Orgeo – Online entry and results system

Кубок России по зимнему триатлону

Зимний триатлон состоит из трех видов спорта: зимний кросс, велогонка на МТВ, лыжная гонка

Triathlon. National.

Registration finished 05.03.2020 20:00 MSK

Regulation

List of Participants

Free places: 164 out of 300

Event Creator

Александр Яковлев
89603028665 Александр

List of registered Online participants (total 136)

Export as file:
ДЕВОЧКИ 9 -10 - Юные триатлеты
SeqNum Full NameClubQualYear
1Бобровская Ульяна Юрьевна 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district SvaoIIIю2010
2Галимова Сафия 16_Sabinskij rajon, personalб/р2011
3Поспелова Варвара Михайловна 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district Svaoб/р2012
Out of contest, other age
ДЕВОЧКИ 11-12 - Юные триатлеты
SeqNum Full NameClubQualYear
1Багаутдинова Алсу 16_СДЮТиЭ Сов. р-на, KazanIIIю2008
2Галиева Зарина 16_СДЮТиЭ Сов. р-на, Kazanб/р2009
3Молокова Яна Александровна 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district SvaoII2008
4Сафонова София София 16_СДЮТиЭ Сов. р-на, KazanIIIю2008
5Хабирова Лиана 16_Sabinskij rajon, personalб/р2009
ДЕВУШКИ 13-14 - Всероссийские
SeqNum Full NameClubQualYear
1Каримова Алина 2_Salavat, personalКМС2007
2Лягаева Алина 59_Ohanskij rajonII2006
3Носкова Ксения 66_МБУ СШ, BogdanovichI2006
ДЕВУШКИ 15-17 - Всероссийские
SeqNum Full NameClubQualYear
1Гизятова Рината 18_Udmurtija RepublicI2005
2Демина Юлия 66_МБУ СШ, BogdanovichКМС2003
3Капустина Анна 66_МБУ СШ, BogdanovichI2004
4Колупаева Ольга 43_Kirovskaja kirovКМС2003
5Хабирова Сабина 16_Sabinskij rajon, personalб/р2004
6Храмова Анастасия 69_Konakovskij rajonКМС2003
ЖЕН. 30-39 - Любители
SeqNum Full NameClubQualYear
1Гараева Эльза 16_Kazan, personalII1987
2Хайруллина Инна 16_Марафонцылар, KazanII1986
ЖЕН. 40-49 - Любители
SeqNum Full NameClubQualYear
1Урванцева Светлана 18_Izhevsk, personalII1980
2Хабирова Олеся 16_Sabinskij rajon, personalб/р1977
ЖЕН. 50+ - Любители
SeqNum Full NameClubQualYear
1Галимуллинаа Хания 16_Sabinskij rajon, personalб/р1966
2Фасхутдинова Равия 16_Sabinskij rajonб/р1967
ЖЕНЩИНЫ - Кубок России
SeqNum Full NameClubQualYear
1Белозерцева Марина 43_Kirovskaja kirovМС1990
2Втюрина Карина 43_Kirovskaja kirovКМС2000
3Ибрагимова Эльвира 18_УДГУ, IzhevskI1998
4Калинина Анастасия 64_SaratovКМС1999
5Каримова Агиля 16_СДЮТиЭ Сов. р-на, KazanКМС2002
6Ладяшкина Марина 21_CheboksaryМС1990
7Левкович Александра 42_СШОР №3, KemerovoМС1999
8Мади Василина 59_Ohanskij rajonМС1990
9Прасолова Татьяна Юрьевна 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district SvaoКМС2003
10Соколова Светлана 16_Almetjevskij rajonМС1997
11Султанова Илюзя 16_Sabinskij rajon, personalб/р1997
12Сунгатуллина Орнелла 16_KazanКМС1992
13Черемисинова Ольга 21_Cheboksary, personalII2000
МАЛЬЧИКИ 9 -10 - Юные триатлеты
SeqNum Full NameClubQualYear
1Белозерцев Александр Викторович 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district SvaoIIIю2010
2Бухаров Александр Евгеньевич 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district Svaoб/р2012
Out of contest, other age
3Ващенко Марк Антонович 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district SvaoIIIю2011
4Витков Алексей Сергеевич 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district SvaoIIIю2012
Out of contest, other age
