Александр 66_ДЮСШ19, EkaterinburgIIIю20078010889123Processing
41Новицкий Егор 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, TjumenIIю20071633489123Processing
42Огородников Никита 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermIIIю20072080411123Processing
43Ожиганов Марк 66_ДЮСШ19, Ekaterinburg20078022001123Processing
44Ознобкин Андрей 2_ск Салават Юлаев, Ufaб/р20081302180123Processing
45Осташев Дмитрий 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIIю2007123Processing
46Ошурков Вячеслав _Russia, personalб/р20082004126123Processing
47Петухов Денис 74_КДЮСШ ЧТЗ Галкины, CheljabinskIIIю2008206827123Processing
48Попов Владимир 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermIIю2007123Processing
49Попов Савелий 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermIIю20082086194123Processing
50Пронин Богдан 74_КДЮСШ ЧТЗ Галкины, Cheljabinsk20071404680123Processing
51Ракитин Клим 59_СШ №3 Пермь-Феникс, Permб/р2009123Processing
52Садаков Дима 2_Бирск, Birskij rajonIIю2007254787123Confirmed (paid)
53Свалов Савелий 66_ДЮСШ19, EkaterinburgIIю20081592006123Processing
54Сергеев Вячеслав 66_ДЮСШ19, EkaterinburgIIю20088241028123Processing
55Сидорчук Михаил 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIIю20088654641123Processing
56Смышляев Григорий 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIIю20074644592123Processing
57Стерляжников Тимофей 59_Горн-ск Лопатка, Gornozavodskij rajonIIIю20044644579123Processing
58Суслопаров Андрей 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIIю2008123Processing
59Ушаков Павел 66_Родонит, Ekaterinburgб/р20082082169123Confirmed (paid)
60Шлыков Семён 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermII20072118024123Processing
61Юденков Арсений 74_ОДЮСШ-Жуков, CheljabinskIIIю2009206819123Processing
М 14 - 2005 - 2006 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Ахмадуллин Наиль 2_ДЮСШ Нефтекамск, NeftekamskIII2005254231123Confirmed (paid)
2Безнутров Александр 66_ДЮСШ-4, NovouralskI20058654843123Processing
3Борчевкин Эдуард 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, TjumenIIIю20056304852123Processing
4Брагин Никита 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIIю20058654749123Processing
5Бурдин Роман 59_Сокол Пермь СШ №3, PermIIю20069010101123Processing
6Василец Андрей 66_ДЮСШ-4, Novouralsk20061633117123Processing
7Веретенников Александр 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermII20064644586123Processing
8Вилкин Александр 66_ДЮСШ-4, NovouralskI20061633110123Processing
9Гагарин Никита 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermII20052117485123Processing
10Галеутдинов Виталий 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermII20068644327123Processing
11Гизатуллин Алексей 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermI20058654645123Processing
12Гиляжев Николай 74_КДЮСШ ЧТЗ Галкины, CheljabinskI20061404676123Processing
13Евсеев Георгий 74_ОДЮСШ-Жуков, CheljabinskIIIю2005123Processing
14Захаркин Данил 2_СДЮСШОР № 3-Ермакова, Oktjabrskij20051409815123Processing
15Зорин Сергей 74_КДЮСШ ЧТЗ Галкины, CheljabinskI2006206614123Processing
16Иванов Влас 66_ДЮСШ-4, NovouralskII20061633487123Processing
17Иванов Руслан 18_МБУ СШ "Ижсталь", Izhevsk20068661709123Confirmed (paid)
18Ишмухаметов Альберт 2_МБУ СШОР№7, UfaII20051405418123Processing
19Карасев Алексей 74_ОДЮСШ-Жуков, CheljabinskII20068654785123Processing
