Orgeo – Online entry and results system

Кубок России, Всероссийские соревнования

Orienteering National
Registration finished 27.12.2017 21:00 MSK

List of registered Online participants (total 305)

Export as file:
Ж-14 - 2004-2006
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Агеева Софья 50_Moskovskaja oblastIIю20041123456
2Бараева Елизавета 59_PermI20042121733123456
3Бараева Елизавета 59_Permskij krajI20042121733123456
4Белякова Анастасия 77_Искатель, district SzaoIIю2004123456
5Бирюкова Кристина 43_Kirovskaja kirovI2004123456
6Бисовская Александра 35_ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsIIIю2006307102123456
7Брючко Ульяна 78_СДЮСШОР "Экран", area Vyborgskij rajon spb200512345
8Вахитова Анна 78_СДЮСШОР "Экран", area Vyborgskij rajon spbI200412345
9Гаврилова Дарья 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, OktjabrskijI2004123456
10Депутатова Ирина 50_Moskovskaja oblast20051123456
11Жукова Елена 77_Ориента-Кунцево, district Zao20062117442123456
12Иванова Арина 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, OktjabrskijI20041302550123456
13Казникова София 35_ДЮСШ БиМ Череповец, Cherepovets2005123456
14Климочкина София 78_Северный ветер, area Moskovskij rajon spb20052090426123456
15Корнилова Ксения 50_Moskovskaja oblast2006123456
16Кужлева Анна 59_Perm20051302492123456
17Кужлева Анна 59_Permskij kraj20051302492123456
18Куприянова Мария 77_Хорошево СШОР№102, district SzaoI20049059059123456
19Курилова Полина 78_Северный ветер, area Moskovskij rajon spb20062069537123456
20Мельникова Полина 59_Perm20062117220123456
21Мельникова Полина 59_Permskij kraj20062117220123456
22Меньшикова Ксения 50_Moskovskaja oblastIIю20052007204123456
23Минайлова Софья 50_Moskovskaja oblast20051404793123456
24Мицкевич Алеся 78_Северный ветер, area Moskovskij rajon spb2006333230123456
25Муравьева Наталья 59_PermI20042004074123456
26Остальская Вероника 77_Ориента-Кунцево, district Zao20052090501123456
27Паутова Юлия 35_ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsIII2005997799123456
28Подобина Анастасия 50_Moskovskaja oblastIIю20051302414123456
29Самоделкина Евгения 43_Kirovskaja kirovIII2005123456
30Саранина Валерия 59_PermI20041417890123456
31Саранина Валерия 59_Permskij krajI20041417890123456
32Смирнова Ксения 59_Perm20062004198123456
33Смирнова Ксения 59_Permskij kraj20062004198123456
34Сухова Валерия 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, OktjabrskijI20041160785123456
35Хмелевская Варвара 77_Хорошево СШОР№102, district SzaoII20052097947123456
36Хренникова Юлия 59_PermI20048300604123456
37Хренникова Юлия 59_Permskij krajI20048300604123456
38Целищева Мария 43_Kirovskaja kirov2006123456
39Чернова Ирина 35_ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsIII2004307127123456
40Чистова Ксения 77_Ватутинки, district Novomoskovsij aoI2004123456
41Шайдурова Дарья 59_PermI20042004129123456
42Шайдурова Дарья 59_Permskij krajI20042004129123456
43Ямилова Элина 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, OktjabrskijI20041409839123456
Ж-17 - 2001-2003
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Аксенова Алена 78_СДЮСШ ОР№2 ГОЛЬФСТРИМ, area Tcentralnij rajon spbКМС2001123456
2Аксёнова Алёна 78_СДЮСШОР "Экран", area Vyborgskij rajon spbКМС2001123456
3Анохина Анна 50_Moskovskaja oblastI20031404798123456
4Баранова Василиса 78_СДЮСШОР "Экран", area Vyborgskij rajon spbI200312345
