Orgeo – Online entry and results system

Открытый Кубок Курской области по спортивному ориентированию памяти Ю. Волохова

Orienteering. Local.

Registration finished 05.10.2017 16:00 MSK

List of Participants

List of registered Online participants (total 238)

Export as file:

Fast navigation

Ж10 - 2007г.р. и моложе
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Агеева Василиса школа 55б/р2010
2Алтунина Евгения СДЮСШОР №10б/р2009
3Борисова Кира ДЮСШ№1 КурскIIIю2007
4Васильева Дарья СДЮСШОР №10IIIю2007
5Ветрова Вера ДЮСШ-Спектрб/р2010
6Ветрова Ульяна ДЮСШ-Спектрб/р2007
7Галий Виктория г.Курчатовб/р2007
8Киселева Полина ДЮСШ1(Конарева)б/р2009
9Кононова Екатерина школа 55б/р2007
10Косточкина Виктория СДЮСШОР №10IIIю2007
11Котельникова Дарья СОШ №60 Авдееваб/р2007
12Мосолова Олеся г.Курчатовб/р2008
13Мурашкина Кира г.Курчатовб/р2007
14Правдивцева Татьяна г.Курчатовб/р2008
15Саакин Светлана СОШ №60 Авдееваб/р2007
16Симоненкова Лилия школа 55б/р2007
17Токарева Елена школа 55б/р2007
18Чипига Мария школа 55б/р2008
19Шапаренко Александра АЭЛИТАб/р2009
20Шарова Александра школа 55б/р2007
21Шпетер Ангелина школа 55б/р2007
Ж12 - 2005-2006
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Алтунина Полина СДЮСШОР №10IIю20061422999
2Бирюкова Анна ДЮСШ-Спектрб/р2006
3Бияк Виолетта ДЮСШ№1 Курск2005
4Кваcова Кристина СДЮСШОР №1020061422412
5Клочанова Марина ДЮСШ№1 КурскIII2005
6Кононова Дарья Orel orlovskij rajon, personal20062040082
7Кочеткова Наталья СДЮСШОР №10IIю2005
8Кузьмина Валерия ДЮСШ1(Конарева)IIю2005
9Наумова Татьяна СК "Азимут" СОШ 102005
10Партнова Ксения ДЮСШ1(Конарева)IIю2005
11Посметухова Алина ДЮСШ№1 Курск2005
12Турецкая Ирина Ушаковская СОШб/р2005
13Фараджева Карина СДЮСШОР №102006
14Фоминых Диана ДЮСШ№1 КурскIII2005
15Химченко Руслана ДЮСШ Медвенского районаб/р2005
16Щепанова Екатерина ДЮСШ1(Конарева)IIю2005
Ж12Б - 2005-2006 3ю и без разряда
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Абрамова Анна СОШ №60 Авдееваб/р2004
2Ануфриенко Алена СОШ №60 Авдееваб/р2001
3Булгакова Ангелина СК "Азимут" СОШ 10б/р2005
4Волкова Полина ДПЖТб/р2006
5Гридина Кристина ДДТ Курчатовб/р2004
6Лазарева Виктория СДЮСШОР №10б/р2005
7Малышева Виктория ДПЖТб/р2005
8Мяснянкина Варвара ДЮСШ1(Конарева)б/р2005
9Рассолова Софья ДДТ Курчатовб/р2006
10Рожкова Екатерина СОШ №60 Авдееваб/р2004
11Рязанцева Дарья ДПЖТб/р2005
12Скуридина Яна СДЮСШОР №10IIIю2006
13Сотникова Полина ДПЖТб/р2006
14Шабанова Настя ДПЖТб/р2005
15Щадных Анастасия г.Курчатовб/р2006
Ж14 - 2002-2003
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Багрянцева Екатерина СДЮСШОР №10I2004
2Васильева Яна СДЮСШОР №10I2003
3Воронкова Мария ДЮСШ1(Конарева)I2003
4Дрынова Эля ДЮСШ1(Конарева)2004
5Ерш Юлия СДЮСШОР №10I2003
6Захарова Анна ДЮСШ1(Конарева)I2003