20Киршев Антон 59_Сокол Пермь СШ №3, PermII20062117215123Processing
21Кожевников Федор 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermII2006123Processing
22Колушев Владимир 74_ОДЮСШ-Жуков, CheljabinskI20068654937123Processing
23Коноплин Максим 74_ОДЮСШ-Кучина, CheljabinskII2005206776123Processing
24Копарейко Семен 66_ДЮСШ-4, NovouralskI20061633109123Processing
25Лапин Лев 74_ОДЮСШ-Жуков, CheljabinskI20058644305123Processing
26Лобанов Данил 2_СДЮСШОР № 3-Ермакова, OktjabrskijI20059102715123Processing
27Лушников Александр 18_Сарапульский Уезд, Sarapul2006254967123Processing
28Ляпцев Антон 66_Н-Тагил, Nizhnij tagilI20051633250123Processing
29Манин Михаил 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermI20051425079123Processing
30Махмутов Леонид 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, Perm20062117482123Processing
31Мочилин Роман 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIII20058654623123Processing
32Надуда Арсений 74_СШОР № 5 Астапова, CheljabinskI20051404969123Processing
33Некрасов Егор 2_UfaI20061405433123Processing
34Никулин Никита 59_СШ №3 Пермь-Феникс, Perm20054644582123Processing
35Обухов Саша 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIII20062117487123Processing
36Омельков Дмитрий 66_ДЮСШ-4, NovouralskI20058333155123Processing
37Патраков Юрий 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermII20062117153123Processing
38Петров Владимир 66_ДЮСШ19, EkaterinburgI20058648653123Processing
39Политов Дмитрий 59_Сокол Пермь СШ №3, Perm2006123Processing
40Рогачев Артем 74_КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, CheljabinskI2005206622123Processing
41Рубцов Михаил 66_ДЮСШ-4, NovouralskI20051633103123Processing
42Румянцев Алексей 59_Perm, personalIIю20051006920123Processing
43Сафонов Даниил 74_ОДЮСШ-Жуков, CheljabinskI2005206862123Processing
44Сенчурин Кирилл 74_КДЮСШ ЧТЗ Галкины, CheljabinskI20058644314123Processing
45Спиридонов Анатолий 2_UfaIII20061405435123Processing
46Степашкин Максим 66_ДЮСШ19, Ekaterinburg20052101021123Processing
47Творогов Степан 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermI20058667305123Processing
48Фоминых Алексей 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermI20058664363123Processing
49Харин Кирилл 66_Родонит, EkaterinburgI20052082166123Confirmed (paid)
50Холоднов Алексей 66_Родонит, EkaterinburgI20052082163123Confirmed (paid)
51Хусаинов Роман 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermI20052117447123Processing
52Чухарев Антон 2_"Ориента" г.Бирск, Birskij rajon2005254395123Processing
53Шамардин Артем 74_ОДЮСШ-Жуков, CheljabinskIIю2007206853123Processing
54Шамардин Дмитрий 74_ОДЮСШ-Жуков, CheljabinskI20068654783123Processing
55Шарипов Тимур 2_"Ориента" г.Бирск, Birskij rajonI20051417861123Processing
56Швецов Семен 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermI20068654619123Processing
57Ширинкин Иван 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermI20058654690123Processing
58Якупов Дамир 2_"Ориента" г.Бирск, Birskij rajonII20058654775123Processing
М 16 - 2003 - 2004 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Андреев Евгений 2_МБУ СШОР№7, UfaI20038664359123Processing
2Аширов Матвей 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermII20042117483123Processing
3Березин Дмитрий 59_Сокол Пермь СШ №3, PermI20031422954123Processing