5Бирюлёва Владислава 50_Moskovskaja oblastКМС20021406801123456
6Большакова Екатерина 35_ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsI2003123456
7Готовская Анна 77_Хорошево СШОР№102, district SzaoIII20031356
8Дорофеева Дарья 59_PermI20038644325123456
9Евстафьева Ольга 59_PermI20032077842123456
10Евстафьева Ольга 59_Permskij krajI20032077842123456
11Екатова Екатерина 77_Ориента-Кунцево, district ZaoКМС20022080407123456
12Ермолаева Варвара 59_PermКМС20011422516123456
13Запорожская Лилия 78_area Vyborgskij rajon spbКМС20021406782123456
14Кальчевская Анастасия 71_TulaI2002139105212345
15Киркова Оксана 77_Искатель, district SzaoI2003123456
16Колотыгина Алена 35_ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsI2003123456
17Колпакова Анна 77_Ориента-Тропа, district JuzaoКМС20012300111123456
18Косова Екатерина 35_ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsII2002307086123456
19Костарева Злата 59_PermI20031414078123456
20Костарева Злата 59_Permskij krajI20031414078123456
21Лещук Полина 50_Moskovskaja oblastI20031404799123456
22Медведская Мария 77_Ориента-Тропа, district JuzaoI20031006960123456
23Мигунова Анастасия 50_Moskovskaja oblastIIю20032007208123456
24Мусатова Диана 10_СШОР №2, PetrozavodskI20031301374123456
25Перова Наталья 78_Северный ветер, area Moskovskij rajon spbIII20032069540123456
26Пономаренко Ксения 50_Moskovskaja oblastI20031404796123456
27Поталицына Алина 43_Kirovskaja kirovIII2003123456
28Рыжова Анстасия 50_Moskovskaja oblastI20031404794123456
29Сафарова Валерия 59_МБУ "СШОР" г.Горнозаводск, Gornozavodskij rajonКМС20018648863123456
30Сенько Полина 78_СДЮСШОР "Экран", area Vyborgskij rajon spbI200212345
31Соколова Екатерина 10_PetrozavodskI20031393707123456
32Теппоева Полина 10_PetrozavodskКМС2001123456
33Ханова Виктория 59_PermКМС20028644328123456
34Харченкова Анна 78_СДЮСШ ОР№2 ГОЛЬФСТРИМ, area Tcentralnij rajon spbКМС2001123456
35Ходырева Анна 77_district Juvao, personalI20038650652123456
36Холманских Надежда 10_СШОР №2, PetrozavodskI20011301382123456
37Черемных Полина 59_МБУ "СШОР" г.Горнозаводск, Gornozavodskij rajonI20018648858123456
38Черных Зоя 50_HimkiКМС20028638312123456
39Щукина Анастасия 59_PermКМС20018644327123456
ЖЕНЩИНЫ - 2000 и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Бабенкова Мария 77_Ориента-Виктория, district SaoКМС1999123
2Баландина Любовь 35_ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsМС19969060996123456
3Белая Софья 24_KrasnojarskКМС19971302452123456
4Бородулина Ольга 47_Vsevolozhskij rajonМС19922300411123456
5Былина Елизавета 24_KrasnojarskМС19961408496123456
6Власова Татьяна 13_SaranskЗМС19778210577123456
7Вяткина Марина 24_KrasnojarskМС19991302450123456
8Глушкова Мария 43_Kirovskaja kirovМС19988000043123456
9Дробот Вера 47_Молодость, Kirishskij rajonКМС19971602283123456
10Жилина Елизавета 50_Moskovskaja oblastКМС19991406812123456
11Жилина Ирина 50_Moskovskaja oblastКМС19981302416123456
12Запорожская Виктория 78_area Vyborgskij rajon spbI20001406780123456
13Иванова Евгения 47_Молодость, Kirishskij rajonМС19961422560123456
14Калинина Вероника 77_Ориента-Тропа, district JuzaoКМС20001410114123456
15Кечкина Мария 59_Permskij krajЗМС19868060886123456
16Киркова Ольга 77_Искатель, district SzaoКМС2000123456
17Коновалова Кристина 16_KazanКМС2000123456
18Кремена Евгения 77_Москва МГУ, district ZaoКМС19881393585123456
