Orgeo – Online entry and results system

Кубок России по радиоспорту (СРП)

ARDF, radiosport. National.

Registration finished 30.06.2019 23:59 MSK

List of Participants

List of registered Online participants (total 99)

Export as file:

Fast navigation

Ж19 - Юниорки до 20 лет (СРР)
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Андрианова Екатерина 78_Sankt peterburgIII200414101021234
2Аниськова Александра 62_Ryazanskaja oblastII200313338311234
3Боднар Анастасия 78_Sankt peterburgIIю20051234
4Михайлова Алина 16_Republic TatarstanII20011234
5Облап Инга 78_Sankt peterburgКМС200214101091234
6Пархоменко Ангелина 78_Sankt peterburg200614100591234
7Харламова Анастасия 62_Ryazanskaja oblastI200214229291234
Ж21 - Женщины (Чемпионат России)
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Абдуллина Екатерина 62_Ryazanskaja oblastМС199914242041234
2Гиклова Наталья 86_Hanty mansijskij aoЗМС198391111181234
3Годунова Анастасия 47_Leningradskaja oblastМС199877555771234
4Годунова Светлана 33_Vladimirskaja oblastМСМК197611444111234
5Захарова Светланв 66_Sverdlovskaja oblastI198714155491234
6Ионова Александра 33_Vladimirskaja oblastI200314251301234
7Мельникова Надежда 33_Vladimirskaja oblastМС200191599991234
8Мельникова Светлана 33_Vladimirskaja oblastКМС200391299991234
9Мельникова Татьяна 33_Vladimirskaja oblastЗМС197420184641234
10Михайлова Яна 33_Vladimirskaja oblastКМС200320693781234
11Наквосэ Надежда 62_Ryazanskaja oblastМСМК199286462381234
12Овчинникова Татьяна 47_Leningradskaja oblastМС199717707711234
13Панова Дарья 62_Ryazanskaja oblastКМС200014229301234
14Петрова Гузель 16_Republic TatarstanI19861234
15Писаренко Елена 47_Leningradskaja oblastКМС19981234
16Платонова Ирина 47_Leningradskaja oblastМСМК197420401001234
17Райкова Светлана 78_Sankt peterburgЗМС198614100751234
18Рожкова Екатерина 62_Ryazanskaja oblastI200311106801234
Ж35 - Женщины-ветераны (СРР)
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Калёнова Светлана 58_Penzenskaja oblastМСМК197018412851234
Ж50 - Женщины-ветераны (СРР)
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Андрюнина Алла 62_Ryazanskaja oblastМС196521217501234
2Князева Светлана 63_Samarskaja oblastМС196419646911234
3Овчинникова Елена 58_Penzenskaja oblastМС196820406051234
4Яковлева Елена 78_Sankt peterburgII196821265741234
Ж60 - Женщины-ветераны (СРР)
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Агафонова Татьяна 66_Sverdlovskaja oblastКМС194910094491234
2Гулиева Галина 50_Moskovskaja oblastМС195320850641234
3Хорошавина Людмила 78_Sankt peterburgМС19511234
М19 - Юниоры до 20 лет (СРР)
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Агеев Никита 78_Sankt peterburgIII200514101201234
2Апатенков Никита 78_Sankt peterburg, personalII20041234
3Вильбицкий Александр 78_Sankt peterburgКМС20021234
4Григорьев Андрей 33_Vladimirskaja oblastКМС20047211484123
5Забков Руслан 58_Penzenskaja oblastКМС200314083441234
6Карпачев Ефим 50_Moskovskaja oblastII2004111111111234
7Козлов Максим 50_Moskovskaja oblastIII20043037901234
8Курбаньязов Кирилл 78_Sankt peterburg200414101221234
9Мельников Дмитрий 58_Penzenskaja oblastМС200272108221234
10Позмогов Илья 66_Sverdlovskaja oblastI200220920671234
11Полькин Алексей 58_Penzenskaja oblastII200520556851234
12Савиных Михаил 78_Sankt peterburgII20031234
13Соболин Даниил 50_Moskovskaja oblastМС200013014991234
14Филиппов Федор 62_Ryazanskaja oblastII200414229461234