4Вахитов Артур 2_МБУ СШОР№7, UfaIIIю20041405438123Processing
5Вебер Илья 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermI20044644593123Processing
6Верхоланцев Вадим 59_Сокол Пермь СШ №3, PermКМС20048666516123Processing
7Гамбаров Марсель 2_МБУ СШОР№7, UfaI20041405403123Processing
8Граничников Дмитрий 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermI20041393714123Processing
9Губанов Артем 66_ДЮСШ-4, NovouralskI20041633107123Processing
10Жигалев Никита 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermI20048654680123Processing
11Лобашев Юрий 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIIю2004123Processing
12Магданов Роман 59_Горн-ск Лопатка, Gornozavodskij rajonI20031302085123Processing
13Манцуров Егор 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermI20041422409123Processing
14Машуков Валера 74_"ОДЮСШ" - Юрченко, CheljabinskI20048652994123Confirmed (paid)
15Митасов Денис 59_Сокол Пермь СШ №3, PermI20048654642123Processing
16Мухарамов Артем 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermI20048654820123Processing
17Носов Кирилл 59_Сокол Пермь СШ №3, PermI20031405068123Processing
18Сайранов Артур 2_СДЮСШОР № 3-Ермакова, OktjabrskijI20047203767123Processing
19Семенов Дмитрий 2_ДЮСШ Нефтекамск, NeftekamskI2003254363123Confirmed (paid)
20Сивков Дмитрий 66_ДЮСШ-4, NovouralskII20041633124123Processing
21Склизнев Богдан 74_ОДЮСШ-Кучина, CheljabinskI2004206672123Processing
22Таначев Юрий 2_ДЮСШ Нефтекамск, NeftekamskI2004254287123Confirmed (paid)
23Топорков Артём 66_Родонит, EkaterinburgI20038654821123Confirmed (paid)
24Хомяков Даниил 59_Горн-ск Лопатка, Gornozavodskij rajonI20048664370123Processing
25Хохряков Андрей 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermI20048655761123Processing
26Чмаев Михаил 66_ДЮСШ19, EkaterinburgII20047210426123Processing
27Шаракаев Никита 2_ДЮСШ Нефтекамск, NeftekamskI20031417879123Confirmed (paid)
М 18 - 2001 - 2002 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Агафонов Артем 59_КГОУ "САШПР", PermI20027201622123Confirmed (paid)
2Архипов Михаил 66_Родонит, EkaterinburgI20028654763123Confirmed (paid)
3Бац Константин 66_ДЮСШ-4, NovouralskI20021633483123Processing
4Баянов Лев 66_ДЮСШ19, EkaterinburgII20022101031123Processing
5Бессонов Михаил 66_Родонит, EkaterinburgКМС20028666422123Confirmed (paid)
6Бородулин Максим 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermI20021405084123Processing
7Быков Данила 66_Родонит, EkaterinburgКМС20018638346123Confirmed (paid)
8Дильмиев Айдар 2_ДЮСШ Нефтекамск, NeftekamskI20022124985123Confirmed (paid)
9Дорма Артемий 74_ОДЮСШ-Кучина, CheljabinskКМС20018654832123Processing
10Жерихин Дмитрий 59_Сокол Пермь СШ №3, PermI20028654705123Processing
11Жигалин Павел 74_КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, CheljabinskIII2001206812123Processing
12Замятин Никита 66_ДЮСШ19, EkaterinburgI20028657088123Processing
13Захаров Дмитрий 59_Gornozavodskij rajon, personalI2001140505223Processing
14Звягин Артем 74_ОДЮСШ-Жуков, CheljabinskII2002123Processing
15Коржев Михаил 59_ЭДЕЛЬВЕЙС СШ №3 г.Пермь, PermI20028654766123Processing
16Ляшевич Роман 2_МБУ СШОР№7, UfaI20021405430123Processing
17Макаров Михаил 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermКМС20028644319123Processing
18Максимов Глеб 78_СДЮСШОР 2 СЕВЕРНЫЙ ВЕТЕР, area Tcentralnij rajon spbI20021395057123Confirmed (paid)
