Orgeo – Online entry and results system

Открытые областные юношеские соревнования на призы спортивного клуба "Легион"

Ski racing, Roller. Regional.

Registration finished 15.03.2014 21:00 MSK

List of Participants

List of registered Online participants (total 61)

Export as file:
ДЕВОЧКИ ДО 12 - 2002г.р. и мл
SeqNum Full NameClubQualYear
1Гурова Анастасия ДЮСШ-1 Томского районаII2002
2Казакова Софья юниор2003
3Кузенкова Алина ДЮСШ им. Л. ЕгоровойII2002
4Милузова Полина ДЮСШ-1 Томского районаII2002
5Плужникова Диана ДЮСШ им. Л. ЕгоровойIII2002
ДЕВУШКИ 13-14 - 2000-2001г.р
SeqNum Full NameClubQualYear
1Колчеданцева Елизавета ДЮСШ им. Л. ЕгоровойI2000
2Кузьмина Александра ДЮСШ-1 Томского районаI2000
3Прошкина Диана юниорIII2000
4Пуризова Екатерина ДЮСШ-1 Томского районаII2000
5Степанова Анастасия ДЮСШ им. Л. ЕгоровойI2000
ДЕВУШКИ 15-16 - 1998-1999г.р
SeqNum Full NameClubQualYear
1Андриянова Анна юниорI1999
2Артамонова Анастасия Krivosheinskij rajon, personalI1999
3Большакова Татьяна ДЮСШ им. Л. ЕгоровойI1998
4Кондакова Алиса ДЮСШ им. Л. ЕгоровойII1999
5Мытарев Александр ДЮСШ им. Л. ЕгоровойI1998
6Фролова Виолетта ДЮСШ им. Л. ЕгоровойI1999
ДЕВУШКИ 17-18 - 1996-1997г.р
SeqNum Full NameClubQualYear
1Артамонова Мария Krivosheinskij rajon, personalI1996
2Полуянова Марина ДЮСШ им. Л. ЕгоровойI1997
МАЛЬЧИКИ ДО 12 - 2002г.р. и мл
SeqNum Full NameClubQualYear
1Баулин Матвей ДЮСШ-1 Томского районаб/р2005
2Бондаренко Данил юниорб/р2003
3Железняков Костя юниорб/р2002
4Кошелев Сергей юниорб/р2004
5Кривошеев Иван юниорб/р2003
6Левашкин Валерий юниорб/р2002
7Малетин Артем юниорб/р2004
8Николаев Николай юниор2002
9Солодовников Тимофей юниор2002
10Тимофеев Атем юниорб/р2005
ЮНОШИ 13-14 - 2000-2001г.р
SeqNum Full NameClubQualYear
1Баулин Алексей ДЮСШ-1 Томского районаIII2001
2Бухаров Данил юниорIII2000
3Вершинин Юрий юниор2000
4Воякин Алексей ДЮСШ-1 Томского районаII2001
5Ермаков Григорий юниорб/р2000
6Жумагулов Дамир юниорIII2000
7Кока Данил юниор2000
8Куусма Павел ДЮСШ им. Л. ЕгоровойIII2001
9Ошуев Данил юниор2000
10Попов Кирилл ДЮСШ им. Л. ЕгоровойI2000
11Фаталин Виталий юниорб/р2001
ЮНОШИ 15-16 - 1998-1999г.р
SeqNum Full NameClubQualYear
1Агафонов Егор юниор1999
2Агешкин Никита ДЮСШ им. Л. ЕгоровойII1999
3Гордиец Вячеслав ДЮСШ им. Л. ЕгоровойI1999
4Казаков Андрей юниорII1998
5Казаков Даниил ДЮСШ им. Л. ЕгоровойI1998
6Кузьмин Михаил ДЮСШ-1 Томского районаII1999
7Маратканов Константин ДЮСШ им. Л. ЕгоровойI1998
8Пшеничников Иван ДЮСШ-1 Томского районаII1999
9Семенюк Вадим юниорIII1999
10Тамошкин Иван юниорII1998
11Триногин Андрей юниор1998
12Хохряков Роман юниорII1999
13Шикунов Сергей юниорII1998
14Щигарцов Андрей ДЮСШ-1 Томского районаI1998
ЮНОШИ 17-18 - 1996-1997г.р
SeqNum Full NameClubQualYear
1Воробьев Павел юниорI1997
2Гальцов Максим ДЮСШ им. Л. ЕгоровойI1997
3Звегенцев Павел ДЮСШ им. Л. ЕгоровойI1997
4Илькив Алексей юниорII1996
5Ковалев Максим юниорI1997
6Новоселов Андрей юниорII1996
7Чагин Артем юниорI1996
8Щербинин Вячеслав юниорII1996