19Кузьминых Дарья 24_KrasnojarskКМС19991302460123456
20Мезенцева Ольга 78_СДЮСШ ОР№2 ГОЛЬФСТРИМ, area Tcentralnij rajon spbКМС2000123456
21Моисеенко Елизавета 24_KrasnojarskМС19941005108123456
22Неверова Анастасия 59_Permskij krajМС19939200429123456
23Никанорова Полина 35_ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsКМС20001393763123456
24Оборина Татьяна 59_Permskij krajМСМК19938250193123456
25Петрушко Мария 47_Молодость, Kirishskij rajonМС19951393704123456
26Попова Татьяна 77_Ориента-Виктория, district SaoМС19961235
27Романова Анастасия 77_КСО ФРЯЗИНО-ориента, district VaoКМС20001410727123456
28Рузиева Шойра 86_SurgutМС19961401571123456
29Свирь Анастасия 50_Moskovskaja oblastМСМК19909201984123456
30Семёнова Анна 77_Ориента-Кунцево, district ZaoМС19979991997123456
31Сопова Анастасия 59_Permskij krajМС19978646237123456
32Терехова Ксения 59_Permskij krajМСМК1989123456
33Тимофеева Кристина 24_KrasnojarskКМС19981302466123456
34Тимохина Ирина 77_Хорошево СШОР№102, district SzaoКМС19998648645123456
35Тулупова Ирина 37_СДЮШОР №3 Иваново, IvanovoМС19961009206123456
36Удовиченко Светлана 77_Ориента-Тропа, district JuzaoIII1976211399212
37Хельдерт Елена 77_Ориента-Тропа, district JuzaoКМС1974502896123456
38Хренникова Татьяна 59_PermМС19798160779123456
39Хренникова Татьяна 59_Permskij krajМС19798160779123456
40Чередникова Анастасия 77_Ватутинки, district Novomoskovsij aoКМС1999123456
41Чередникова Настя 77_Битца Ватутинки, district JuzaoКМС19991005418123456
42Шахова Дарья 35_ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsКМС2000307231123456
43Шупикова Дарья 24_KrasnojarskМС19981393784123456
М-14 - 2004-2006
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Ахметзянов Азамат 77_Хорошево СШОР№102, district SzaoIIю20042541601356
2Вавилов Лев 43_Kirovskaja kirovIII2005123456
3Верхоланцев Вадим 59_PermI20041302157123456
4Верхоланцев Вадим 59_Permskij krajI20041302157123456
5Волков Пётр 78_Северный ветер, area Moskovskij rajon spbI20041408097123456
6Воробьев Илья 43_Kirovskaja kirovIII2004123456
7Гаглоев Илья 50_Moskovskaja oblast20051404797123456
8Гафаров Айдар 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, OktjabrskijI20041404801123456
9Гицба Тимур 78_Северный ветер, area Moskovskij rajon spbI20042069538123456
10Гузаев Артем 76_Рыбинск ЦДЮТЭ, Rybinskij rajonIIIю200520904171
11Депутатов Артем 50_Moskovskaja oblast20051123456
12Дидик Михаил 35_ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsI20041301613123456
13Дмитдмитриевский Юрий 78_СДЮСШОР "Экран", area Vyborgskij rajon spbI200412345
14Златин Егор 59_PermIII20041006932123456
15Златин Егор 59_Permskij krajI20041006932123456
16Зорин Максим 43_Kirovskaja kirovIII2005123456
17Ильин Максим 50_Moskovskaja oblast20051406809123456
18Калганов Денис 10_Petrozavodsk2004123456
19Калинин Матвей 77_Ориента-Тропа, district Juzao20062300133123456
20Кичигин Пётр 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, OktjabrskijI20041404817123456
21Козлов Арсений 50_Moskovskaja oblast20046304403123456
22Колдашов Ильяс 77_Ориента-Виктория, district Sao2006123456
23Королев Андрей 77_Ориента-Виктория, district SaoIII2004123456
24Крестьянинов Артем 43_Kirovskaja kirovIII2004123456
25Курышев Александр 77_Искатель, district SzaoIIю2003123456
26Леньков Максим 35_ДЮСШ БиМ Череповец, Cherepovets2005307108123456