19Микрюков Никита 66_ДЮСШ19, EkaterinburgI20022101040123Processing
20Паливода Илья 66_ДЮСШ19, EkaterinburgI20028654796123Processing
21Попов Андрей 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermII20028664361123Processing
22Сорокин Даниил 74_КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, CheljabinskКМС20028654804123Processing
23Хохряков Артем 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermI20028654749123Processing
24Шарипов Ильяс 66_ДЮСШ19, EkaterinburgКМС20028644304123Processing
М 30 - 1980- 1989 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Китаев Александр 74_Cheljabinsk, personalII19772040833123Processing
2Коцюба Владимир 74_КСО Партизан, CheljabinskII19691302261123Processing
3Мыларщиков Максим 74_КСО СКАНДИНАВИЯ, CheljabinskКМС19799559999123Confirmed (paid)
4Семенов Денис 74_Cheljabinsk, personalб/р1981233500123Processing
5Семенов Михаил 2_ДЮСШ Нефтекамск, Neftekamskб/р1981254267123Confirmed (paid)
6Скобелев Максим 59_Perm, personalб/р1980123Processing
7Шакиров Иван 74_МЧС, CheljabinskМС19829999974123Processing
8Яхин Иван 66_ЦСКА, EkaterinburgIII19808644888123Confirmed (paid)
9Яшков Иван 59_КСО "Пермяк", PermКМС19838648880123Processing
М 40 - 1970 - 1979 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Бахтерев Александр 66_Чистый воздух, Kamensk uralskijII19778641042123Processing
2Бессонов Андрей 66_Родонит, Ekaterinburgб/р1975720009012Confirmed (paid)
3Добрынин Владимир 74_Булдым, Cheljabinskaja ozerskКМС19738631267123Processing
4Захаров Алексей 59_Gornozavodskij rajon, personalб/р1970865475623Processing
5Карасев Константин 74_ОДЮСШ-Жуков, CheljabinskII1972206617123Processing
6Килин Михаил 18_Ижевск, Izhevskб/р19748646205123Processing
7Крохмалев Сергей 66_Родонит, EkaterinburgКМС19741302294123Processing
8Кузнецов Константин 59_СШ №3 Пермь-Феникс, Permб/р19798648884123Processing
9Марфин Андрей 59_Perm, personalб/р1977123Processing
10Мельников Иван 2_КСО "МАГНИТ", UfaКМС19781393870123Processing
11Михайловский Сергей 66_ДЮСШ-4, Novouralskб/р19747211082123Processing
12Низамов Сергей 66_Чистый воздух, EkaterinburgIIIю19772007240123Processing
13Павлов Сергей 59_Perm, personalКМС19768648864123Processing
14Рязанов Алексей 66_ДЮСШ-4, NovouralskМС1972123Processing
15Самарин Игорь 16_г.Набережные Челны, Tukaevskij rajonКМС19771409675123Processing
16Серебряков Юрий 59_Perm, personalб/р197092000591Processing
17Смолев Александр 59_Perm, personalI19778648898123Confirmed (paid)
18Туртыгин Андрей 59_Perm, personalб/р19708648887123Processing
19Тюняткин Серж 59_Полярная Звезда, Пермь, PermКМС197086291171Confirmed (paid)
20Фадеев Евгений 66_Н-Тагил, Nizhnij tagilб/р197575081312Processing
21Хохряков Виталий 59_Gornozavodskij rajon, personalб/р197723Processing
22Чмаев Андрей 66_ДЮСШ19, EkaterinburgII1971123Processing
23Шабашов Павел 66_Реактиво, EkaterinburgКМС19718654631123Processing
24Шемелин Александр 59_Gornozavodskij rajon, personalIII1977211717723Processing
М 50 - 1960 - 1969 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Астапов Сергей 74_СПАРТАК, CheljabinskКМС19632028093123Processing
2Бац Александр 66_Кедр Новоуральск, NovouralskКМС1968250836123Processing
3Бургонутдинов Альберт 59_Полярная Звезда, Пермь, PermКМС19591006904123Processing
4Буторин Александр 59_Минотавр, PermМС19628666518123Processing
5Ван-Ин Евгений 66_Чистый воздух, Kamensk uralskijКМС19671405895123Processing