15Шелковский Максим 58_Penzenskaja oblastII200520557181234
М21 - Мужчины (Чемпионат России)
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Белов Даниил 33_Vladimirskaja oblastКМС200220693771234
2Бурда Юрий 78_Sankt peterburgМС1965140504834
3Васильев Никита 33_Vladimirskaja oblastМС199820693731234
4Годунов Эдуард 33_Vladimirskaja oblastМСМК196977999771234
5Гончаров Алексей 78_Sankt peterburgМС197320400731234
6Гулиев Чермен 50_Moskovskaja oblastЗМС195286383341234
7Гуторов Владислав 63_Samarskaja oblastI200314084081234
8Данилюк Алексей 63_Samarskaja oblastМС200290305001234
9Ёлкин Сергей 78_Sankt peterburgI19971234
10Казымов Владислав 47_Leningradskaja oblastМС19732374161234
11Киргетов Михаил 78_Sankt peterburgМСМК197014052271234
12Клюжев Дмитрий 33_Vladimirskaja oblastКМС200220867021234
13Кобзев Максим 16_Republic TatarstanМС19971234
14Ковалев Тимофей 78_Sankt peterburgКМС199972122361234
15Коломиец Владимир 78_Sankt peterburgI19981234
16Кондратьев Владимир 63_Samarskaja oblastКМС200297531351234
17Краснов Николай 78_Sankt peterburgКМС19951234
18Кузнецов Роман 47_Leningradskaja oblastМС197986215611234
19Массеров Сергей 78_Sankt peterburgКМС19971234
20Мухитов Нажиб 16_Republic TatarstanМС195016330441234
21Нестеренко Руслан 16_Republic TatarstanI19841234
22Попов Борис 33_Vladimirskaja oblastКМС200120880101234
23Попов Руслан 33_Vladimirskaja oblastКМС196820880141234
24Райков Александр 78_Sankt peterburgМС1988139381212
25Родионов Иван 78_Sankt peterburgМС199213373311234
26Санников Роман 58_Penzenskaja oblastМС198410696081234
27Соколов Михаил 78_Sankt peterburgМС19731234
28Спектор Илья 63_Samarskaja oblastМС200214084021234
29Тюрин Данил 62_Ryazanskaja oblastI200372104331234
30Фетюлин Евгений 62_Ryazanskaja oblastМС1985205542412
31Цветков Алексей 26_Stavropolskij kraj, personalМС19835543611234
32Чернояров Сергей 62_Ryazanskaja oblastКМС200320554501234
33Шайдаюк Кирилл 47_Leningradskaja oblastКМС197320400401234
34Шейнис Александр 78_Sankt peterburgМС1975204006912
35Шимбаревич Сергей 50_Moskovskaja oblastМС19793037901234
М40 - Мужчины-ветераны (СРР)
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Соболин Сергей 50_Moskovskaja oblastМС19707007071234
М50 - Мужчины-ветераны (СРР)
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Волькенштейн Федор 78_Sankt peterburg, personalI1965130168114
2Воробьёв Дмитрий 78_Sankt peterburg, personalМС196820400681234
3Королев Дмитрий 50_Moskovskaja oblastМС196977900501234
4Кудинов Алексей 78_Sankt peterburg, personalМС196020400341234
5Кусков Александр 36_Voronezhskaja oblast, personalМС19642131894234
6Слотин Вадим 52_Nizhegorodskaja oblastМС196715933321234
7Чегодаев Александр 52_Nizhegorodskaja oblastМС196411464851234
8Шахназарян Армен 26_Stavropolskij kraj, personalМС196121065141234
М60 - Мужчины-ветераны (СРР)
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Коваленко Николай 78_Sankt peterburg, personalI19544
М70 - Мужчины-ветераны (СРР)
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Кузьмин Вадим 52_Nizhegorodskaja oblastМСМК1946223921123
2Нургалиев Юрий 2_Republic BashkortostanКМС194770031851234
3Соловьев Сергей 52_Nizhegorodskaja oblastМС194421249791234
4Судник Юрий 50_Moskovskaja oblastМС194620075081234
5Фалеев Сергей 78_Sankt peterburgКМС194721265731234
6Шайморданов Анатолий 78_Sankt peterburg, personalI194924

Other events, ARDF, radiosport, National