5Гомзяков Иван Андреевич 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district SvaoIIIю2012
Out of contest, other age
6Горбов Андрей 2_Salavat, personalб/р2011
7Илькевич Матвей Андреевич 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district Svaoб/р2013
Out of contest, other age
8Ишутин Никита 2_Salavat, personalб/р2011
9Комлик Тимофей Дмитриевич 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district Svaoб/р2012
Out of contest, other age
10Маскаев Карим Лютфиевич 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district SvaoIII2010
11Мерескин Артем Александрович 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district Svaoб/р2012
Out of contest, other age
12Сосульников Даниил Дмитриевич 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district Svaoб/р2012
Out of contest, other age
13Яковлев Артем Михайлович 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district Svaoб/р2012
Out of contest, other age
МАЛЬЧИКИ 11-12 - Юные триатлеты
SeqNum Full NameClubQualYear
1Апполонов Никита Олегович 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district SvaoIIIю2008
2Гарипов Раниль 16_Sabinskij rajonб/р2008
3Гарипов Фаиль 16_Sabinskij rajonб/р2009
4Курбацкий Евгений Ильич 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district SvaoII2008
5Митрохин Иван Константинович 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district SvaoIIю2008
6Мухамедзянов Ислам 16_Снеговик, Atninskij rajonIIю2008
7Полуденко Арсений 18_Izhevsk, personalб/р2009
8Пронин Антон Владимирович 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district Svao2008
9Черкасов Егор Игорев 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district Svaoб/р2009
10Якупов Федор Вячеславович 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district Svao2009
11Якушин Григорий 2_Salavat, personalб/р2009
МУЖ. 20-29 - Любители
SeqNum Full NameClubQualYear
1Гумеров Фанис 16_Tetjushskij rajon, personalб/р1991
2Исмагилов Руслан 16_Atninskij rajon, personalIII1992
3Нугманов Динар 16_Sabinskij rajon, personalб/р1991
4Чикаев Александр 12_Republic Marij el, personalIII1992
МУЖЧИНЫ - Кубок России
SeqNum Full NameClubQualYear
1Андреев Павел 42_Kemerovskaja oblastЗМС1983
2Андреев Павел 24_Krasnojarskij krajЗМС1983
3Баязитов Руслан 16_ЦСП, Клуб Крепыш, KazanКМС2001
4Винокуров Андрей Даниилович 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district SvaoКМС2002
5Гаязов Ренат 2_AgidelКМС2000
6Гизятов Рафик 18_Udmurtija RepublicМС1982
7Горшков Владимир 42_СШОР №3, KemerovoКМС1997
8Добдин Андрей 64_SaratovМС1985
9Доронин Антон 43_Svechinskij rajon, personalб/р1986
10Евграфов Евгений 16_KazanМС1998
11Евдокимов Алексей 43_Kirovskaja oblastКМС1987
12Ешенко Сергей 42_Kemerovskaja oblastКМС1998
13Забродин Никита 16_ЦСП, Клуб Крепыш, KazanI1999
14Идатулов Владимир 42_СШОР №3, KemerovoМС1996
15Искандаров Руслан 2_Триумф, SalavatI1983
16Исламов Рамиль 2_Триумф, SalavatКМС1983
17Матрусов Антон 64_SaratovМС1997
18Минченко Игорь 16_ЦСП, Клуб Крепыш, KazanМС1995
19Назаров Никита 77_district Juvao, personalКМС2000
20Новиков Михаил Владимирович 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district SvaoII2003
21Силин Алексей 59_Ohanskij rajonКМС1983
22Хамидуллин Ильдар 2_AgidelКМС2000
23Честиков Олег 43_Kirovskaja oblastI1997
МУЖЧИНЫ 30-39 - Любители