6Гайфутдинов Азат 16_г.Набережные Челны, Tukaevskij rajonКМС19671409678123Processing
7Иванов Сергей 66_Чистый воздух, Kamensk uralskijI19688090500123Confirmed (paid)
8Кадышев Сергей 74_Miass, personalб/р196323Confirmed (paid)
9Ключников Андрей 18_Сарапульский Уезд, SarapulМС19618631542123Processing
10Косолапов Алексей 66_ЦСКА, EkaterinburgII19602040844123Processing
11Костицын Сергей 59_Perm, personalб/р196823Processing
12Мухамедзянов Марат 16_г.Набережные Челны, Tukaevskij rajonКМС19651451273123Processing
13Плюснин Владимир 59_Perm, personalб/р1958130061623Processing
14Румянцев Иван 59_Perm, personalб/р19648664364123Processing
15Рысев Юрий 43_24CKA ЦГВ, Slobodskoj rajonМС19631007001123Confirmed (paid)
16Ситдиков Рафиль 18_Сарапульский Уезд, SarapulМС19618661705123Processing
17Толокнов Владимир 59_Теплая Гора, PermМС19628666406123Processing
18Хмеленко Роман 18_ЮНИТЭК, Izhevskб/р1970142282712Processing
19Чепкасов Сергей 18_Сарапульский Уезд, SarapulМС19678661707123Processing
20Шафиков Ринат 66_ДЮСШ19, EkaterinburgКМС19608644315123Processing
21Щербань Аркадий 66_ОриентКУрС, Kamensk uralskijКМС19688655799123Confirmed (paid)
М 60 - 1950 - 1959 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Брычков Павел 55_Omsk, personalКМС19502008279123Confirmed (paid)
2Вакатов Василий 59_Закамск, PermКМС19571006940123Processing
3Ведин Аркадий 72_КСО "Ермак" Тюмень, Tjumenб/р19598655784123Processing
4Волков Сергей 66_Титан(В.Салда), Verhnjaja saldaМС19541633205123Processing
5Григорьев Владимир 2_ЦРТ "Радуга" г. Уфа, UfaМС19517202486123Confirmed (paid)
6Ефремов Владимир 59_Perm, personalб/р19502040799123Confirmed (paid)
7Зорин Виталий 74_КСО Легенда, CheljabinskМС1954250875123Processing
8Ившин Олег 18_Нефтяник, Izhevskб/р19571409693123Processing
9Казусь Станислав 66_Ekaterinburg, personalII19592043538123Processing
10Кетов Юрий 59_Gornozavodskij rajon, personalб/р19591414079123Processing
11Кудашев Шамиль 2_башкортостан, Aurgazinskij rajonI19521427160123Processing
12Кузнецов Виталий 18_IzhevskКМС19521633345123Confirmed (paid)
13Курагин Сергей 52_Sunsport, Nizhnij novgorodМС19591415559123Processing
14Левитских Сергей 18_Купол, IzhevskКМС19591301146123Processing
15Левицкий Владимир 59_Perm, personalб/р19521006931123Confirmed (paid)
16Мазанов Владимир 59_Perm, personalб/р19472004054123Processing
17Неволин Юрий 59_Сокол Пермь СШ №3, Permб/р19511931306123Processing
18Новиков Валерий 59_Пермь, лично, Permб/р19531399485123Confirmed (paid)
19Пахомов Олег Олег 2_Ufa-united, UfaКМС19598654873123Confirmed (paid)
20Перевощиков Николай 18_Izhevskб/р19588661706123Confirmed (paid)
21Половинкин Сергей 59_Perm, personalб/р19512056746123Confirmed (paid)
22Сайтеев Анатолий 18_Ижсталь, IzhevskМС19511009248123Processing
23Сайтеев Юрий 18_Сарапульский уезд, IzhevskКМС19562011557123Processing
24Стеценко Валерий 66_Титан(В.Салда), Verhnjaja saldaКМС1954250786123Processing
25Ступников Геннадий 59_Призма, Permб/р19518654608123Confirmed (paid)
26Трифонов Виктор 66_ДЮСШ-4 Новоуральск, Novouralskб/р1972233402123Processing
27Федоров Сергей 59_СШ №3 Пермь, Permб/р19598666530123Processing
28Черников Александр 18_Купол, Izhevskб/р19541409691123Confirmed (paid)
29Шакиров Вячеслав 74_УралГУФК, CheljabinskМС19521301080123Processing
30Шарифуллин Зинур 59_Горнозаводск, Gornozavodskij rajonб/р19572077841123Processing
31Шафиков Равиль 66_ДЮСШ19, EkaterinburgМС19588654800123Processing