27Медведский Николай 77_Ориента-Тропа, district Juzao20052110098123456
28Миндуллин Айдар 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, OktjabrskijI20041415409123456
29Минкин Пётр 78_Северный ветер, area Moskovskij rajon spb20051413267123456
30Митасов Денис 59_Perm20042117218123456
31Митасов Денис 59_Permskij krajI20042117218123456
32Никифоров Федор 50_Moskovskaja oblast2006123456
33Новожилов Максим 10_PetrozavodskI2004123456
34Пекарев Никита 77_Хорошево СШОР№102, district Szao200620701661356
35Пискалов Павел 77_Ориента-Виктория, district Sao2004123456
36Пупов Никита 59_МБУ "СШОР" г.Горнозаводск, Gornozavodskij rajonI20041602314123456
37Пушкин Денис 35_ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsI2004307004123456
38Расторгуев Андрей 35_ДЮСШ БиМ Череповец, Cherepovets2005307067123456
39Румянцев Георгий 77_Ориента-Кунцево, district ZaoIII20052085079123456
40Сапожников Тимофей 43_Kirovskaja kirov2006123456
41Сафонов Данил 74_СШОР №5, Крохалев, Cheljabinsk2005206705123456
42Сыров Виктор 50_Moskovskaja oblast20052007214123456
43Сыров Глеб 50_Moskovskaja oblastIIю20052007207123456
44Титов Никита 10_PetrozavodskI2004123456
45Туренков Федор 35_ДЮСШ БиМ Череповец, Cherepovets2005307088123456
46Удовиченко Максим 77_Ориента-Тропа, district JuzaoIIю2005211009412
47Хапаев Константин 50_Moskovskaja oblastII2004123456
48Шнуровский Никита 35_ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsI2004307215123456
49Шустов Александр 43_Kirovskaja kirovI20048388838123456
50Яушев Никита 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, OktjabrskijI20041409569123456
М-17 - 2001-2003
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Андреев Семён 10_СШОР №2, PetrozavodskI20031301381123456
2Антонов Андрей 77_Хорошево СШОР№102, district SzaoII20012040901123456
3Антонюк Артем 74_СШОР №5, Крохалев, CheljabinskI2003206735123456
4Баричев Юрий 77_Искатель, district SzaoI2001123456
5Березин Дмитрий 59_PermII20031422954123456
6Березин Дмитрий 59_Permskij krajII20031422954123456
7Богданов Владимир 77_Ориента-Виктория, district SaoII2002123456
8Ботченко Данил 77_Битца Ватутинки, district JuzaoII2003123456
9Бурлаков Андрей 77_Битца Ватутинки, district JuzaoI2003123456
10Вахитов Иван 78_СДЮСШОР "Экран", area Vyborgskij rajon spbI200212345
11Верхотин Евгений 59_PermКМС20011405029123456
12Верхотин Евгений 59_Permskij krajКМС20011405029123456
13Галицких Илья 43_Kirovskaja kirovКМС2002123456
14Глухих Илья 59_PermКМС20011006948123456
15Голубев Михаил 10_PetrozavodskКМС2001123456
16Дубов Дмитрий 50_Moskovskaja oblastI20031406810123456
17Ершов Максим 35_ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsКМС20028092002123456
18Жерихин Дмитрий 59_PermIII20021422954123456
19Жерихин Дмитрий 59_Permskij krajII20021422954123456
20Иванов Александр 50_Moskovskaja oblastI20031406806123456
21Козляк Тимофей 78_СДЮСШ ОР№2 ГОЛЬФСТРИМ, area Tcentralnij rajon spbI2001123456
22Колпаков Иван 74_СШОР №5, Крохалев, CheljabinskI2003206731123456
23Коптилин Егор 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, OktjabrskijКМС20011404808123456
24Королев Антон 10_PetrozavodskI2001123456
25Костин Иван 59_МБУ "СШОР" г.Горнозаводск, Gornozavodskij rajonКМС20028648929123456
26Костин Михаил 77_Искатель, district SzaoII20031005223123456
27Кротков Данил 77_Битца Ватутинки, district JuzaoI2002123456
28Крохалев Никита 74_СШОР №5, Крохалев, CheljabinskI2003206707123456