7Кондратова Зоя ДЮСШ1(Конарева)III2003
8Махова Екатерина ДЮСШ1(Конарева)IIIю2004
9Меркулова Анна СДЮСШОР №10II20032118035
10Меркулова Юлия СДЮСШОР №10I20041422835
11Самсонова Надежда ДЮСШ-СпектрIII2003
12Хвостова Ольга ДПЖТб/р2003
13Шатохина Анастасия СДЮСШОР №10III2004
Ж16 - 2000-2001
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Байгузина Калерия ДЮСШ№1 КурскI2002
2Гасникова Софья Дроняевская СОШII20022090490
3Заболотская Елена СДЮСШОР №10II2001
4Кондратьева Елена турклуб "Виктория" АвдееваII2000
5Мальцева Анастасия ДЮСШ Медвенского районаб/р2001
6Посулихина Алена СДЮСШОР №10I2002
7Чуваева Юлия турклуб "Виктория" АвдееваI2001
Ж18 - 1998-1999
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Бьядовская Полина ДЮСШ№1 КурскКМС2000
2Горбунова Софья ДЮСШ№1 КурскI2000
3Джумутия Анна ДЮСШ Медвенского районаб/р2000
4Заворина Анастасия ДЮСШ1(Конарева)II2000
Ж21К - 1982-1996
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Заворина Галина СПЕКТРIII1975
2Захарова Лариса ДЮСШ-СпектрIII1971
3Кононова Виктория СДЮСШОР №10I19862028094
4Семыкина Лидия СПЕКТРIII1980
Ж21Э - 1982-1996
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Бугорская Мария Kursk, personalI19902100015
2Коровина Марина СХАб/р1997
3Мельникова Екатерина ОГУ-ОрелI19961415430
4Николаева Юлия ДЮСШ-СпектрМС1983
5Ольхова Алина ОГУ-ОрелI19941009307
6Соколова Ольга ДЮСШ1(Конарева)МС1991
7Сорокина Елена ОГУ-ОрелКМС19811302050
Ж35 - 1973-1982
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Алтунина Оксана СДЮСШОР №10I1975
2Алутина Наталья ДЮСШ-СпектрI19751415446
3Залогина Ольга Ушаковская СОШб/р1984
4Тройных Татьяна "Атлет" Воронежб/р1979
Ж45 - 1963-1972
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Белозёрова Надежда ЗвездаКМС19631234375
2Волошина Ольга АЭЛИТАб/р19681602556
3Мелихова Татьяна ДЮСШ-СпектрКМС1971
4Шапаренко Наталья АЭЛИТАб/р1969
5Шнитова Тамара ЗвездаI1963
Ж55 - 1953-1962
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Коржова Лариса Старый плутI1956238604
2Летунова Галина ЗвездаМС19581234357
3Писарева Татьяна ЗвездаКМС19531234351
4Репина Ольга ЗвездаI1960
Ж65 - 1946-1952
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Балычева Александра ЗвездаКМС1950
Ж70 - 1938-1947
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Переверзева Мария ЗвездаКМС1939
2Плахутина Галина ЗвездаКМС1947
М10 - 2007г.р. и моложе
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Авдеев Роман ДЮСШ1(Конарева)б/р2009
2Анисенков Семён школа 55б/р2008
3Аничкин Илья СК "Азимут" СОШ 10б/р2010
4Бацуля Константин ДЮСШ№1 КурскIIIю2009
5Бирюков Назар ЦДТ(Переверзева)б/р2008
6Вереин Иван школа 55б/р2007
7Вирин Андрей ЦДТ(Переверзева)б/р2007
8Волобуев Станислав школа 55б/р2007
9Выскубов Кирилл школа 55б/р2007
10Заболотский Александр СДЮСШОР №10IIIю2007
11Золотухин Руслан СДЮСШОР №10IIIю2007
