List of registered Online participants
Export as file:
Д13-14 - Всероссийские соревнования |
SeqNum | | Full Name | Club | Qual | Year | Chip |
---|
1 | | Астафьева Ульяна | 66_Ekaterinburg | II | 2010 | |
2 | | Захарова София | 66_Ekaterinburg | II | 2010 | |
3 | | Игошина Дарина | 66_Ekaterinburg | II | 2010 | |
4 | | Перова Ульяна | 66_Ekaterinburg | none | 2010 | |
5 | | Фирсова Ульяна | 64_СШОР «Надежда Губернии, Saratov | II | 2010 | |
6 | | Чинчикова Полина | 64_СШОР «Надежда Губернии, Saratov | Iю | 2011 | |
Д15-17 - Всероссийские соревнования |
SeqNum | | Full Name | Club | Qual | Year | Chip |
---|
1 | | Артюхина Юлия | 64_СШОР «Надежда Губернии, Saratov | III | 2009 | |
2 | | Кизимова Ульяна | 64_СШОР «Надежда Губернии, Saratov | Iю | 2009 | |
3 | | Минина Александра | 24_Krasnojarsk | II | 2009 | |
4 | | Морозова Арина | 64_СШОР «Надежда Губернии, Saratov | III | 2009 | |
5 | | Улубекова Анастасия | 64_СШОР «Надежда Губернии, Saratov | Iю | 2009 | |
М13-14 - Всероссийские соревнования |
SeqNum | | Full Name | Club | Qual | Year | Chip |
---|
1 | | Колтышев Данил | 66_Ekaterinburg | II | 2011 | |
2 | | Мусабаев Вадим | 2_Триатлон Агидель, Agidel | II | 2010 | |
3 | | Ширяев Матвей | 64_СШОР «Надежда Губернии, Saratov | II | 2010 | |
4 | | Щипачев Дмитрий | 66_МБУ ДО СШ ГО Богданович, Bogdanovich | II | 2011 | |
М15-17 - Всероссийские соревнования |
SeqNum | | Full Name | Club | Qual | Year | Chip |
---|
1 | | Бабинов Александр | 66_Pyshminskij rajon | КМС | 2007 | |
2 | | Гизатулин Роман | 24_Krasnojarsk | I | 2008 | |
3 | | Емельянов Иван | 66_МБУ ДО СШ ГО Богданович, Bogdanovich | II | 2009 | |
4 | | Лизюра Фёдор | 66_Ekaterinburg | none | 2009 | |
5 | | Палкин Кирилл | 66_МБУ ДО СШ ГО Богданович, Bogdanovich | КМС | 2009 | |
6 | | Палкин Максим | 66_МБУ ДО СШ ГО Богданович, Bogdanovich | I | 2009 | |
7 | | Потапов Владислав | 24_Krasnojarsk | КМС | 2007 | |
8 | | Савин Михаил | 66_МБУ ДО СШ ГО Богданович, Bogdanovich | I | 2009 | |
9 | | Тебеньков Всеволод | 66_МБУ ДО СШ ГО Богданович, Bogdanovich | КМС | 2007 | |
10 | | Тимофеев Владислав | 21_Cheboksary | КМС | 2007 | |
Юниорки 18-23 - Всероссийские соревнования |
SeqNum | | Full Name | Club | Qual | Year | Chip |
---|
1 | | Демидова Анна | 16_Republic Tatarstan | МС | 2002 | |
2 | | Скворцова Ксения | 16_Republic Tatarstan | МС | 2006 | |
3 | | Христофорова Влада | 24_Krasnojarsk | МС | 2004 | |
4 | | Чижикова Светлана | 24_Krasnojarsk | МС | 2004 | |
Юниоры 18-23 - Всероссийские соревнования |
SeqNum | | Full Name | Club | Qual | Year | Chip |
---|
1 | | Фролов Николай | 21_Cheboksary | КМС | 2004 | |