Orgeo – Online entry and results system

Всероссийские соревнования "Черное море-2016"

Orienteering National
Registration finished 18.03.2016 23:55 MSK

Claims count (total 322)

 ClubClaimedClaimed byTime of reg. 
Personal, Moskva7Pavel Zverkov18.03.2016 23:42
Personal, district Juzao3Анна Олишевская18.03.2016 23:16
Цемдолина, Novorossijsk1Alesya Novikova18.03.2016 22:43
в/ч 84841, Anapskij rajon1Сергей Антуг18.03.2016 22:32
СатКо Сочи, Sochi2Евгений Яковлев18.03.2016 18:25
КОГАУ ДО ЦДЮТЭ, Kirovskaja kirov14Елена Подлевских18.03.2016 16:52
КОГАУ ДО ЦДЮТЭ, Kirovskaja kirov13Елена Подлевских18.03.2016 16:40
Спарта, Rostov na donu2Любовь Тимакова18.03.2016 12:39
TAХТАМУКАЙ, Tahtamukajskij rajon1Сергей Воробьев18.03.2016 12:27
ДЮСШ№1 Курск, Kursk1Игорь Алутин18.03.2016 11:27
Атлантида, district Svao2Владимир Хамурзов18.03.2016 10:54
СДЮСШОР№18 Макейчик, Voronezh1Александр Макейчик18.03.2016 00:16
Северный ветер Пушкин, area Pushkinskij rajon spb12Andrew Egorov17.03.2016 22:54
Геленджик ДЮЦ "Росток", Gelendzhik38Инна Сомова17.03.2016 22:01
Personal, Shebekinskij rajon1Алексей Кислых17.03.2016 21:46
Сочи, Sochi2Виталий Чёрный17.03.2016 16:31
Personal, Shebekinskij rajon1Алексей Кислых17.03.2016 12:08
АЭМЗ, Abinskij rajon1Евгений Виноградов17.03.2016 12:07
СДЮСШОР№3 Хуснияров И.В, Oktjabrskij1Елена Гутьяр17.03.2016 08:39
Ленинградская область, Vsevolozhskij rajon1Инна Сомова17.03.2016 01:17
Великий Новгород, Velikij novgorod1Инна Сомова17.03.2016 01:15
ЦСП Новгород, Novgorodskij rajon1Иван Никитин16.03.2016 23:17
Personal, Moskva2Сергей Конторщиков15.03.2016 23:44
From Team, Moskovskaja oblast2Роман Ефимов15.03.2016 23:43
ГЕЛЕНДЖИК ЦСКА, Gelendzhik7Alesya Novikova15.03.2016 22:44
ЦДЮТур "Луч", Rostov na donu1Artem Sailov15.03.2016 22:42
Дивноморск, Gelendzhik1Сергей Скляренко15.03.2016 21:57
Дивноморск, Gelendzhik8Сергей Скляренко15.03.2016 21:55
ЦСКА Новгородская область, Velikij novgorod2Валентин Новиков15.03.2016 21:55
Краснодар АВС, Krasnodar2Сергей Быч15.03.2016 21:36
Personal, Severskij rajon1Антон Карпун15.03.2016 20:35
"Триумф"Загребина, Novorossijsk30Лиза Беляева15.03.2016 20:20
RusTwisting Team, district Szao1Дмитрий Гладилин15.03.2016 20:12
From Team, Saransk4Андрей Осколков15.03.2016 20:06
О-клуб "Донецк", Donetskaja oblast9Павел Вербенко15.03.2016 19:52
СДЮСШОР№3-Универсал, Saratov1Татьяна Семенова15.03.2016 19:47
Sтремление, Armavir4Владимир Горшков15.03.2016 18:22
From Team, Moskva2Ирина Пшестанчик15.03.2016 17:05
Краснодар RUN, Krasnodar1Lndva Девятова15.03.2016 16:27
Personal, Nizhnij novgorod1Слава Сиднев15.03.2016 16:11
Personal, Gelendzhik1Елена Сермяжко15.03.2016 16:07
ДЮСШ №2 г. Губкин, Gubkinskij rajon1Иван Безруков15.03.2016 14:48
From Team, Novorossijsk6Сергей Боровков15.03.2016 14:06