12Мараховский Александр ДЮСШ1(Конарева)б/р2010
13Никулин Данилл СОШ №60 Авдееваб/р2006
14Переверзев Александр ЦДТ(Переверзева)б/р2008
15Потапов Денис СДЮСШОР №10IIIю2007
16Русаков Платон школа 55б/р2007
17Салтанов Иван школа 55б/р2007
18Свеженцев Герман школа 55б/р2007
19Соклаков Артём школа 55б/р2007
20Соклаков Иван ДЮСШ-Спектрб/р2007
21Харин Николай ЦДТ(Переверзева)б/р2007
22Чистяков Тимофей Дроняевская СОШб/р2008
23Шевченко Егор СК "Азимут" СОШ 10IIIю2009
М12 - 2005-2006
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Агеев Арсений школа 55б/р2006
2Басов Денис А ДПЖТIIIю2006
3Бирюков Александр ДЮСШ-Спектрб/р2006
4Битюгин Артем СДЮСШОР №102006
5Буянов Никита СДЮСШОР №10IIю2005
6Власов Артём ДЮСШ№1 КурскIIю2005
7Емельянов Арсений ДЮСШ№1 Курск2006
8Козин Андрей СДЮСШОР №102005
9Кудинов Никита школа 55б/р2006
10Лаврушин Вячеслав СДЮСШОР №102006
11Павлов Иван КГУ2005
12Писарев Глеб Дроняевская СОШб/р2005
13Плешевцев Георгий ДЮСШ-Спектр2005
14Седых Леонид ДЮСШ№1 КурскIIIю2005
15Смелянский Арсений СДЮСШОР №10IIIю2006
16Солоухин Артем СДЮСШОР №102006
17Тарасов Тимофей ДЮСШ№1 Курск2005
18Устинов Илья школа 55б/р2006
М12Б - 2005-2006 3ю и без разряда
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Агапов Арсений г.Курчатовб/р2005
2Борозенцев Арсений ЦДТ(Переверзева)б/р2005
3Гачков Александр г.КурчатовIIIю2005
4Комарцкий Константин ДЮСШ1(Конарева)б/р2005
5Комягин Илья ДПЖТб/р2005
6Костиков Илья СДЮСШОР №10IIIю2006
7Костин Даниил ДПЖТб/р2005
8Лащенков Антон г.КурчатовIIIю2005
9Новиков Иван г.Курчатовб/р2006
10Правдивцев Андрей ДДТ Курчатовб/р2005
11Терентьев Кирилл ДДТ Курчатовб/р2006
М14 - 2002-2003
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Анпилогов Максим ЦДТ(Переверзева)б/р2003
2Антипов Максим СДЮСШОР №10IIIю2004
3Багаев Святослав г.Курчатовб/р2003
4Блахин Артём ДЮСШ-Спектрб/р2003
5Букреев Игорь г.Курчатовб/р2003
6Вербин Фёдор ДЮСШ№1 КурскII2003
7Гатилов Павел ДЮСШ1(Конарева)2004
8Зайцев Ярослав г.КурчатовIIIю2004
9Зюков Даниил ДЮСШ1(Конарева)IIIю2003
10Ивахненко Михаил ДЮСШ1(Конарева)б/р2004
11Карпиков Александр СДЮСШОР №10III20031422994
12Келехсаев Тимофей ДЮСШ№1 КурскI2003
13Кобелев Георгий школа 55б/р2004
14Кондрашов Сергей Индейцы(Иванинская СОШ)2003
15Лащенков Александр г.КурчатовIIIю2002
16Легконогих Александр турклуб "Виктория" Авдееваб/р2004
17Мартыненко Михаил Дроняевская СОШ2003
18Мастихин Никита ДДТ Курчатовб/р2003
19Мельников Антон СДЮСШОР №10II2003
20Мякиньков Стас Ушаковская СОШб/р2003
21Мяснянкин Алексей Индейцы(Иванинская СОШ)б/р2003
22Несветаев Александр ДЮСШ-СпектрIIIю2003
23Палий Никита ДЮСШ1(Конарева)IIIю2003
24Ремжин Кирилл турклуб "Виктория" Авдееваб/р2002
25Смецкой Дима ДЮСШ№1 КурскI2003
26Старокожев Никита ЦДТ(Переверзева)б/р2004
27Тутадзе Руслан школа 55б/р2003