М 70 - 1940 - 1949 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Глухов Николай 59_Perm, personalI1947123Confirmed (paid)
2Говер Альфред 59_Perm, personalб/р19442004144123Confirmed (paid)
3Гохфельд Виктор 66_Факел-Екатеринбург, EkaterinburgКМС1944250751123Processing
4Казаринов Николай 59_Perm, personalI1946238155123Processing
5Маркин Валерий 66_Н-Тагил, Nizhnij tagilб/р19481633207123Processing
6Несынов Сергей 59_Perm, personalКМС19461301422123Processing
7Ноговицин Геннадий 59_Perm, personalI19442004146123Confirmed (paid)
8Садаков Вячеслав 2_Бирск, Birskij rajonМС1948254190123Confirmed (paid)
9Селяхин Леонид 66_Новатор, EkaterinburgI1947250720123Confirmed (paid)
10Трубин Николай 59_Perm, personalI19462004050123Confirmed (paid)
11Шатунов Виктор 18_Купол, Izhevskб/р19411633342123Processing
М80 - 1939 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Зеленин Валентин 59_Perm, personalб/р1938238061123Processing
2Приймак Евгений 59_Полярная Звезда, Пермь, Permб/р19382077846123Processing
3Саврасов Юрий 59_Краснокамск, Permб/р193713Confirmed (paid)
4Шабашов Павел 66_Факел-Екатеринбург, Ekaterinburgб/р19368654943123Processing
МЭ - 2000 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Андреев Алексей 59_КГОУ "САШПР", PermКМС19998670665123Confirmed (paid)
2Барбашов Вадим 2_"Ориента" г.Бирск, Birskij rajonКМС19908644306123Processing
3Бобров Дима 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermКМС19991414090123Processing
4Василец Антон 66_ДЮСШ-4, NovouralskI20001633112123Processing
5Власов Николай 59_Сокол, PermМС19998030899123Processing
6Воронин Евгений 74_ОДЮСШ-Кучина, CheljabinskКМС20001404684123Processing
7Вотинов Алексей 59_КГОУ "САШПР", PermIII199220409983Confirmed (paid)
8Горбунов Михаил 59_Авиадвигатель, Permб/р19861Processing
9Грибачёв Антон 59_КГОУ "САШПР", PermI1995866175813Confirmed (paid)
10Григорьев Андрей 24_Красноярск STIK, KrasnojarskЗМС19848648651123Confirmed (paid)
11Деркач Андрей 2_г.Стерлитамак, SterlitamakКМС19851302528123Processing
12Ермаков Александр 2_СДЮСШОР № 3-Ермакова, OktjabrskijКМС20008657023123Processing
13Зорин Егор 74_Челябинск, CheljabinskМС19899760060123Processing
14Иванов Константин 59_Авиадвигатель, PermМС1985700304323Processing
15Иксанов Владислав 2_"Ориента" г.Бирск, Birskij rajonМС19978654870123Processing
16Иркабаев Игорь 2_"Ориента" г.Бирск, Birskij rajonКМС19968652995123Processing
17Искандаров Ринат 2_"Ориента" г.Бирск, Birskij rajonII19971796900123Processing
18Камашев Даниил 59_КГОУ "САШПР", PermКМС19988659156123Confirmed (paid)
19Козин Дмитрий 16_г.Набережные Челны, Tukaevskij rajonМС19881415864123Processing
20Морозов Андрей 66_Реактиво, EkaterinburgМС19848655821123Confirmed (paid)
21Некрасов Дмитрий 59_ПГНИУ Пермь, Сокол, Permб/р1994721005823Processing
22Павленко Александр 59_Сокол, PermМС19978270397123Processing
23Плешков Даниил 59_Krasnokamsk, personalI1991123Processing
24Повираев Евгений 59_КГОУ "САШПР", PermIII199213Confirmed (paid)
25Сорокин Антон 74_КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, CheljabinskМС19948654787123Processing
26Тупицын Анатолий 59_Горнозаводск, Gornozavodskij rajonб/р19698648855123Processing
27Хренников Эдуард 59_Сокол, PermЗМС19738000159123Processing
28Черепанов Кирилл 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermКМС20002069448123Processing
29Шалахин Дмитрий 59_Горн-ск Киселев, PermМС19948641037123Processing