From Team, area Vyborgskij rajon spb1Дмитрий Цветков15.03.2016 13:55
From Team, Ramenskij rajon8Николай Кудряшов15.03.2016 13:47
Personal, Sankt peterburg1Ирина Степанова15.03.2016 11:39
Personal, Sankt peterburg1Ирина Степанова15.03.2016 11:36
Полтавская, Krasnodar3Владимир Зозуля15.03.2016 11:33
"Триумф"Загребина, Novorossijsk5Ягмурова Наталья15.03.2016 11:17
Краснодар АВС, Krasnodar5Юрий Шестаков15.03.2016 10:20
Personal, Aksajskij rajon1Александр Свиридов15.03.2016 01:01
СДЮСШОР "Балтийский берег", area Petrodvortcovij rajon spb1Даниил Пьянков14.03.2016 23:22
Калуга-Orient, Kaluga4Евгений Хромушкин14.03.2016 23:15
Петродворцовый ДДТ, area Petrodvortcovij rajon spb2Даниил Пьянков14.03.2016 23:09
Петродворцовый ДДТ, area Petrodvortcovij rajon spb6Даниил Пьянков14.03.2016 23:04
СДЮСШОР "Балтийский берег", area Petrodvortcovij rajon spb8Даниил Пьянков14.03.2016 23:00
СДЮСШОР № 18 Харченко, Voronezh14Александр Харченко14.03.2016 22:38
ЦДЮТур-10, Rostov na donu8Виктор Корниенко14.03.2016 22:34
Personal, Rostov na donu3Анастасия Лукьянец14.03.2016 22:14
Мультигонка, Rostov na donu1Мария Расторгуева14.03.2016 22:11
ДЮСШ"Олимп"Анапа, Anapskij rajon1Владимир Коняев14.03.2016 22:08
Мультигонка, Rostov na donu3Мария Расторгуева14.03.2016 22:07
From Team, Nizhnij novgorod3Татьяна Миронова14.03.2016 21:59
Personal, Rostov na donu1Ибрахим Топчубаев14.03.2016 21:54
Белгород, Belgorod2Людмила Богданова14.03.2016 20:47
СДЮСШОР №8, Belgorod4Людмила Богданова14.03.2016 20:40
"Триумф"Загребина, Novorossijsk2Бабынина Татьяна14.03.2016 20:38
БОЦДЮТиЭ И, Belgorod1Людмила Богданова14.03.2016 20:34
БОЦДЮТиЭ И, Belgorod4Людмила Богданова14.03.2016 20:31
Крымчанки, Simferopol5Вера Селезнева14.03.2016 19:56
Тирасполь, СДЮШОР Г и С, Moldova2Северухин Андрей14.03.2016 19:47
Энергия-СОШ№33, Cheboksary7Лариса Мышева14.03.2016 19:13
СДЮСШОР №18 Крамарев, Voronezh25Сергей Крамарев14.03.2016 19:13
ДТДМ Волжский, Volzhskij4Алена Терешина14.03.2016 19:12
ДЮСШ "Юность", Engels3Сергей Бобков14.03.2016 19:05
БОЦДЮТиЭ И, Belgorod16Людмила Богданова14.03.2016 18:44
Курганинский район, Kurganinskij rajon5Николай Василенко14.03.2016 18:28
ЦТЭ КК, Krasnodar1Анастасия Фисенко14.03.2016 18:12
РГСУ, Rostov na donu1Игорь Тищенко14.03.2016 18:12
ЦДЮТур-81, Rostov na donu12Игорь Тищенко14.03.2016 18:08
Белгород - Спартак, Belgorod6Дмитрий Леонов14.03.2016 17:57
Армавир ЦДЮТур, Armavir1Светлана Коршик14.03.2016 17:56
Армавир ЦДЮТур, Armavir4Наталья Котлярова14.03.2016 17:43
КСО "Черное море", Gelendzhik2Алексей Лексин14.03.2016 17:23
Краснодар АВС, Krasnodar2Юрий Шестаков14.03.2016 16:28
СДЮСШОР№18 Тимашов Н.П, Voronezh4Ирина Викторовна Тюнина14.03.2016 15:57
Геленджик ДЮЦ "Росток", Gelendzhik1Тимофей Зузов14.03.2016 15:39
ДЮСШ Орленок, Kaluga17Николай Заварницын14.03.2016 14:38
Белгород СДЮШОР 8, Belgorod4Сергей Поздняков14.03.2016 14:37