SeqNum Full NameClubQualYear
1Абдурманов Денис 11_Сыктывкарский ВелоДрайв, Syktyvkarб/р1982
2Баталов Александр 43_Kirovskaja kirov, personalб/р1984
3Леушин Василий 43_Kirovskaja kirovКМС1982
4Митягин Алексей 43_Kirovskaja kirov, personalб/р1985
5Набиев Аспарух 16_Kazan, personalб/р1989
6Филиппов Павел 66_ТРИАТЛЕТ, Ekaterinburgб/р1986
7Шайхиев Рамиль 16_Снеговик, Atninskij rajonб/р1985
МУЖЧИНЫ 40-49 - Любители
SeqNum Full NameClubQualYear
1Ильин Сергей 18_Udmurtija Republicб/р1980
2Яруллин Рафис 16_Sabinskij rajon, personalб/р1974
МУЖЧИНЫ 50+ - Любители
SeqNum Full NameClubQualYear
1Kudymov Valentin 24_Krasnojarskij kraj, personalIII1954
2Герасимов Николай 21_Kozlovskij rajon, personalб/р1959
3Григорьев Владимир 64_Saratov, personalб/р1962
4Давлетшин Азат 16_Sabinskij rajon, personalб/р1962
5Миннигулов Амин 16_Sabinskij rajon, personalб/р1955
6Рузайкин Борис 12_Republic Marij el, personalб/р1963
7Хабибуллин Илдус 16_Sabinskij rajon, personalб/р1967
8Шакирзянов Дамир 16_Sabinskij rajon, personalб/р1967
9Шиабутдинов Ильяс 16_Sabinskij rajon, personalб/р1968
ЮНИОРКИ 16-19 - Всероссийские
SeqNum Full NameClubQualYear
1Алексеева Таисия 2_AgidelКМС2001
2Анисимова Яна 59_Ohanskij rajonКМС2003
3Демидова Анна 66_Sverdlovskaja oblastКМС2002
4Муравьёва Полина 69_Konakovskij rajonКМС2001
ЮНИОРЫ 16-19 - Всероссийские
SeqNum Full NameClubQualYear
1Гумеров Тимур 2_Триумф, SalavatКМС2001
2Егоров Данила 21_CheboksaryКМС2001
3Морозов Олег 59_Ohanskij rajonКМС2002
4Плющ Алексей 78_Ленинградская область, area Krasnoselskij rajon spbI2002
5Селиванов Егор 21_CheboksaryКМС2001
ЮНОШИ 13-14 - Всероссийские
SeqNum Full NameClubQualYear
1Анисимов Савелий 59_Ohanskij rajonII2006
2Ефремов Никита 21_Cheboksaryб/р2006
3Кайгородов Дмитрии Дмитрии 66_МБУ СШ, BogdanovichI2006
4Макаров Иван Иванович 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district SvaoIII2007
5Мухин Артем 2_Триумф, SalavatI2006
6Прасолов Павел Юрьевич 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district SvaoIII2006
7Пущинский Никита Дмитриевич 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district SvaoIII2006
8Халтурин Алексей Владислав 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district SvaoIII2006
9Хихинашвили Ариэль Мурман 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district SvaoII2007
10Шлюпкин Николай Антон 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district SvaoII2007
11Щиголев Артем Алексеевич 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district SvaoII2006
ЮНОШИ 15-17 - Всероссийские
SeqNum Full NameClubQualYear
1Васильев Олег 16_Triathlon global, KazanII2003
2Дорофеев Глеб 16_Triathlon global, Kazan2004
3Журавский Александр Викторович 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district Svao2005
4Молотков Савелий Павлович 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district SvaoII2005
5Морозов Максим 59_Ohanskij rajonI2004
6Мухамедзянов Булат 16_Снеговик, Atninskij rajonIIю2003
7Петров Илья Евгеньевич 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district SvaoII2004
8Спиридонов Сергей Сергеевич 77_ДЮСШ "АКВАТИКС", district SvaoII2005
9Хабибуллин Ильнар 2_AgidelКМС2004
10Хасаншин Салават 16_Sabinskij rajon, personalI2004
11Шустов Александр 43_Kirovskaja kirovб/р2004

Other events, Triathlon, National