28Хондожко Михаил СДЮСШОР №10II2003
29Юркин Евгений ЦДТ(Переверзева)б/р2003
30Ярощук Михаил ЦДТ(Переверзева)б/р2003
М16 - 2000-2001
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Алиев Тимур ЦДТ(Переверзева)б/р2002
2Алутин Алексей ДЮСШ№1 КурскI2001
3Афонин Александр ДЮСШ№1 КурскКМС2001
4Буровников Олег турклуб "Виктория" Авдееваб/р2000
5Вайзбин Даниил школа 55б/р2002
6Горбунов Роман ДЮСШ1(Конарева)II2002
7Гуртяков Антон ДЮСШ№1 КурскIII2002
8Домашев Евгений ДЮСШ Медвенского районаб/р2001
9Дроздов Артём ДЮСШ1(Конарева)I2002
10Лозбинев Даниил СДЮСШОР №10II20021422951
11Обоянский Алексей Ушаковская СОШб/р2002
12Парфианович Степан ДДТ КурчатовII2002
13Реутов Владимир ДЮСШ1(Конарева)КМС2002
14Родионов Юрий СК "Азимут" СОШ 10IIю2002
15Сергеев Виталий школа 55б/р2001
16Умрихин Сергей ДЮСШ1(Конарева)КМС2002
М18 - 1998-1999
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Бегунов Виктор турклуб "Виктория" Авдееваб/р1999
2Бирюков Виталий ЦДТ(Переверзева)б/р2000
3Пигарев Андрей ДЮСШ№1 КурскI2000
4Титов Матвей ДЮСШ Медвенского районаб/р2000
М21К - 1982-1996
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Заворин Евгений СПЕКТРIII1975
2Логвинов Сергей ДЮСШ1(Конарева)II1991
3Семыкин Михаил СПЕКТРб/р1982
М21Э - 1982-1996
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Акилин Андрей Индейцы(Иванинская СОШ)б/р1983
2Алутин Александр ДЮСШ№1 КурскМС1998
3Бацуля Михаил ДЮСШ№1 КурскIII1982
4Бугорский Сергей Kursk, personalI19921005649
5Киселев Александр ДЮСШ-СпектрКМС1986
6Кононов Александр Orel orlovskij rajon, personalIIIю19821302199
7Красильников Дмитрий ОГУ-ОрелI19991009340
8Машошин Алексей СПЕКТРIII1987
9Портнов Антон СПЕКТРМС19861404995
10Тимошин Артём ОГУ-ОрелI1994
М35 - 1973-1982
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Павлов Константин КГУб/р19701633610
2Павлов Павел КГУб/р1968
3Попков Вадим ЗвездаКМС1982
М45 - 1963-1972
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Гасников Владимир Дроняевская СОШI19702060438
2Егунов Юрий АЭЛИТАб/р19651406707
3Красовский Дмитрий Starooskolskij rajon, personalб/р1966
4Половинкин Александр АЭЛИТАб/р1969
5Турецкий Иван Ушаковская СОШб/р1973
М55 - 1953-1962
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Бугорский Александр Kursk, personalМС1959
2Мухин Иван ЗвездаКМС1955
3Орлов Сергей СК "Азимут" СОШ 10I1954
4Плотников Иван ЗвездаКМС1956
5Токарь Валерий Belgorod, personalб/р1959
М65 - 1946-1952
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Догадин Василий СДЮСШОР №10КМС1948
2Королёв Михаил ЮЗГУКМС19482070448
3Чепурин Виктор ЗвездаКМС1950
М70 - 1938-1947
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Аксёнов Иван ЮЗГУI1940
2Быканов Михаил ЮЗГУМС1943
3Емельянов Виктор ЮЗГУКМС1946
4Терещенко Евгений ЗвездаI1946

Other events, Orienteering, Kurskaja oblast