Хорошево СШОР№102, district Szao32Артём Сухов14.03.2016 13:16
Personal, Moskva1Владимир Порошин14.03.2016 12:29
Новороссийск, Novorossijsk2Максим Нарватов14.03.2016 12:07
АРСДЮСШОР МАЙКОП, Majkop16Зинаида Ужбанокова14.03.2016 10:33
КСО ФРЯЗИНО-ориента, district Vao1Александр Романов14.03.2016 10:13
ЦТЭ КК, Krasnodar1Александр Дабагян14.03.2016 10:00
СТК"Вертикаль", Krasnodar1Вера Шарова14.03.2016 08:40
Тирасполь, СДЮШОР Г и С, Moldova2Северухин Андрей14.03.2016 06:05
СК "Тирас-Ориент", Moldova1Северухин Андрей14.03.2016 05:30
СК "Тирас-Ориент", Moldova1Северухин Андрей14.03.2016 05:28
Коротояк Центр, Ostrogozhskij rajon3Александр Смольянинов14.03.2016 00:53
СДЮСШОР18 АТЛЕТ, Voronezh11Александр Малыгин14.03.2016 00:44
ЦДЮТур "Луч", Rostov na donu7Оксана Чемес13.03.2016 22:12
Геленджик ТВВ, Gelendzhik23Виталий Тетиков13.03.2016 22:10
ЦВР Кавказский район, Kropotkin16Александр Рыбак13.03.2016 21:27
Горизонт, Penza7Елена Меркулова13.03.2016 20:54
Старый Оскол, Starooskolskij rajon7Юлия Рыжанкова13.03.2016 20:43
Сочи СатКо, Sochi6Анна Бойко13.03.2016 20:33
"Команда Друзей" - Краснодар, Krasnodar1Зубарев Юрий13.03.2016 19:40
"Команда Друзей" - Краснодар, Krasnodar1Зубарев Юрий13.03.2016 19:38
Азимут, Penza8Екатерина Шамшина13.03.2016 17:32
АРСДЮСШОР, Агеев, Р-ка Адыгея, Majkopskij rajon5Олег Агеев13.03.2016 17:19
СатКо, Sochi2Сергей Ьаковкин13.03.2016 14:03
Краснодар-Крокус, Krasnodar1Елена Сычева13.03.2016 09:18
Краснодар Св, Krasnodar1Анастасия Свидерская13.03.2016 01:13
Геленджик ДЮЦ "Росток", Gelendzhik1Рома Матейчук12.03.2016 21:15
КУБАНЬ-СПАС, Krasnodar2Сергей Дей12.03.2016 21:04
МО Северский район, Severskij rajon1Екатерина Каменчук12.03.2016 20:41
СДЮСШОР им. Коренькова В, area Kurortnyj rajon spb1Светлана Сахарова12.03.2016 20:03
ФСО Ульяновской обл, Uljanovsk5Юлия Зиминюк12.03.2016 15:17
Шахтер, Donetskaja oblast6Владимир Коляда12.03.2016 15:06
Ориента-Кунцево, district Zao19Егор Митерёв12.03.2016 12:33
МАСТЕР КЛУБ, Gelendzhik1Виктор Романов12.03.2016 12:16
Personal, Volgograd1Александр Морозов12.03.2016 09:56
Personal, Verhnehavskij rajon1Николай Лаврентьев12.03.2016 09:15
Волжанин, Volzhskij3Владимир Аристов11.03.2016 21:46
ДЮСШ-2 Шебекино, Shebekinskij rajon4Мария Перепелица11.03.2016 21:28
Арина, Nizhnij novgorod4Надежда Сазонова11.03.2016 20:36
Каменск-Уральский, Kamensk uralskij1Яна Смирнягина11.03.2016 19:52
СДЮСШОР-18 СНВ, Voronezh10Надежда-Васильевна Смородинова11.03.2016 19:49
Кунцево-ОРСА, district Tsao1Татьяна Рязанская11.03.2016 18:01
ЦДЮТур-7, Rostov na donu2Юрий Трухин11.03.2016 15:06
Personal, Verhnehavskij rajon4Николай Лаврентьев11.03.2016 13:21
Московская область, Himki1Nina Temyakova11.03.2016 13:11
МО Северский район, Severskij rajon12Цртдю Пгт. Черноморский11.03.2016 11:05