29Круць Даниил 10_PetrozavodskI2002123456
30Купцов Павел 50_Moskovskaja oblastКМС20029201985123456
31Лапеченков Павел 50_Moskovskaja oblastI20011404795123456
32Лапин Данил 35_Cherepovets, personalII2003135
33Лупинов Никита 78_Северный ветер, area Moskovskij rajon spbI20031408103123456
34Макаров Михаил 59_PermI20028644319123456
35Мухин Матвей 35_ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsКМС20018643036123456
36Никитин Вадим 2_СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, OktjabrskijI20032040205123456
37Никифоров Егор 59_PermI20038201759123456
38Никифоров Егор 59_Permskij krajI20038201759123456
39Носов Кирилл 59_Permskij krajI20031405068123456
40Орлов Егор 78_Северный ветер, area Moskovskij rajon spbI20032069536123456
41Панарин Вадим 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, OktjabrskijI20031404805123456
42Перминов Никита 43_Kirovskaja kirovI2003123456
43Петров Виктор 10_PetrozavodskI20021301337123456
44Покрин Никита 50_Moskovskaja oblastII20022007213123456
45Поликарпов Вадим 77_Ориента-Тропа, district JuzaoI20022300120123456
46Политов Артём 77_Ориента-Кунцево, district ZaoII20022092059123456
47Потапов Денис 10_PetrozavodskI2003123456
48Рыбаков Александр 77_Искатель, district SzaoIII2002123456
49Следевсий Ярослав 77_Хорошево СШОР№102, district SzaoII20032097913123456
50Сновский Максим 77_Битца Ватутинки, district JuzaoI2001123456
51Соколов Дмитрий 43_Kirovskaja kirovКМС2002123456
52Сопов Егор 59_МБУ "СШОР" г.Горнозаводск, Gornozavodskij rajonКМС20038643042123456
53Сорокин Андрей 77_Ориента-Виктория, district SaoI2002123456
54Стефанович Максим 35_ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsКМС2002307244123456
55Супрун Алексей 77_Битца Ватутинки, district JuzaoII2003123456
56Тащилин Никита 77_Битца Ватутинки, district JuzaoI2001123456
57Токарев Максим 64_Саратовская.обл, SaratovКМС20018650721123456
58Филиппов Алексей 78_СДЮСШОР "Экран", area Vyborgskij rajon spbI200312345
59Хуснияров Булат 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, OktjabrskijI20021633093123456
60Целищев Тимофей 43_Kirovskaja kirovI2003123456
61Черных Михаил 77_Ориента-Опал, district VaoI20028643721123456
62Шакиров Руслан 77_Хорошево СШОР№102, district SzaoI20011404746123456
63Шарашов Даниил 10_PetrozavodskI20022024855123456
64Шилкин Алексей 77_Ориента-Кунцево, district ZaoII20022055976123456
65Шуршалов Михаил 77_Искатель, district Szaoб/р2003123456
66Юцкевич Иван 50_Moskovskaja oblastI20031406803123456
67Ясенев Георгий 77_Ориента-Тропа, district JuzaoI20012024973123456
МУЖЧИНЫ - 2000 и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Андреев Максим 35_ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsКМС20001404973123456
2Андрос Петр 50_Moskovskaja oblastКМС20001302374123456
3Баранов Евгений 77_district SaoМС19791301237123456
4Борисов Владимир 71_TulaКМС1999141075912345
5Бутенко Дмитрий 74_СШОР №5, Крохалев, CheljabinskМС19991005426123456
6Власов Александр 63_SamaraКМС19907444777123456
7Власов Николай 59_PermКМС19991414066123456
8Власов Николай 59_Permskij krajКМС19991414066123456
9Волков Илья 10_СШОР №2, PetrozavodskI20001301393123456
10Гендель Артемий 78_СДЮСШ ОР№2 ГОЛЬФСТРИМ, area Tcentralnij rajon spbКМС2000123456
11Генералов Евгений 35_ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsКМС20009111122123456
12Голованов Петр 77_Битца Ватутинки, district JuzaoКМС1996123456
