Orgeo – Online entry and results system

4 этап Кубка Кентавра

Orienteering Regional
Registration finished 02.03.2018 21:00 MSK

List of registered Online participants (total 89)

Export as file:

Ж10
SeqNum Full NameClubQualYear
1Мыскина Виктория Кадетская школа 46б/р2007
2Шелковская Светлана FoxTEAMIIIю2008
Ж12
SeqNum Full NameClubQualYear
1Горбулич Ольга Пенза, "Кентавр"IIIю2008
2Заречнева Арина Кентавр ТолстоуховIIIю2006
3Матисова Злата "Кентавр"2006
4Мохнач Милена FoxTEAMб/р2006
5Нестерова Евгения Кентавр Толстоухов2006
6Пахомова Дарья МагнитIIIю2008
7Питикова Мария FoxTEAMIIIю2007
8Савенкова Вероника FoxTEAMIIIю2006
9Холькина Кира FoxTEAMб/р2006
Ж14
SeqNum Full NameClubQualYear
1Емелина Анна FoxTEAM2006
2Иванова Евгения FoxTEAMIIю2004
3Кормишенкова Арина Магнит2005
4Корнилаева Елизавета Кентавр Толстоухов2004
5Липатова Александра "Кентавр"II2004
6Медкова Владислав Кентавр ТолстоуховI2004
7Мурысина Вика Кентавр ТолстоуховI2004
8Широлапова Александра Магнит2005
Ж16
SeqNum Full NameClubQualYear
1Носова Наталья FoxTEAM2002
2Салдаева Елизавета Кадетская школа 46б/р2003
3Чуркина Оксана Пенза, "Кентавр"I2003
Ж18
SeqNum Full NameClubQualYear
1Дужникова Полина Кентавр ТолстоуховI2001
2Суслова Ирина МагнитIII2001
Ж21
SeqNum Full NameClubQualYear
1Аскерова Ольга FoxTEAMб/р1983
2Утина Анастасия МагнитКМС2002
Ж40
SeqNum Full NameClubQualYear
1Калёнова Светлана СпутникI1970
Ж55
SeqNum Full NameClubQualYear
1Бобылёва Наталья СоюзI1953
2Строева Валентина Пенза, "Кентавр"б/р1954
М10
SeqNum Full NameClubQualYear
1Аскеров Глеб FoxTEAMIIIю2009
2Гречкосий Дима FoxTEAMIIIю2009
3Князьков Никита FoxTEAMIIIю2008
4Молотков Матвей Пенза, "Кентавр"б/р2010
5Самарцев Марк FoxTEAMб/р2009
6Хутраев Сергей МагнитIIIю2010
7Шигапов Тимур FoxTEAMIIIю2008
М12
SeqNum Full NameClubQualYear
1Артемов Богдан Пенза, "Кентавр"2006
2Галкин Егор FoxTEAMIIIю2007
3Дарюшин Даниил FoxTEAMIIIю2007
4Евсюткин Егор FoxTEAMIIIю2008
5Ивлиев Владислав Кентавр ТолстоуховIIIю2006
6Калёнов Никита СпутникIIю2006
7Кащеев Даниил Пенза, "Кентавр"IIю2006
8Кикот Илья Кадетская школа 46б/р2006
9Пономарёв Матвей Кентавр Толстоуховб/р2007
10Пресняков Александр "Кентавр"IIIю2006
11Смирнов Вадим Кентавр ТолстоуховIIIю2006
12Степанушкин Марк Пенза, "Кентавр"IIIю2006
М14
SeqNum Full NameClubQualYear
1Кубарев Денис Кадетская школа 46б/р2005
2Медков Даниил Кентавр Толстоухов2005
3Медянцев Максим Пенза " Полюс"I2004
4Овсянников Виталий Кадетская школа 46б/р2004
5Полькин Алексей FoxTEAMIIю2005
6Сергеев Дмитрий Кадетская школа 46б/р2005
7Соченов Юрий Кентавр Толстоухов2005
8Степанушкин Илья Пенза, "Кентавр"IIIю2004
9Тарашкевич Илья Кадетская школа 46б/р2004
10Чемашкин Максим Кентавр Толстоухов2005
М16
SeqNum Full NameClubQualYear
1Абалов Владислав Пенза, "Кентавр"I2003
2Давыдов Илья Кадетская школа 46б/р2003
3Забков Руслан FoxTEAMII2003
4Зенюков Марат Пенза, "Кентавр"II2003
5Кадуличкин Даниил Кадетская школа 46б/р2003
6Мараев Артем Пенза, "Кентавр"I2003
7Михеев Илья МагнитIII2003
8Морозов Николай Кадетская школа 46б/р2003
9Мышенков Никита Пенза, "Кентавр"II2003
10Нафтаев Евгений Кадетская школа 46б/р2003
11Рыскин Дмитрий Кадетская школа 46б/р2003
12Спиридонов Данила МагнитIII2003
13Финогин Артём Кадетская школа 46б/р2003
14Чернов Павел СпутникIIIю2003
М18
SeqNum Full NameClubQualYear
1Аликов Данила FoxTEAMI2001
2Ещенков Антон FoxTEAMКМС2001
3Козин Алексей Пенза, "Кентавр"I2001
4Куничкин Кирилл FoxTEAMII2001
5Лушников Илья Кентавр ТолстоуховIII2001
6Мельников Дмитрий FoxTEAMI2002
7Теняев Сергей FoxTEAMIII2001
8Чесноков Андрей FoxTEAMI2001
М21
SeqNum Full NameClubQualYear
1Зимин Александр МагнитI2002
2Казуров Дмитрий ГоризонтМСМК1981
3Медянцев Владимир Пенза " Полюс"МС1990
4Медянцев Дмитрий Пенза " Полюс"I2001
5Терехин Дмитрий ГоризонтТМС1973
М40
SeqNum Full NameClubQualYear
1Финкель Дмитрий МагнитI1969
М55
SeqNum Full NameClubQualYear
1Бобылёв Александр СоюзI1953
2Лазарев Юрий Кентавр ТолстоуховI1962
3Орлов Владимир СоюзI1947

Other events, Orienteering, Penzenskaja oblast