Экта, Novocheboksarsk8Олег Калашников11.03.2016 10:39
ЦФК Санкт-Петербург, area Moskovskij rajon spb11Александра Соловьева11.03.2016 10:35
Сочи СатКо, Sochi1Наталья Репенко11.03.2016 09:24
Сочи ЦДЮТЭ Буланов, Sochi1Наталья Репенко11.03.2016 09:22
ДЮСШ "Триумф" Владимиров, Novorossijsk8Николай Владимиров11.03.2016 09:18
ГДУ СО ЦП и СП СО «РОДНИК», Ekaterinburg5Никита Асоян11.03.2016 08:37
From Team, Nizhnij novgorod1Павел Шестаков11.03.2016 08:36
Саксор, Samara1Александр Пронин11.03.2016 08:31
в/ч 84841, Anapskij rajon8Петров Аркадий10.03.2016 21:20
Personal, Tula2Vadim Porkhun10.03.2016 20:36
ЦДЮТЭ, Belgorod14Светлана Гостищева10.03.2016 19:59
КУБАНЬ-СПАС, Krasnodar7Сергей Дей10.03.2016 19:53
МБУ СШОР№7, Ufa2Виктория Казинская10.03.2016 19:52
Волжский, Volzhskij3Ирина Корнеева10.03.2016 15:26
Personal, Rostov na donu1Юрий Трухин10.03.2016 13:25
СДЮСШ ОР№2 ГОЛЬФСТРИМ, area Tcentralnij rajon spb9Игорь Фёдоров10.03.2016 12:52
СДЮСШ ОР№2 ГОЛЬФСТРИМ, area Tcentralnij rajon spb9Игорь Фёдоров10.03.2016 12:09
Sokol-OK, Moskovskaja krasnogorskij rajon2Aurel Pleshkan10.03.2016 11:07
Янтарный, Rostov na donu3Васек Руденко10.03.2016 10:55
From Team, Smolensk1Владимир Тутынин10.03.2016 10:40
Геленджик ЗСВ, Gelendzhik22Дюсш Надежда10.03.2016 09:58
СДЮСШОР№3 Хуснияров И.В, Oktjabrskij16Ирек Хуснияров10.03.2016 06:36
Калуга-Orient, Kaluga1Евгений Хромушкин10.03.2016 00:41
СДЮСШОР№18 Макейчик, Voronezh13Александр Макейчик09.03.2016 22:51
Новгородская область, Velikij novgorod2Лариса Андреева09.03.2016 22:39
Нижегородская область, Nizhnij novgorod11Татьяна Миронова09.03.2016 22:35
Нижний Новгород вело, Nizhnij novgorod4Ирина Гулевских09.03.2016 22:20
Нижний Новгород вело, Nizhnij novgorod4Ирина Гулевских09.03.2016 22:14
Краснодар-Крокус, Krasnodar1Константин Якименко09.03.2016 21:44
Белгород - Спартак, Belgorod3Леонид Новиков09.03.2016 21:13
ДЮСШ №3, Simferopol12Александр Асмолов09.03.2016 20:50
ВУНЦ ВВС "ВВА", Voronezh9Роман Крестьянов09.03.2016 20:24
ДЮСШ-19 НОРД, Ekaterinburg3Равиль Шафиков09.03.2016 16:57
СДЮСШОР №18 Траверс, Voronezh2Дмитрий Сафонов09.03.2016 16:29
Малахит, district Szao17Борис Елфимов09.03.2016 16:19
Лосиный остров, district Vao13Андрей Глазунов09.03.2016 11:59
ДЮСШ Старт, Nizhnij tagil1Polus Zayavka09.03.2016 08:11
СДЮСШОР №18 Траверс, Voronezh4Борис Дурнов09.03.2016 02:22
ЦДЮТур "Луч", Rostov na donu4Ричард Крапивин08.03.2016 23:13
Personal, Krasnodar1Андрей Битюков08.03.2016 21:31
Пенза " Полюс", Penza12Александр Масленников08.03.2016 21:16
Билдер, district Vao1Людмила Лабутина08.03.2016 21:11
Кунцево-ОРСА, district Tsao1Татьяна Рязанская08.03.2016 21:09
СДЮСШОР 8, Belgorod2Сергей Поздняков08.03.2016 20:36
Олимп, Belgorodskaja jakovlevskij rajon7Сергей Поздняков08.03.2016 20:33
ДЮСШ "Заволжье", Uljanovsk4Сергей Афанасьев08.03.2016 18:42