13Груздев Андрей 77_Битца Ватутинки, district JuzaoЗМС19777200070123456
14Гузаев Евгений 76_Рыбинск ЦДЮТЭ, Rybinskij rajonII197672054751
15Гузаев Максим 76_Рыбинск ЦДЮТЭ, Rybinskij rajonIII19811
16Гуляев Виталий 74_СШОР №5, Крохалев, CheljabinskМС19987444444123456
17Ефремов Семен 71_TulaКМС1997100932412345
18Жуков Александр 50_Moskovskaja oblastКМС19978646219123456
19Злобин Александр 24_KrasnojarskМС19961302468123456
20Зорин Егор 74_СШОР №5, Крохалев, CheljabinskМС19899760060123456
21Ивакин Александр 43_Kirovskaja kirovКМС20001633034123456
22Калинин Олег 77_Ориента-Тропа, district JuzaoМС1974502897123456
23Киселёв Владислав 59_Permskij krajМС19979091111123456
24Корнеев Иван 10_СШОР №2, PetrozavodskКМС19991301386123456
25Косовец Вячеслав 77_Хорошево СШОР№102, district SzaoКМС19971633146123456
26Кубарев Михаил 77_Москва МГУ, district ZaoI19698652420123456
27Кудрявцев Кирилл 35_Вологодская обл, CherepovetsКМС1973123456
28Кузьмин Дмитрий 35_CherepovetsМС1988123456
29Куимов Вадим 24_KrasnojarskII19991302489123456
30Куликов Иван 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, OktjabrskijМС19941393776123456
31Ламов Андрей 35_CherepovetsЗМС19869031986123456
32Лаптев Даниил 35_ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsКМС19989777776123456
33Лебедев Илья 59_Permskij krajМС19871393871123456
34Логвинчук Евгений 78_СДЮСШ ОР№2 ГОЛЬФСТРИМ, area Tcentralnij rajon spbМС1992123456
35Лукьянов Михаил 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, OktjabrskijКМС19981404815123456
36Макаров Николай 43_Kirovskaja kirovМС19898100043123456
37Маляренко Александр 71_TulaI1988100771612345
38Митерёв Егор 77_Ориента-Кунцево, district ZaoМС1987870222123456
39Некрасов Дмитрий 76_Yar-team, JaroslavlКМС1984200823412356
40Никитин Дмитрий 2_СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, OktjabrskijМС19961633311123456
41Носов Алексей 24_KrasnojarskМС19959000028123456
42Огородников Вадим 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, OktjabrskijМС19971399955123456
43Павленко Александр 59_Permskij krajМС19978270397123456
44Радкевич Павел 77_Хорошево СШОР№102, district SzaoI20001290100123456
45Разумов Владимир 24_KrasnojarskКМС19981302467123456
46Рожин Николай 35_Вологда, VologdaКМС19838650746123456
47Сергей Николаевич 35_Cherepovets, personalМС198012456
48Солодейников Федор 78_СДЮСШ ОР№2 ГОЛЬФСТРИМ, area Tcentralnij rajon spbКМС2000123456
49Струков Иван 77_Хорошево СШОР№102, district SzaoI1998123456
50Сухов Артем 77_Хорошево СШОР№102, district SzaoМС19871302142123456
51Тимофеев Дмитрий 50_Moskovskaja oblastКМС19712007216123456
52Тимофеев Никита 50_Moskovskaja oblastКМС20008646218123456
53Тюфяков Александр 43_Kirovskaja kirovКМС19961633028123456
54Удовиченко Роман 77_Ориента-Тропа, district JuzaoIII197223826112
55Фоминский Владислав В 10_PetrozavodskКМС1996123456
56Ходанович Андрей 29_Arhangelsk, personalМС198380008481234
57Ходыреа Николай 77_district Juvao, personalКМС1958303548123456
58Хренников Эдуард 59_Permskij krajЗМС19738000159123456
59Цаун Сергей 77_Хорошево СШОР№102, district SzaoМС198572038551234
60Черных Сергей 50_HimkiМС19628638340123456
61Чижов Валентин 77_Хорошево СШОР№102, district SzaoI19908650782123456
62Шалахин Дмитрий 59_Permskij krajМС19941600783123456
63Шалин Сергей 37_СДЮШОР №3 Иваново, IvanovoМС19941301234123456

Other events, Orienteering, National