Personal, Krasnodar2Сергей Лукьянченко08.03.2016 16:54
Personal, Krasnodar1Сергей Лукьянченко08.03.2016 16:53
СК Фотон, district Juzao19Elena Bannikova08.03.2016 16:45
Омская область, Omsk11Сергей Латышев08.03.2016 13:11
From Team, Smolensk3Владимир Тутынин08.03.2016 11:48
Personal, district Svao1Максим Цветков07.03.2016 20:53
ЦСКА, Barnaul1Галина Виноградова07.03.2016 20:41
МГТУ им.Баумана, district Vao1Vladimir Zherdev07.03.2016 19:59
From Team, Kaliningradskaja oblast3Дмитрий Наконечный07.03.2016 16:18
Personal, Novoshahtinsk1Валентин Стрелков07.03.2016 15:53
СШОР №5, Крохалев, Cheljabinsk1Игорь Сысоев07.03.2016 11:08
Тула-ДЮСШ Юность, Tula1Алексей Карпов06.03.2016 23:56
МГТУ им.Баумана, district Vao3Vladimir Zherdev06.03.2016 22:28
БОЦДЮТиЭ Шебекино, Shebekinskij rajon15Татьяна Бойко06.03.2016 19:01
Personal, Krasnodar3Айнур Марванов06.03.2016 17:27
ФУБХиУХО, Penza3Сергей Синягин06.03.2016 16:25
Москва-ИФ, district Tsao1Виталий Душкевич06.03.2016 13:24
ЦКТиЭ, Tula1Анна Заревенко05.03.2016 21:25
Тула-ДЮСШ Юность, Tula1Анна Заревенко05.03.2016 21:24
СДЮСШОР № 18 Канищева, Voronezh12Светлана Канищева05.03.2016 15:57
БОЦДЮТиЭ Чан, Belgorod11Павел Чан05.03.2016 15:04
Sport Class, Saratov1Стас Голяков05.03.2016 12:52
NORD WEST, area Kalininskij rajon spb1Любовь Сергеева05.03.2016 10:22
MERIDIAN, Ufa5Надежда Тимонина05.03.2016 06:11
г. Владивосток, Vladivostok1Валентин Козявин05.03.2016 04:18
ЦДЮТиПВ, Tula6Лилия Шихова04.03.2016 23:53
Динамо-ОЛД, Moldova1Roma Ciobanu04.03.2016 22:24
Personal, Uljanovsk1Сергей Парамонов04.03.2016 22:19
Personal, Cheljabinskaja ozersk1Александр Добрынин04.03.2016 18:44
Камышеваха, Rostov na donu1Александр Колесников04.03.2016 16:38
"Команда Друзей" - Краснодар, Krasnodar1Королев Виктор04.03.2016 09:31
БОЦДЮТиЭ, Belgorod10Юрий Лукашов04.03.2016 08:00
From Team, Uljanovsk4Alexandr Zaripov03.03.2016 20:06
Mass Sport, Vsevolozhskij rajon1Сергей Горохов03.03.2016 16:14
Радуга, Krasnodar1Aslan Hachegogu03.03.2016 15:03
Тахтамукай, Tahtamukajskij rajon1Aslan Hachegogu03.03.2016 14:58
Ориент-Заря, district Tsao3Павел Новиков03.03.2016 14:51
"Контакт", Arhangelsk7Екатерина Беланова03.03.2016 11:49
ФСО Сочи, Sochi2Dmitry Popov03.03.2016 07:56
все звезды, Dimitrovgrad3Дмитрий Трясучкин03.03.2016 07:29
Северный ветер, area Moskovskij rajon spb27Константин Волков02.03.2016 19:07
Personal, district Juvao1Анастасия Залетова02.03.2016 18:39
СВ КП, Naro fominskij rajon1Ирина Пшестанчик02.03.2016 14:48
Саратовская.обл, Saratov2Татьяна Семенова02.03.2016 13:49
СДЮСШОР№3-Универсал, Saratov29Татьяна Семенова02.03.2016 13:43
From Team, Moskva1Ирина Пшестанчик02.03.2016 13:38
Олимп (Молоткова Н.П.), Voronezh9Нина Молоткова02.03.2016 13:18
Ориента-СКРУМ, district Sao39Katja Rebrova02.03.2016 11:32
лично Тула, Tula1Лилия Мигунова02.03.2016 11:25
Каменск-Уральский, Kamensk uralskij2Сергей Иванов02.03.2016 11:15
Personal, Tula4Наталья Батарейкина02.03.2016 09:31
ДЮСШ№1 Курск, Kursk1Игорь Алутин01.03.2016 22:51
ДЮСШ№1 Курск, Kursk14Игорь Алутин01.03.2016 22:30
Personal, Gelendzhik1St Cheremis01.03.2016 21:58
БЕЛЫЕ НОЧИ - ARDF, area Primorsij rajon spb2Irina Platonova01.03.2016 15:56
САКСОР-Энергетик, Samara20Вадим Птичкин01.03.2016 14:56
СК "Кайманчик", district Juzao19Viktoriya Glasko01.03.2016 11:44
Новгородская область, Velikij novgorod2Иван Никитин01.03.2016 10:02
СКА, Novgorodskij rajon1Иван Никитин01.03.2016 09:59
Восход, Rostov na donu1Сергей Сороколетов01.03.2016 00:05
Personal, Novocherkassk1Евгений Митрофанов29.02.2016 20:44
Ориента-Весна, district Juzao6Sergey Nekrasov29.02.2016 20:02
From Team, Himki4Вера Грачева29.02.2016 17:54
Personal, district Juzao3Владимир Мокроусов29.02.2016 16:09
ДГТУ Ростов, Rostov na donu1Александр Ветров29.02.2016 13:40
MERIDIAN, Ufa6Венера Лязгина29.02.2016 11:20
Тула-ДЮСШ Юность, Tula21Анна Сафронова28.02.2016 22:30
Искатель, district Szao26Петя Сухарев28.02.2016 10:31
Геленджик"Надежда" Трегубов, Gelendzhik16Владимир Трегубов27.02.2016 12:56
СДЮСШОР Балтийский берег, area Tcentralnij rajon spb22Виктория Фершалова27.02.2016 09:15
Personal, Vsevolozhskij rajon1Олег Кисиль26.02.2016 18:20
Армавир ЦДЮТур, Armavir5Ольга Белоусова26.02.2016 17:49
СДЮСШОР им. Коренькова В, area Kurortnyj rajon spb2Светлана Сахарова25.02.2016 22:49
SPORTKULT.ru, district Vao1Михаил Ипполитов25.02.2016 13:48
КОГАУ ДО ЦДЮТЭ, Kirovskaja kirov14Елена Подлевских25.02.2016 12:56
мск О"Лень, district Juzao47Дмитрий Коломнин25.02.2016 12:27
ВАЗ-Тольятти, Toljatti2Андрей Сальников24.02.2016 19:47
ДЮСШ Старт, Nizhnij tagil7Polus Zayavka24.02.2016 15:40
Новгородская область, Velikij novgorod31Елена Гаврина24.02.2016 11:56
Фрязино, Frjazino4Григорий Этенко24.02.2016 11:35
Кентавр Толстоухов, Penza8Алексей Толстоухов22.02.2016 22:53
СДЮСШОР 3 Ярославль, Jaroslavl11Анатолий Капустин21.02.2016 20:05
МБУ ДО ЦВР, Arzamas9Сергей Беспалов20.02.2016 15:26
БОЦДЮТиЭ Дмитриева, Belgorod3Игорь Дмитриев20.02.2016 11:26
тольятти, Toljatti1Максим Давыдов20.02.2016 09:17
"Команда Друзей", Krasnodar2Сергей Воробьев19.02.2016 22:27
КРД КОМИОР, Krasnodar1Сергей Воробьев19.02.2016 22:26
Personal, North kazakhstan oblast2Юрий Чуприков19.02.2016 19:15
Personal, Belgorod3Сергей Курганский19.02.2016 13:52
СДЮСШОР № 3-Ермакова, Oktjabrskij8Ирина Ермакова19.02.2016 00:02
Пенза, "Кентавр", Penza8Valentina Stroeva18.02.2016 19:06
Самарская область, ВС, Samara14Светлана Лунина18.02.2016 16:34
Голицыно, Odintsovskij rajon5Андрей Владимиров18.02.2016 16:05
Ориента-Ника, district Szao30Andrei Kalugin18.02.2016 14:47
31КП-Сестрорецк, area Kurortnyj rajon spb6Полина Котровская18.02.2016 13:43
Personal, Vladivostok1Mihail Volkov17.02.2016 16:27
Омега, district Vao2Артём Тихонов16.02.2016 22:29
ДЮСШ "Юность", Engels18Сергей Бобков16.02.2016 17:44
From Team, Amurskaja blagoveschensk13Мария Максименко16.02.2016 16:35
БУ ДО "ОДЮЦТиК", Omsk3Дмитрий Казанцев16.02.2016 10:44
Personal, Krasnodar6Олег Сытников15.02.2016 12:40
ЦТЭ КК, Krasnodar2Анастасия Фисенко14.02.2016 16:55
КСО "Черное Море", Krasnodar2Елена Бегичева13.02.2016 16:07
Калуга-Сириус, Kaluga3Нина Воль10.02.2016 21:55
СДЮСШОР им.В.Коренькова, area Kurortnyj rajon spb4Татьяна Фомичева10.02.2016 21:24
Personal, district Juzao2Леонид Никитин10.02.2016 14:24
Чёрное море, Belokalitvinskij rajon1Александр Афанасьев09.02.2016 13:54
ДЮСШ "Дебют", Korolev6Владимир Ермачков09.02.2016 09:22
Азимут-Мытищи, Mytischinskij rajon6Владимир Ермачков09.02.2016 09:13
ДЮСШ Орленок, Kaluga2Николай Заварницын08.02.2016 09:52
СДЮСШОР им. Коренькова В, area Kurortnyj rajon spb12Светлана Сахарова07.02.2016 21:18
Personal, Moskva2Anna Mikaelyan06.02.2016 00:37
КСО ФРЯЗИНО-ориента, district Vao1Александр Романов05.02.2016 20:39
КСО ФРЯЗИНО-ориента, district Vao20Александр Романов05.02.2016 19:32
Компас, Novotroitsk7Анастасия Бондаренко05.02.2016 15:57
ГЕЛЕНДЖИК ЦСКА, Gelendzhik1Сергей Воробьев05.02.2016 12:38
PSHADA, Gelendzhik3Сергей Воробьев05.02.2016 12:35
31КП-Сестрорецк, area Kurortnyj rajon spb5Полина Котровская04.02.2016 23:32
Ориента-Тропа, district Juzao14Елена Хельдерт03.02.2016 16:39
From Team, Cheljabinsk1Юрий Черепанов02.02.2016 13:18
"Спартак" Челябинск, Cheljabinsk1Юрий Черепанов02.02.2016 13:14
ССО МИФИ, district Juao1Филипп Ермаченков02.02.2016 06:04
Искатель Ф, district Sao1Филипп Ермаченков02.02.2016 06:02
Эдельвейс, Toljatti2Сергей Каськов01.02.2016 12:34
СДЮСШОР №2 Ярков, Tjumen1Иван Субботин29.01.2016 17:34
Тюмень Жуковы, Tjumen3Сергей Жуков27.01.2016 20:09
Personal, district Sao4Нина Михеева24.01.2016 13:58
МГУ, district Juzao1Вера Кнотько23.01.2016 13:04
МГУ, district Juzao1Вера Кнотько23.01.2016 13:04
Personal, Volgograd3Марина Краснощёкова22.01.2016 19:48
респ. Татарстан, Kazan1Арина Сайфутдинова22.01.2016 16:52
Энгельс Союз, Engels1Сергей Жучков21.01.2016 14:48
Волжанин, Volzhskij2Владимир Аристов20.01.2016 01:59
162 ОРБ, Novorossijsk2Артём Аганесьян17.01.2016 19:35
ALTROS, Krymskij rajon1Дмитрий Долгиер14.01.2016 22:21
Магнит, Krasnodar1Виктор Смолянец13.01.2016 09:20
From Team, Krasnodar1Анастасия Свидерская10.01.2016 22:07
"Колесо" Екатеринбург, Ekaterinburg1Алексей Литенков22.12.2015 11:47
Personal, district Juvao1Александр Малахов18.12.2015 18:45
СТК"Вертикаль", Krasnodar3Вера Шарова17.12.2015 15:38
From Team, Kazan2Алексей Сидоров13.12.2015 21:29
Свердловская область, Kamensk uralskij5Сергей Прокопьев13.12.2015 18:54

Other events, Orienteering, National